Kategorie D16A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   160 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
351 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 A 200 = 12:50:00 352 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 202 = 12:52:00 353 425555 Waňková Martina VRL 9951 A 204 = 12:54:00 354 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 206 = 12:56:00 355 9196 Větříčková Andrea SHK 9951 A 208 = 12:58:00 356 411616 Sokolářová Šárka TUR 9999 B 210 = 13:00:00 357 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 212 = 13:02:00 358 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 214 = 13:04:00 359 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 216 = 13:06:00 360 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 A 218 = 13:08:00 361 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 B 220 = 13:10:00 362 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 222 = 13:12:00 363 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 224 = 13:14:00 364 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 226 = 13:16:00 365 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 228 = 13:18:00 366 2023812 Vyhnálková Barbora RIC 9850 A 230 = 13:20:00 367 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 232 = 13:22:00 368 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 234 = 13:24:00

Kategorie D16B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   140 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
303919 Kubecová Kateřina BOR 9959 A 80 = 10:50:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 82 = 10:52:00 2021848 Kopecká Johana VSP 9950 C 84 = 10:54:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 86 = 10:56:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 88 = 10:58:00 7201780 Jezdinská Natálie STH 9954 A 90 = 11:00:00 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 92 = 11:02:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 94 = 11:04:00 229382 Grycová Veronika TBM 9859 A 96 = 11:06:00 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 A 98 = 11:08:00 54082 Cych Agnieszka PHK 9966 B 100 = 11:10:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 102 = 11:12:00 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 104 = 11:14:00 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 106 = 11:16:00 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 108 = 11:18:00 2067348 Marešová Alexandra NEJ 9950 B 110 = 11:20:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 112 = 11:22:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 114 = 11:24:00

Kategorie D16C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   130 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 0 = 09:30:00 2053576 Pukyšová Anežka KSU 9999 B 2 = 09:32:00 682657 Svobodová Jana KTA 9951 B 4 = 09:34:00 981646 Marek Wiktoria 28P 9950 C 6 = 09:36:00 neregistro 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 8 = 09:38:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 10 = 09:40:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 12 = 09:42:00 7201764 Doubková Petra VLI 9853 A 14 = 09:44:00 7291299 Hanáková Lenka KRL 9951 B 16 = 09:46:00 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 18 = 09:48:00 416189 Pelcová Tereza MAS 9853 C 20 = 09:50:00 8427 Janoušková Lucie BOR 9954 A 22 = 09:52:00 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 C 24 = 09:54:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 26 = 09:56:00 224883 Kubíčková Jana PHK 9999 B 28 = 09:58:00 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 30 = 10:00:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 32 = 10:02:00 438638 Voltrová Alena ROZ 9951 B 34 = 10:04:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 36 = 10:06:00 52000 Nechanická Klára OSN 0050 A 38 = 10:08:00 361960 Kinkorová Tereza LPM 9850 B 40 = 10:10:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 42 = 10:12:00 49951 Poloprutská Lucie VLI 9950 B 44 = 10:14:00 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 46 = 10:16:00 1400403 Odehnalová Klára ABM 9956 A 48 = 10:18:00 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 50 = 10:20:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 A 52 = 10:22:00 2056306 Fürstová Anna LLI 9854 B 54 = 10:24:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 56 = 10:26:00 897364 Peterová Jana DOB 0051 A 58 = 10:28:00

Kategorie D16D

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   125 m, 12 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2053582 Habigerová Jana KSU 9888 B 1 = 09:31:00 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 C 3 = 09:33:00 2042520 Mikešová Adéla VPM 9852 B 5 = 09:35:00 886680 Antonowicz Anna Maria 28P 9850 C 7 = 09:37:00 neregistro

Kategorie D18A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   185 m, 14 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
251 4718 Veljačiková Hana SCP 9750 A 211 = 13:01:00 252 7200344 Kovářová Lenka LTP 9750 A 213 = 13:03:00 253 436959 Jansová Doubravka LPU 9750 A 215 = 13:05:00 254 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 217 = 13:07:00 255 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 219 = 13:09:00 256 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 221 = 13:11:00 257 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 223 = 13:13:00 258 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 225 = 13:15:00 259 2073714 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 227 = 13:17:00 260 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 229 = 13:19:00 261 7200367 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 231 = 13:21:00 262 420436 Červená Adéla SHK 9755 A 233 = 13:23:00 263 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 235 = 13:25:00 264 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 237 = 13:27:00 265 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 239 = 13:29:00 266 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 241 = 13:31:00 267 7200361 Štičková Anna LLI 9651 A 243 = 13:33:00 268 7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 A 245 = 13:35:00

Kategorie D18B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   155 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1403419 Linková Alena TUR 9751 A 74 = 10:44:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 76 = 10:46:00 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 A 78 = 10:48:00 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 B 80 = 10:50:00 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 82 = 10:52:00 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 A 84 = 10:54:00 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 86 = 10:56:00 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 88 = 10:58:00 2058500 Žandová Marcela SKV 9653 B 90 = 11:00:00 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 92 = 11:02:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 A 94 = 11:04:00 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 A 96 = 11:06:00 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 98 = 11:08:00 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 100 = 11:10:00 7200369 Hošeková Vanda ASU 9696 B 102 = 11:12:00 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 104 = 11:14:00 7201815 Petrasová Zuzana ASU 9695 A 106 = 11:16:00 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 108 = 11:18:00 7140196 Hanáková Magda KRL 9651 A 110 = 11:20:00

Kategorie D18C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   150 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
553465 Matyba Anna 31P 9650 C 59 = 10:29:00 neregistro 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 61 = 10:31:00 7201819 Šiková Barbora LPM 9650 A 63 = 10:33:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 65 = 10:35:00 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 67 = 10:37:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 69 = 10:39:00 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A 71 = 10:41:00 9472 Myslivcová Markéta SHK 9650 B 73 = 10:43:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 75 = 10:45:00 2035163 Lavičková Michaela KRL 9655 B 77 = 10:47:00 434595 Balcarová Barbora LLI 9751 B 79 = 10:49:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 B 81 = 10:51:00 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 A 83 = 10:53:00 2042510 Obytová Kateřina VPM 9752 B 85 = 10:55:00 2035166 Hlinovská Johana VPM 9751 B 87 = 10:57:00 2060399 Šafrhansová Lucie VPM 9753 B 89 = 10:59:00 207804 Kavalírová Julie PHK 9753 A 91 = 11:01:00

Kategorie D20A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   200 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
151 1210495 Nieke Patricia TUR 9552 B 220 = 13:10:00 152 4536 Voborníková Alena LPU 9458 R 222 = 13:12:00 153 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 224 = 13:14:00 154 7945000 Dlouhá Hana DKP 9450 R 226 = 13:16:00 155 7200598 Doleželová Kateřina LPU 9558 R 228 = 13:18:00 156 887233 Drągowska Maria 23P 9550 C 230 = 13:20:00 neregistro 157 920662 Koláriková Lucie TZL 9451 A 232 = 13:22:00 158 2073750 Kosová Štěpánka LPU 9460 R 234 = 13:24:00 159 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 236 = 13:26:00 160 553443 Novotná Markéta PHK 9451 R 238 = 13:28:00 161 887927 Horová Pavla LPU 9457 R 240 = 13:30:00 162 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 R 242 = 13:32:00 163 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 E 244 = 13:34:00 164 7200333 Procházková Marie KAM 9554 A 246 = 13:36:00 165 9201068 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 248 = 13:38:00 166 995893 Svobodová Lenka PHK 9551 R 250 = 13:40:00 167 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 252 = 13:42:00 168 2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 R 254 = 13:44:00

Kategorie D20B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   160 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9933 Šmejcová Anna SJC 9552 B 9 = 09:39:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 11 = 09:41:00 236994 Chvalová Věra LPM 9452 R 13 = 09:43:00 53828 Končáková Klára LCE 9555 A 15 = 09:45:00 331098 Kubínová Romana SKV 9452 A 17 = 09:47:00 2051353 Papugová Martina LCE 9551 A 19 = 09:49:00 2028218 Haniszewska Angelika STB 9599 A 21 = 09:51:00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 23 = 09:53:00 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 R 25 = 09:55:00 1398995 Košková Anička LLI 9550 B 27 = 09:57:00 410734 Hoidekrová Lucie LLI 9552 A 29 = 09:59:00 236985 Kuberková Lucie LPM 9451 B 31 = 10:01:00 1436949 Haltof Ewa VRB 9499 A 33 = 10:03:00 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 A 35 = 10:05:00 887219 Zebrowska Barbara 28P 9550 C 37 = 10:07:00 neregistro 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 39 = 10:09:00 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 41 = 10:11:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 43 = 10:13:00

Kategorie D20C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   155 m, 14 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 43 = 10:13:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 45 = 10:15:00 2037825 Brajer Dominika DOB 9550 B 47 = 10:17:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 49 = 10:19:00 411564 Hanušová Michaela TUR 9554 B 51 = 10:21:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 53 = 10:23:00 8213 Brožová Aneta TUR 9453 A 55 = 10:25:00

Kategorie D21A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   290 m, 20 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51 9944499 Karochová Simona DKP 8853 R 209 = 12:59:00 52 1700076 Čepová Daniela PHK 8951 R 211 = 13:01:00 53 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 213 = 13:03:00 54 9999888 Janatová Lucie DKP 8154 C 215 = 13:05:00 55 515442 Müllerová Věra VAM 9051 C 217 = 13:07:00 56 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 219 = 13:09:00 57 920677 Tichovská Martina PGP 8658 C 221 = 13:11:00 58 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 223 = 13:13:00 59 7200363 Heczková Bohdana VLI 7750 R 225 = 13:15:00 60 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 227 = 13:17:00 61 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 229 = 13:19:00 62 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 231 = 13:21:00 63 887904 Kosová Denisa PHK 9150 R 233 = 13:23:00 64 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 235 = 13:25:00 65 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 237 = 13:27:00 66 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 239 = 13:29:00 67 515102 Šístková Iveta LPU 8654 E 241 = 13:31:00 68 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 E 243 = 13:33:00 69 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 245 = 13:35:00 70 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 247 = 13:37:00 71 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 249 = 13:39:00 72 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 E 251 = 13:41:00 73 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 253 = 13:43:00 74 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 255 = 13:45:00

Kategorie D21B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   285 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9416043 Krejčíková Marie TZL 9252 C 57 = 10:27:00 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 C 59 = 10:29:00 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 R 61 = 10:31:00 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 R 63 = 10:33:00 2059737 Kochová Nikola TUR 9358 R 65 = 10:35:00 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 R 67 = 10:37:00 2025334 Škodová Petra LPU 8359 R 69 = 10:39:00 51180 Soukupová Lucie SJC 8951 C 71 = 10:41:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 73 = 10:43:00 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 75 = 10:45:00 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 77 = 10:47:00 52330 Palasová Petra ZBM 8658 C 79 = 10:49:00 7434894 Burdová Adéla BOR 9161 C 81 = 10:51:00 2053588 Udržalová Pavla LPU 8552 E 83 = 10:53:00 1271279 Klimplová Lenka LPU 7951 C 85 = 10:55:00 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 87 = 10:57:00 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 E 89 = 10:59:00 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 91 = 11:01:00 51568 Košárková Iva AOP 8152 R 93 = 11:03:00 889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 95 = 11:05:00 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 97 = 11:07:00 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 99 = 11:09:00 682103 Jakobová Adélka UOL 9052 R 101 = 11:11:00 515421 Kubátová Zuzka NPA 9151 R 103 = 11:13:00

Kategorie D21C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   250 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 26 = 09:56:00 682690 Peterová Věra DOB 8751 C 28 = 09:58:00 897344 Balcarová Jana PHK 8753 C 30 = 10:00:00 1407425 Košťálová Petra DKP 8256 C 32 = 10:02:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 34 = 10:04:00 995792 Petráčková Klára LPU 9261 R 36 = 10:06:00 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 38 = 10:08:00 9482 Hrobařová Lenka TJN 7754 C 40 = 10:10:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 42 = 10:12:00 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 44 = 10:14:00 2020726 Krajčíková Kristína 25S 9254 C 46 = 10:16:00 neregistro 416264 Novotná Martina PHK 8255 C 48 = 10:18:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 50 = 10:20:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 52 = 10:22:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 54 = 10:24:00 886824 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 56 = 10:26:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 58 = 10:28:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 C 60 = 10:30:00 7247 Peterová Alena DOB 8953 C 62 = 10:32:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 C 64 = 10:34:00 9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 66 = 10:36:00 253357 Kolešová Helena LPU 8857 C 68 = 10:38:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 70 = 10:40:00 995813 Kazdová Lenka SJC 8484 C 72 = 10:42:00 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 R 74 = 10:44:00 995836 Uhlíková Tereza PGP 9162 C 76 = 10:46:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 78 = 10:48:00 2073708 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 80 = 10:50:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 82 = 10:52:00 51176 Fundová Eliška SHK 9351 C 84 = 10:54:00 7201810 Píšová Monika NPA 8151 C 86 = 10:56:00 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 88 = 10:58:00 1394898 Szeliga Malgorzata STB 9399 R 90 = 11:00:00 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 92 = 11:02:00 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 94 = 11:04:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R 96 = 11:06:00 515140 Petrželová Tereza LTU 8950 C 98 = 11:08:00 7201204 Hrstková Vladěna ZBM 8787 E 100 = 11:10:00 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 R 102 = 11:12:00 876522 Krafková Lucie TUR 8650 E 104 = 11:14:00

Kategorie D21D

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   215 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
504412 Dudzinska Paulina 31P 9250 C 1 = 09:31:00 neregistro 232225 Papugová Katarína 25S 9255 C 3 = 09:33:00 neregistro 7200382 MiĹkiewicz Martyna 23P 8950 C 5 = 09:35:00 neregistro 9200731 Urbánková Kateřina ONO 9250 C 7 = 09:37:00 9000007 Kolínová Kristýna DKP 8450 E 9 = 09:39:00 9448 Vítková Lucie PHK 8055 C 11 = 09:41:00 9088 Tihonová Martina PHK 8651 C 13 = 09:43:00 998454 Petrová Daniela LPU 8454 C 15 = 09:45:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 17 = 09:47:00 232132 Hermannová Anna TAP 9251 C 19 = 09:49:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 21 = 09:51:00 886617 Wysocka Malwina 23P 8500 C 23 = 09:53:00 neregistro 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 R 25 = 09:55:00 886681 Piastrouskaya Viola 28P 9150 C 27 = 09:57:00 neregistro 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 29 = 09:59:00 9915 Ondřejová Dita Terezie SHK 8550 C 31 = 10:01:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 33 = 10:03:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 35 = 10:05:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 37 = 10:07:00

Kategorie D35A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   210 m, 20 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
682608 Zitková Radka LPU 7958 C 150 = 12:00:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 152 = 12:02:00 2056292 Širůčková Daniela 73C 7650 C 154 = 12:04:00 neregistro 2061854 Čechová Marcela TBM 7659 C 156 = 12:06:00 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 158 = 12:08:00 53546 Kučerová Marie VSP 7551 C 160 = 12:10:00 51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 162 = 12:12:00 9077 Malá Věra JIL 7752 C 164 = 12:14:00 53598 Svobodová Jitka VSP 7450 C 166 = 12:16:00 436445 Gajdová Kristina VSP 7752 C 168 = 12:18:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 170 = 12:20:00 52139 Králová Michaela MFP 7959 C 172 = 12:22:00 52223 Pekárková Eva TZL 7653 C 174 = 12:24:00 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 176 = 12:26:00

Kategorie D35B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   180 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2045245 Šimková Markéta LME 7755 C 39 = 10:09:00 2023960 Přibylová Jana OSN 7853 C 41 = 10:11:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 43 = 10:13:00 207837 Kurfürstová Magdalena FSP 7852 C 45 = 10:15:00 2045240 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 47 = 10:17:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 49 = 10:19:00 5177 Pachnerová Dominika CHA 7750 C 51 = 10:21:00 52051 Krejčiříková Nikol BBM 7850 C 53 = 10:23:00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 55 = 10:25:00 8441 Kameníková Kateřina BOR 7758 C 57 = 10:27:00 52230 Dvořáčková Jana OSN 7850 C 59 = 10:29:00 889272 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 61 = 10:31:00 434834 Vildmonová Pavla LBE 7451 C 63 = 10:33:00 2060300 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 65 = 10:35:00

Kategorie D40A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   195 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
410359 Posseltová Romana TJN 7050 C 121 = 11:31:00 7121314 Nehasilová Zuzana LDC 7150 C 123 = 11:33:00 336724 Růžičková Kamila PHK 7153 C 125 = 11:35:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 127 = 11:37:00 53317 Batani Hana TZL 7351 C 129 = 11:39:00 410777 Kalenská Kateřina STH 7351 C 131 = 11:41:00 725724 Čečrdlová Marcela EKP 7257 C 133 = 11:43:00 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 135 = 11:45:00 682334 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 137 = 11:47:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 139 = 11:49:00 515465 Myslivcová Lenka SHK 7051 C 141 = 11:51:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 143 = 11:53:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 145 = 11:55:00 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 147 = 11:57:00 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 149 = 11:59:00 1400433 Podrábská Marie VLI 7451 C 151 = 12:01:00 9551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 153 = 12:03:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 155 = 12:05:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 157 = 12:07:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 159 = 12:09:00

Kategorie D40B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   170 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
433097 Procházková Martina SOP 7351 C 36 = 10:06:00 9802 Langrová Monika SHK 7251 C 38 = 10:08:00 8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 40 = 10:10:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 42 = 10:12:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 44 = 10:14:00 331779 Bartáková Eva CHA 7051 C 46 = 10:16:00 9796 Zemánková Eva SRK 7452 C 48 = 10:18:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 50 = 10:20:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 52 = 10:22:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 54 = 10:24:00 53539 Tršová Daniela PBM 7375 C 56 = 10:26:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 58 = 10:28:00 2049540 Kroniková Jana SHK 7350 C 60 = 10:30:00 443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 62 = 10:32:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 64 = 10:34:00 9962 Hanušová Zdena SJC 7253 C 66 = 10:36:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 68 = 10:38:00 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 70 = 10:40:00 410727 Forstová Lenka MFP 6850 C 72 = 10:42:00

Kategorie D45A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   185 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 130 = 11:40:00 7965 Němečková Jarmila VSP 6650 C 132 = 11:42:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 134 = 11:44:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 136 = 11:46:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 138 = 11:48:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 140 = 11:50:00 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 142 = 11:52:00 9932 Zalabová Martina SJC 6657 C 144 = 11:54:00 1393099 Wolowczyk Mariola 28P 6851 C 146 = 11:56:00 neregistro 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 148 = 11:58:00 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 150 = 12:00:00 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 152 = 12:02:00 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 154 = 12:04:00 51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 156 = 12:06:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 158 = 12:08:00 51809 Linková Iva TUR 6850 C 160 = 12:10:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 162 = 12:12:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 164 = 12:14:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 166 = 12:16:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 168 = 12:18:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 170 = 12:20:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 172 = 12:22:00 690719 Eckardt Cornelia 33D 6950 C 174 = 12:24:00 neregistro 4146 Novotná Petra PHK 6651 C 176 = 12:26:00 7071964 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 178 = 12:28:00

Kategorie D45B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   145 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 51 = 10:21:00 2035702 Semíková Iva KAM 6850 C 53 = 10:23:00 49377 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 55 = 10:25:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 57 = 10:27:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 59 = 10:29:00 889283 Šebková Helena SCP 6750 C 61 = 10:31:00 9833 Kavalírová Kateřina PHK 6756 C 63 = 10:33:00 416317 Kulová Jana VAM 6550 C 65 = 10:35:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 67 = 10:37:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 69 = 10:39:00 307356 Šmelíková Barbora VBA 6952 C 71 = 10:41:00 neregistro 886676 Wolek Ewa 28P 6802 C 73 = 10:43:00 neregistro 331089 Kubínová Jana SKV 6751 C 75 = 10:45:00 2035206 Cruse Katrin 24D 6650 C 77 = 10:47:00 neregistro 7722 Pološčuková Monika SMB 6551 C 79 = 10:49:00 8445 Pávková Jana BOR 6550 C 81 = 10:51:00 236486 Žandová Marie SKV 6551 C 83 = 10:53:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 85 = 10:55:00 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 87 = 10:57:00 51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 89 = 10:59:00 224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 91 = 11:01:00 301647 Hudečková Helena KTA 6951 C 93 = 11:03:00 980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 95 = 11:05:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 97 = 11:07:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 99 = 11:09:00

Kategorie D45C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   140 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
981805 Müllerová Zorka VAM 6767 C 33 = 10:03:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 35 = 10:05:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 37 = 10:07:00 2035720 Kavalírová Zuzana PHK 6950 C 39 = 10:09:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 41 = 10:11:00

Kategorie D50A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   175 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 121 = 11:31:00 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 123 = 11:33:00 9908 Benešová Iva SJC 6151 C 125 = 11:35:00 7201808 Hindráková Martina LTU 6451 C 127 = 11:37:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 129 = 11:39:00 9389 Kubíčková Marcela PHK 6251 C 131 = 11:41:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 133 = 11:43:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 135 = 11:45:00 9237 Juračková Jana LPU 6051 C 137 = 11:47:00 410719 Košková Vlasta LLI 6351 C 139 = 11:49:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 141 = 11:51:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 143 = 11:53:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 145 = 11:55:00 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 147 = 11:57:00 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 149 = 11:59:00 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 151 = 12:01:00 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 153 = 12:03:00 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 155 = 12:05:00

Kategorie D50B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   150 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 26 = 09:56:00 9608 Vondráčková Zdeňka SNA 6251 C 28 = 09:58:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 30 = 10:00:00 232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 32 = 10:02:00 51398 Sládková Eva TEH 5751 C 34 = 10:04:00 9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 36 = 10:06:00 352310 Žaloudíková Marie KRN 6451 C 38 = 10:08:00 232914 Kovářová Alena LTP 6151 C 40 = 10:10:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 42 = 10:12:00 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 44 = 10:14:00 232618 Večeřová Ivana TJN 6052 C 46 = 10:16:00 51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 48 = 10:18:00 51660 Ježková Regina PGP 6352 C 50 = 10:20:00 51734 Michálková Jiřina VSP 6151 C 52 = 10:22:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 54 = 10:24:00 446418 Kavková Dana SCP 6150 C 56 = 10:26:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 58 = 10:28:00 7202877 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 60 = 10:30:00

Kategorie D55A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   155 m, 17 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8171 Kadavá Eva CHA 5750 C 120 = 11:30:00 9692 Hušková Eva NPA 5754 C 122 = 11:32:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 124 = 11:34:00 52090 Janská Iva LBM 5795 C 126 = 11:36:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 128 = 11:38:00 9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 130 = 11:40:00 8208 Konopáčová Jana TUR 5650 C 132 = 11:42:00 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 134 = 11:44:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 136 = 11:46:00 51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 138 = 11:48:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 140 = 11:50:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 142 = 11:52:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 144 = 11:54:00 9401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 146 = 11:56:00

Kategorie D55B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   150 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301691 Balcarová Eva PHK 5952 C 0 = 09:30:00 886256 Nováková Pavla DOK 5950 C 2 = 09:32:00 6449 Neumannová Petra 73D 5959 C 4 = 09:34:00 neregistro 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 6 = 09:36:00 53520 Cabrnochová Hana DKL 5550 C 8 = 09:38:00 2060214 Nováková Jana NPA 5552 C 10 = 09:40:00 8257 Kuncová Jiřina TJN 5752 C 12 = 09:42:00 8168 Bradnová Věra CHA 5550 C 14 = 09:44:00 336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 16 = 09:46:00 1006614 Klimplová Alena LPU 5551 C 18 = 09:48:00 8680 Gabrielová Šárka ONO 5950 C 20 = 09:50:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 22 = 09:52:00 51795 Mrázková Ivana DKP 5650 C 24 = 09:54:00

Kategorie D60A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   150 m, 16 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2025351 Omová Jana TUR 5150 C 161 = 12:11:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 163 = 12:13:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 165 = 12:15:00 51135 Nováková Svatava SKV 5351 C 167 = 12:17:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 169 = 12:19:00 8162 Šaffková Zuzana CHA 5150 C 171 = 12:21:00 9782 Horová Magda VSP 5450 C 173 = 12:23:00

Kategorie D60B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   110 m, 14 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2060217 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 12 = 09:42:00 9068 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 14 = 09:44:00 8283 Pachnerová Jaroslava VLI 5152 C 16 = 09:46:00 303959 Tvrdková Eva LBE 5150 C 18 = 09:48:00 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 20 = 09:50:00 8165 Ševčíková Alena CHA 5351 C 22 = 09:52:00 51216 Karmazínová Ivana VLI 5150 C 24 = 09:54:00

Kategorie D65A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   145 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8152 Kašková Eva CHA 4650 C 120 = 11:30:00 405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 122 = 11:32:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 124 = 11:34:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 126 = 11:36:00 51265 Kohoutová Jitřenka UVP 4850 C 128 = 11:38:00 4100 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 130 = 11:40:00

Kategorie D65B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   110 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 0 = 09:30:00 51384 Nejezchlebová Věra KAS 4551 C 2 = 09:32:00 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 4 = 09:34:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 6 = 09:36:00 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 8 = 09:38:00 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 10 = 09:40:00

Kategorie D70A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   130 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51612 Zmeková Míla SLP 4451 C 120 = 11:30:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 122 = 11:32:00 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 124 = 11:34:00

Kategorie D75A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení   105 m, 14 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8542 Langrová Marie BOR 3750 C 121 = 11:31:00

Kategorie H16A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   185 m, 17 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 A 205 = 12:55:00 302 4370 Mareš Vít BOR 0000 A 207 = 12:57:00 303 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 209 = 12:59:00 304 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 211 = 13:01:00 305 425543 Roudný Martin LPU 0002 A 213 = 13:03:00 306 2069090 Kašpar Petr SSU 9911 A 215 = 13:05:00 307 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 217 = 13:07:00 308 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 219 = 13:09:00 309 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 221 = 13:11:00 310 681889 Bendák Jan LTU 9801 A 223 = 13:13:00 311 2059757 Hlaváč Ondřej TBM 9901 A 225 = 13:15:00 312 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 227 = 13:17:00 313 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 229 = 13:19:00 314 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 231 = 13:21:00 315 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 233 = 13:23:00 316 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 235 = 13:25:00 317 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 A 237 = 13:27:00 318 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 239 = 13:29:00

Kategorie H16B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   170 m, 16 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
224890 Maňák Michal PHK 9801 B 45 = 10:15:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 47 = 10:17:00 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 49 = 10:19:00 2067250 Ullrich Jakub BOR 9900 A 51 = 10:21:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 53 = 10:23:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 55 = 10:25:00 232493 Hájek Jakub SHK 9802 A 57 = 10:27:00 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 59 = 10:29:00 2059738 Bartoš Vojtěch MLA 9802 B 61 = 10:31:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 63 = 10:33:00 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 A 65 = 10:35:00 9830 Kavalír Jáchym PHK 9901 B 67 = 10:37:00 886675 Besarab Genia 28P 9801 C 69 = 10:39:00 neregistro 7201825 Vopařil Jan LCE 9911 A 71 = 10:41:00 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 B 73 = 10:43:00 4372 Pavlovec Dan BOR 0001 A 75 = 10:45:00 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 B 77 = 10:47:00 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 B 79 = 10:49:00

Kategorie H16C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   165 m, 14 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2067347 Zieba Jakub NEJ 9800 B 15 = 09:45:00 899027 Mossakowski Wojtek 28P 9802 C 17 = 09:47:00 neregistro 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 19 = 09:49:00 232608 Žák Jan LPU 9802 B 21 = 09:51:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 23 = 09:53:00 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 25 = 09:55:00 888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 27 = 09:57:00 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 29 = 09:59:00 2070826 Šabata Milan SRK 9904 B 31 = 10:01:00 1396727 Jurczyk Maciej 51P 9800 C 33 = 10:03:00 neregistro 428285 Novák Aleš ODV 9805 B 35 = 10:05:00 2017682 Locker Tomáš SRK 9802 A 37 = 10:07:00 361927 Beneš Miroslav KON 9915 B 39 = 10:09:00 361919 Ondřejček Jiří ODV 9800 B 41 = 10:11:00 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 43 = 10:13:00 331426 Kalenský Aleš STH 9801 B 45 = 10:15:00 9903301 Šebek Petr DKP 9903 A 47 = 10:17:00 442886 Ransdorf Jakub TAP 9805 B 49 = 10:19:00 2032380 Rusin Jan BRU 0001 A 51 = 10:21:00 2011790 Volák Ondřej BRU 0006 A 53 = 10:23:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 55 = 10:25:00 682332 Birnbaum Adam BOR 9802 B 57 = 10:27:00 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 59 = 10:29:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 A 61 = 10:31:00 682362 Ludvík Matyáš STB 9801 B 63 = 10:33:00 2045309 Šenkýř Matěj SJI 9902 B 65 = 10:35:00 886674 Rutka Jan 28P 9800 C 67 = 10:37:00 neregistro

Kategorie H16D

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   155 m, 13 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2016198 Niezgodka Piotr 31P 9900 C 101 = 11:11:00 neregistro 2056276 Dostál Pavel KSU 9910 B 103 = 11:13:00 2049592 Bek Ondřej CHA 9904 C 105 = 11:15:00 9831 Hůlek Matěj PHK 9904 B 107 = 11:17:00 9201067 Král Jan ZBM 9904 C 109 = 11:19:00

Kategorie H18A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   230 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
201 502088 Landovský Jakub PGP 9601 B 216 = 13:06:00 202 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 218 = 13:08:00 203 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 220 = 13:10:00 204 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 222 = 13:12:00 205 361920 Sova František LPM 9702 B 224 = 13:14:00 206 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 226 = 13:16:00 207 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 228 = 13:18:00 208 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 230 = 13:20:00 209 2053614 Lucerski Maciek PHK 9700 C 232 = 13:22:00 210 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 234 = 13:24:00 211 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 236 = 13:26:00 212 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 A 238 = 13:28:00 213 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 240 = 13:30:00 214 682082 Růžička Adam PHK 9704 A 242 = 13:32:00 215 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 244 = 13:34:00 216 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 246 = 13:36:00 217 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 248 = 13:38:00 218 9101181 Wolf Filip TUR 9701 A 250 = 13:40:00

Kategorie H18B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   205 m, 16 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7003034 Trejbal Václav SHK 9604 B 23 = 09:53:00 426320 Jurica Jan LPU 9611 B 25 = 09:55:00 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 27 = 09:57:00 246900 Werner Michal PGP 9705 B 29 = 09:59:00 2053542 Zlámal David SJC 9603 B 31 = 10:01:00 4743 Štál Jan SJC 9601 A 33 = 10:03:00 442871 Aster Tomáš PGP 9604 A 35 = 10:05:00 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 37 = 10:07:00 7200584 Bořil Jan SJI 9700 A 39 = 10:09:00 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 41 = 10:11:00 9005134 Ježek Ondřej PGP 9706 A 43 = 10:13:00 7667667 Burda Matěj BOR 9608 A 45 = 10:15:00 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 47 = 10:17:00 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 49 = 10:19:00 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 51 = 10:21:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 53 = 10:23:00 9080057 Grätsch Markus TUR 9603 B 55 = 10:25:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 57 = 10:27:00

Kategorie H18C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   180 m, 16 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 69 = 10:39:00 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 71 = 10:41:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 A 73 = 10:43:00 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 75 = 10:45:00 1602625 Buk Michal ROU 9601 B 77 = 10:47:00 442860 Janáč Vašek TAP 9602 B 79 = 10:49:00 9200094 Wolowczyk Michal 28P 9700 C 81 = 10:51:00 neregistro 207869 Novák Radek PVD 9601 C 83 = 10:53:00 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 B 85 = 10:55:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 87 = 10:57:00 9572 Janeba Vladimír CHC 9602 A 89 = 10:59:00 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 91 = 11:01:00 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 93 = 11:03:00 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 95 = 11:05:00 301505 Frank Jiří MAS 9600 B 97 = 11:07:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 99 = 11:09:00 361957 Kelbl Vladimír ZBM 9711 B 101 = 11:11:00 331087 Brázdil Petr ODV 9700 A 103 = 11:13:00 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 A 105 = 11:15:00 887156 Kaplan Martin LPU 9609 B 107 = 11:17:00

Kategorie H20A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   300 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
101 980371 Záděra Pavel BBM 9500 R 225 = 13:15:00 102 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 227 = 13:17:00 103 1602634 Waněk Adam LPU 9505 A 229 = 13:19:00 104 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 R 231 = 13:21:00 105 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 A 233 = 13:23:00 106 336131 Döllgast Moritz 18D 9500 C 235 = 13:25:00 neregistro 107 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 237 = 13:27:00 108 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 R 239 = 13:29:00 109 7200176 Dzioba Mateusz PHK 9500 R 241 = 13:31:00 110 895100 Pauser Jakob ZBM 9402 C 243 = 13:33:00 111 9200095 Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 C 245 = 13:35:00 neregistro 112 920683 Semík Ondřej KAM 9401 R 247 = 13:37:00 113 842659 Parfianowicz Piotr 28P 9400 C 249 = 13:39:00 neregistro 114 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 R 251 = 13:41:00 115 888604 Horák Patrik TUR 9502 R 253 = 13:43:00 116 2011000 BERGER Xander ZBM 9431 C 255 = 13:45:00 117 515487 Grundmann Jan LPU 9410 R 257 = 13:47:00 118 920700 Minář Marek ASU 9444 E 259 = 13:49:00

Kategorie H20B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   260 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2053589 Sháněl Jan CHC 9402 B 67 = 10:37:00 899030 Anc Kamil 28P 9500 C 69 = 10:39:00 neregistro 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 71 = 10:41:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 A 73 = 10:43:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 A 75 = 10:45:00 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 77 = 10:47:00 301112 Ptáček Martin SRK 9509 B 79 = 10:49:00 887928 Deml Tomáš LPU 9502 B 81 = 10:51:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 83 = 10:53:00 515144 Řada Jakub DKP 9401 A 85 = 10:55:00 7202777 Jurczyk Tomasz 51P 9400 C 87 = 10:57:00 neregistro 995812 Veselý Jakub PGP 9503 R 89 = 10:59:00 7200365 Sklenář Martin SBR 9501 A 91 = 11:01:00 416203 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 93 = 11:03:00 721994 REINER Matthias ZBM 9434 C 95 = 11:05:00 7698697 Hraboš Matěj ASU 9547 R 97 = 11:07:00 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 99 = 11:09:00 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 101 = 11:11:00

Kategorie H20C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   225 m, 16 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
331157 Uhlíř Marek PGP 9405 B 93 = 11:03:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 95 = 11:05:00 232512 Posselt Martin TJN 9501 B 97 = 11:07:00 330693 Málek Jan PZR 9505 A 99 = 11:09:00 682090 Koumar František SJI 9501 B 101 = 11:11:00 410774 Kučera Tomáš STH 9402 B 103 = 11:13:00 207824 Zelinka Jan LPU 9405 B 105 = 11:15:00 330671 Nejman Stanislav TUR 9500 B 107 = 11:17:00 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 109 = 11:19:00

Kategorie H21A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   395 m, 24 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 886513 Beneš Jan SJC 8703 C 200 = 12:50:00 2 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 202 = 12:52:00 3 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 204 = 12:54:00 4 887626 Kolovský František LPM 9202 C 206 = 12:56:00 5 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 208 = 12:58:00 6 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 210 = 13:00:00 7 504052 Dwojak Wojciech SHK 8101 C 212 = 13:02:00 8 515499 Wolf Daniel TUR 9100 E 214 = 13:04:00 9 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 R 216 = 13:06:00 10 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 218 = 13:08:00 11 533306 Krajčík Michal 25S 8704 C 220 = 13:10:00 neregistro 12 500878 Jedlička Michal SHK 7309 R 222 = 13:12:00 13 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 C 224 = 13:14:00 14 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 226 = 13:16:00 15 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 R 228 = 13:18:00 16 896975 Chromý Adam ZBM 8841 E 230 = 13:20:00 17 888608 Janata Martin DKP 8306 E 232 = 13:22:00 18 500290 Horáček Michal VLI 7700 R 234 = 13:24:00 19 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 236 = 13:26:00 20 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 238 = 13:28:00 21 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 C 240 = 13:30:00 22 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 242 = 13:32:00 23 515176 Kodeda Štěpán SJC 8818 E 244 = 13:34:00 24 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 246 = 13:36:00 25 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 248 = 13:38:00 26 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 250 = 13:40:00 27 515402 Petržela Jan PHK 9200 E 252 = 13:42:00 28 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 254 = 13:44:00 29 1406172 Šedivý Jan PGP 8409 E 256 = 13:46:00 30 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 258 = 13:48:00 31 911123 Ridefelt Albin 14S 1400 C 260 = 13:50:00 neregistro 32 1003623 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 262 = 13:52:00

Kategorie H21B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   350 m, 25 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
681612 Pospíšil Vítek PGP 6803 C 53 = 10:23:00 515103 Franko David ASU 9347 R 55 = 10:25:00 500267 Palas Jan ZBM 8507 E 57 = 10:27:00 682623 Matějů Luboš PGP 7601 R 59 = 10:29:00 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 61 = 10:31:00 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 63 = 10:33:00 515094 Čech Radovan TBM 7835 C 65 = 10:35:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 C 67 = 10:37:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 69 = 10:39:00 504413 Dragowski Kuba 23P 9000 C 71 = 10:41:00 neregistro 303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 R 73 = 10:43:00 7201777 Kovář Miroslav SJC 8104 C 75 = 10:45:00 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 77 = 10:47:00 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 79 = 10:49:00 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 E 81 = 10:51:00 887157 Hadač Filip AOP 9301 E 83 = 10:53:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 C 85 = 10:55:00 52705 Perůtka Jan LCE 8801 R 87 = 10:57:00 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 89 = 10:59:00 7003030 Laciga Radek PGP 8202 R 91 = 11:01:00 682333 Hubáček Michal LCE 9301 E 93 = 11:03:00 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 95 = 11:05:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 97 = 11:07:00 771771 Mrázek Jan SJC 8102 E 99 = 11:09:00 899179 Klusáček Jan ZBM 9301 R 101 = 11:11:00 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 103 = 11:13:00 515174 Smola Michal TZL 8131 E 105 = 11:15:00 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 107 = 11:17:00 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 109 = 11:19:00 1008172 Hepner David SHK 7601 C 111 = 11:21:00 573777 Ogden Matt 14S 9200 C 113 = 11:23:00 neregistro 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 R 115 = 11:25:00

Kategorie H21C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   315 m, 23 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9086 Tihon Michal PHK 7905 C 0 = 09:30:00 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 2 = 09:32:00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 4 = 09:34:00 1403417 Lenner Miroslav LPU 8605 C 6 = 09:36:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 8 = 09:38:00 51225 Schulhof Jan TUR 8900 C 10 = 09:40:00 4298 Kazda Jiří SJC 8006 C 12 = 09:42:00 8188 Kadavý Petr CHA 7800 C 14 = 09:44:00 1006283 Hora Vojtěch PGP 8301 C 16 = 09:46:00 995807 Komanec Václav SHK 8406 C 18 = 09:48:00 886288 Kazda Ondřej SJC 8202 R 20 = 09:50:00 9189 Šabatka Zdeněk PHK 8900 C 22 = 09:52:00 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 24 = 09:54:00 9007701 Kolín Jan DKP 7701 C 26 = 09:56:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 28 = 09:58:00 887924 Novák Daniel DOK 8700 C 30 = 10:00:00 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 32 = 10:02:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 34 = 10:04:00 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 36 = 10:06:00 7890000 Žaloudek Petr SJC 8309 C 38 = 10:08:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 40 = 10:10:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 42 = 10:12:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 44 = 10:14:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 46 = 10:16:00 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 48 = 10:18:00 515162 Procházka David LPU 9113 E 50 = 10:20:00 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 C 52 = 10:22:00 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 54 = 10:24:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 56 = 10:26:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 58 = 10:28:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 60 = 10:30:00 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 62 = 10:32:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 R 64 = 10:34:00 1011992 Dutkowski Mikolaj DOB 9200 R 66 = 10:36:00 515420 Losman Petr PHK 7901 E 68 = 10:38:00 981821 Fodor Petr TUR 8103 R 70 = 10:40:00 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 72 = 10:42:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 74 = 10:44:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 76 = 10:46:00 52555 Král Václav SSU 8243 C 78 = 10:48:00

Kategorie H21D

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   315 m, 22 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 0 = 09:30:00 8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 2 = 09:32:00 981642 Marchuk Ilya 28P 8700 C 4 = 09:34:00 neregistro 842664 Dr+gowski Piotr 23P 8200 C 6 = 09:36:00 neregistro 2058464 Kalous Vladislav EKP 7702 C 8 = 09:38:00 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 10 = 09:40:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 12 = 09:42:00 1985456 Kundisch Wieland 33D 8500 C 14 = 09:44:00 neregistro 995848 Suchý Petr LPM 7820 C 16 = 09:46:00 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 18 = 09:48:00 523000 Pašek František KAM 7600 C 20 = 09:50:00 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 22 = 09:52:00 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 24 = 09:54:00 553448 Azeb Karim PHK 9110 C 26 = 09:56:00 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 28 = 09:58:00 2063 Leibiger Janek 18D 8500 C 30 = 10:00:00 neregistro 440249 Al Ktebi Khalid 47A 8406 C 32 = 10:02:00 neregistro 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 E 34 = 10:04:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 36 = 10:06:00 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 38 = 10:08:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 40 = 10:10:00 9137 Paclík Roman SHK 7801 C 42 = 10:12:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 44 = 10:14:00 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 46 = 10:16:00 682098 Novák Jiří NPA 7502 C 48 = 10:18:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 50 = 10:20:00 9410 Novotný Tomáš PHK 8101 C 52 = 10:22:00 446353 Peths Jan KRN 8101 C 54 = 10:24:00 1207381 Scott Toby 44D 9100 C 56 = 10:26:00 neregistro 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 58 = 10:28:00 1969696 Kobr Tomáš VLI 8901 C 60 = 10:30:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 62 = 10:32:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 64 = 10:34:00 553457 Vavrys Johan LCE 9302 R 66 = 10:36:00 8800 Hanák Jan SLA 8002 C 68 = 10:38:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 70 = 10:40:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 72 = 10:42:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 74 = 10:44:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 76 = 10:46:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 78 = 10:48:00

Kategorie H21E

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   290 m, 21 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
440246 Al Hashmi Abdula Aziz 47A 8307 C 80 = 10:50:00 neregistro 440256 Al Yamahi Salem 47A 8306 C 82 = 10:52:00 neregistro 440248 Al Mazrouei Rashed 47A 8807 C 84 = 10:54:00 neregistro 440243 Al Zeyoudi Seed 47A 7306 C 86 = 10:56:00 neregistro 440235 Al Rubaei Mohammed 47A 8107 C 88 = 10:58:00 neregistro 440236 Al Sheraifi Suhail 47A 6408 C 90 = 11:00:00 neregistro 1984123 Neumann Josef 33D 8400 C 92 = 11:02:00 neregistro 9109211 Pachnik Wojciech 19P 9100 C 94 = 11:04:00 neregistro 440245 Al Kaabi Salem 47A 8006 C 96 = 11:06:00 neregistro 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 98 = 11:08:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 C 100 = 11:10:00 2035709 Luštický Martin TUR 8700 C 102 = 11:12:00 9003139 Richter Friedmar 33D 8100 C 104 = 11:14:00 neregistro 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 106 = 11:16:00 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 108 = 11:18:00 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 C 110 = 11:20:00 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 112 = 11:22:00 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 114 = 11:24:00 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 116 = 11:26:00

Kategorie H35A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   260 m, 23 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1398688 Jedlička Marek SHK 7502 C 121 = 11:31:00 9134 Toužil Karel SHK 7602 C 123 = 11:33:00 331566 Šístek Daniel SCP 7507 C 125 = 11:35:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 127 = 11:37:00 920672 Kárník Jan LPU 7811 C 129 = 11:39:00 8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 131 = 11:41:00 52250 Dvořáček Jiří TTR 7502 C 133 = 11:43:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 135 = 11:45:00 53634 Fujáček Jan SCP 7506 C 137 = 11:47:00 997601 Jirásek Aleš LPU 7601 C 139 = 11:49:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 141 = 11:51:00 1400422 Potštejnský Jan SRK 7807 C 143 = 11:53:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 145 = 11:55:00 887613 Král Aleš MFP 7808 C 147 = 11:57:00 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 C 149 = 11:59:00 500264 Koťátko Zdeněk SJC 7701 C 151 = 12:01:00 780722 Kříž Libor LPU 7804 C 153 = 12:03:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 155 = 12:05:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 157 = 12:07:00 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 159 = 12:09:00 995805 Nehasil David BOR 7713 C 161 = 12:11:00 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 163 = 12:13:00

Kategorie H35B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   220 m, 23 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2027202 Potůček Michal PHK 7903 C 68 = 10:38:00 2049538 Müller Kamil VAM 7501 C 70 = 10:40:00 52240 Dvořáček Jan TTR 7701 C 72 = 10:42:00 2023952 Přibyl Jan OSN 7801 C 74 = 10:44:00 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 76 = 10:46:00 7201205 Ječmen Vladimír ONO 7900 C 78 = 10:48:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 80 = 10:50:00 995872 Sedlák Radek SRK 7503 C 82 = 10:52:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 84 = 10:54:00 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 86 = 10:56:00 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 88 = 10:58:00 9767 Komín David PGP 7405 C 90 = 11:00:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 92 = 11:02:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 94 = 11:04:00 9325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 96 = 11:06:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 98 = 11:08:00 7770000 Kasal Vít ZBM 7540 C 100 = 11:10:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 102 = 11:12:00 51500 Slovák Miroslav SHK 7704 C 104 = 11:14:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 106 = 11:16:00 7201775 Polák Jaroslav CHA 7500 C 108 = 11:18:00

Kategorie H40A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   275 m, 23 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 132 = 11:42:00 2032382 Volák Pavel BRU 7001 C 134 = 11:44:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 136 = 11:46:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 138 = 11:48:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 140 = 11:50:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 142 = 11:52:00 207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 144 = 11:54:00 7111213 Nehasil Vladislav LDC 7101 C 146 = 11:56:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 148 = 11:58:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 150 = 12:00:00 51650 Kučera Jan VSP 7302 C 152 = 12:02:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 154 = 12:04:00 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 156 = 12:06:00 8129 Martan Jiří VLI 7300 C 158 = 12:08:00 9614 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C 160 = 12:10:00 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 162 = 12:12:00 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 164 = 12:14:00 9390 Macek Martin SNA 7106 C 166 = 12:16:00 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 168 = 12:18:00 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 170 = 12:20:00 553437 Průša Michal VSP 7310 C 172 = 12:22:00 8534 Vácha Tomáš BOR 7409 C 174 = 12:24:00 1700083 Netopil Libor VAM 7401 C 176 = 12:26:00 681888 Venhoda Milan SJI 7104 C 178 = 12:28:00 9500 Filip Libor SRK 7101 C 180 = 12:30:00

Kategorie H40B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   230 m, 24 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 60 = 10:30:00 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 62 = 10:32:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 64 = 10:34:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 66 = 10:36:00 2017671 Faltejsek Pavel PHK 7003 C 68 = 10:38:00 682359 Chaloupský David PHK 7103 C 70 = 10:40:00 889316 Kořan Pavel VBM 7401 C 72 = 10:42:00 515484 Vébr Jiří KTA 6901 C 74 = 10:44:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 76 = 10:46:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 78 = 10:48:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 80 = 10:50:00 515152 Pecka Jan EKP 6800 C 82 = 10:52:00 9974 Chrást Tomáš STH 7401 C 84 = 10:54:00 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 86 = 10:56:00 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 88 = 10:58:00 9127 Myslivec Tomáš SHK 7002 C 90 = 11:00:00 49319 Cienciala Martin TRI 7401 C 92 = 11:02:00 2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 94 = 11:04:00 899176 Harazin Martin VLI 7400 C 96 = 11:06:00 7201768 Ševčík Petr ONO 7200 C 98 = 11:08:00 301158 Locker Martin SRK 7001 C 100 = 11:10:00 601169 Bolehovský Pavel EKP 7103 C 102 = 11:12:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 104 = 11:14:00 434598 Bradáč Stanislav LLI 7201 C 106 = 11:16:00 2067350 Mareš Alexander NEJ 7300 C 108 = 11:18:00

Kategorie H40C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   215 m, 20 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2027222 Zemánek Miroslav SRK 7401 C 1 = 09:31:00 8178 Švancar Martin CHA 7000 C 3 = 09:33:00 2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 5 = 09:35:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 7 = 09:37:00 232723 Jandera Tomáš DVP 7304 C 9 = 09:39:00 9625 Sokol Milan BRM 7201 C 11 = 09:41:00 253120 Kaděra Pavel HAV 7100 C 13 = 09:43:00

Kategorie H45A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   245 m, 22 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 128 = 11:38:00 9531 Langr Jan SHK 6701 C 130 = 11:40:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 132 = 11:42:00 232255 Kamenický Jan PHK 6601 C 134 = 11:44:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 136 = 11:46:00 682367 Kubec Pavel STB 6601 C 138 = 11:48:00 8185 Vydra Ivan PEN 6600 C 140 = 11:50:00 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 142 = 11:52:00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 144 = 11:54:00 8218 Stárek Filip TUR 6602 C 146 = 11:56:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 148 = 11:58:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 150 = 12:00:00 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 152 = 12:02:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 154 = 12:04:00 52279 Semík Luboš KAM 6201 C 156 = 12:06:00 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 158 = 12:08:00 52284 Aschermann Jan VSP 6902 C 160 = 12:10:00 7003002 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 162 = 12:12:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 164 = 12:14:00 9378 Kavalír Karel PHK 6503 C 166 = 12:16:00 1010100 Cych Piotr 33P 6800 C 168 = 12:18:00 neregistro 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 170 = 12:20:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 172 = 12:22:00 920651 Pollák Jozef 25S 6001 C 174 = 12:24:00 neregistro 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 176 = 12:26:00

Kategorie H45B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   240 m, 20 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
889282 Šebek Martin SCP 6700 C 62 = 10:32:00 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 64 = 10:34:00 51587 Janeček Jura EKP 6701 C 66 = 10:36:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 68 = 10:38:00 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 70 = 10:40:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 72 = 10:42:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 74 = 10:44:00 442853 Lohr Ivo SCP 6801 C 76 = 10:46:00 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 78 = 10:48:00 53572 Semík Jan VSP 6507 C 80 = 10:50:00 336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 82 = 10:52:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 84 = 10:54:00 2045248 Novotný Milan PHK 6502 C 86 = 10:56:00 416285 Bendák Petr LTU 6500 C 88 = 10:58:00 2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 90 = 11:00:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 92 = 11:02:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 94 = 11:04:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 96 = 11:06:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 98 = 11:08:00 51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 100 = 11:10:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 102 = 11:12:00 888609 Bartoš Luděk MLA 6701 C 104 = 11:14:00 443068 Siegl Roman MFP 6700 C 106 = 11:16:00 232388 Šritr Martin TUV 6802 C 108 = 11:18:00 990002 Gossel Heiko 33D 6500 C 110 = 11:20:00 neregistro

Kategorie H45C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   230 m, 21 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1700085 Rakovec Michal SCP 6901 C 1 = 09:31:00 553456 Müller Robert VAM 6900 C 3 = 09:33:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 5 = 09:35:00 2032226 Müller Rico 33D 6400 C 7 = 09:37:00 neregistro 9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 9 = 09:39:00 301152 Řezáč Pavel VLI 6900 C 11 = 09:41:00 438038 Hanč Jaroslav VRL 6702 C 13 = 09:43:00 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 15 = 09:45:00 232256 Posselt Martin TJN 6802 C 17 = 09:47:00 920673 Procházka Pavel KUO 6901 C 19 = 09:49:00 2035204 Cruse Kay 24D 6600 C 21 = 09:51:00 neregistro

Kategorie H50A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   260 m, 23 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 125 = 11:35:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 127 = 11:37:00 49889 Veljačik Pavel SCP 6200 C 129 = 11:39:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 131 = 11:41:00 995804 Ročejdl Marek KAM 6400 C 133 = 11:43:00 neregistro 1700084 Kožina Petr PGP 6000 C 135 = 11:45:00 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 137 = 11:47:00 neregistro 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 139 = 11:49:00 51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 141 = 11:51:00 7200596 Kaplan Jan LPU 6401 C 143 = 11:53:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 145 = 11:55:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 147 = 11:57:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 149 = 11:59:00 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 151 = 12:01:00 8270 Šmaus Ivan TJN 6249 C 153 = 12:03:00 2035738 Koucký Roman EKP 6301 C 155 = 12:05:00 682682 Němeček Jan VSP 6201 C 157 = 12:07:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 159 = 12:09:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 161 = 12:11:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 163 = 12:13:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 165 = 12:15:00 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 167 = 12:17:00 51679 Novák Ivo OKP 6200 C 169 = 12:19:00 7630319 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 171 = 12:21:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 173 = 12:23:00

Kategorie H50B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   245 m, 21 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 1 = 09:31:00 51701 Reichl Michal MKP 6402 C 3 = 09:33:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 5 = 09:35:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 7 = 09:37:00 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 9 = 09:39:00 303939 Forst Libor MFP 6301 C 11 = 09:41:00 682080 Kovář Karel LTP 6102 C 13 = 09:43:00 7003047 Kaňák Petr SJI 6115 C 15 = 09:45:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 17 = 09:47:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 19 = 09:49:00 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 21 = 09:51:00 9151 Chmelař Pavel SHK 6402 C 23 = 09:53:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 25 = 09:55:00 307290 Papuga František 25S 6302 C 27 = 09:57:00 neregistro 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 29 = 09:59:00 52963 Rajnošek Zdeněk BZR 6301 C 31 = 10:01:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 33 = 10:03:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 35 = 10:05:00 1403434 Šimek Tomáš FSP 6304 C 37 = 10:07:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 39 = 10:09:00 9649 Fencl Jiří LPU 6301 C 41 = 10:11:00 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 43 = 10:13:00 416828 Schindler Jiří TJN 6301 C 45 = 10:15:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 47 = 10:17:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 49 = 10:19:00

Kategorie H50C

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   225 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53368 Láznička Robert TZL 6309 C 1 = 09:31:00 8490 Doškář Boris BOR 6400 C 3 = 09:33:00 7762 Kořínek Zdeněk PEN 6201 C 5 = 09:35:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 7 = 09:37:00 9372 Justa Jaromír PHK 6101 C 9 = 09:39:00 9369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 11 = 09:41:00 2020717 Šimek Miroslav LME 6300 C 13 = 09:43:00 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 15 = 09:45:00 49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 17 = 09:47:00 8449 Müller Ota BOR 6101 C 19 = 09:49:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 21 = 09:51:00 9629 Imlauf Martin SNA 6301 C 23 = 09:53:00 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 25 = 09:55:00 9573 Janeba Petr CHC 6001 C 27 = 09:57:00 1399038 Pędowski Wojciech 23P 6400 C 29 = 09:59:00 neregistro 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 31 = 10:01:00

Kategorie H55A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   260 m, 21 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 121 = 11:31:00 681857 Kulhavý Josef SRK 5701 C 123 = 11:33:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 125 = 11:35:00 1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 127 = 11:37:00 9457 Vykysalý Miroslav PHK 5902 C 129 = 11:39:00 886255 Novák Tom DOK 5500 C 131 = 11:41:00 8167 Kaška Rudolf CHA 5500 C 133 = 11:43:00 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 135 = 11:45:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 137 = 11:47:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 139 = 11:49:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 141 = 11:51:00 553475 Hornik Zbigniew 75P 5600 C 143 = 11:53:00 neregistro 682645 Šedivý Jiří EKP 5500 C 145 = 11:55:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 147 = 11:57:00 51542 Sucharda Jiří BOR 5802 C 149 = 11:59:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 151 = 12:01:00 51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 153 = 12:03:00 591019 Leibiger Jens 18D 5900 C 155 = 12:05:00 neregistro 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 157 = 12:07:00 8249 Kunc Radovan TJN 5549 C 159 = 12:09:00 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 161 = 12:11:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 163 = 12:13:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 165 = 12:15:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 167 = 12:17:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 169 = 12:19:00

Kategorie H55B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   240 m, 21 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9063 Junek Petr STH 5501 C 1 = 09:31:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 3 = 09:33:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 5 = 09:35:00 52531 Albert František OOL 5804 C 7 = 09:37:00 9599 Tupec Jiří VAM 5801 C 9 = 09:39:00 51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 11 = 09:41:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 13 = 09:43:00 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 15 = 09:45:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 17 = 09:47:00 52980 Petr Václav MOV 5801 C 19 = 09:49:00 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 21 = 09:51:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 23 = 09:53:00 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 25 = 09:55:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 27 = 09:57:00 2056301 Horák Petr TJN 5602 C 29 = 09:59:00 9354 Balcar Aleš PHK 5703 C 31 = 10:01:00 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 33 = 10:03:00 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 35 = 10:05:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 37 = 10:07:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 39 = 10:09:00 9907 Beneš Josef SJC 5801 C 41 = 10:11:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 43 = 10:13:00 682630 Kavka Jiří SCP 5900 C 45 = 10:15:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 47 = 10:17:00 7777777 Kundisch Diethard 33D 5400 C 49 = 10:19:00 neregistro 887222 Drągowski Robert 23P 5900 C 51 = 10:21:00 neregistro

Kategorie H60A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   230 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 134 = 11:44:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 136 = 11:46:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 138 = 11:48:00 4214 Horáček Miroslav VLI 5000 C 140 = 11:50:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 142 = 11:52:00 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 144 = 11:54:00 6645 Valter Petr KBP 4500 C 146 = 11:56:00 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 148 = 11:58:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 150 = 12:00:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 152 = 12:02:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 154 = 12:04:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 156 = 12:06:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 158 = 12:08:00 4696 Knap Jan LPU 5101 C 160 = 12:10:00 1511127 Provazník Jiří TUR 5102 C 162 = 12:12:00 9005174 Hickethier Manfred VLI 5201 C 164 = 12:14:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 166 = 12:16:00 2059741 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 168 = 12:18:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 170 = 12:20:00 8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 172 = 12:22:00 52269 Uher Petr VSP 5001 C 174 = 12:24:00 7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 176 = 12:26:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 178 = 12:28:00

Kategorie H60B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   215 m, 17 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2207 Kairies Helmut 73D 5400 C 22 = 09:52:00 neregistro 9260 Farář Václav LPU 5201 C 24 = 09:54:00 4276 nechyba jiri 61C 5300 C 26 = 09:56:00 neregistro 8199 Ševčík Milan CHA 5003 C 28 = 09:58:00 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 30 = 10:00:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 32 = 10:02:00 51693 Liberský Mirko MKP 5100 C 34 = 10:04:00 416833 Böhm Karel TJN 5101 C 36 = 10:06:00 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 38 = 10:08:00 9725 Čípa Jiří CET 5002 C 40 = 10:10:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 42 = 10:12:00 8161 Barták Jiří CHA 5100 C 44 = 10:14:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 46 = 10:16:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 48 = 10:18:00 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 50 = 10:20:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 52 = 10:22:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 54 = 10:24:00 2060215 Novák Karel NPA 5001 C 56 = 10:26:00 7200325 Hora Vladimír VSP 5100 C 58 = 10:28:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 60 = 10:30:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 62 = 10:32:00 9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 64 = 10:34:00 886284 Rančák Josef BOR 5004 C 66 = 10:36:00

Kategorie H65A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   200 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
253372 Ježek Ladislav VLI 4900 C 121 = 11:31:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 123 = 11:33:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 125 = 11:35:00 412412 Edward Bartkowiak 34P 4800 C 127 = 11:37:00 neregistro 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 129 = 11:39:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 131 = 11:41:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 133 = 11:43:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 135 = 11:45:00 49885 Procházka Aleš DKP 4700 C 137 = 11:47:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 139 = 11:49:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 141 = 11:51:00 7501901 Conrad Helmut 33D 4000 C 143 = 11:53:00 neregistro 9948 Bílek Vratislav SJC 4801 C 145 = 11:55:00 361986 Karmazín Petr VLI 4901 C 147 = 11:57:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 149 = 11:59:00 8861 Peterka František TJP 4900 C 151 = 12:01:00 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 153 = 12:03:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 155 = 12:05:00

Kategorie H65B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51283 Tvrdek Vojtěch LBE 4900 C 0 = 09:30:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 2 = 09:32:00 8235 Nejezchleba Jiří KAS 4600 C 4 = 09:34:00 7890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 6 = 09:36:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 8 = 09:38:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 10 = 09:40:00 51863 Zelený Vladimír PGP 4800 C 12 = 09:42:00 9610 Sokolář Zdeněk SNA 4501 C 14 = 09:44:00 8155 Kadavý Zdeněk CHA 4901 C 16 = 09:46:00 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 18 = 09:48:00 9066 Zlesák Zdeněk JIL 4701 C 20 = 09:50:00 8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 22 = 09:52:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 24 = 09:54:00 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 26 = 09:56:00 8806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 28 = 09:58:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 30 = 10:00:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 32 = 10:02:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 34 = 10:04:00

Kategorie H70A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   170 m, 18 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9823 Rychlý Rudolf PHK 4101 C 120 = 11:30:00 205614 Novotný František PUL 4200 C 122 = 11:32:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 124 = 11:34:00 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 126 = 11:36:00 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 128 = 11:38:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 130 = 11:40:00 207812 Šmelík Ĺudo 47S 4300 C 132 = 11:42:00 neregistro

Kategorie H70B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   135 m, 17 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 10 = 09:40:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 12 = 09:42:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 14 = 09:44:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 16 = 09:46:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 18 = 09:48:00 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 20 = 09:50:00

Kategorie H75A

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   145 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
4132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 120 = 11:30:00 8963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 122 = 11:32:00 9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 124 = 11:34:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 126 = 11:36:00 682666 Attl Vladimír PGP 3800 C 128 = 11:38:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 130 = 11:40:00

Kategorie H75B

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 0 = 09:30:00 8541 Langr Jan BOR 3601 C 2 = 09:32:00 9455 Vykysalý František PHK 3002 C 4 = 09:34:00 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 6 = 09:36:00 9422 Novotný Petr PHK 3802 C 8 = 09:38:00

Kategorie P2

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    60 m,  7 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 0 = 09:30:00 4630 Kopic Jiří JHB 9107 C 1 = 09:31:00 ......................... VAK C 2 = 09:32:00 505131 Nehasilová Veronika LDC 0350 C 3 = 09:33:00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 4 = 09:34:00 49387 Harazinová Radka VLI 7650 C 5 = 09:35:00 8180 Vydrová Markéta PEN 8950 C 6 = 09:36:00 ......................... VAK C 7 = 09:37:00 9609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 8 = 09:38:00 2043603 Martanová Elin VLI 0252 B 9 = 09:39:00 53596 Lacigová Marie VSP 0050 C 10 = 09:40:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 11 = 09:41:00 52549 Kaprál Jan SSU 0000 C 12 = 09:42:00 ? Zítková Michaela TUV 8551 C 13 = 09:43:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 14 = 09:44:00 222889 Wysocka Olga 24P 8750 C 15 = 09:45:00 neregistro 336792 Lužný Martin HAV 0001 C 16 = 09:46:00 neregistro 1207404 Nývlt Petr DKP 8004 C 17 = 09:47:00 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 18 = 09:48:00 888639 Baldriánová Eva VSP 0751 C 19 = 09:49:00 232515 Böhmová Eva TJN 5450 C 20 = 09:50:00 2019212 Kubecová Magdalena STB 0550 C 21 = 09:51:00 4707 Širůčková Lenka XXX C 22 = 09:52:00 neregistro 222881 Twaruszka Michał 24P 8800 C 23 = 09:53:00 neregistro 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 24 = 09:54:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 25 = 09:55:00 438628 Janderová Barbora PGP 0251 C 26 = 09:56:00 52484 Němečková Kateřina PLU 0350 C 27 = 09:57:00 9009 Arnold Jindřich HOR 4701 C 28 = 09:58:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 29 = 09:59:00 515134 Lučanová Marta LPU 7957 C 30 = 10:00:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 31 = 10:01:00 361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C 32 = 10:02:00 neregistro 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 33 = 10:03:00 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 34 = 10:04:00 neregistro 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 35 = 10:05:00 2021850 Mencl Josef VSP 0602 C 36 = 10:06:00 ? Širůček Jaromír 73C C 37 = 10:07:00 neregistro 9801 Lockerová Milena SRK 7251 C 38 = 10:08:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 39 = 10:09:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 C 40 = 10:10:00 682097 Trš Lubomír PBM 7302 C 41 = 10:11:00 410731 Vlach Timik SBR 0501 C 42 = 10:12:00 2027245 Filipová Tereza LPU 0050 B 43 = 10:13:00 ......................... VAK C 44 = 10:14:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 45 = 10:15:00 2049536 Kolář Šimon HOR 0400 C 46 = 10:16:00 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 B 47 = 10:17:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 48 = 10:18:00 2043610 Martanová Lea VLI 0555 C 49 = 10:19:00 ? Vandasová Adéla C 50 = 10:20:00 neregistro 2073747 Kosová Tereza SRK 0151 A 51 = 10:21:00 51808 Šritrová Lenka TUV 0252 B 52 = 10:22:00 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 53 = 10:23:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 54 = 10:24:00 51749 Menclová Silvie VSP 7050 C 55 = 10:25:00 410782 Thýnová Martina SHK 0350 C 56 = 10:26:00 2067255 Zamrzlová Eva SJC C 57 = 10:27:00 neregistro 2032102 Linková Lucie TUR 0251 B 58 = 10:28:00 ......................... VAK C 59 = 10:29:00 405991 Locker Daniel SRK 0200 C 60 = 10:30:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 B 61 = 10:31:00 2011812 Rusin Vojtěch BRU 0301 C 62 = 10:32:00 4360 Janoušek Slávek BOR 0400 C 63 = 10:33:00 2020740 Horká Lucie C 64 = 10:34:00 neregistro 51835 Král Adam MFP 0507 C 65 = 10:35:00 2060240 Horká Soňa UOL 7150 C 66 = 10:36:00 2011852 Pavlová Petra CHC 8552 C 67 = 10:37:00 52638 Žaloudík Jiří KRN 5809 C 68 = 10:38:00 ......................... VAK C 69 = 10:39:00

Kategorie T4

22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   235 m, 20 kontrol           

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 0 = 09:30:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 1 = 09:31:00 2032168 Silný Ondřej PHK 7906 C 2 = 09:32:00 9241 Zitka Adam LPU 8402 C 3 = 09:33:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 4 = 09:34:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 5 = 09:35:00 9165 Toužilová Martina SHK 8051 C 6 = 09:36:00 ......................... VAK C 7 = 09:37:00 7200319 Mesiarkinová Kamila MBM 8282 C 8 = 09:38:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 9 = 09:39:00 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 10 = 09:40:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 11 = 09:41:00 440237 Al Suwaidi Yousuf 47A 8407 C 12 = 09:42:00 neregistro 53537 Buk Jindřich ROU 9303 C 13 = 09:43:00 445644 Rickmeyer Tina 33D 8650 C 14 = 09:44:00 neregistro 440258 Al Qaydi Ali 47A 7706 C 15 = 09:45:00 neregistro 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 16 = 09:46:00 neregistro 51234 Vančura Martin TJN 8002 C 17 = 09:47:00 2067313 Kolaja Jan VLI 8100 C 18 = 09:48:00 8089 Vlčovská Zdenka LPU C 19 = 09:49:00 neregistro 9048 Chrástová Tereza STH 0251 B 20 = 09:50:00 7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 21 = 09:51:00 2053545 Zalaba Tomáš SJC 0101 B 22 = 09:52:00 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 C 23 = 09:53:00 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 24 = 09:54:00 232953 Zákravský Zdeněk SNA 5702 C 25 = 09:55:00 7200588 Kovařík Martin TRI 7700 C 26 = 09:56:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 27 = 09:57:00 9498 Pátek Lukáš SRK 8905 C 28 = 09:58:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 29 = 09:59:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 30 = 10:00:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 31 = 10:01:00 416840 Picek Jan TJN 9101 C 32 = 10:02:00 887944 Svobodná Madla DKP 9154 C 33 = 10:03:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 34 = 10:04:00 7201760 Škáchová Petra KAM 7054 C 35 = 10:05:00 51659 Horová Klára PGP 8455 C 36 = 10:06:00 9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 37 = 10:07:00 440244 Juma Abdalla 47A 8806 C 38 = 10:08:00 neregistro 428267 Šinovská Kristýna ROU 9351 C 39 = 10:09:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 40 = 10:10:00 440247 Al Murshdi Ahmed 47A 8506 C 41 = 10:11:00 neregistro 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 42 = 10:12:00 361956 Jelínek Roman CHC 6301 C 43 = 10:13:00 8780 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 44 = 10:14:00 301623 Zeman Jaroslav DOB 8844 C 45 = 10:15:00 218974 Kundratová Lucie TZL 0058 B 46 = 10:16:00 426338 Sokolová Tereza BRM 8451 C 47 = 10:17:00 682092 Eiselt Jan LTP 8801 C 48 = 10:18:00 336375 Moravec Jakub KAM 9702 C 49 = 10:19:00 neregistro 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 50 = 10:20:00 ......................... VAK C 51 = 10:21:00 440255 Al Kaabi Mubark 47A 8206 C 52 = 10:22:00 neregistro 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 53 = 10:23:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 54 = 10:24:00 440238 Al Matroosh Omar 47A 8707 C 55 = 10:25:00 neregistro 51740 Polák Zdeněk VSP 5203 C 56 = 10:26:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 57 = 10:27:00 320286 Mertová Eva DOB 8551 C 58 = 10:28:00 52363 Jiráček Josef SBK 8501 C 59 = 10:29:00 neregistro 232641 Večeřa Martin TJN 9105 C 60 = 10:30:00 2056262 Opálková Martina BBM 0050 B 61 = 10:31:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 62 = 10:32:00 8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 63 = 10:33:00 2058466 Betlach Michal CET 7801 C 64 = 10:34:00 681852 Balusková Ida OKP 7350 C 65 = 10:35:00 336770 Čech Petr SJI 0001 B 66 = 10:36:00 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 B 67 = 10:37:00 361961 Dědková Teodora TAP 0051 B 68 = 10:38:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 B 69 = 10:39:00 9953699 Svobodná Tereza DKP 9350 C 70 = 10:40:00 301402 Veselá Anna VPM 9250 C 71 = 10:41:00 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 72 = 10:42:00 301170 Martínek Robert VPM 7700 C 73 = 10:43:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 74 = 10:44:00 206480 Hančová Alice VRL 7052 C 75 = 10:45:00 4638 Vacek František CHT 7001 C 76 = 10:46:00 981811 Hanč Petr DOB 8022 C 77 = 10:47:00 2032105 Bradáč Jakub LLI 0002 B 78 = 10:48:00 331619 Waňková Dita VRL 7151 C 79 = 10:49:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 C 80 = 10:50:00 1398538 Kolaja Ehlerová Jana VLI 8055 C 81 = 10:51:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 82 = 10:52:00 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 C 83 = 10:53:00 52675 Vlažná Lucie LCE 8751 C 84 = 10:54:00 8889 Viková Vendula STH 8951 C 85 = 10:55:00 9549 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 86 = 10:56:00 232872 Otrusina Jan ABM 9210 C 87 = 10:57:00 2051488 Šrubař Michal MBM 8606 C 88 = 10:58:00 2025359 Šebková Jana SCP 9250 C 89 = 10:59:00 2025357 Šmaus Antonín TJN 0001 C 90 = 11:00:00 331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 91 = 11:01:00 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 92 = 11:02:00 440207 Al Mteiri Ahmed 47A 8207 C 93 = 11:03:00 neregistro 7201196 Siegl Matyáš MFP 0103 B 94 = 11:04:00 440254 Al Shehhi Mohammed 47A 8106 C 95 = 11:05:00 neregistro 4688 Novotný Petr 6PC 0000 C 96 = 11:06:00 neregistro 1398996 Melichar Petr LLI 0001 B 97 = 11:07:00 411767 Posseltová Tereza TJN 9252 C 98 = 11:08:00 436953 Pilíková Veronika CET 8152 C 99 = 11:09:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 100 = 11:10:00 236982 Popule Tomáš LPM 8803 C 101 = 11:11:00 9824 Kučera Kryšpín PHK 9900 C 102 = 11:12:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 103 = 11:13:00 9998 Špicar Petr SJC 8801 C 104 = 11:14:00 2032132 Bradáč David LLI 0203 B 105 = 11:15:00 52277 Mencl Miloslav VSP 6505 C 106 = 11:16:00 51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 107 = 11:17:00 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 C 108 = 11:18:00 neregistro 2059750 Svobodová Barbora BFM 0151 B 109 = 11:19:00