Kategorie D35

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   185 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
710 ......................... VAK C 193 = 15:13:00 711 52223 Pekárková Eva TZL 7653 C 195 = 15:15:00 712 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 197 = 15:17:00 713 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 199 = 15:19:00 714 51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 201 = 15:21:00 715 9462 Weberová Zuzana PHK 6961 C 203 = 15:23:00 716 2056292 Širůčková Daniela 73C 7650 C 205 = 15:25:00 717 5177 Pachnerová Dominika CHA 7750 C 207 = 15:27:00 718 52230 Dvořáčková Jana OSN 7850 C 209 = 15:29:00 719 9077 Malá Věra JIL 7752 C 211 = 15:31:00 720 2061854 Čechová Marcela TBM 7659 C 213 = 15:33:00 721 2023960 Přibylová Jana OSN 7853 C 215 = 15:35:00 722 8441 Kameníková Kateřina BOR 7758 C 217 = 15:37:00 723 219278 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 219 = 15:39:00 724 2060300 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 221 = 15:41:00 725 331476 Krejčiříková Nikol BBM 7850 C 223 = 15:43:00 726 434834 Vildmonová Pavla LBE 7451 C 225 = 15:45:00 727 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 227 = 15:47:00 728 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 229 = 15:49:00 729 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 231 = 15:51:00 730 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 233 = 15:53:00 731 52139 Králová Michaela MFP 7959 C 235 = 15:55:00 732 436445 Gajdová Kristina VSP 7752 C 237 = 15:57:00 733 2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 239 = 15:59:00 734 53598 Svobodová Jitka VSP 7450 C 241 = 16:01:00 735 682608 Zitková Radka LPU 7958 C 243 = 16:03:00 736 53546 Kučerová Marie VSP 7551 C 245 = 16:05:00 737 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 247 = 16:07:00 738 207837 Kurfürstová Magdalena FSP 7852 C 249 = 16:09:00 739 889272 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 251 = 16:11:00 740 2045245 Šimková Markéta LME 7755 C 253 = 16:13:00

Kategorie D40

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   165 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
800 ......................... VAK C 193 = 15:13:00 801 53317 Batani Hana TZL 7351 C 195 = 15:15:00 802 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 197 = 15:17:00 803 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 199 = 15:19:00 804 725724 Čečrdlová Marcela EKP 7257 C 201 = 15:21:00 805 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 203 = 15:23:00 806 515465 Myslivcová Lenka SHK 7051 C 205 = 15:25:00 807 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 207 = 15:27:00 808 9802 Langrová Monika SHK 7251 C 209 = 15:29:00 809 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 211 = 15:31:00 810 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 213 = 15:33:00 811 331779 Bartáková Eva CHA 7051 C 215 = 15:35:00 812 8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 217 = 15:37:00 813 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 219 = 15:39:00 814 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 221 = 15:41:00 815 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 223 = 15:43:00 816 410727 Forstová Lenka MFP 6850 C 225 = 15:45:00 817 4744 Hanušová Zdena SJC 7253 C 227 = 15:47:00 818 2049540 Kroniková Jana SHK 7350 C 229 = 15:49:00 819 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 231 = 15:51:00 820 7121314 Nehasilová Zuzana LDC 7150 C 233 = 15:53:00 821 410359 Posseltová Romana TJN 7050 C 235 = 15:55:00 822 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 237 = 15:57:00 823 8307 Podrábská Marie VLI 7451 C 239 = 15:59:00 824 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 241 = 16:01:00 825 336724 Růžičková Kamila PHK 7153 C 243 = 16:03:00 826 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 245 = 16:05:00 827 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 247 = 16:07:00 828 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 249 = 16:09:00 829 8126 Martanová Daniela VLI 7452 C 251 = 16:11:00 830 443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 253 = 16:13:00 831 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 255 = 16:15:00 832 109 Benešová Iva SJH 7051 C 257 = 16:17:00 833 682334 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 259 = 16:19:00 834 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 261 = 16:21:00 835 9796 Zemánková Eva SRK 7452 C 263 = 16:23:00 836 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 265 = 16:25:00 837 53539 Tršová Daniela PBM 7375 C 267 = 16:27:00 838 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 269 = 16:29:00 839 9551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 271 = 16:31:00 840 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 273 = 16:33:00 841 410777 Kalenská Kateřina STH 7351 C 275 = 16:35:00 842 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 277 = 16:37:00

Kategorie D45

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   160 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
920 ......................... VAK C 162 = 14:42:00 921 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 164 = 14:44:00 922 51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 166 = 14:46:00 923 9833 Kavalírová Kateřina PHK 6756 C 168 = 14:48:00 924 52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 170 = 14:50:00 925 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 172 = 14:52:00 926 7722 Pološčuková Monika SMB 6551 C 174 = 14:54:00 927 8445 Pávková Jana BOR 6550 C 176 = 14:56:00 928 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 178 = 14:58:00 929 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 180 = 15:00:00 930 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 182 = 15:02:00 931 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 184 = 15:04:00 932 889283 Šebková Helena SCP 6750 C 186 = 15:06:00 933 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 188 = 15:08:00 934 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 190 = 15:10:00 935 9932 Zalabová Martina SJC 6657 C 192 = 15:12:00 936 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 194 = 15:14:00 937 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 196 = 15:16:00 938 331089 Kubínová Jana SKV 6751 C 198 = 15:18:00 939 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 200 = 15:20:00 940 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 202 = 15:22:00 941 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 204 = 15:24:00 942 224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 206 = 15:26:00 943 51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 208 = 15:28:00 944 981805 Müllerová Zorka VAM 6767 C 210 = 15:30:00 945 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 212 = 15:32:00 946 4146 Novotná Petra PHK 6651 C 214 = 15:34:00 947 416317 Kulová Jana VAM 6550 C 216 = 15:36:00 948 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 218 = 15:38:00 949 690719 Eckardt Cornelia 33D 6950 C 220 = 15:40:00 950 2035720 Kavalírová Zuzana PHK 6950 C 222 = 15:42:00 951 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 224 = 15:44:00 952 886676 Wolek Ewa 28P 6802 C 226 = 15:46:00 953 2035206 Cruse Katrin 24D 6650 C 228 = 15:48:00 954 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 230 = 15:50:00 955 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 232 = 15:52:00 956 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 234 = 15:54:00 957 301647 Hudečková Helena KTA 6951 C 236 = 15:56:00 958 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 238 = 15:58:00 959 980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 240 = 16:00:00 960 49377 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 242 = 16:02:00 961 7071964 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 244 = 16:04:00 962 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 246 = 16:06:00 963 1393099 Wolowczyk Mariola 28P 6851 C 248 = 16:08:00 964 7965 Němečková Jarmila VSP 6650 C 250 = 16:10:00 965 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 252 = 16:12:00 966 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 254 = 16:14:00 967 51809 Linková Iva TUR 6850 C 256 = 16:16:00 968 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 258 = 16:18:00 969 307356 Šmelíková Barbora VBA 6952 C 260 = 16:20:00 970 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 262 = 16:22:00 971 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 264 = 16:24:00 972 2035702 Semíková Iva KAM 6850 C 266 = 16:26:00 973 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 268 = 16:28:00 974 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 270 = 16:30:00 975 236486 Žandová Marie SKV 6551 C 272 = 16:32:00 976 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 274 = 16:34:00

Kategorie D50

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   160 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1050 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 1051 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 113 = 13:53:00 1052 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 115 = 13:55:00 1053 232914 Kovářová Alena LTP 6151 C 117 = 13:57:00 1054 51734 Michálková Jiřina VSP 6151 C 119 = 13:59:00 1055 51398 Sládková Eva TEH 5751 C 121 = 14:01:00 1056 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 123 = 14:03:00 1057 9908 Benešová Iva SJC 6151 C 125 = 14:05:00 1058 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 127 = 14:07:00 1059 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 129 = 14:09:00 1060 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 131 = 14:11:00 1061 9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 133 = 14:13:00 1062 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 135 = 14:15:00 1063 446418 Kavková Dana SCP 6150 C 137 = 14:17:00 1064 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 139 = 14:19:00 1065 9608 Vondráčková Zdeňka SNA 6251 C 141 = 14:21:00 1066 9237 Juračková Jana LPU 6051 C 143 = 14:23:00 1067 51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 145 = 14:25:00 1068 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 147 = 14:27:00 1069 9389 Kubíčková Marcela PHK 6251 C 149 = 14:29:00 1070 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 151 = 14:31:00 1071 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 153 = 14:33:00 1072 232618 Večeřová Ivana TJN 6052 C 155 = 14:35:00 1073 51660 Ježková Regina PGP 6352 C 157 = 14:37:00 1074 232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 159 = 14:39:00 1075 405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 161 = 14:41:00 1076 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 163 = 14:43:00 1077 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 165 = 14:45:00 1078 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 167 = 14:47:00 1079 352310 Žaloudíková Marie KRN 6451 C 169 = 14:49:00 1080 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 171 = 14:51:00 1081 7201808 Hindráková Martina LTU 6451 C 173 = 14:53:00 1082 410719 Košková Vlasta LLI 6351 C 175 = 14:55:00 1083 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 177 = 14:57:00 1084 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 179 = 14:59:00 1085 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 181 = 15:01:00 1086 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 183 = 15:03:00 1087 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 185 = 15:05:00

Kategorie D55

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   150 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1160 ......................... VAK C 135 = 14:15:00 1161 886256 Nováková Pavla DOK 5950 C 137 = 14:17:00 1162 8257 Kuncová Jiřina TJN 5752 C 139 = 14:19:00 1163 6449 Neumannová Petra 73D 5959 C 141 = 14:21:00 1164 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 143 = 14:23:00 1165 9692 Hušková Eva NPA 5754 C 145 = 14:25:00 1166 53520 Cabrnochová Hana DKL 5550 C 147 = 14:27:00 1167 52090 Janská Iva LBM 5795 C 149 = 14:29:00 1168 301691 Balcarová Eva PHK 5952 C 151 = 14:31:00 1169 51307 Christovová Marie SKM 5851 C 153 = 14:33:00 1170 2060214 Nováková Jana NPA 5552 C 155 = 14:35:00 1171 1006614 Klimplová Alena LPU 5551 C 157 = 14:37:00 1172 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 159 = 14:39:00 1173 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 161 = 14:41:00 1174 51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 163 = 14:43:00 1175 8680 Gabrielová Šárka ONO 5950 C 165 = 14:45:00 1176 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 167 = 14:47:00 1177 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 169 = 14:49:00 1178 9401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 171 = 14:51:00 1179 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 173 = 14:53:00 1180 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 175 = 14:55:00 1181 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 177 = 14:57:00 1182 51795 Mrázková Ivana DKP 5650 C 179 = 14:59:00 1183 336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 181 = 15:01:00 1184 8171 Kadavá Eva CHA 5750 C 183 = 15:03:00 1185 9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 185 = 15:05:00 1186 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 187 = 15:07:00 1187 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 189 = 15:09:00 1188 8168 Bradnová Věra CHA 5550 C 191 = 15:11:00 1189 8208 Konopáčová Jana TUR 5650 C 193 = 15:13:00

Kategorie D60

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   150 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1250 ......................... VAK C 126 = 14:06:00 1251 51135 Nováková Svatava SKV 5351 C 128 = 14:08:00 1252 9068 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 130 = 14:10:00 1253 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 132 = 14:12:00 1254 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 134 = 14:14:00 1255 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 136 = 14:16:00 1256 8162 Šaffková Zuzana CHA 5150 C 138 = 14:18:00 1257 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 140 = 14:20:00 1258 303959 Tvrdková Eva LBE 5150 C 142 = 14:22:00 1259 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 144 = 14:24:00 1260 51216 Karmazínová Ivana VLI 5150 C 146 = 14:26:00 1261 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 148 = 14:28:00 1262 8283 Pachnerová Jaroslava VLI 5152 C 150 = 14:30:00 1263 9782 Horová Magda VSP 5450 C 152 = 14:32:00 1264 2060217 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 154 = 14:34:00 1265 8165 Ševčíková Alena CHA 5351 C 156 = 14:36:00

Kategorie D65

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   135 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1320 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 1321 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 113 = 13:53:00 1322 51265 Kohoutová Jitřenka UVP 4850 C 115 = 13:55:00 1323 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 117 = 13:57:00 1324 8152 Kašková Eva CHA 4650 C 119 = 13:59:00 1325 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 121 = 14:01:00 1326 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 123 = 14:03:00 1327 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 125 = 14:05:00 1328 51384 Nejezchlebová Věra KAS 4551 C 127 = 14:07:00 1329 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 129 = 14:09:00 1330 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 131 = 14:11:00 1331 4100 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 133 = 14:13:00 1332 405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 135 = 14:15:00

Kategorie D70

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1380 ......................... VAK C 116 = 13:56:00 1381 51612 Zmeková Míla SLP 4451 C 118 = 13:58:00 1382 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 120 = 14:00:00 1383 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 122 = 14:02:00

Kategorie D75

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1410 ......................... VAK C 110 = 13:50:00 1411 8542 Langrová Marie BOR 3750 C 112 = 13:52:00

Kategorie H35

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   240 m, 21 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
750 7770000 Kasal Vít ZBM 7540 C 192 = 15:12:00 751 51500 Slovák Miroslav SHK 7704 C 194 = 15:14:00 752 995872 Sedlák Radek SRK 7503 C 196 = 15:16:00 753 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 C 198 = 15:18:00 754 1398688 Jedlička Marek SHK 7502 C 200 = 15:20:00 755 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 202 = 15:22:00 756 9134 Toužil Karel SHK 7602 C 204 = 15:24:00 757 52240 Dvořáček Jan TTR 7701 C 206 = 15:26:00 758 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 208 = 15:28:00 759 997601 Jirásek Aleš LPU 7601 C 210 = 15:30:00 760 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 212 = 15:32:00 761 331566 Šístek Daniel SCP 7507 C 214 = 15:34:00 762 681853 Binar Robert UOL 7500 C 216 = 15:36:00 763 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 218 = 15:38:00 764 53634 Fujáček Jan SCP 7506 C 220 = 15:40:00 765 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 222 = 15:42:00 766 500264 Koťátko Zdeněk SJC 7701 C 224 = 15:44:00 767 780722 Kříž Libor LPU 7804 C 226 = 15:46:00 768 2027202 Potůček Michal PHK 7903 C 228 = 15:48:00 769 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 230 = 15:50:00 770 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 232 = 15:52:00 771 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 234 = 15:54:00 772 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 236 = 15:56:00 773 2023952 Přibyl Jan OSN 7801 C 238 = 15:58:00 774 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 240 = 16:00:00 775 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 242 = 16:02:00 776 9325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 244 = 16:04:00 777 7201205 Ječmen Vladimír ONO 7900 C 246 = 16:06:00 778 995805 Nehasil David BOR 7713 C 248 = 16:08:00 779 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 250 = 16:10:00 780 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 252 = 16:12:00 781 920672 Kárník Jan LPU 7811 C 254 = 16:14:00 782 8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 256 = 16:16:00 783 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 258 = 16:18:00 784 9767 Komín David PGP 7405 C 260 = 16:20:00 785 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 262 = 16:22:00 786 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 264 = 16:24:00 787 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 266 = 16:26:00 788 2049538 Müller Kamil VAM 7501 C 268 = 16:28:00 789 52250 Dvořáček Jiří TTR 7502 C 270 = 16:30:00 790 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 272 = 16:32:00 791 887613 Král Aleš MFP 7808 C 274 = 16:34:00 792 7201775 Polák Jaroslav CHA 7500 C 276 = 16:36:00

Kategorie H40

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   225 m, 20 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
850 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 851 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 142 = 14:22:00 852 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 144 = 14:24:00 853 51650 Kučera Jan VSP 7302 C 146 = 14:26:00 854 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 148 = 14:28:00 855 2051482 Mikeš Roman VPM 7002 C 150 = 14:30:00 856 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 152 = 14:32:00 857 8129 Martan Jiří VLI 7300 C 154 = 14:34:00 858 2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 156 = 14:36:00 859 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 158 = 14:38:00 860 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 160 = 14:40:00 861 889316 Kořan Pavel VBM 7401 C 162 = 14:42:00 862 553437 Průša Michal VSP 7310 C 164 = 14:44:00 863 1393031 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C 166 = 14:46:00 864 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 168 = 14:48:00 865 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 170 = 14:50:00 866 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 172 = 14:52:00 867 601169 Bolehovský Pavel EKP 7103 C 174 = 14:54:00 868 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 176 = 14:56:00 869 9127 Myslivec Tomáš SHK 7002 C 178 = 14:58:00 870 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 180 = 15:00:00 871 8178 Švancar Martin CHA 7000 C 182 = 15:02:00 872 301158 Locker Martin SRK 7001 C 184 = 15:04:00 873 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 186 = 15:06:00 874 9974 Chrást Tomáš STH 7401 C 188 = 15:08:00 875 8534 Vácha Tomáš BOR 7409 C 190 = 15:10:00 876 515152 Pecka Jan EKP 6800 C 192 = 15:12:00 877 49319 Cienciala Martin TRI 7401 C 194 = 15:14:00 878 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 196 = 15:16:00 879 515484 Vébr Jiří KTA 6901 C 198 = 15:18:00 880 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 200 = 15:20:00 881 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 202 = 15:22:00 882 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 204 = 15:24:00 883 899176 Harazin Martin VLI 7400 C 206 = 15:26:00 884 1700083 Netopil Libor VAM 7401 C 208 = 15:28:00 885 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 210 = 15:30:00 886 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 212 = 15:32:00 887 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 214 = 15:34:00 888 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 216 = 15:36:00 889 8893 Žemlík Pavel TUV 7135 C 218 = 15:38:00 890 207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 220 = 15:40:00 891 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 222 = 15:42:00 892 2027222 Zemánek Miroslav SRK 7401 C 224 = 15:44:00 893 682359 Chaloupský David PHK 7103 C 226 = 15:46:00 894 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 228 = 15:48:00 895 7201768 Ševčík Petr ONO 7200 C 230 = 15:50:00 896 9625 Sokol Milan BRM 7201 C 232 = 15:52:00 897 232723 Jandera Tomáš DVP 7304 C 234 = 15:54:00 898 2032382 Volák Pavel BRU 7001 C 236 = 15:56:00 899 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 238 = 15:58:00 900 7111213 Nehasil Vladislav LDC 7101 C 240 = 16:00:00 901 9500 Filip Libor SRK 7101 C 242 = 16:02:00 902 253120 Kaděra Pavel HAV 7100 C 244 = 16:04:00 903 434598 Bradáč Stanislav LLI 7201 C 246 = 16:06:00 904 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 248 = 16:08:00 905 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 250 = 16:10:00 906 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 252 = 16:12:00 907 2017671 Faltejsek Pavel PHK 7003 C 254 = 16:14:00 908 2067350 Mareš Alexander NEJ 7300 C 256 = 16:16:00 909 681888 Venhoda Milan SJI 7104 C 258 = 16:18:00 910 9390 Macek Martin SNA 7106 C 260 = 16:20:00 911 2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 262 = 16:22:00

Kategorie H45

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   225 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
980 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 981 920651 Pollák Jozef 25S 6001 C 113 = 13:53:00 982 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 115 = 13:55:00 983 442853 Lohr Ivo SCP 6801 C 117 = 13:57:00 984 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 119 = 13:59:00 985 438038 Hanč Jaroslav VRL 6702 C 121 = 14:01:00 986 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 123 = 14:03:00 987 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 125 = 14:05:00 988 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 127 = 14:07:00 989 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 129 = 14:09:00 990 232388 Šritr Martin TUV 6802 C 131 = 14:11:00 991 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 133 = 14:13:00 992 232255 Kamenický Jan PHK 6601 C 135 = 14:15:00 993 53572 Semík Jan VSP 6507 C 137 = 14:17:00 994 232256 Posselt Martin TJN 6802 C 139 = 14:19:00 995 990002 Gossel Heiko 33D 6500 C 141 = 14:21:00 996 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 143 = 14:23:00 997 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 145 = 14:25:00 998 1700085 Rakovec Michal SCP 6901 C 147 = 14:27:00 999 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 149 = 14:29:00 1000 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 151 = 14:31:00 1001 2045248 Novotný Milan PHK 6502 C 153 = 14:33:00 1002 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 155 = 14:35:00 1003 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 157 = 14:37:00 1004 8185 Vydra Ivan PEN 6600 C 159 = 14:39:00 1005 9531 Langr Jan SHK 6701 C 161 = 14:41:00 1006 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 163 = 14:43:00 1007 9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 165 = 14:45:00 1008 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 167 = 14:47:00 1009 51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 169 = 14:49:00 1010 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 171 = 14:51:00 1011 52279 Semík Luboš KAM 6201 C 173 = 14:53:00 1012 1010100 Cych Piotr 33P 6800 C 175 = 14:55:00 1013 51587 Janeček Jura EKP 6701 C 177 = 14:57:00 1014 2032226 Müller Rico 33D 6400 C 179 = 14:59:00 1015 920673 Procházka Pavel KUO 6901 C 181 = 15:01:00 1016 888609 Bartoš Luděk MLA 6701 C 183 = 15:03:00 1017 52284 Aschermann Jan VSP 6902 C 185 = 15:05:00 1018 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 187 = 15:07:00 1019 8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 189 = 15:09:00 1020 301152 Řezáč Pavel VLI 6900 C 191 = 15:11:00 1021 2035204 Cruse Kay 24D 6600 C 193 = 15:13:00 1022 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 195 = 15:15:00 1023 2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 197 = 15:17:00 1024 336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 199 = 15:19:00 1025 443068 Siegl Roman MFP 6700 C 201 = 15:21:00 1026 889282 Šebek Martin SCP 6700 C 203 = 15:23:00 1027 682367 Kubec Pavel STB 6601 C 205 = 15:25:00 1028 8218 Stárek Filip TUR 6602 C 207 = 15:27:00 1029 416285 Bendák Petr LTU 6500 C 209 = 15:29:00 1030 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 211 = 15:31:00 1031 9378 Kavalír Karel PHK 6503 C 213 = 15:33:00 1032 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 215 = 15:35:00 1033 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 217 = 15:37:00 1034 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 219 = 15:39:00 1035 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 221 = 15:41:00 1036 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 223 = 15:43:00 1037 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 225 = 15:45:00 1038 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 227 = 15:47:00 1039 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 229 = 15:49:00 1040 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 231 = 15:51:00 1041 7003002 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 233 = 15:53:00 1042 553456 Müller Robert VAM 6900 C 235 = 15:55:00

Kategorie H50

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   195 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1090 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 1091 9573 Janeba Petr CHC 6001 C 113 = 13:53:00 1092 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 115 = 13:55:00 1093 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 117 = 13:57:00 1094 995804 Ročejdl Marek KAM 6400 C 119 = 13:59:00 1095 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 121 = 14:01:00 1096 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 123 = 14:03:00 1097 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 125 = 14:05:00 1098 8270 Šmaus Ivan TJN 6249 C 127 = 14:07:00 1099 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 129 = 14:09:00 1100 682682 Němeček Jan VSP 6201 C 131 = 14:11:00 1101 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 133 = 14:13:00 1102 1399038 Pędowski Wojciech 23P 6400 C 135 = 14:15:00 1103 8490 Doškář Boris BOR 6400 C 137 = 14:17:00 1104 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 139 = 14:19:00 1105 1403434 Šimek Tomáš FSP 6304 C 141 = 14:21:00 1106 307290 Papuga František 25S 6302 C 143 = 14:23:00 1107 1700084 Kožina Petr PGP 6000 C 145 = 14:25:00 1108 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 147 = 14:27:00 1109 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 149 = 14:29:00 1110 9629 Imlauf Martin SNA 6301 C 151 = 14:31:00 1111 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 153 = 14:33:00 1112 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 155 = 14:35:00 1113 8449 Müller Ota BOR 6101 C 157 = 14:37:00 1114 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 159 = 14:39:00 1115 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 161 = 14:41:00 1116 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 163 = 14:43:00 1117 2035738 Koucký Roman EKP 6301 C 165 = 14:45:00 1118 52963 Rajnošek Zdeněk BZR 6301 C 167 = 14:47:00 1119 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 169 = 14:49:00 1120 682080 Kovář Karel LTP 6102 C 171 = 14:51:00 1121 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 173 = 14:53:00 1122 51701 Reichl Michal MKP 6402 C 175 = 14:55:00 1123 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 177 = 14:57:00 1124 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 179 = 14:59:00 1125 416828 Schindler Jiří TJN 6301 C 181 = 15:01:00 1126 9369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 183 = 15:03:00 1127 51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 185 = 15:05:00 1128 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 187 = 15:07:00 1129 9151 Chmelař Pavel SHK 6402 C 189 = 15:09:00 1130 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 191 = 15:11:00 1131 7630319 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 193 = 15:13:00 1132 9231 Kaplan Jan LPU 6401 C 195 = 15:15:00 1133 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 197 = 15:17:00 1134 49889 Veljačik Pavel SCP 6200 C 199 = 15:19:00 1135 51679 Novák Ivo OKP 6200 C 201 = 15:21:00 1136 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 203 = 15:23:00 1137 7762 Kořínek Zdeněk PEN 6201 C 205 = 15:25:00 1138 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 207 = 15:27:00 1139 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 209 = 15:29:00 1140 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 211 = 15:31:00 1141 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 213 = 15:33:00 1142 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 215 = 15:35:00 1143 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 217 = 15:37:00 1144 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 219 = 15:39:00 1145 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 221 = 15:41:00 1146 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 223 = 15:43:00 1147 2020717 Šimek Miroslav LME 6300 C 225 = 15:45:00 1148 49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 227 = 15:47:00 1149 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 229 = 15:49:00 1150 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 231 = 15:51:00 1151 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 233 = 15:53:00 1152 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 235 = 15:55:00 1153 303939 Forst Libor MFP 6301 C 237 = 15:57:00 1154 9649 Fencl Jiří LPU 6301 C 239 = 15:59:00 1155 7003047 Kaňák Petr SJI 6115 C 241 = 16:01:00

Kategorie H55

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   190 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1195 ......................... VAK C 157 = 14:37:00 1196 682645 Šedivý Jiří EKP 5500 C 159 = 14:39:00 1197 8167 Kaška Rudolf CHA 5500 C 161 = 14:41:00 1198 52980 Petr Václav MOV 5801 C 163 = 14:43:00 1199 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 165 = 14:45:00 1200 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 167 = 14:47:00 1201 7777777 Kundisch Diethard 33D 5400 C 169 = 14:49:00 1202 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 171 = 14:51:00 1203 51542 Sucharda Jiří BOR 5802 C 173 = 14:53:00 1204 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 175 = 14:55:00 1205 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 177 = 14:57:00 1206 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 179 = 14:59:00 1207 591019 Leibiger Jens 18D 5900 C 181 = 15:01:00 1208 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 183 = 15:03:00 1209 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 185 = 15:05:00 1210 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 187 = 15:07:00 1211 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 189 = 15:09:00 1212 886255 Novák Tom DOK 5500 C 191 = 15:11:00 1213 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 193 = 15:13:00 1214 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 195 = 15:15:00 1215 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 197 = 15:17:00 1216 1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 199 = 15:19:00 1217 9063 Junek Petr STH 5501 C 201 = 15:21:00 1218 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 203 = 15:23:00 1219 51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 205 = 15:25:00 1220 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 207 = 15:27:00 1221 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 209 = 15:29:00 1222 8249 Kunc Radovan TJN 5549 C 211 = 15:31:00 1223 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 213 = 15:33:00 1224 2056301 Horák Petr TJN 5602 C 215 = 15:35:00 1225 52531 Albert František OOL 5804 C 217 = 15:37:00 1226 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 219 = 15:39:00 1227 51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 221 = 15:41:00 1228 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 223 = 15:43:00 1229 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 225 = 15:45:00 1230 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 227 = 15:47:00 1231 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 229 = 15:49:00 1232 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 231 = 15:51:00 1233 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 233 = 15:53:00 1234 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 235 = 15:55:00 1235 553475 Hornik Zbigniew 75P 5600 C 237 = 15:57:00 1236 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 239 = 15:59:00 1237 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 241 = 16:01:00 1238 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 243 = 16:03:00 1239 7880 Milota Josef MLA 5801 C 245 = 16:05:00 1240 9907 Beneš Josef SJC 5801 C 247 = 16:07:00 1241 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 249 = 16:09:00 1242 9354 Balcar Aleš PHK 5703 C 251 = 16:11:00 1243 682630 Kavka Jiří SCP 5900 C 253 = 16:13:00 1244 9457 Vykysalý Miroslav PHK 5902 C 255 = 16:15:00 1245 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 257 = 16:17:00 1246 887222 Drągowski Robert 23P 5900 C 259 = 16:19:00 1247 9599 Tupec Jiří VAM 5801 C 261 = 16:21:00

Kategorie H60

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   180 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1270 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 180 = 15:00:00 1271 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 182 = 15:02:00 1272 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 184 = 15:04:00 1273 8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 186 = 15:06:00 1274 8161 Barták Jiří CHA 5100 C 188 = 15:08:00 1275 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 190 = 15:10:00 1276 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 192 = 15:12:00 1277 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 194 = 15:14:00 1278 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 196 = 15:16:00 1279 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 198 = 15:18:00 1280 7200325 Hora Vladimír VSP 5100 C 200 = 15:20:00 1281 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 202 = 15:22:00 1282 886284 Rančák Josef BOR 5004 C 204 = 15:24:00 1283 416833 Böhm Karel TJN 5101 C 206 = 15:26:00 1284 2207 Kairies Helmut 73D 5400 C 208 = 15:28:00 1285 52269 Uher Petr VSP 5001 C 210 = 15:30:00 1286 9260 Farář Václav LPU 5201 C 212 = 15:32:00 1287 9005174 Hickethier Manfred VLI 5201 C 214 = 15:34:00 1288 8199 Ševčík Milan CHA 5003 C 216 = 15:36:00 1289 4214 Horáček Miroslav VLI 5000 C 218 = 15:38:00 1290 7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 220 = 15:40:00 1291 9725 Čípa Jiří CET 5002 C 222 = 15:42:00 1292 4276 nechyba jiri 61C 5300 C 224 = 15:44:00 1293 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 226 = 15:46:00 1294 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 228 = 15:48:00 1295 51693 Liberský Mirko MKP 5100 C 230 = 15:50:00 1296 2059741 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 232 = 15:52:00 1297 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 234 = 15:54:00 1298 9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 236 = 15:56:00 1299 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 238 = 15:58:00 1300 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 240 = 16:00:00 1301 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 242 = 16:02:00 1302 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 244 = 16:04:00 1303 1511127 Provazník Jiří TUR 5102 C 246 = 16:06:00 1304 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 248 = 16:08:00 1305 2060215 Novák Karel NPA 5001 C 250 = 16:10:00 1306 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 252 = 16:12:00 1307 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 254 = 16:14:00 1308 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 256 = 16:16:00 1309 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 258 = 16:18:00 1310 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 260 = 16:20:00 1311 6645 Valter Petr KBP 4500 C 262 = 16:22:00 1312 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 264 = 16:24:00 1313 9328 Knap Jan LPU 5101 C 266 = 16:26:00 1314 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 268 = 16:28:00 1315 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 270 = 16:30:00

Kategorie H65

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   170 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1340 ......................... VAK C 110 = 13:50:00 1341 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 112 = 13:52:00 1342 253372 Ježek Ladislav VLI 4900 C 114 = 13:54:00 1343 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 116 = 13:56:00 1344 8351 Jakubec Jindřich TUR 4801 C 118 = 13:58:00 1345 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 120 = 14:00:00 1346 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 122 = 14:02:00 1347 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 124 = 14:04:00 1348 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 126 = 14:06:00 1349 9066 Zlesák Zdeněk JIL 4701 C 128 = 14:08:00 1350 8155 Kadavý Zdeněk CHA 4901 C 130 = 14:10:00 1351 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 132 = 14:12:00 1352 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 134 = 14:14:00 1353 412412 Edward Bartkowiak 34P 4800 C 136 = 14:16:00 1354 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 138 = 14:18:00 1355 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 140 = 14:20:00 1356 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 142 = 14:22:00 1357 8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 144 = 14:24:00 1358 8806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 146 = 14:26:00 1359 361986 Karmazín Petr VLI 4901 C 148 = 14:28:00 1360 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 150 = 14:30:00 1361 9948 Bílek Vratislav SJC 4801 C 152 = 14:32:00 1362 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 154 = 14:34:00 1363 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 156 = 14:36:00 1364 51283 Tvrdek Vojtěch LBE 4900 C 158 = 14:38:00 1365 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 160 = 14:40:00 1366 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 162 = 14:42:00 1367 8861 Peterka František TJP 4900 C 164 = 14:44:00 1368 51863 Zelený Vladimír PGP 4800 C 166 = 14:46:00 1369 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 168 = 14:48:00 1370 9610 Sokolář Zdeněk SNA 4501 C 170 = 14:50:00 1371 8235 Nejezchleba Jiří KAS 4600 C 172 = 14:52:00 1372 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 174 = 14:54:00 1373 7890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 176 = 14:56:00 1374 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 178 = 14:58:00 1375 7501901 Conrad Helmut 33D 4000 C 180 = 15:00:00 1376 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 182 = 15:02:00 1377 8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 184 = 15:04:00 1378 49885 Procházka Aleš DKP 4700 C 186 = 15:06:00

Kategorie H70

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   155 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1390 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 110 = 13:50:00 1391 205614 Novotný František PUL 4200 C 112 = 13:52:00 1392 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 114 = 13:54:00 1393 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 116 = 13:56:00 1394 9823 Rychlý Rudolf PHK 4101 C 118 = 13:58:00 1395 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 120 = 14:00:00 1396 9103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 122 = 14:02:00 1397 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 124 = 14:04:00 1398 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 126 = 14:06:00 1399 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 128 = 14:08:00 1400 207812 Šmelík Ĺudo 47S 4300 C 130 = 14:10:00 1401 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 132 = 14:12:00 1402 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 134 = 14:14:00

Kategorie H75

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   145 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1420 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 1421 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 142 = 14:22:00 1422 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 144 = 14:24:00 1423 9422 Novotný Petr PHK 3802 C 146 = 14:26:00 1424 4132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 148 = 14:28:00 1425 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 150 = 14:30:00 1426 8963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 152 = 14:32:00 1427 8541 Langr Jan BOR 3601 C 154 = 14:34:00 1428 9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 156 = 14:36:00 1429 682666 Attl Vladimír PGP 3800 C 158 = 14:38:00 1430 9455 Vykysalý František PHK 3002 C 160 = 14:40:00 1431 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 162 = 14:42:00

Kategorie P2

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   100 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1450 2019212 Kubecová Magdalena STB 0550 C 110 = 13:50:00 1451 405991 Locker Daniel SRK 0200 C 111 = 13:51:00 1452 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 112 = 13:52:00 1453 2011812 Rusin Vojtěch BRU 0301 C 113 = 13:53:00 1454 361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C 114 = 13:54:00 1455 410731 Vlach Timik SBR 0501 C 115 = 13:55:00 1456 ? Novotný Petr 6PC 0000 C 116 = 13:56:00 1457 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 117 = 13:57:00 1458 2021849 Kopecká Alena VSP 7250 C 118 = 13:58:00 1459 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 B 119 = 13:59:00 1460 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 120 = 14:00:00 1461 51835 Král Adam MFP 0507 C 121 = 14:01:00 1462 52412 Smičková Eva KON 5887 C 122 = 14:02:00 1463 2043603 Martanová Elin VLI 0252 B 123 = 14:03:00 1464 515134 Lučanová Marta LPU 7957 C 124 = 14:04:00 1465 425527 Hejtmánková Iva BRU 1451 C 125 = 14:05:00 1466 9801 Lockerová Milena SRK 7251 C 126 = 14:06:00 1467 682635 Svobodová Anna KTA 0151 B 127 = 14:07:00 1468 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 128 = 14:08:00 1469 51808 Šritrová Lenka TUV 0252 B 129 = 14:09:00 1470 2011852 Pavlová Petra CHC 8552 C 130 = 14:10:00 1471 2032373 Krejcarová Bára BRU 0351 C 131 = 14:11:00 1472 438642 Jurčák David SOP 7808 C 132 = 14:12:00 1473 52549 Kaprál Jan SSU 0000 C 133 = 14:13:00 1474 4630 Kopic Jiří JHB 9107 C 134 = 14:14:00 1475 4360 Janoušek Slávek BOR 0400 C 135 = 14:15:00 1476 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 136 = 14:16:00 1477 222881 Twaruszka Michał 24P 8800 C 137 = 14:17:00 1478 52638 Žaloudík Jiří KRN 5809 C 138 = 14:18:00 1479 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 139 = 14:19:00 1480 505131 Nehasilová Veronika LDC 0350 C 140 = 14:20:00 1481 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 141 = 14:21:00 1482 2025203 Svobodová Martina KTA 7151 C 142 = 14:22:00 1483 49387 Harazinová Radka VLI 7650 C 143 = 14:23:00 1484 2049536 Kolář Šimon HOR 0400 C 144 = 14:24:00 1485 410782 Thýnová Martina SHK 0350 C 145 = 14:25:00 1486 421860 Petřivalský Arnau OOL 0501 C 146 = 14:26:00 1487 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 147 = 14:27:00 1488 888639 Baldriánová Eva VSP 0751 C 148 = 14:28:00 1489 232515 Böhmová Eva TJN 5450 C 149 = 14:29:00 1490 425510 Valtar Luděk BRU 1401 C 150 = 14:30:00 1491 2051491 Petřivalský Nil OOL 0800 C 151 = 14:31:00 1492 9009 Arnold Jindřich HOR 4701 C 152 = 14:32:00 1493 52484 Němečková Kateřina PLU 0350 C 153 = 14:33:00 1494 ? Zítková Michaela TUV 8551 C 154 = 14:34:00 1495 8180 Vydrová Markéta PEN 8950 C 155 = 14:35:00 1496 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 B 156 = 14:36:00 1497 2032102 Linková Lucie TUR 0251 B 157 = 14:37:00 1498 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 B 158 = 14:38:00 1499 51749 Menclová Silvie VSP 7050 C 159 = 14:39:00 1500 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 160 = 14:40:00 1501 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 161 = 14:41:00 1502 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 162 = 14:42:00 1503 425515 Krejcarová Anežka BRU 9950 C 163 = 14:43:00 1504 336792 Lužný Martin HAV 0001 C 164 = 14:44:00 1505 2043610 Martanová Lea VLI 0555 C 165 = 14:45:00 1506 ? Monika Kaněrová NNN 1451 C 166 = 14:46:00 1507 2060240 Horká Soňa UOL 7150 C 167 = 14:47:00 1508 9200730 Baldrián Tomáš VSP 0405 C 168 = 14:48:00 1509 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 169 = 14:49:00 1510 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 C 170 = 14:50:00 1511 2021847 Kopecká Valentýna VSP 0453 C 171 = 14:51:00 1512 8602 Graubnerová Kamila TZL 1451 C 172 = 14:52:00 1513 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 173 = 14:53:00 1514 8608 Batani Valeria TZL 1453 C 174 = 14:54:00 1515 438628 Janderová Barbora PGP 0251 C 175 = 14:55:00 1516 8605 Batani Valentina TZL 1452 C 176 = 14:56:00 1517 2021850 Mencl Josef VSP 0602 C 177 = 14:57:00 1518 8601 Graubner Tadeáš TZL 1401 C 178 = 14:58:00 1519 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 179 = 14:59:00 1520 1400430 Graubner Mikuláš TZL 1402 C 180 = 15:00:00 1521 2073747 Kosová Tereza SRK 0151 A 181 = 15:01:00 1522 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 C 182 = 15:02:00 1523 ......................... VAK C 183 = 15:03:00 1524 ......................... VAK C 184 = 15:04:00 1525 ......................... VAK C 185 = 15:05:00 1526 ......................... VAK C 186 = 15:06:00 1527 ......................... VAK C 187 = 15:07:00 1528 ......................... VAK C 188 = 15:08:00 1529 ......................... VAK C 189 = 15:09:00

Kategorie T4

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   270 m, 23 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1540 2025359 Šebková Jana SCP 9250 C 110 = 13:50:00 1541 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 111 = 13:51:00 1542 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 112 = 13:52:00 1543 232641 Večeřa Martin TJN 9105 C 113 = 13:53:00 1544 49977 Pološčuková Lucie SMB 9051 C 114 = 13:54:00 1545 681852 Balusková Ida OKP 7350 C 115 = 13:55:00 1546 9953699 Svobodná Tereza DKP 9350 C 116 = 13:56:00 1547 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 117 = 13:57:00 1548 440242 Al Abduli Jamal OOL 7406 C 118 = 13:58:00 1549 2032132 Bradáč David LLI 0203 B 119 = 13:59:00 1550 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 120 = 14:00:00 1551 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 121 = 14:01:00 1552 1398687 Jedličková Adéla SHK 8253 C 122 = 14:02:00 1553 7200319 Mesiarkinová Kamila MBM 8282 C 123 = 14:03:00 1554 52675 Vlažná Lucie LCE 8751 C 124 = 14:04:00 1555 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 125 = 14:05:00 1556 440258 Al Qaydi Ali 47A 7706 C 126 = 14:06:00 1557 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 B 127 = 14:07:00 1558 440238 Al Matroosh Omar 47A 8707 C 128 = 14:08:00 1559 7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 129 = 14:09:00 1560 2025357 Šmaus Antonín TJN 0001 C 130 = 14:10:00 1561 53596 Lacigová Marie VSP 0050 C 131 = 14:11:00 1562 682097 Trš Lubomír PBM 7302 C 132 = 14:12:00 1563 8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 133 = 14:13:00 1564 2059750 Svobodová Barbora BFM 0151 B 134 = 14:14:00 1565 236982 Popule Tomáš LPM 8803 C 135 = 14:15:00 1566 411767 Posseltová Tereza TJN 9252 C 136 = 14:16:00 1567 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 137 = 14:17:00 1568 9464 Faltejsek Jan PHK 9802 C 138 = 14:18:00 1569 440237 Al Suwaidi Yousuf 47A 8407 C 139 = 14:19:00 1570 361961 Dědková Teodora TAP 0051 B 140 = 14:20:00 1571 301623 Zeman Jaroslav DOB 8844 C 141 = 14:21:00 1572 49867 Tejkal Pavel ADA 8400 C 142 = 14:22:00 1573 1398996 Melichar Petr LLI 0001 B 143 = 14:23:00 1574 52714 Tejkal Jan ADA 8110 C 144 = 14:24:00 1575 253141 Košek Jan LLI 9801 C 145 = 14:25:00 1576 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 146 = 14:26:00 1577 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 147 = 14:27:00 1578 2058466 Betlach Michal CET 7801 C 148 = 14:28:00 1579 331382 Brázdilová Radka ODV 6950 C 149 = 14:29:00 1580 2032105 Bradáč Jakub LLI 0002 B 150 = 14:30:00 1581 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 151 = 14:31:00 1582 2053545 Zalaba Tomáš SJC 0101 B 152 = 14:32:00 1583 218974 Kundratová Lucie TZL 0058 B 153 = 14:33:00 1584 9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 154 = 14:34:00 1585 887944 Svobodná Madla DKP 9154 C 155 = 14:35:00 1586 2060235 Chládek Josef ZAM 5901 C 156 = 14:36:00 1587 222889 Wysocka Olga 24P 8750 C 157 = 14:37:00 1588 7200588 Kovařík Martin TRI 7700 C 158 = 14:38:00 1589 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 B 159 = 14:39:00 1590 219245 Hegerová Petra RBK 9355 C 160 = 14:40:00 1591 2027245 Filipová Tereza LPU 0050 B 161 = 14:41:00 1592 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 162 = 14:42:00 1593 2032168 Silný Ondřej PHK 7906 C 163 = 14:43:00 1594 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 164 = 14:44:00 1595 440241 Ibrahim Khamis OOL 5906 C 165 = 14:45:00 1596 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 C 166 = 14:46:00 1597 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 167 = 14:47:00 1598 8889 Viková Vendula STH 8951 C 168 = 14:48:00 1599 331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 169 = 14:49:00 1600 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 170 = 14:50:00 1601 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 171 = 14:51:00 1602 682092 Eiselt Jan LTP 8801 C 172 = 14:52:00 1603 9165 Toužilová Martina SHK 8051 C 173 = 14:53:00 1604 440207 Al Mteiri Ahmed 47A 8207 C 174 = 14:54:00 1605 9498 Pátek Lukáš SRK 8905 C 175 = 14:55:00 1606 53537 Buk Jindřich ROU 9303 C 176 = 14:56:00 1607 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 C 177 = 14:57:00 1608 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 178 = 14:58:00 1609 440255 Al Kaabi Mubark 47A 8206 C 179 = 14:59:00 1610 2056262 Opálková Martina BBM 0050 B 180 = 15:00:00 1611 440247 Al Murshdi Ahmed 47A 8506 C 181 = 15:01:00 1612 436953 Pilíková Veronika CET 8152 C 182 = 15:02:00 1613 9241 Zitka Adam LPU 8402 C 183 = 15:03:00 1614 7201196 Siegl Matyáš MFP 0103 B 184 = 15:04:00 1615 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 185 = 15:05:00 1616 336375 Moravec Jakub KAM 9702 C 186 = 15:06:00 1617 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 187 = 15:07:00 1618 440254 Al Shehhi Mohammed 47A 8106 C 188 = 15:08:00 1619 51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 189 = 15:09:00 1620 410732 Košek Ladislav LLI 5903 C 190 = 15:10:00 1621 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 191 = 15:11:00 1622 320286 Mertová Eva DOB 8551 C 192 = 15:12:00 1623 440244 Juma Abdalla 47A 8806 C 193 = 15:13:00 1624 51234 Vančura Martin TJN 8002 C 194 = 15:14:00 1625 232872 Otrusina Jan ABM 9210 C 195 = 15:15:00 1626 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 196 = 15:16:00 1627 9549 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 197 = 15:17:00 1628 8089 Vlčovská Zdenka LPU C 198 = 15:18:00 1629 426338 Sokolová Tereza BRM 8451 C 199 = 15:19:00 1630 9824 Kučera Kryšpín PHK 9900 C 200 = 15:20:00 1631 52277 Mencl Miloslav VSP 6505 C 201 = 15:21:00 1632 428267 Šinovská Kristýna ROU 9351 C 202 = 15:22:00 1633 416840 Picek Jan TJN 9101 C 203 = 15:23:00 1634 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 C 204 = 15:24:00 1635 9998 Špicar Petr SJC 8801 C 205 = 15:25:00 1636 51659 Horová Klára PGP 8455 C 206 = 15:26:00 1637 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 207 = 15:27:00 1638 9837 Souček Pavel PHK 5503 C 208 = 15:28:00 1639 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 209 = 15:29:00 1640 2051488 Šrubař Michal MBM 8606 C 210 = 15:30:00 1641 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 211 = 15:31:00 1642 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 212 = 15:32:00 1643 445644 Rickmeyer Tina 33D 8650 C 213 = 15:33:00 1644 301402 Veselá Anna VPM 9250 C 214 = 15:34:00 1645 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 215 = 15:35:00 1646 336770 Čech Petr SJI 0001 B 216 = 15:36:00 1647 8780 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 217 = 15:37:00 1648 301170 Martínek Robert VPM 7700 C 218 = 15:38:00 1649 52363 Jiráček Josef SBK 8501 C 219 = 15:39:00