Kategorie D16

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
631 2042520 Mikešová Adéla VPM 9852 B 0 = 12:00:00 632 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 0 = 12:00:00 633 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 C 2 = 12:02:00 634 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 2 = 12:02:00 635 897364 Peterová Jana DOB 0051 A 2 = 12:02:00 636 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 A 4 = 12:04:00 637 253374 Kalenská Dominika STH 9958 A 4 = 12:04:00 638 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 4 = 12:04:00 639 2056306 Fürstová Anna LLI 9854 B 6 = 12:06:00 640 411616 Sokolářová Šárka TUR 9999 B 6 = 12:06:00 641 9196 Větříčková Andrea SHK 9951 A 6 = 12:06:00 642 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 8 = 12:08:00 643 229382 Grycová Veronika TBM 9859 A 8 = 12:08:00 644 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 8 = 12:08:00 645 7291299 Hanáková Lenka KRL 9951 B 10 = 12:10:00 646 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 10 = 12:10:00 647 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 10 = 12:10:00 648 361960 Kinkorová Tereza LPM 9850 B 12 = 12:12:00 649 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 B 12 = 12:12:00 650 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 C 12 = 12:12:00 651 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 14 = 12:14:00 652 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 14 = 12:14:00 653 438638 Voltrová Alena ROZ 9951 B 14 = 12:14:00 654 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 16 = 12:16:00 655 8427 Janoušková Lucie BOR 9954 A 16 = 12:16:00 656 442864 Poláková Kateřina TAP 9854 B 16 = 12:16:00 657 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 18 = 12:18:00 658 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 18 = 12:18:00 659 2053576 Pukyšová Anežka KSU 9999 B 18 = 12:18:00 660 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 20 = 12:20:00 661 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 20 = 12:20:00 662 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 A 20 = 12:20:00 663 981646 Marek Wiktoria 28P 9950 C 22 = 12:22:00 664 416189 Pelcová Tereza MAS 9853 C 22 = 12:22:00 665 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 22 = 12:22:00 666 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 24 = 12:24:00 667 1400403 Odehnalová Klára ABM 9956 A 24 = 12:24:00 668 442863 Poláková Tereza TAP 9853 B 24 = 12:24:00 669 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 26 = 12:26:00 670 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 26 = 12:26:00 671 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 26 = 12:26:00 672 886680 Antonowicz Anna Maria 28P 9850 C 28 = 12:28:00 673 330520 Jezdinská Natálie STH 9954 A 28 = 12:28:00 674 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 28 = 12:28:00 675 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 30 = 12:30:00 676 682657 Svobodová Jana KTA 9951 B 30 = 12:30:00 677 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 30 = 12:30:00 678 303919 Kubecová Kateřina BOR 9959 A 32 = 12:32:00 679 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 32 = 12:32:00 680 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 32 = 12:32:00 681 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 34 = 12:34:00 682 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 34 = 12:34:00 683 52000 Nechanická Klára OSN 0050 A 34 = 12:34:00 684 7201764 Doubková Petra VLI 9853 A 36 = 12:36:00 685 2021848 Kopecká Johana VSP 9950 C 36 = 12:36:00 686 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 36 = 12:36:00 687 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 38 = 12:38:00 688 2067348 Marešová Alexandra NEJ 9950 B 38 = 12:38:00 689 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 38 = 12:38:00 690 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 40 = 12:40:00 691 224883 Kubíčková Jana PHK 9999 B 40 = 12:40:00 692 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 40 = 12:40:00 693 7863 Bruková Magda TRI 0054 A 42 = 12:42:00 694 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 42 = 12:42:00 695 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 A 42 = 12:42:00 696 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 B 44 = 12:44:00 697 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 B 44 = 12:44:00 698 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 44 = 12:44:00 699 54082 Cych Agnieszka PHK 9966 B 46 = 12:46:00 700 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 46 = 12:46:00 701 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 46 = 12:46:00 702 49951 Poloprutská Lucie VLI 9950 B 48 = 12:48:00 703 2023812 Vyhnálková Barbora RIC 9850 A 48 = 12:48:00 704 425555 Waňková Martina VRL 9951 A 48 = 12:48:00

Kategorie D18

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
471 301107 Zemánková Tereza SRK 9752 A 1 = 12:01:00 472 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 3 = 12:03:00 473 2042510 Obytová Kateřina VPM 9752 B 3 = 12:03:00 474 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 5 = 12:05:00 475 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 A 5 = 12:05:00 476 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 7 = 12:07:00 477 7200344 Kovářová Lenka LTP 9750 A 7 = 12:07:00 478 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 9 = 12:09:00 479 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 9 = 12:09:00 480 434595 Balcarová Barbora LLI 9751 B 11 = 12:11:00 481 7200369 Hošeková Vanda ASU 9696 B 11 = 12:11:00 482 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 13 = 12:13:00 483 2058500 Žandová Marcela SKV 9653 B 13 = 12:13:00 484 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 15 = 12:15:00 485 7200361 Štičková Anna LLI 9651 A 15 = 12:15:00 486 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 17 = 12:17:00 487 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 A 17 = 12:17:00 488 420436 Červená Adéla SHK 9755 A 19 = 12:19:00 489 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 19 = 12:19:00 490 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 21 = 12:21:00 491 981804 Vališová Martina OSN 9696 A 21 = 12:21:00 492 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A 23 = 12:23:00 493 2035166 Hlinovská Johana VPM 9751 B 23 = 12:23:00 494 224885 Šádková Lucie PHK 9654 B 25 = 12:25:00 495 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 25 = 12:25:00 496 436959 Jansová Doubravka LPU 9750 A 27 = 12:27:00 497 7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 A 27 = 12:27:00 498 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A 29 = 12:29:00 499 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 29 = 12:29:00 500 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 31 = 12:31:00 501 9472 Myslivcová Markéta SHK 9650 B 31 = 12:31:00 502 1399405 Berger Marlene ZBM 9751 C 33 = 12:33:00 503 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 B 33 = 12:33:00 504 7140196 Hanáková Magda KRL 9651 A 35 = 12:35:00 505 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 A 35 = 12:35:00 506 553465 Matyba Anna 31P 9650 C 37 = 12:37:00 507 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 37 = 12:37:00 508 7200367 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 39 = 12:39:00 509 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 39 = 12:39:00 510 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 A 41 = 12:41:00 511 336785 Veljačiková Hana SCP 9750 A 41 = 12:41:00 512 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 43 = 12:43:00 513 2060399 Šafrhansová Lucie VPM 9753 B 43 = 12:43:00 514 7201819 Šiková Barbora LPM 9650 A 45 = 12:45:00 515 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 45 = 12:45:00 516 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 47 = 12:47:00 517 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 47 = 12:47:00 518 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 49 = 12:49:00 519 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 49 = 12:49:00 520 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 51 = 12:51:00 521 207804 Kavalírová Julie PHK 9753 A 51 = 12:51:00 522 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 B 53 = 12:53:00 523 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 53 = 12:53:00 524 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 55 = 12:55:00 525 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 55 = 12:55:00 526 405999 Petrasová Zuzana ASU 9695 A 57 = 12:57:00 527 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 57 = 12:57:00 528 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 59 = 12:59:00 529 2035163 Lavičková Michaela KRL 9655 B 59 = 12:59:00

Kategorie D20

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
351 4536 Voborníková Alena LPU 9458 R 0 = 12:00:00 352 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 R 2 = 12:02:00 353 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 2 = 12:02:00 354 410734 Hoidekrová Lucie LLI 9552 A 4 = 12:04:00 355 53828 Končáková Klára LCE 9555 A 4 = 12:04:00 356 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 6 = 12:06:00 357 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 6 = 12:06:00 358 887927 Horová Pavla LPU 9457 R 8 = 12:08:00 359 995893 Svobodová Lenka PHK 9551 R 8 = 12:08:00 360 2037825 Brajer Dominika DOB 9550 B 10 = 12:10:00 361 9933 Šmejcová Anna SJC 9552 B 10 = 12:10:00 362 331098 Kubínová Romana SKV 9452 A 12 = 12:12:00 363 553443 Novotná Markéta PHK 9451 R 12 = 12:12:00 364 1398995 Košková Anička LLI 9550 B 14 = 12:14:00 365 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 14 = 12:14:00 366 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 16 = 12:16:00 367 2073750 Kosová Štěpánka LPU 9460 R 16 = 12:16:00 368 7200598 Doleželová Kateřina LPU 9558 R 18 = 12:18:00 369 2051353 Papugová Martina LCE 9551 A 18 = 12:18:00 370 236994 Chvalová Věra LPM 9452 R 20 = 12:20:00 371 887233 Drągowska Maria 23P 9550 C 20 = 12:20:00 372 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 22 = 12:22:00 373 2028218 Haniszewska Angelika STB 9599 A 22 = 12:22:00 374 1436949 Haltof Ewa VRB 9499 A 24 = 12:24:00 375 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 24 = 12:24:00 376 920662 Koláriková Lucie TZL 9451 A 26 = 12:26:00 377 236985 Kuberková Lucie LPM 9451 B 26 = 12:26:00 378 411564 Hanušová Michaela TUR 9554 B 28 = 12:28:00 379 1210495 Nieke Patricia TUR 9552 B 28 = 12:28:00 380 7945000 Dlouhá Hana DKP 9450 R 30 = 12:30:00 381 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 30 = 12:30:00 382 7200333 Procházková Marie KAM 9554 A 32 = 12:32:00 383 9201068 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 32 = 12:32:00 384 2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 R 34 = 12:34:00 385 887219 Zebrowska Barbara 28P 9550 C 34 = 12:34:00 386 8213 Brožová Aneta TUR 9453 A 36 = 12:36:00 387 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 36 = 12:36:00 388 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 E 38 = 12:38:00 389 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 A 38 = 12:38:00 390 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 40 = 12:40:00 391 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 40 = 12:40:00 392 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 R 42 = 12:42:00 393 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 42 = 12:42:00

Kategorie D21

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
181 515087 Kochová Nikola TUR 9358 R 1 = 12:01:00 182 886681 Piastrouskaya Viola 28P 9150 C 1 = 12:01:00 183 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 1 = 12:01:00 184 504412 Dudzinska Paulina 31P 9250 C 3 = 12:03:00 185 9482 Hrobařová Lenka TJN 7754 C 3 = 12:03:00 186 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 R 3 = 12:03:00 187 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 R 3 = 12:03:00 188 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 5 = 12:05:00 189 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 5 = 12:05:00 190 1394898 Szeliga Malgorzata STB 9399 R 5 = 12:05:00 191 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 5 = 12:05:00 192 232132 Hermannová Anna TAP 9251 C 7 = 12:07:00 193 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R 7 = 12:07:00 194 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 7 = 12:07:00 195 9200731 Urbánková Kateřina ONO 9250 C 7 = 12:07:00 196 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 9 = 12:09:00 197 2025334 Škodová Petra LPU 8359 R 9 = 12:09:00 198 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 9 = 12:09:00 199 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 9 = 12:09:00 200 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 11 = 12:11:00 201 416264 Novotná Martina PHK 8255 C 11 = 12:11:00 202 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 C 11 = 12:11:00 203 886617 Wysocka Malwina 23P 8500 C 11 = 12:11:00 204 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 E 13 = 12:13:00 205 682103 Jakobová Adélka UOL 9052 R 13 = 12:13:00 206 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 13 = 12:13:00 207 2011817 Šimková Johanka UOL 9355 C 13 = 12:13:00 208 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 R 15 = 12:15:00 209 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 15 = 12:15:00 210 7434894 Burdová Adéla BOR 9161 C 15 = 12:15:00 211 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 R 15 = 12:15:00 212 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 17 = 12:17:00 213 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 17 = 12:17:00 214 2020726 Krajčíková Kristína 25S 9254 C 17 = 12:17:00 215 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 17 = 12:17:00 216 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 19 = 12:19:00 217 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 19 = 12:19:00 218 876522 Krafková Lucie TUR 8650 E 19 = 12:19:00 219 995836 Uhlíková Tereza PGP 9162 C 19 = 12:19:00 220 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 21 = 12:21:00 221 889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 21 = 12:21:00 222 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 21 = 12:21:00 223 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 E 21 = 12:21:00 224 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 23 = 12:23:00 225 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 23 = 12:23:00 226 9915 Ondřejová Dita Terezie SHK 8550 C 23 = 12:23:00 227 1008144 Valešová Jana PHK 9154 R 23 = 12:23:00 228 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 25 = 12:25:00 229 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 25 = 12:25:00 230 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 25 = 12:25:00 231 515421 Kubátová Zuzka NPA 9151 R 25 = 12:25:00 232 897344 Balcarová Jana PHK 8753 C 27 = 12:27:00 233 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 27 = 12:27:00 234 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 27 = 12:27:00 235 1407425 Košťálová Petra DKP 8256 C 27 = 12:27:00 236 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 29 = 12:29:00 237 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 29 = 12:29:00 238 2073708 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 29 = 12:29:00 239 2053588 Udržalová Pavla LPU 8552 E 29 = 12:29:00 240 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 31 = 12:31:00 241 7201204 Hrstková Vladěna ZBM 8787 E 31 = 12:31:00 242 1271279 Klimplová Lenka LPU 7951 C 31 = 12:31:00 243 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 31 = 12:31:00 244 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 E 33 = 12:33:00 245 51568 Košárková Iva AOP 8152 R 33 = 12:33:00 246 51180 Soukupová Lucie SJC 8951 C 33 = 12:33:00 247 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 33 = 12:33:00 248 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 E 35 = 12:35:00 249 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 35 = 12:35:00 250 887904 Kosová Denisa PHK 9150 R 35 = 12:35:00 251 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 35 = 12:35:00 252 515153 Dittrichová Petra KON 8787 R 37 = 12:37:00 253 995792 Petráčková Klára LPU 9261 R 37 = 12:37:00 254 998454 Petrová Daniela LPU 8454 C 37 = 12:37:00 255 9448 Vítková Lucie PHK 8055 C 37 = 12:37:00 256 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 39 = 12:39:00 257 9944499 Karochová Simona DKP 8853 R 39 = 12:39:00 258 995813 Kazdová Lenka SJC 8484 C 39 = 12:39:00 259 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 R 39 = 12:39:00 260 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 41 = 12:41:00 261 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 41 = 12:41:00 262 682690 Peterová Věra DOB 8751 C 41 = 12:41:00 263 515140 Petrželová Tereza LTU 8950 C 41 = 12:41:00 264 7200363 Heczková Bohdana VLI 7750 R 43 = 12:43:00 265 232225 Papugová Katarína 25S 9255 C 43 = 12:43:00 266 9088 Tihonová Martina PHK 8651 C 43 = 12:43:00 267 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 R 43 = 12:43:00 268 8952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 45 = 12:45:00 269 49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 45 = 12:45:00 270 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 45 = 12:45:00 271 920677 Tichovská Martina PGP 8658 C 45 = 12:45:00 272 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 47 = 12:47:00 273 253357 Kolešová Helena LPU 8857 C 47 = 12:47:00 274 9000007 Kolínová Kristýna DKP 8450 E 47 = 12:47:00 275 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 47 = 12:47:00 276 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 C 49 = 12:49:00 277 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 49 = 12:49:00 278 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 49 = 12:49:00 279 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 49 = 12:49:00 280 1700076 Čepová Daniela PHK 8951 R 51 = 12:51:00 281 232409 Doležalová Monika KAM 8851 C 51 = 12:51:00 282 52330 Palasová Petra ZBM 8658 C 51 = 12:51:00 283 7247 Peterová Alena DOB 8953 C 51 = 12:51:00 284 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 53 = 12:53:00 285 886267 Janů Hana KSU 9393 C 53 = 12:53:00 286 7200382 MiĹkiewicz Martyna 23P 8950 C 53 = 12:53:00 287 515442 Müllerová Věra VAM 9051 C 53 = 12:53:00 288 51176 Fundová Eliška SHK 9351 C 55 = 12:55:00 289 51658 Ježková Dominika PGP 9053 C 55 = 12:55:00 290 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 55 = 12:55:00 291 9416043 Krejčíková Marie TZL 9252 C 55 = 12:55:00 292 9999888 Janatová Lucie DKP 8154 C 57 = 12:57:00 293 7201810 Píšová Monika NPA 8151 C 57 = 12:57:00 294 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 C 57 = 12:57:00 295 9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 57 = 12:57:00

Kategorie H16

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
543 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 A 46 = 12:46:00 544 425543 Roudný Martin LPU 0002 A 46 = 12:46:00 545 7201825 Vopařil Jan LCE 9911 A 46 = 12:46:00 546 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 48 = 12:48:00 547 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 B 48 = 12:48:00 548 361919 Ondřejček Jiří ODV 9800 B 48 = 12:48:00 549 7200370 Chupek Jakub JPV 9911 A 50 = 12:50:00 550 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 50 = 12:50:00 551 2067347 Zieba Jakub NEJ 9800 B 50 = 12:50:00 552 2059738 Bartoš Vojtěch MLA 9802 B 52 = 12:52:00 553 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 52 = 12:52:00 554 4370 Mareš Vít BOR 0000 A 52 = 12:52:00 555 361927 Beneš Miroslav KON 9915 B 54 = 12:54:00 556 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 54 = 12:54:00 557 2045309 Šenkýř Matěj SJI 9902 B 54 = 12:54:00 558 2032119 Matěj Konečný KCK 9907 C 56 = 12:56:00 559 4372 Pavlovec Dan BOR 0001 A 56 = 12:56:00 560 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 56 = 12:56:00 561 682370 Horčička Vít UOL 9919 A 58 = 12:58:00 562 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 A 58 = 12:58:00 563 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 58 = 12:58:00 564 9831 Hůlek Matěj PHK 9904 B 60 = 13:00:00 565 331426 Kalenský Aleš STH 9801 B 60 = 13:00:00 566 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 A 60 = 13:00:00 567 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 62 = 13:02:00 568 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 62 = 13:02:00 569 2059744 Láznička Václav TZL 9901 B 62 = 13:02:00 570 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 B 64 = 13:04:00 571 52484 Němeček Kryštof JPV 9919 C 64 = 13:04:00 572 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 64 = 13:04:00 573 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 66 = 13:06:00 574 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 B 66 = 13:06:00 575 2032380 Rusin Jan BRU 0001 A 66 = 13:06:00 576 232493 Hájek Jakub SHK 9802 A 68 = 13:08:00 577 2069090 Kašpar Petr SSU 9911 A 68 = 13:08:00 578 9903301 Šebek Petr DKP 9903 A 68 = 13:08:00 579 682332 Birnbaum Adam BOR 9802 B 70 = 13:10:00 580 2070826 Šabata Milan SRK 9904 B 70 = 13:10:00 581 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 70 = 13:10:00 582 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 72 = 13:12:00 583 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 72 = 13:12:00 584 897357 Semerád Antonín DKP 9801 A 72 = 13:12:00 585 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 74 = 13:14:00 586 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 A 74 = 13:14:00 587 2067250 Ullrich Jakub BOR 9900 A 74 = 13:14:00 588 886675 Besarab Genia 28P 9801 C 76 = 13:16:00 589 9830 Kavalír Jáchym PHK 9901 B 76 = 13:16:00 590 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 76 = 13:16:00 591 2056276 Dostál Pavel KSU 9910 B 78 = 13:18:00 592 2017682 Locker Tomáš SRK 9802 A 78 = 13:18:00 593 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 78 = 13:18:00 594 681889 Bendák Jan LTU 9801 A 80 = 13:20:00 595 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 80 = 13:20:00 596 886674 Rutka Jan 28P 9800 C 80 = 13:20:00 597 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 82 = 13:22:00 598 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 82 = 13:22:00 599 2067334 Havlíček Ondřej KSU 9800 B 82 = 13:22:00 600 2049592 Bek Ondřej CHA 9904 C 84 = 13:24:00 601 224890 Maňák Michal PHK 9801 B 84 = 13:24:00 602 442886 Ransdorf Jakub TAP 9805 B 84 = 13:24:00 603 2054641 Král Jan ZBM 9904 C 86 = 13:26:00 604 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 86 = 13:26:00 605 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 86 = 13:26:00 606 888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 88 = 13:28:00 607 2059757 Hlaváč Ondřej TBM 9901 A 88 = 13:28:00 608 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 88 = 13:28:00 609 682362 Ludvík Matyáš STB 9801 B 90 = 13:30:00 610 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 90 = 13:30:00 611 232608 Žák Jan LPU 9802 B 90 = 13:30:00 612 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 92 = 13:32:00 613 2016198 Niezgodka Piotr 31P 9900 C 92 = 13:32:00 614 2011790 Volák Ondřej BRU 0006 A 92 = 13:32:00 615 2028220 Jurczyk Maciej 51P 9800 C 94 = 13:34:00 616 899027 Mossakowski Wojtek 28P 9802 C 94 = 13:34:00 617 428285 Novák Aleš ODV 9805 B 94 = 13:34:00 618 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 96 = 13:36:00 619 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 96 = 13:36:00 620 1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 96 = 13:36:00

Kategorie H18

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
401 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 1 = 12:01:00 402 1602625 Buk Michal ROU 9601 B 3 = 12:03:00 403 426320 Jurica Jan LPU 9611 B 3 = 12:03:00 404 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 5 = 12:05:00 405 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 5 = 12:05:00 406 9080057 Grätsch Markus TUR 9603 B 7 = 12:07:00 407 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 7 = 12:07:00 408 331087 Brázdil Petr ODV 9700 A 9 = 12:09:00 409 502088 Landovský Jakub PGP 9601 B 9 = 12:09:00 410 301505 Frank Jiří MAS 9600 B 11 = 12:11:00 411 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 11 = 12:11:00 412 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 13 = 12:13:00 413 682082 Růžička Adam PHK 9704 A 13 = 12:13:00 414 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 15 = 12:15:00 415 4743 Štál Jan SJC 9601 A 15 = 12:15:00 416 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 17 = 12:17:00 417 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 17 = 12:17:00 418 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 19 = 12:19:00 419 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 19 = 12:19:00 420 442871 Aster Tomáš PGP 9604 A 21 = 12:21:00 421 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 21 = 12:21:00 422 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 23 = 12:23:00 423 8727 Svoboda František SOP 9601 B 23 = 12:23:00 424 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 25 = 12:25:00 425 2053542 Zlámal David SJC 9603 B 25 = 12:25:00 426 7200584 Bořil Jan SJI 9700 A 27 = 12:27:00 427 7003034 Trejbal Václav SHK 9604 B 27 = 12:27:00 428 7003044 Čech Jan SJI 9601 A 29 = 12:29:00 429 7003006 Fürst Matouš LLI 9603 A 29 = 12:29:00 430 9572 Janeba Vladimír CHC 9602 A 31 = 12:31:00 431 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 31 = 12:31:00 432 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 33 = 12:33:00 433 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 33 = 12:33:00 434 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 B 35 = 12:35:00 435 207869 Novák Radek PVD 9601 C 35 = 12:35:00 436 361957 Kelbl Vladimír ZBM 9711 B 37 = 12:37:00 437 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 37 = 12:37:00 438 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 39 = 12:39:00 439 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 39 = 12:39:00 440 53271 Konečný Daniel BBM 9702 C 41 = 12:41:00 441 433099 Mikula Jan SSU 9609 A 41 = 12:41:00 442 361920 Sova František LPM 9702 B 43 = 12:43:00 443 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 43 = 12:43:00 444 889320 Mikel David TZL 9703 A 45 = 12:45:00 445 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 A 45 = 12:45:00 446 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 A 47 = 12:47:00 447 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 47 = 12:47:00 448 887156 Kaplan Martin LPU 9609 B 49 = 12:49:00 449 9200094 Wolowczyk Michal 28P 9700 C 49 = 12:49:00 450 442860 Janáč Vašek TAP 9602 B 51 = 12:51:00 451 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 51 = 12:51:00 452 7667667 Burda Matěj BOR 9608 A 53 = 12:53:00 453 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 53 = 12:53:00 454 9005134 Ježek Ondřej PGP 9706 A 55 = 12:55:00 455 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 55 = 12:55:00 456 2053614 Lucerski Maciek PHK 9700 C 57 = 12:57:00 457 246900 Werner Michal PGP 9705 B 57 = 12:57:00 458 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 59 = 12:59:00 459 1396722 Wieczorek Marcin STB 9701 B 59 = 12:59:00 460 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 61 = 13:01:00 461 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 61 = 13:01:00

Kategorie H20

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
302 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 52 = 12:52:00 303 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 52 = 12:52:00 304 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 54 = 12:54:00 305 9200095 Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 C 54 = 12:54:00 306 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 56 = 12:56:00 307 7200365 Sklenář Martin SBR 9501 A 56 = 12:56:00 308 920683 Semík Ondřej KAM 9401 R 58 = 12:58:00 309 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 58 = 12:58:00 310 7698697 Hraboš Matěj ASU 9547 R 60 = 13:00:00 311 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 B 60 = 13:00:00 312 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 A 62 = 13:02:00 313 331157 Uhlíř Marek PGP 9405 B 62 = 13:02:00 314 2011000 BERGER Xander ZBM 9431 C 64 = 13:04:00 315 9988866 Chmelař Martin ASU 9505 A 64 = 13:04:00 316 410774 Kučera Tomáš STH 9402 B 66 = 13:06:00 317 207824 Zelinka Jan LPU 9405 B 66 = 13:06:00 318 330693 Málek Jan PZR 9505 A 68 = 13:08:00 319 895100 Pauser Jakob ZBM 9402 C 68 = 13:08:00 320 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 70 = 13:10:00 321 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 R 70 = 13:10:00 322 7200176 Dzioba Mateusz PHK 9500 R 72 = 13:12:00 323 515144 Řada Jakub DKP 9401 A 72 = 13:12:00 324 995812 Veselý Jakub PGP 9503 R 74 = 13:14:00 325 1602634 Waněk Adam LPU 9505 A 74 = 13:14:00 326 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 A 76 = 13:16:00 327 842659 Parfianowicz Piotr 28P 9400 C 76 = 13:16:00 328 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 R 78 = 13:18:00 329 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 78 = 13:18:00 330 7202777 Jurczyk Tomasz 51P 9400 C 80 = 13:20:00 331 920700 Minář Marek ASU 9444 E 80 = 13:20:00 332 1180295 Döllgast Moritz 18D 9500 C 82 = 13:22:00 333 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 82 = 13:22:00 334 888604 Horák Patrik TUR 9502 R 84 = 13:24:00 335 416203 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 84 = 13:24:00 336 887928 Deml Tomáš LPU 9502 B 86 = 13:26:00 337 721994 REINER Matthias ZBM 9434 C 86 = 13:26:00 338 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 R 88 = 13:28:00 339 980371 Záděra Pavel BBM 9500 R 88 = 13:28:00 340 899030 Anc Kamil 28P 9500 C 90 = 13:30:00 341 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 A 90 = 13:30:00 342 682090 Koumar František SJI 9501 B 92 = 13:32:00 343 301112 Ptáček Martin SRK 9509 B 92 = 13:32:00 344 515487 Grundmann Jan LPU 9410 R 94 = 13:34:00 345 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 94 = 13:34:00 346 330671 Nejman Stanislav TUR 9500 B 96 = 13:36:00 347 232512 Posselt Martin TJN 9501 B 96 = 13:36:00

Kategorie H21

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 R 0 = 12:00:00 4 1006283 Hora Vojtěch PGP 8301 C 0 = 12:00:00 5 995852 Hanslian David LCE 7835 R 2 = 12:02:00 6 515420 Losman Petr PHK 7901 E 2 = 12:02:00 7 9189 Šabatka Zdeněk PHK 8900 C 2 = 12:02:00 8 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 2 = 12:02:00 9 920696 Janda Martin DOB 8002 C 4 = 12:04:00 10 899179 Klusáček Jan ZBM 9301 R 4 = 12:04:00 11 2067946 Kondrát Martin PGP 6501 C 4 = 12:04:00 12 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 4 = 12:04:00 13 888608 Janata Martin DKP 8306 E 6 = 12:06:00 14 995807 Komanec Václav SHK 8406 C 6 = 12:06:00 15 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 6 = 12:06:00 16 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 C 6 = 12:06:00 17 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 8 = 12:08:00 18 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 8 = 12:08:00 19 911123 Ridefelt Albin 14S 1400 C 8 = 12:08:00 20 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 8 = 12:08:00 21 446353 Peths Jan KRN 8101 C 10 = 12:10:00 22 515402 Petržela Jan PHK 9200 E 10 = 12:10:00 23 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 10 = 12:10:00 24 8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 10 = 12:10:00 25 440235 Al Rubaei Mohammed 47A 8107 C 12 = 12:12:00 26 504413 Dragowski Kuba 23P 9000 C 12 = 12:12:00 27 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 12 = 12:12:00 28 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 12 = 12:12:00 29 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 14 = 12:14:00 30 303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 R 14 = 12:14:00 31 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 14 = 12:14:00 32 9086 Tihon Michal PHK 7905 C 14 = 12:14:00 33 515176 Kodeda Štěpán SJC 8818 E 16 = 12:16:00 34 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 16 = 12:16:00 35 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 16 = 12:16:00 36 515444 Navrátil Boris AOP 9202 R 16 = 12:16:00 37 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 18 = 12:18:00 38 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 18 = 12:18:00 39 9007701 Kolín Jan DKP 7701 C 18 = 12:18:00 40 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 18 = 12:18:00 41 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 20 = 12:20:00 42 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 20 = 12:20:00 43 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 20 = 12:20:00 44 52705 Perůtka Jan LCE 8801 R 20 = 12:20:00 45 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 C 22 = 12:22:00 46 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 22 = 12:22:00 47 52555 Král Václav SSU 8243 C 22 = 12:22:00 48 9003139 Richter Friedmar 33D 8100 C 22 = 12:22:00 49 553448 Azeb Karim PHK 9110 C 24 = 12:24:00 50 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 24 = 12:24:00 51 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 24 = 12:24:00 52 1985456 Kundisch Wieland 33D 8500 C 24 = 12:24:00 53 1969696 Kobr Tomáš VLI 8901 C 26 = 12:26:00 54 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 26 = 12:26:00 55 995848 Suchý Petr LPM 7820 C 26 = 12:26:00 56 515499 Wolf Daniel TUR 9100 E 26 = 12:26:00 57 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 28 = 12:28:00 58 1011992 Dutkowski Mikolaj DOB 9200 R 28 = 12:28:00 59 887157 Hadač Filip AOP 9301 E 28 = 12:28:00 60 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 28 = 12:28:00 61 440248 Al Mazrouei Rashed 47A 8807 C 30 = 12:30:00 62 504052 Dwojak Wojciech SHK 8101 C 30 = 12:30:00 63 515103 Franko David ASU 9347 R 30 = 12:30:00 64 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 30 = 12:30:00 65 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 32 = 12:32:00 66 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 32 = 12:32:00 67 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 R 32 = 12:32:00 68 500267 Palas Jan ZBM 8507 E 32 = 12:32:00 69 440246 Al Hashmi Abdula Aziz 47A 8307 C 34 = 12:34:00 70 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 E 34 = 12:34:00 71 887626 Kolovský František LPM 9202 C 34 = 12:34:00 72 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 34 = 12:34:00 73 440249 Al Ktebi Khalid 47A 8406 C 36 = 12:36:00 74 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 36 = 12:36:00 75 981821 Fodor Petr TUR 8103 R 36 = 12:36:00 76 515174 Smola Michal TZL 8131 E 36 = 12:36:00 77 533306 Krajčík Michal 25S 8704 C 38 = 12:38:00 78 887924 Novák Daniel DOK 8700 C 38 = 12:38:00 79 682098 Novák Jiří NPA 7502 C 38 = 12:38:00 80 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 38 = 12:38:00 81 1403417 Lenner Miroslav LPU 8605 C 40 = 12:40:00 82 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 40 = 12:40:00 83 1207381 Scott Toby 44D 9100 C 40 = 12:40:00 84 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 40 = 12:40:00 85 440245 Al Kaabi Salem 47A 8006 C 42 = 12:42:00 86 440243 Al Zeyoudi Seed 47A 7306 C 42 = 12:42:00 87 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 42 = 12:42:00 88 2023 Leibiger Janek 18D 8500 C 42 = 12:42:00 89 515193 Henek Michal RBK 8605 C 44 = 12:44:00 90 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 44 = 12:44:00 91 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 44 = 12:44:00 92 9410 Novotný Tomáš PHK 8101 C 44 = 12:44:00 93 682377 Bencúr Juraj LCE 7701 C 46 = 12:46:00 94 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 46 = 12:46:00 95 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 R 46 = 12:46:00 96 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 E 46 = 12:46:00 97 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 48 = 12:48:00 98 886288 Kazda Ondřej SJC 8202 R 48 = 12:48:00 99 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 48 = 12:48:00 100 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 48 = 12:48:00 101 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 50 = 12:50:00 102 7003030 Laciga Radek PGP 8202 R 50 = 12:50:00 103 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 C 50 = 12:50:00 104 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 50 = 12:50:00 105 440236 Al Sheraifi Suhail 47A 6408 C 52 = 12:52:00 106 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 52 = 12:52:00 107 500878 Jedlička Michal SHK 7309 R 52 = 12:52:00 108 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 52 = 12:52:00 109 440256 Al Yamahi Salem 47A 8306 C 54 = 12:54:00 110 7677777 Baier Martin TUR 7603 R 54 = 12:54:00 111 51225 Schulhof Jan TUR 8900 C 54 = 12:54:00 112 9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 54 = 12:54:00 113 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 56 = 12:56:00 114 981642 Marchuk Ilya 28P 8700 C 56 = 12:56:00 115 682623 Matějů Luboš PGP 7601 R 56 = 12:56:00 116 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 56 = 12:56:00 117 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 58 = 12:58:00 118 523000 Pašek František KAM 7600 C 58 = 12:58:00 119 1406172 Šedivý Jan PGP 8409 E 58 = 12:58:00 120 7890000 Žaloudek Petr SJC 8309 C 58 = 12:58:00 121 842664 Drągowski Piotr 23P 8200 C 60 = 13:00:00 122 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 60 = 13:00:00 123 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 60 = 13:00:00 124 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 60 = 13:00:00 125 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 62 = 13:02:00 126 2035709 Luštický Martin TUR 8700 C 62 = 13:02:00 127 9109211 Pachnik Wojciech 19P 9100 C 62 = 13:02:00 128 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 C 62 = 13:02:00 129 886513 Beneš Jan SJC 8703 C 64 = 13:04:00 130 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 C 64 = 13:04:00 131 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 64 = 13:04:00 132 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 64 = 13:04:00 133 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 66 = 13:06:00 134 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 66 = 13:06:00 135 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 66 = 13:06:00 136 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 66 = 13:06:00 137 515094 Čech Radovan TBM 7835 C 68 = 13:08:00 138 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 68 = 13:08:00 139 886701 Kašpar Michal TZL 9308 C 68 = 13:08:00 140 7201777 Kovář Miroslav SJC 8104 C 68 = 13:08:00 141 1008172 Hepner David SHK 7601 C 70 = 13:10:00 142 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 70 = 13:10:00 143 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 70 = 13:10:00 144 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 70 = 13:10:00 145 771771 Mrázek Jan SJC 8102 E 72 = 13:12:00 146 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 72 = 13:12:00 147 573777 Ogden Matt 14S 9200 C 72 = 13:12:00 148 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 72 = 13:12:00 149 887630 Argaláš Michal TRI 9301 C 74 = 13:14:00 150 1984123 Neumann Josef 33D 8400 C 74 = 13:14:00 151 53362 Přibyl Bronislav TZL 8603 C 74 = 13:14:00 152 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 74 = 13:14:00 153 8188 Kadavý Petr CHA 7800 C 76 = 13:16:00 154 681612 Pospíšil Vítek PGP 6803 C 76 = 13:16:00 155 515162 Procházka David LPU 9113 E 76 = 13:16:00 156 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 76 = 13:16:00 157 8800 Hanák Jan SLA 8002 C 78 = 13:18:00 158 682333 Hubáček Michal LCE 9301 E 78 = 13:18:00 159 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 78 = 13:18:00 160 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 78 = 13:18:00 161 500290 Horáček Michal VLI 7700 R 80 = 13:20:00 162 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 80 = 13:20:00 163 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 80 = 13:20:00 164 553457 Vavrys Johan LCE 9302 R 80 = 13:20:00 165 2058464 Kalous Vladislav EKP 7702 C 82 = 13:22:00 166 4298 Kazda Jiří SJC 8006 C 82 = 13:22:00 167 9137 Paclík Roman SHK 7801 C 82 = 13:22:00 168 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 82 = 13:22:00 169 896975 Chromý Adam ZBM 8841 E 84 = 13:24:00 170 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 84 = 13:24:00 171 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 84 = 13:24:00 172 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 R 84 = 13:24:00