14S OK Linné

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1339)19 911123 H21 14S 1400 Ridefelt Albin 8.00 = 12:08:00 (1419)147 573777 H21 14S 9200 Ogden Matt 72.00 = 13:12:00

18D Post SV Dresden

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1420)88 2023 H21 18D 8500 Leibiger Janek 42.00 = 12:42:00 (1250)332 1180295 H20 18D 9500 Döllgast Moritz 82.00 = 13:22:00 ( 1)1207 591019 H55 18D 5900 Leibiger Jens 181.00 = 15:01:00

19P Tukan Iwiny

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1421)127 9109211 H21 19P 9100 Pachnik Wojciech 62.00 = 13:02:00

23P OK!Sport

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1079)203 886617 D21 23P 8500 Wysocka Malwina 11.00 = 12:11:00 (1423)26 504413 H21 23P 9000 Dragowski Kuba 12.00 = 12:12:00 ( 958)371 887233 D20 23P 9550 Drągowska Maria 20.00 = 12:20:00 (1080)286 7200382 D21 23P 8950 MiĹkiewicz Martyna 53.00 = 12:53:00 (1422)121 842664 H21 23P 8200 Drągowski Piotr 60.00 = 13:00:00 ( 3)1102 1399038 H50 23P 6400 Pędowski Wojciech 135.00 = 14:15:00 ( 2)1246 887222 H55 23P 5900 Drągowski Robert 259.00 = 16:19:00

24D SV Robotron Dresden

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 4)1021 2035204 H45 24D 6600 Cruse Kay 193.00 = 15:13:00 ( 5)953 2035206 D45 24D 6650 Cruse Katrin 228.00 = 15:48:00

24P Slask O-Team

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 7)1477 222881 P2 24P 8800 Twaruszka Michał 137.00 = 14:17:00 ( 6)1587 222889 T4 24P 8750 Wysocka Olga 157.00 = 14:37:00

25S ATU Kosice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1081)214 2020726 D21 25S 9254 Krajčíková Kristína 17.00 = 12:17:00 (1424)77 533306 H21 25S 8704 Krajčík Michal 38.00 = 12:38:00 (1082)265 232225 D21 25S 9255 Papugová Katarína 43.00 = 12:43:00 ( 8)981 920651 H45 25S 6001 Pollák Jozef 113.00 = 13:53:00 ( 9)1106 307290 H50 25S 6302 Papuga František 143.00 = 14:23:00

28P UNTS Warszawa

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1083)182 886681 D21 28P 9150 Piastrouskaya Viola 1.00 = 12:01:00 ( 835)663 981646 D16 28P 9950 Marek Wiktoria 22.00 = 12:22:00 ( 834)672 886680 D16 28P 9850 Antonowicz Anna Maria 28.00 = 12:28:00 ( 959)385 887219 D20 28P 9550 Zebrowska Barbara 34.00 = 12:34:00 (1199)449 9200094 H18 28P 9700 Wolowczyk Michal 49.00 = 12:49:00 (1253)305 9200095 H20 28P 9501 Wolowczyk Krzysztof 54.00 = 12:54:00 (1425)114 981642 H21 28P 8700 Marchuk Ilya 56.00 = 12:56:00 (1127)588 886675 H16 28P 9801 Besarab Genia 76.00 = 13:16:00 (1251)327 842659 H20 28P 9400 Parfianowicz Piotr 76.00 = 13:16:00 (1126)596 886674 H16 28P 9800 Rutka Jan 80.00 = 13:20:00 (1252)340 899030 H20 28P 9500 Anc Kamil 90.00 = 13:30:00 (1128)616 899027 H16 28P 9802 Mossakowski Wojtek 94.00 = 13:34:00 ( 10)1123 1393090 H50 28P 6300 Wolowczyk Marek 177.00 = 14:57:00 ( 11)1519 504405 P2 28P 6800 Antonowicz Jerzy 179.00 = 14:59:00 ( 12)952 886676 D45 28P 6802 Wolek Ewa 226.00 = 15:46:00 ( 13)963 1393099 D45 28P 6851 Wolowczyk Mariola 248.00 = 16:08:00

31P UKS ARKADY Raszkow

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1084)184 504412 D21 31P 9250 Dudzinska Paulina 3.00 = 12:03:00 ( 909)506 553465 D18 31P 9650 Matyba Anna 37.00 = 12:37:00 (1129)613 2016198 H16 31P 9900 Niezgodka Piotr 92.00 = 13:32:00

33D USV TU Dresden

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1426)48 9003139 H21 33D 8100 Richter Friedmar 22.00 = 12:22:00 (1428)52 1985456 H21 33D 8500 Kundisch Wieland 24.00 = 12:24:00 (1427)150 1984123 H21 33D 8400 Neumann Josef 74.00 = 13:14:00 ( 17)995 990002 H45 33D 6500 Gossel Heiko 141.00 = 14:21:00 ( 15)1201 7777777 H55 33D 5400 Kundisch Diethard 169.00 = 14:49:00 ( 16)1014 2032226 H45 33D 6400 Müller Rico 179.00 = 14:59:00 ( 14)1375 7501901 H65 33D 4000 Conrad Helmut 180.00 = 15:00:00 ( 19)1643 445644 T4 33D 8650 Rickmeyer Tina 213.00 = 15:33:00 ( 18)949 690719 D45 33D 6950 Eckardt Cornelia 220.00 = 15:40:00

33P Echo Twardogóra

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 20)1012 1010100 H45 33P 6800 Cych Piotr 175.00 = 14:55:00

34P WKS Grunwald Poznań

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 21)1353 412412 H65 34P 4800 Edward Bartkowiak 136.00 = 14:16:00

44D OLV Steinberg

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1429)83 1207381 H21 44D 9100 Scott Toby 40.00 = 12:40:00

47A XUA UAE Military Team

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1433)25 440235 H21 47A 8107 Al Rubaei Mohammed 12.00 = 12:12:00 (1437)61 440248 H21 47A 8807 Al Mazrouei Rashed 30.00 = 12:30:00 (1435)69 440246 H21 47A 8307 Al Hashmi Abdula Aziz 34.00 = 12:34:00 (1436)73 440249 H21 47A 8406 Al Ktebi Khalid 36.00 = 12:36:00 (1431)86 440243 H21 47A 7306 Al Zeyoudi Seed 42.00 = 12:42:00 (1432)85 440245 H21 47A 8006 Al Kaabi Salem 42.00 = 12:42:00 (1430)105 440236 H21 47A 6408 Al Sheraifi Suhail 52.00 = 12:52:00 (1434)109 440256 H21 47A 8306 Al Yamahi Salem 54.00 = 12:54:00 ( 22)1556 440258 T4 47A 7706 Al Qaydi Ali 126.00 = 14:06:00 ( 28)1558 440238 T4 47A 8707 Al Matroosh Omar 128.00 = 14:08:00 ( 26)1569 440237 T4 47A 8407 Al Suwaidi Yousuf 139.00 = 14:19:00 ( 25)1604 440207 T4 47A 8207 Al Mteiri Ahmed 174.00 = 14:54:00 ( 24)1609 440255 T4 47A 8206 Al Kaabi Mubark 179.00 = 14:59:00 ( 27)1611 440247 T4 47A 8506 Al Murshdi Ahmed 181.00 = 15:01:00 ( 23)1618 440254 T4 47A 8106 Al Shehhi Mohammed 188.00 = 15:08:00 ( 29)1623 440244 T4 47A 8806 Juma Abdalla 193.00 = 15:13:00

47S Rapid Bratislava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 30)1400 207812 H70 47S 4300 Šmelík Ĺudo 130.00 = 14:10:00

51P UKS Sparta Czyżowice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1254)330 7202777 H20 51P 9400 Jurczyk Tomasz 80.00 = 13:20:00 (1130)615 2028220 H16 51P 9800 Jurczyk Maciej 94.00 = 13:34:00

61C Stara Hut

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 31)1292 4276 H60 61C 5300 nechyba jiri 224.00 = 15:44:00

6PC Neregistrovaný - Novotný

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 32)1456 ? P2 6PC 0000 Novotný Petr 116.00 = 13:56:00

73C xxx

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 33)716 2056292 D35 73C 7650 Širůčková Daniela 205.00 = 15:25:00

73D Kippe Berzdorf

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 35)1163 6449 D55 73D 5959 Neumannová Petra 141.00 = 14:21:00 ( 34)1284 2207 H60 73D 5400 Kairies Helmut 208.00 = 15:28:00

75P Hornik

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 36)1235 553475 H55 75P 5600 Hornik Zbigniew 237.00 = 15:57:00

ABM KOB Moira Brno

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 948)357 52013 D20 ABM 9560 Otrusinová Jana 6.00 = 12:06:00 ( 881)486 1007533 D18 ABM 9757 Odehnalová Tereza 17.00 = 12:17:00 (1298)43 886812 H21 ABM 9202 Mokrý Stanislav 20.00 = 12:20:00 ( 813)667 1400403 D16 ABM 9956 Odehnalová Klára 24.00 = 12:24:00 (1345)60 7003038 H21 ABM 9211 Novotný Ondřej 28.00 = 12:28:00 (1233)303 886814 H20 ABM 9410 Mokrý Ondřej 52.00 = 12:52:00 (1247)329 886825 H20 ABM 9409 Obrátil Štěpán 78.00 = 13:18:00 ( 37)1454 361974 P2 ABM 6502 Obrátil Miroslav 114.00 = 13:54:00 ( 41)986 232879 H45 ABM 6909 Odehnal Roman 123.00 = 14:03:00 ( 39)1567 219257 T4 ABM 6654 Obrátilová Naďa 137.00 = 14:17:00 ( 40)1608 232740 T4 ABM 6854 Mokrá Regina 178.00 = 14:58:00 ( 42)1625 232872 T4 ABM 9210 Otrusina Jan 195.00 = 15:15:00 ( 38)1033 232736 H45 ABM 6611 Mokrý Jan 217.00 = 15:37:00

ADA OOB TJ Spartak Adamov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 44)1572 49867 T4 ADA 8400 Tejkal Pavel 142.00 = 14:22:00 ( 43)1574 52714 T4 ADA 8110 Tejkal Jan 144.00 = 14:24:00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 820)651 2045206 D16 AOP 9951 Čechová Klára 14.00 = 12:14:00 (1181)414 515123 H18 AOP 9701 Mielec Jaromír 15.00 = 12:15:00 (1310)36 515444 H21 AOP 9202 Navrátil Boris 16.00 = 12:16:00 (1351)40 920663 H21 AOP 9001 Melecký Martin 18.00 = 12:18:00 (1325)46 52296 H21 AOP 7102 Košárek Pavel 22.00 = 12:22:00 (1282)59 887157 H21 AOP 9301 Hadač Filip 28.00 = 12:28:00 ( 989)245 51568 D21 AOP 8152 Košárková Iva 33.00 = 12:33:00 ( 939)392 515074 D20 AOP 9450 Tesařová Marcela 42.00 = 12:42:00 (1172)446 1625050 H18 AOP 9602 Glonek Jakub 47.00 = 12:47:00 (1131)593 331752 H16 AOP 9900 Tesař Vojtěch 78.00 = 13:18:00 (1297)160 995871 H21 AOP 9303 Schuster Marek 78.00 = 13:18:00 ( 48)997 682679 H45 AOP 6501 Hadač Miroslav 145.00 = 14:25:00 ( 56)860 980374 H40 AOP 7101 Valík Luděk 160.00 = 14:40:00 ( 51)1008 920690 H45 AOP 6601 Barcík Peter 167.00 = 14:47:00 ( 52)1010 352349 H45 AOP 6702 Tesař Jiří 171.00 = 14:51:00 ( 53)925 8810 D45 AOP 6751 Hadačová Gabriela 172.00 = 14:52:00 ( 59)866 428264 H40 AOP 7402 Borunský Tomáš 172.00 = 14:52:00 ( 55)868 2045205 H40 AOP 7001 Čech Tomáš 176.00 = 14:56:00 ( 46)1130 887168 H50 AOP 6301 Peřinka Jan 191.00 = 15:11:00 ( 47)1136 7200359 H50 AOP 6302 Sklenář Miroslav 203.00 = 15:23:00 ( 45)1226 410158 H55 AOP 5701 Kostka Evžen 219.00 = 15:39:00 ( 49)1035 995843 H45 AOP 6502 Schuster Martin 221.00 = 15:41:00 ( 60)765 232139 H35 AOP 7802 Holas Tomáš 222.00 = 15:42:00 ( 50)951 416142 D45 AOP 6551 Schusterová Martina 224.00 = 15:44:00 ( 57)822 52453 D40 AOP 7151 Kostková Jana 237.00 = 15:57:00 ( 58)828 52295 D40 AOP 7251 Kašparová Šárka 249.00 = 16:09:00 ( 54)971 920695 D45 AOP 6753 Barcíková Renáta 264.00 = 16:24:00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 812)642 361939 D16 AOV 9850 Fukalová Hana 8.00 = 12:08:00 (1408)24 8881 H21 AOV 7900 Vlach Jiří 10.00 = 12:10:00 (1065)269 49458 D21 AOV 8750 Petrová Tereza 45.00 = 12:45:00 ( 64)1576 232136 T4 AOV 7051 Fukalová Radmila 146.00 = 14:26:00 ( 61)1501 920660 P2 AOV 0301 Mielec Radomír 161.00 = 14:41:00 ( 63)921 896961 D45 AOV 6951 Mielcová Elena 164.00 = 14:44:00 ( 65)1509 416152 P2 AOV 9550 Fukalová Martina 169.00 = 14:49:00 ( 62)880 515430 H40 AOV 6901 Mielec Jaromír 200.00 = 15:20:00

ASU Magnus Orienteering

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 825)647 920661 D16 ASU 0097 Plhalová Šárka 10.00 = 12:10:00 ( 826)646 2045171 D16 ASU 0099 Hrabošová Magdalena 10.00 = 12:10:00 ( 910)481 7200369 D18 ASU 9696 Hošeková Vanda 11.00 = 12:11:00 ( 887)482 980354 D18 ASU 9797 Horvátová Hana 13.00 = 12:13:00 (1200)421 920686 H18 ASU 9747 Kašpar Jakub 21.00 = 12:21:00 (1416)63 515103 H21 ASU 9347 Franko David 30.00 = 12:30:00 ( 888)526 405999 D18 ASU 9695 Petrasová Zuzana 57.00 = 12:57:00 (1237)310 7698697 H20 ASU 9547 Hraboš Matěj 60.00 = 13:00:00 (1246)315 9988866 H20 ASU 9505 Chmelař Martin 64.00 = 13:04:00 (1228)320 886264 H20 ASU 9447 Horvát Petr 70.00 = 13:10:00 (1241)331 920700 H20 ASU 9444 Minář Marek 80.00 = 13:20:00 ( 66)1036 920658 H45 ASU 6849 Pavlík Radek 223.00 = 15:43:00

BBM BETA URSUS Orienteering

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1387)18 515468 H21 BBM 7205 Fiala Jan 8.00 = 12:08:00 (1201)411 331797 H18 BBM 9700 Peřinka Šimon 11.00 = 12:11:00 (1202)418 331262 H18 BBM 9701 Drozd Michal 19.00 = 12:19:00 (1203)440 53271 H18 BBM 9702 Konečný Daniel 41.00 = 12:41:00 (1170)451 886286 H18 BBM 9600 Ptáček Pavel 51.00 = 12:51:00 (1229)339 980371 H20 BBM 9500 Záděra Pavel 88.00 = 13:28:00 (1109)610 980376 H16 BBM 9800 Ptáček Patrik 90.00 = 13:30:00 ( 71)989 980377 H45 BBM 6508 Ptáček Pavel 129.00 = 14:09:00 ( 70)1112 553436 H50 BBM 6300 Patočka Petr 155.00 = 14:35:00 ( 67)1610 2056262 T4 BBM 0050 Opálková Martina 180.00 = 15:00:00 ( 69)1272 219273 H60 BBM 5300 Ptáček Ladislav 184.00 = 15:04:00 ( 73)725 331476 D35 BBM 7850 Krejčiříková Nikol 223.00 = 15:43:00 ( 68)1300 410398 H60 BBM 5100 Denemarek Oldřich 240.00 = 16:00:00 ( 72)974 331257 D45 BBM 6550 Peřinková Irena 270.00 = 16:30:00

BFM SKOB Frýdek - Místek

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 74)1564 2059750 T4 BFM 0151 Svobodová Barbora 134.00 = 14:14:00 ( 76)1018 2059751 H45 BFM 6701 Svoboda Martin 187.00 = 15:07:00 ( 75)1221 49457 H55 BFM 5701 Mutina Vlastimil 209.00 = 15:29:00

BOR OK Jiskra Nový Bor

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 802)638 2051502 D16 BOR 9854 Nováková Lucie 4.00 = 12:04:00 ( 883)476 2051536 D18 BOR 9751 Kameníková Andrea 7.00 = 12:07:00 (1016)210 7434894 D21 BOR 9161 Burdová Adéla 15.00 = 12:15:00 ( 804)655 8427 D16 BOR 9954 Janoušková Lucie 16.00 = 12:16:00 ( 822)662 2051481 D16 BOR 9850 Kohoutová Barbora 20.00 = 12:20:00 (1394)45 52902 H21 BOR 9006 Karvánek Matouš 22.00 = 12:22:00 ( 811)678 303919 D16 BOR 9959 Kubecová Kateřina 32.00 = 12:32:00 ( 799)698 2051475 D16 BOR 9853 Staňová Karolína 44.00 = 12:44:00 (1000)272 1602628 D21 BOR 9051 Folbrechtová Šárka 47.00 = 12:47:00 (1118)554 4370 H16 BOR 0000 Mareš Vít 52.00 = 12:52:00 (1186)452 7667667 H18 BOR 9608 Burda Matěj 53.00 = 12:53:00 (1119)559 4372 H16 BOR 0001 Pavlovec Dan 56.00 = 12:56:00 (1304)123 7003001 H21 BOR 9007 Kořínek Tomáš 60.00 = 13:00:00 (1132)579 682332 H16 BOR 9802 Birnbaum Adam 70.00 = 13:10:00 (1105)587 2067250 H16 BOR 9900 Ullrich Jakub 74.00 = 13:14:00 (1244)338 9200728 H20 BOR 9503 Pavlovec Jan 88.00 = 13:28:00 ( 80)1411 8542 D75 BOR 3750 Langrová Marie 112.00 = 13:52:00 ( 84)1096 50000 H50 BOR 6003 Dikoš Pavel 123.00 = 14:03:00 ( 77)1475 4360 P2 BOR 0400 Janoušek Slávek 135.00 = 14:15:00 ( 88)1103 8490 H50 BOR 6400 Doškář Boris 137.00 = 14:17:00 ( 81)1422 4131 H75 BOR 3900 Beránek Miroslav 144.00 = 14:24:00 ( 78)1424 4132 H75 BOR 3600 Křtěnský Jaroslav 148.00 = 14:28:00 ( 79)1427 8541 H75 BOR 3601 Langr Jan 154.00 = 14:34:00 ( 85)1113 8449 H50 BOR 6101 Müller Ota 157.00 = 14:37:00 ( 87)1119 219203 H50 BOR 6303 Pavlovec Petr 169.00 = 14:49:00 ( 83)1203 51542 H55 BOR 5802 Sucharda Jiří 173.00 = 14:53:00 ( 89)927 8445 D45 BOR 6550 Pávková Jana 176.00 = 14:56:00 ( 90)1019 8513 H45 BOR 6600 Karvánek Petr 189.00 = 15:09:00 ( 92)875 8534 H40 BOR 7409 Vácha Tomáš 190.00 = 15:10:00 ( 86)1131 7630319 H50 BOR 6302 Krejčí Jaroslav 193.00 = 15:13:00 ( 82)1282 886284 H60 BOR 5004 Rančák Josef 204.00 = 15:24:00 ( 93)812 8431 D40 BOR 7457 Janoušková Iveta 217.00 = 15:37:00 ( 95)722 8441 D35 BOR 7758 Kameníková Kateřina 217.00 = 15:37:00 ( 94)778 995805 H35 BOR 7713 Nehasil David 248.00 = 16:08:00 ( 91)966 2051490 D45 BOR 6951 Rejholcová Andrea 254.00 = 16:14:00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1467)1390 2060210 H70 BOV 4403 Vlach Oldřich 110.00 = 13:50:00 ( 96)1382 9576 D70 BOV 4251 Stará Pavla 120.00 = 14:00:00 ( 98)1326 52178 D65 BOV 4852 Sikorová Marie 123.00 = 14:03:00 ( 97)1366 52171 H65 BOV 4802 Sikora Miroslav 162.00 = 14:42:00

BRM Sokol Burdych

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 100)1629 426338 T4 BRM 8451 Sokolová Tereza 199.00 = 15:19:00 ( 99)896 9625 H40 BRM 7201 Sokol Milan 232.00 = 15:52:00

BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1120)575 2032380 H16 BRU 0001 Rusin Jan 66.00 = 13:06:00 (1121)614 2011790 H16 BRU 0006 Volák Ondřej 92.00 = 13:32:00 ( 101)1453 2011812 P2 BRU 0301 Rusin Vojtěch 113.00 = 13:53:00 ( 104)1465 425527 P2 BRU 1451 Hejtmánková Iva 125.00 = 14:05:00 ( 102)1471 2032373 P2 BRU 0351 Krejcarová Bára 131.00 = 14:11:00 ( 103)1490 425510 P2 BRU 1401 Valtar Luděk 150.00 = 14:30:00 ( 107)1503 425515 P2 BRU 9950 Krejcarová Anežka 163.00 = 14:43:00 ( 106)763 2032383 H35 BRU 7601 Rusin Jan 218.00 = 15:38:00 ( 105)898 2032382 H40 BRU 7001 Volák Pavel 236.00 = 15:56:00

BZR Bratrstvo Ždárských vrchů

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 108)1118 52963 H50 BZR 6301 Rajnošek Zdeněk 167.00 = 14:47:00

CET TJ Loko Česká Třebová

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 110)1578 2058466 T4 CET 7801 Betlach Michal 148.00 = 14:28:00 ( 111)1612 436953 T4 CET 8152 Pilíková Veronika 182.00 = 15:02:00 ( 109)1291 9725 H60 CET 5002 Čípa Jiří 222.00 = 15:42:00

CHA OK Chrastava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1390)153 8188 H21 CHA 7800 Kadavý Petr 76.00 = 13:16:00 (1134)600 2049592 H16 CHA 9904 Bek Ondřej 84.00 = 13:24:00 ( 172)1324 8152 D65 CHA 4650 Kašková Eva 119.00 = 13:59:00 ( 173)1350 8155 H65 CHA 4901 Kadavý Zdeněk 130.00 = 14:10:00 ( 176)1256 8162 D60 CHA 5150 Šaffková Zuzana 138.00 = 14:18:00 ( 177)1265 8165 D60 CHA 5351 Ševčíková Alena 156.00 = 14:36:00 ( 178)1197 8167 H55 CHA 5500 Kaška Rudolf 161.00 = 14:41:00 ( 181)871 8178 H40 CHA 7000 Švancar Martin 182.00 = 15:02:00 ( 180)1184 8171 D55 CHA 5750 Kadavá Eva 183.00 = 15:03:00 ( 175)1274 8161 H60 CHA 5100 Barták Jiří 188.00 = 15:08:00 ( 179)1188 8168 D55 CHA 5550 Bradnová Věra 191.00 = 15:11:00 ( 184)717 5177 D35 CHA 7750 Pachnerová Dominika 207.00 = 15:27:00 ( 182)811 331779 D40 CHA 7051 Bartáková Eva 215.00 = 15:35:00 ( 174)1288 8199 H60 CHA 5003 Ševčík Milan 216.00 = 15:36:00 ( 185)727 887906 D35 CHA 7850 Kašková Kateřina 227.00 = 15:47:00 ( 183)792 7201775 H35 CHA 7500 Polák Jaroslav 276.00 = 16:36:00

CHC K.O.B. Choceň

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 805)644 425544 D16 CHC 9951 Semrádová Jana 8.00 = 12:08:00 ( 809)654 9569 D16 CHC 9852 Chaloupková Veronika 16.00 = 12:16:00 (1385)38 2049551 H21 CHC 8801 Grundman Vojtěch 18.00 = 12:18:00 (1175)419 2053577 H18 CHC 9701 Semrád Ladislav 19.00 = 12:19:00 (1197)430 9572 H18 CHC 9602 Janeba Vladimír 31.00 = 12:31:00 (1093)556 2025366 H16 CHC 9901 Křivda Tomáš 54.00 = 12:54:00 (1231)306 2025344 H20 CHC 9501 Křivda Martin 56.00 = 12:56:00 (1255)311 2053589 H20 CHC 9402 Sháněl Jan 60.00 = 13:00:00 (1356)135 2025363 H21 CHC 8502 Pešek Ondřej 66.00 = 13:06:00 ( 187)1091 9573 H50 CHC 6001 Janeba Petr 113.00 = 13:53:00 ( 190)1470 2011852 P2 CHC 8552 Pavlová Petra 130.00 = 14:10:00 ( 186)1356 9554 H65 CHC 4601 Švadlena Jiří 142.00 = 14:22:00 ( 191)1592 9563 T4 CHC 8601 Sýkora Bohumil 162.00 = 14:42:00 ( 192)1627 9549 T4 CHC 8851 Pěluchová Daniela 197.00 = 15:17:00 ( 189)779 2011854 H35 CHC 7502 Švadlena Pavel 250.00 = 16:10:00 ( 188)839 9551 D40 CHC 7251 Křivdová Lenka 271.00 = 16:31:00

CHT OOB SK Chrast

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 836)633 336706 D16 CHT 9852 Dvořáková Klára 2.00 = 12:02:00 (1019)188 2059736 D21 CHT 8851 Kopáčková Iva 5.00 = 12:05:00 (1386)104 51980 H21 CHT 8001 Matras Tomáš 50.00 = 12:50:00 ( 194)954 52145 D45 CHT 6654 Wurzelová Dana 230.00 = 15:50:00 ( 193)1302 51953 H60 CHT 5301 Matras Jaroslav 244.00 = 16:04:00

CTB SK OB Chotěboř

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 973)234 887165 D21 CTB 8151 Gregorová Kamila 27.00 = 12:27:00 (1404)66 51833 H21 CTB 7902 Hübner Jan 32.00 = 12:32:00 ( 112)787 51663 H35 CTB 7701 Gregor Martin 266.00 = 16:26:00

DCE KOB Dobřichovice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 113)1261 51966 D60 DCE 5450 Procházková Miluše 148.00 = 14:28:00 ( 114)1204 51965 H55 DCE 5500 Procházka Antonín 175.00 = 14:55:00 ( 115)973 7868 D45 DCE 5550 Mrázová Pavla 268.00 = 16:28:00

DKL KOB Kladno

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 118)1166 53520 D55 DKL 5550 Cabrnochová Hana 147.00 = 14:27:00 ( 116)1294 51343 H60 DKL 5201 Brumek Stanislav 228.00 = 15:48:00 ( 117)1297 416324 H60 DKL 5400 Cabrnoch Jiří 234.00 = 15:54:00

DKP Oddíl OB Kotlářka

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1176)404 899156 H18 DKP 9600 Illner Vojtěch 5.00 = 12:05:00 (1281)13 888608 H21 DKP 8306 Janata Martin 6.00 = 12:06:00 ( 992)193 51798 D21 DKP 8651 Plochová Dominika 7.00 = 12:07:00 (1349)39 9007701 H21 DKP 7701 Kolín Jan 18.00 = 12:18:00 (1012)224 9054 D21 DKP 8254 Jiřištová Zuzana 23.00 = 12:23:00 (1066)235 1407425 D21 DKP 8256 Košťálová Petra 27.00 = 12:27:00 ( 941)380 7945000 D20 DKP 9450 Dlouhá Hana 30.00 = 12:30:00 ( 874)509 886271 D18 DKP 9751 Nováková Tereza 39.00 = 12:39:00 ( 997)257 9944499 D21 DKP 8853 Karochová Simona 39.00 = 12:39:00 ( 980)274 9000007 D21 DKP 8450 Kolínová Kristýna 47.00 = 12:47:00 ( 903)527 515071 D18 DKP 9652 Šňupárková Anna 57.00 = 12:57:00 (1017)292 9999888 D21 DKP 8154 Janatová Lucie 57.00 = 12:57:00 (1108)578 9903301 H16 DKP 9903 Šebek Petr 68.00 = 13:08:00 (1100)584 897357 H16 DKP 9801 Semerád Antonín 72.00 = 13:12:00 (1243)323 515144 H20 DKP 9401 Řada Jakub 72.00 = 13:12:00 ( 127)1546 9953699 T4 DKP 9350 Svobodná Tereza 116.00 = 13:56:00 ( 119)1398 51800 H70 DKP 4300 Procházka Zdenko 126.00 = 14:06:00 ( 122)1257 51799 D60 DKP 5150 Stehnová Hana 140.00 = 14:20:00 ( 125)1577 301369 T4 DKP 8511 Wagner Libor 147.00 = 14:27:00 ( 126)1585 887944 T4 DKP 9154 Svobodná Madla 155.00 = 14:35:00 ( 124)1006 515448 H45 DKP 6601 Illner Jakub 163.00 = 14:43:00 ( 121)1372 51760 H65 DKP 4900 Stehno Pavel 174.00 = 14:54:00 ( 123)1182 51795 D55 DKP 5650 Mrázková Ivana 179.00 = 14:59:00 ( 120)1378 49885 H65 DKP 4700 Procházka Aleš 186.00 = 15:06:00

DOB KOB Dobruška

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 827)635 897364 D16 DOB 0051 Peterová Jana 2.00 = 12:02:00 (1335)9 920696 H21 DOB 8002 Janda Martin 4.00 = 12:04:00 (1043)189 7226 D21 DOB 7956 Štěpánová Dita 5.00 = 12:05:00 ( 960)360 2037825 D20 DOB 9550 Brajer Dominika 10.00 = 12:10:00 (1418)58 1011992 H21 DOB 9200 Dutkowski Mikolaj 28.00 = 12:28:00 (1041)262 682690 D21 DOB 8751 Peterová Věra 41.00 = 12:41:00 (1061)283 7247 D21 DOB 8953 Peterová Alena 51.00 = 12:51:00 (1405)133 301627 H21 DOB 8737 Hošek Radim 66.00 = 13:06:00 ( 129)1571 301623 T4 DOB 8844 Zeman Jaroslav 141.00 = 14:21:00 ( 128)1622 320286 T4 DOB 8551 Mertová Eva 192.00 = 15:12:00

DOK OK Doksy

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1398)78 887924 H21 DOK 8700 Novák Daniel 38.00 = 12:38:00 (1099)563 888634 H16 DOK 9800 Koštejn Vít 58.00 = 12:58:00 ( 131)1161 886256 D55 DOK 5950 Nováková Pavla 137.00 = 14:17:00 ( 130)1212 886255 H55 DOK 5500 Novák Tom 191.00 = 15:11:00

DVP TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 132)897 232723 H40 DVP 7304 Jandera Tomáš 234.00 = 15:54:00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1317)72 2045232 H21 EKP 7414 Ondráček Radim 34.00 = 12:34:00 (1374)165 2058464 H21 EKP 7702 Kalous Vladislav 82.00 = 13:22:00 ( 133)1196 682645 H55 EKP 5500 Šedivý Jiří 159.00 = 14:39:00 ( 134)1174 51604 D55 EKP 5750 Šedivá Miroslava 163.00 = 14:43:00 ( 137)1117 2035738 H50 EKP 6301 Koucký Roman 165.00 = 14:45:00 ( 138)922 51594 D45 EKP 6550 Janečková Dagmar 166.00 = 14:46:00 ( 142)867 601169 H40 EKP 7103 Bolehovský Pavel 174.00 = 14:54:00 ( 139)1013 51587 H45 EKP 6701 Janeček Jura 177.00 = 14:57:00 ( 140)876 515152 H40 EKP 6800 Pecka Jan 192.00 = 15:12:00 ( 143)804 725724 D40 EKP 7257 Čečrdlová Marcela 201.00 = 15:21:00 ( 136)943 51601 D45 EKP 6252 Pecková Ivana 208.00 = 15:28:00 ( 135)1234 51147 H55 EKP 5800 Fanta Miroslav 235.00 = 15:55:00 ( 144)733 2045231 D35 EKP 7850 Ondráčková Veronika 239.00 = 15:59:00 ( 141)826 515496 D40 EKP 7053 Zurynková Jana 245.00 = 16:05:00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1133)606 888614 H16 FSP 9801 Borovička Tomáš 88.00 = 13:28:00 ( 145)1395 53267 H70 FSP 4300 Čadil Jan 120.00 = 14:00:00 ( 146)1095 515097 H50 FSP 6104 Borovička Milan 121.00 = 14:01:00 ( 147)1105 1403434 H50 FSP 6304 Šimek Tomáš 141.00 = 14:21:00 ( 148)890 207827 H40 FSP 7400 Kurfürst Pavel 220.00 = 15:40:00 ( 149)738 207837 D35 FSP 7852 Kurfürstová Magdalena 249.00 = 16:09:00

HAV SKOB Baník Havířov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 154)1064 52943 D50 HAV 6250 Sochorová Hana 139.00 = 14:19:00 ( 151)1498 515058 P2 HAV 0200 Vébr Tomáš 158.00 = 14:38:00 ( 157)1500 896971 P2 HAV 7050 Vébrová Šárka 160.00 = 14:40:00 ( 150)1504 336792 P2 HAV 0001 Lužný Martin 164.00 = 14:44:00 ( 155)1124 515436 H50 HAV 6301 Sochor Tomáš 179.00 = 14:59:00 ( 152)1210 336721 H55 HAV 5701 Jakobi Zdeněk 187.00 = 15:07:00 ( 158)803 49428 D40 HAV 7051 Kaděrová Barbora 199.00 = 15:19:00 ( 160)881 515066 H40 HAV 7103 Vébr Radek 202.00 = 15:22:00 ( 153)1142 336791 H50 HAV 6000 Lužný Ladislav 215.00 = 15:35:00 ( 159)902 253120 H40 HAV 7100 Kaděra Pavel 244.00 = 16:04:00 ( 156)962 8815 D45 HAV 6751 Vričanová Sylva 246.00 = 16:06:00

HCE TJ Sokol Hostivice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 162)1060 232490 D50 HCE 6450 Kettnerová Lenka 131.00 = 14:11:00 ( 161)1211 515105 H55 HCE 5900 Kettner Pavel 189.00 = 15:09:00

HLV KČT - OB Holešov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1196)433 7200377 H18 HLV 9732 Sedláček Ondřej 33.00 = 12:33:00 ( 164)1121 53827 H50 HLV 6404 Sedláček Jaroslav 173.00 = 14:53:00 ( 166)819 416084 D40 HLV 7060 Sedláčková Jana 231.00 = 15:51:00 ( 163)1152 53856 H50 HLV 6321 Končák Jaroslav 235.00 = 15:55:00 ( 165)976 416086 D45 HLV 6856 Končáková Kateřina 274.00 = 16:34:00

HOR TJ Jiskra Hořice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 167)1484 2049536 P2 HOR 0400 Kolář Šimon 144.00 = 14:24:00 ( 168)1492 9009 P2 HOR 4701 Arnold Jindřich 152.00 = 14:32:00 ( 169)1205 2011900 H55 HOR 5700 Škorpil Martin 177.00 = 14:57:00 ( 170)1145 2059759 H50 HOR 6302 Vávra Martin 221.00 = 15:41:00 ( 171)911 2049537 H40 HOR 7300 Kolář Viktor 262.00 = 16:22:00

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1056)261 53615 D21 JHB 8952 Králová Iveta 41.00 = 12:41:00 ( 196)1474 4630 P2 JHB 9107 Kopic Jiří 134.00 = 14:14:00 ( 195)931 53614 D45 JHB 6553 Fencíková Vladislava 184.00 = 15:04:00

JIL OK Jilemnice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 197)1349 9066 H65 JIL 4701 Zlesák Zdeněk 128.00 = 14:08:00 ( 198)1252 9068 D60 JIL 5362 Zlesáková Vlasta 130.00 = 14:10:00 ( 199)719 9077 D35 JIL 7752 Malá Věra 211.00 = 15:31:00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1204)431 1007529 H18 JPV 9717 Otruba Vojtěch 31.00 = 12:31:00 ( 807)679 1007537 D16 JPV 9899 Soldánová Tereza 32.00 = 12:32:00 ( 821)701 1007538 D16 JPV 9898 Pilcová Sabina 46.00 = 12:46:00 (1112)549 7200370 H16 JPV 9911 Chupek Jakub 50.00 = 12:50:00 (1240)312 1602630 H20 JPV 9509 Fajkus Radim 62.00 = 13:02:00 (1088)572 1602633 H16 JPV 9807 Vystavěl Ondřej 64.00 = 13:04:00 (1135)571 52484 H16 JPV 9919 Němeček Kryštof 64.00 = 13:04:00 (1358)163 1602629 H21 JPV 8201 Otrusina Jiří 80.00 = 13:20:00 (1116)620 1007539 H16 JPV 9824 Kočí Josef 96.00 = 13:36:00 ( 201)1093 9998666 H50 JPV 6217 Chmelař Miroslav 117.00 = 13:57:00 ( 202)1056 52864 D50 JPV 6363 Vavrečková Ivana 123.00 = 14:03:00 ( 200)1128 52498 H50 JPV 6112 Jeřábek Luboš 187.00 = 15:07:00 ( 204)936 52586 D45 JPV 6773 Fajkusová Jitka 194.00 = 15:14:00 ( 203)1030 2020730 H45 JPV 6526 Soldán Vladimír 211.00 = 15:31:00

JZL TJ Jižní svahy Zlín

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 205)802 53360 D40 JZL 7351 Kundratová Jana 197.00 = 15:17:00

KAM SK Kamenice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 934)352 7003009 D20 KAM 9551 Hlubučková Kristýna 2.00 = 12:02:00 (1164)407 897360 H18 KAM 9601 Kettner Vojtěch 7.00 = 12:07:00 (1362)27 51733 H21 KAM 6501 Kozák Petr 12.00 = 12:12:00 ( 947)382 7200333 D20 KAM 9554 Procházková Marie 32.00 = 12:32:00 ( 937)388 53599 D20 KAM 9550 Bořánková Karolína 38.00 = 12:38:00 (1178)439 232245 H18 KAM 9700 Valášek Jiří 39.00 = 12:39:00 ( 946)391 428250 D20 KAM 9452 Kamererová Valerie 40.00 = 12:40:00 ( 996)281 232409 D21 KAM 8851 Doležalová Monika 51.00 = 12:51:00 (1256)304 232267 H20 KAM 9402 Kapal Tomáš 54.00 = 12:54:00 (1224)308 920683 H20 KAM 9401 Semík Ondřej 58.00 = 12:58:00 (1380)118 523000 H21 KAM 7600 Pašek František 58.00 = 12:58:00 (1111)581 981828 H16 KAM 9900 Škvor Ota 70.00 = 13:10:00 (1242)321 887640 H20 KAM 9403 Kettner Lukáš 70.00 = 13:10:00 (1089)595 361923 H16 KAM 9803 Hausenblas Šimon 80.00 = 13:20:00 ( 207)1094 995804 H50 KAM 6400 Ročejdl Marek 119.00 = 13:59:00 ( 209)991 52267 H45 KAM 6700 Škvor Martin 133.00 = 14:13:00 ( 206)1011 52279 H45 KAM 6201 Semík Luboš 173.00 = 14:53:00 ( 213)1616 336375 T4 KAM 9702 Moravec Jakub 186.00 = 15:06:00 ( 212)1634 515447 T4 KAM 9350 Mrázová Pavla 204.00 = 15:24:00 ( 208)961 7071964 D45 KAM 6450 Klinkerová Jitka 244.00 = 16:04:00 ( 210)972 2035702 D45 KAM 6850 Semíková Iva 266.00 = 16:26:00 ( 211)840 52273 D40 KAM 7350 Škvorová Zuzana 273.00 = 16:33:00

KAS KOB Kamenický Šenov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 214)1328 51384 D65 KAS 4551 Nejezchlebová Věra 127.00 = 14:07:00 ( 215)1371 8235 H65 KAS 4600 Nejezchleba Jiří 172.00 = 14:52:00

KBP KBP Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 216)1311 6645 H60 KBP 4500 Valter Petr 262.00 = 16:22:00

KCK KOB Český Krumlov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1136)558 2032119 H16 KCK 9907 Matěj Konečný 56.00 = 12:56:00 ( 217)1199 49614 H55 KCK 5701 Flašar Jan 165.00 = 14:45:00 ( 218)1187 49615 D55 KCK 5756 Flašarová Marie 189.00 = 15:09:00

KON KOB Konice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 961)365 8898 D20 KON 9572 Vlachová Eliška 14.00 = 12:14:00 ( 837)686 52722 D16 KON 9898 Vlachová Kateřina 36.00 = 12:36:00 (1014)252 515153 D21 KON 8787 Dittrichová Petra 37.00 = 12:37:00 ( 911)523 49367 D18 KON 9771 Müllerová Kristýna 53.00 = 12:53:00 (1137)555 361927 H16 KON 9915 Beneš Miroslav 54.00 = 12:54:00 ( 220)1462 52412 P2 KON 5887 Smičková Eva 122.00 = 14:02:00 ( 219)1327 8903 D65 KON 4589 Skoumalová Marie 125.00 = 14:05:00 ( 222)1084 52417 D50 KON 6389 Hlavová Miroslava 179.00 = 14:59:00 ( 223)1642 500581 T4 KON 6515 Hlava Miroslav 212.00 = 15:32:00 ( 221)1146 433100 H50 KON 6111 Grepl Ladislav 223.00 = 15:43:00

KRL Kometa Kralovice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 838)645 7291299 D16 KRL 9951 Hanáková Lenka 10.00 = 12:10:00 ( 893)504 7140196 D18 KRL 9651 Hanáková Magda 35.00 = 12:35:00 ( 912)529 2035163 D18 KRL 9655 Lavičková Michaela 59.00 = 12:59:00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1409)21 446353 H21 KRN 8101 Peths Jan 10.00 = 12:10:00 (1332)34 52641 H21 KRN 8203 Kopec Tomáš 16.00 = 12:16:00 (1032)215 995815 D21 KRN 8559 Rychlá Pavlína 17.00 = 12:17:00 (1033)249 52533 D21 KRN 8456 Kopcová Michaela 35.00 = 12:35:00 ( 224)1478 52638 P2 KRN 5809 Žaloudík Jiří 138.00 = 14:18:00 ( 230)1581 52636 T4 KRN 8651 Bohunská Jana 151.00 = 14:31:00 ( 226)1079 352310 D50 KRN 6451 Žaloudíková Marie 169.00 = 14:49:00 ( 225)1213 52634 H55 KRN 5901 Bohunský Vladimír 193.00 = 15:13:00 ( 227)945 52635 D45 KRN 6551 Bohunská Jana 212.00 = 15:32:00 ( 228)769 52643 H35 KRN 6804 Zavřel Michal 230.00 = 15:50:00 ( 229)906 52650 H40 KRN 6808 Hošťálek Dan 252.00 = 16:12:00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 962)353 897370 D20 KSU 9493 Hnilicová Šárka 2.00 = 12:02:00 ( 963)356 2058483 D20 KSU 9559 Habigerová Radka 6.00 = 12:06:00 ( 841)659 2053576 D16 KSU 9999 Pukyšová Anežka 18.00 = 12:18:00 ( 839)675 2011813 D16 KSU 9853 Švancárová Veronika 30.00 = 12:30:00 (1021)267 897363 D21 KSU 9394 Vozdová Aneta 43.00 = 12:43:00 ( 840)696 2053582 D16 KSU 9888 Habigerová Jana 44.00 = 12:44:00 (1057)285 886267 D21 KSU 9393 Janů Hana 53.00 = 12:53:00 ( 904)525 897348 D18 KSU 9799 Smrčková Dominika 55.00 = 12:55:00 (1139)567 2067337 H16 KSU 9900 Gedeon Dominik 62.00 = 13:02:00 (1107)585 2056285 H16 KSU 9908 Jílek Ondřej 74.00 = 13:14:00 (1110)586 2053541 H16 KSU 9906 Müller Jonáš 74.00 = 13:14:00 (1391)156 515101 H21 KSU 5801 Šrámek Jaromír 76.00 = 13:16:00 (1140)591 2056276 H16 KSU 9910 Dostál Pavel 78.00 = 13:18:00 (1138)599 2067334 H16 KSU 9800 Havlíček Ondřej 82.00 = 13:22:00 (1117)605 2053548 H16 KSU 9909 Šrámek Ondřej 86.00 = 13:26:00 ( 235)1551 2058482 T4 KSU 9202 Jílek Jakub 121.00 = 14:01:00 ( 231)1557 2056281 T4 KSU 0005 Matoušek Matěj 127.00 = 14:07:00 ( 232)1208 886293 H55 KSU 5749 Janů Zdeněk 183.00 = 15:03:00 ( 234)1637 886292 T4 KSU 9045 Janů Zdeněk 207.00 = 15:27:00 ( 233)772 886296 H35 KSU 7601 Hecl Miloš 236.00 = 15:56:00

KTA SK Kotnov Tábor

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 842)676 682657 D16 KTA 9951 Svobodová Jana 30.00 = 12:30:00 ( 236)1467 682635 P2 KTA 0151 Svobodová Anna 127.00 = 14:07:00 ( 239)1482 2025203 P2 KTA 7151 Svobodová Martina 142.00 = 14:22:00 ( 237)879 515484 H40 KTA 6901 Vébr Jiří 198.00 = 15:18:00 ( 238)957 301647 D45 KTA 6951 Hudečková Helena 236.00 = 15:56:00

KUN TJ Sokol Kunvald

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 240)1231 9014 H55 KUN 5801 Trejtnar Pavel 229.00 = 15:49:00

KUO KOB Ústí nad Orlicí

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1141)574 980351 H16 KUO 9801 Paukert Lukáš 66.00 = 13:06:00 ( 241)1067 51751 D50 KUO 6499 Mutinská Zdeňka 145.00 = 14:25:00 ( 242)1009 51752 H45 KUO 6501 Mutinský Viktor 169.00 = 14:49:00 ( 243)1015 920673 H45 KUO 6901 Procházka Pavel 181.00 = 15:01:00 ( 244)1619 51470 T4 KUO 8001 Koblížek Kamil 189.00 = 15:09:00

LBE TJ Lokomotiva Beroun

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 945)389 7200131 D20 LBE 9450 Křivancová Zdeňka 38.00 = 12:38:00 ( 249)1092 52971 H50 LBE 6400 Mezník Vladimír 115.00 = 13:55:00 ( 251)1559 7200132 T4 LBE 9100 Šimon Václav 129.00 = 14:09:00 ( 248)1258 303959 D60 LBE 5150 Tvrdková Eva 142.00 = 14:22:00 ( 245)1357 8805 H65 LBE 4600 Nosál Stanislav 144.00 = 14:24:00 ( 246)1364 51283 H65 LBE 4900 Tvrdek Vojtěch 158.00 = 14:38:00 ( 247)1279 411760 H60 LBE 5000 Hamáček Bohuslav 198.00 = 15:18:00 ( 250)726 434834 D35 LBE 7451 Vildmonová Pavla 225.00 = 15:45:00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 843)634 52062 D16 LBM 9898 Korpasová Tereza 2.00 = 12:02:00 ( 253)1167 52090 D55 LBM 5795 Janská Iva 149.00 = 14:29:00 ( 254)1116 52063 H50 LBM 6113 Korpas Jaroslav 163.00 = 14:43:00 ( 252)1601 52077 T4 LBM 0151 Korpasová Lucie 171.00 = 14:51:00 ( 255)831 52029 D40 LBM 7362 Korpasová Ivana 255.00 = 16:15:00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1311)5 995852 H21 LCE 7835 Hanslian David 2.00 = 12:02:00 (1361)8 515424 H21 LCE 9001 Slezák Jiří 2.00 = 12:02:00 ( 943)355 53828 D20 LCE 9555 Končáková Klára 4.00 = 12:04:00 ( 952)369 2051353 D20 LCE 9551 Papugová Martina 18.00 = 12:18:00 ( 844)660 2020727 D16 LCE 9852 Hanousková Renata 20.00 = 12:20:00 (1307)44 52705 H21 LCE 8801 Perůtka Jan 20.00 = 12:20:00 (1023)221 889305 D21 LCE 8951 Jirčáková Martina 21.00 = 12:21:00 (1174)422 889313 H18 LCE 9602 Slíva Jan 23.00 = 12:23:00 (1055)236 331675 D21 LCE 8151 Michálková Renata 29.00 = 12:29:00 (1166)432 889308 H18 LCE 9601 Mudrák Štěpán 33.00 = 12:33:00 ( 906)515 889309 D18 LCE 9751 Vavrysová Barbara 45.00 = 12:45:00 (1101)545 7201825 H16 LCE 9911 Vopařil Jan 46.00 = 12:46:00 (1378)93 682377 H21 LCE 7701 Bencúr Juraj 46.00 = 12:46:00 (1331)116 515460 H21 LCE 8902 Slezák Zdeněk 56.00 = 12:56:00 (1027)294 889312 D21 LCE 9250 Sklenářová Radka 57.00 = 12:57:00 (1313)125 1399000 H21 LCE 7602 Horyna Roman 62.00 = 13:02:00 (1094)573 1400401 H16 LCE 9803 Černocký Libor 66.00 = 13:06:00 (1086)590 7200378 H16 LCE 9801 Sýkora Vojtěch 76.00 = 13:16:00 (1225)328 2017666 H20 LCE 9501 Hubáček Jonáš 78.00 = 13:18:00 (1279)158 682333 H21 LCE 9301 Hubáček Michal 78.00 = 13:18:00 (1364)164 553457 H21 LCE 9302 Vavrys Johan 80.00 = 13:20:00 (1142)608 52703 H16 LCE 9907 Plášek Pavel 88.00 = 13:28:00 ( 260)1554 52675 T4 LCE 8751 Vlažná Lucie 124.00 = 14:04:00 ( 256)1164 52698 D55 LCE 5852 Vlažná Mirka 143.00 = 14:23:00 ( 259)996 307355 H45 LCE 6603 Šmelík Juraj 143.00 = 14:23:00 ( 262)1597 52707 T4 LCE 8901 Vlažný Jan 167.00 = 14:47:00 ( 261)1626 889288 T4 LCE 8803 Cahel Marek 196.00 = 15:16:00 ( 258)1140 889301 H50 LCE 6207 Slezák Libor 211.00 = 15:31:00 ( 257)1149 52678 H50 LCE 6127 Hubáček Josef 229.00 = 15:49:00

LDC KOB Děčín

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 263)1480 505131 P2 LDC 0350 Nehasilová Veronika 140.00 = 14:20:00 ( 265)820 7121314 D40 LDC 7150 Nehasilová Zuzana 233.00 = 15:53:00 ( 264)900 7111213 H40 LDC 7101 Nehasil Vladislav 240.00 = 16:00:00

LLI TJ Loko Liberec

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 949)354 410734 D20 LLI 9552 Hoidekrová Lucie 4.00 = 12:04:00 ( 845)639 2056306 D16 LLI 9854 Fürstová Anna 6.00 = 12:06:00 ( 913)480 434595 D18 LLI 9751 Balcarová Barbora 11.00 = 12:11:00 ( 964)364 1398995 D20 LLI 9550 Košková Anička 14.00 = 12:14:00 ( 869)485 7200361 D18 LLI 9651 Štičková Anna 15.00 = 12:15:00 (1165)429 7003006 H18 LLI 9603 Fürst Matouš 29.00 = 12:29:00 (1379)100 515503 H21 LLI 7502 Peterka Vojtěch 48.00 = 12:48:00 (1104)612 7200375 H16 LLI 9802 Melichar Vojtěch 92.00 = 13:32:00 ( 268)1549 2032132 T4 LLI 0203 Bradáč David 119.00 = 13:59:00 ( 269)1481 51201 P2 LLI 0404 Peterka Jakub 141.00 = 14:21:00 ( 266)1573 1398996 T4 LLI 0001 Melichar Petr 143.00 = 14:23:00 ( 275)1575 253141 T4 LLI 9801 Košek Jan 145.00 = 14:25:00 ( 267)1580 2032105 T4 LLI 0002 Bradáč Jakub 150.00 = 14:30:00 ( 271)1082 410719 D50 LLI 6351 Košková Vlasta 175.00 = 14:55:00 ( 273)929 2032126 D45 LLI 6950 Fürstová Katka 180.00 = 15:00:00 ( 270)1620 410732 T4 LLI 5903 Košek Ladislav 190.00 = 15:10:00 ( 272)1032 436961 H45 LLI 6801 Fürst Aleš 215.00 = 15:35:00 ( 274)903 434598 H40 LLI 7201 Bradáč Stanislav 246.00 = 16:06:00

LME SK Los Mělník

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 276)1147 2020717 H50 LME 6300 Šimek Miroslav 225.00 = 15:45:00 ( 277)740 2045245 D35 LME 7755 Šimková Markéta 253.00 = 16:13:00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 846)648 361960 D16 LPM 9850 Kinkorová Tereza 12.00 = 12:12:00 ( 879)487 7201820 D18 LPM 9651 Šiková Karolína 17.00 = 12:17:00 ( 940)370 236994 D20 LPM 9452 Chvalová Věra 20.00 = 12:20:00 ( 965)377 236985 D20 LPM 9451 Kuberková Lucie 26.00 = 12:26:00 (1397)55 995848 H21 LPM 7820 Suchý Petr 26.00 = 12:26:00 (1337)71 887626 H21 LPM 9202 Kolovský František 34.00 = 12:34:00 (1205)442 361920 H18 LPM 9702 Sova František 43.00 = 12:43:00 ( 872)514 7201819 D18 LPM 9650 Šiková Barbora 45.00 = 12:45:00 (1239)341 7201192 H20 LPM 9502 Valeš Jiří 90.00 = 13:30:00 ( 280)1565 236982 T4 LPM 8803 Popule Tomáš 135.00 = 14:15:00 ( 279)1617 51151 T4 LPM 8500 Šilhavý Jakub 187.00 = 15:07:00 ( 278)1227 51153 H55 LPM 5800 Šilhavý Miroslav 221.00 = 15:41:00

LPU OK Lokomotiva Pardubice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 935)351 4536 D20 LPU 9458 Voborníková Alena 0.00 = 12:00:00 (1448)2 889299 H21 LPU 9307 Kubelka Tomáš 0.00 = 12:00:00 (1207)403 426320 H18 LPU 9611 Jurica Jan 3.00 = 12:03:00 ( 928)358 887927 D20 LPU 9457 Horová Pavla 8.00 = 12:08:00 (1010)197 2025334 D21 LPU 8359 Škodová Petra 9.00 = 12:09:00 ( 870)484 434574 D18 LPU 9658 Chládková Simona 15.00 = 12:15:00 ( 938)367 2073750 D20 LPU 9460 Kosová Štěpánka 16.00 = 12:16:00 ( 933)368 7200598 D20 LPU 9558 Doleželová Kateřina 18.00 = 12:18:00 ( 977)223 981834 D21 LPU 8499 Przyczková Michaela 21.00 = 12:21:00 ( 901)492 9648 D18 LPU 9752 Fenclová Tereza 23.00 = 12:23:00 ( 974)225 906217 D21 LPU 9053 Knapová Jana 23.00 = 12:23:00 ( 797)666 1006615 D16 LPU 9958 Kopecká Anna 24.00 = 12:24:00 ( 970)228 515102 D21 LPU 8654 Duchová Iveta 25.00 = 12:25:00 ( 899)496 436959 D18 LPU 9750 Jansová Doubravka 27.00 = 12:27:00 (1355)57 1080493 H21 LPU 9301 Čermák Jan 28.00 = 12:28:00 (1074)239 2053588 D21 LPU 8552 Udržalová Pavla 29.00 = 12:29:00 (1026)242 1271279 D21 LPU 7951 Klimplová Lenka 31.00 = 12:31:00 ( 982)244 2011864 D21 LPU 9351 Knapová Lenka 33.00 = 12:33:00 ( 932)387 940318 D20 LPU 9451 Procházková Klára 36.00 = 12:36:00 (1400)74 7201198 H21 LPU 8701 Fiala Petr 36.00 = 12:36:00 (1018)253 995792 D21 LPU 9261 Petráčková Klára 37.00 = 12:37:00 (1053)254 998454 D21 LPU 8454 Petrová Daniela 37.00 = 12:37:00 (1359)81 1403417 H21 LPU 8605 Lenner Miroslav 40.00 = 12:40:00 (1323)87 515142 H21 LPU 9006 Klapal Jan 42.00 = 12:42:00 (1122)544 425543 H16 LPU 0002 Roudný Martin 46.00 = 12:46:00 (1291)96 887920 H21 LPU 8208 Zvěřina Petr 46.00 = 12:46:00 ( 868)516 887635 D18 LPU 9657 Kulhavá Eliška 47.00 = 12:47:00 ( 971)275 515126 D21 LPU 8357 Zvěřinová Martina 47.00 = 12:47:00 (1045)273 253357 D21 LPU 8857 Kolešová Helena 47.00 = 12:47:00 ( 979)277 515136 D21 LPU 8752 Hermanová Zuzana 49.00 = 12:49:00 (1206)448 887156 H18 LPU 9609 Kaplan Martin 49.00 = 12:49:00 (1417)103 515170 H21 LPU 7710 Lučan Vladimír 50.00 = 12:50:00 (1182)453 425577 H18 LPU 9705 Kanta Martin 53.00 = 12:53:00 (1314)113 981816 H21 LPU 9001 Hovorka Lukáš 56.00 = 12:56:00 (1322)128 500288 H21 LPU 8304 Štěrba Zbyněk 62.00 = 13:02:00 (1257)317 207824 H20 LPU 9405 Zelinka Jan 66.00 = 13:06:00 (1288)143 551990 H21 LPU 9036 Kamenický Matěj 70.00 = 13:10:00 (1098)582 2070827 H16 LPU 9902 Fencl Jonáš 72.00 = 13:12:00 (1284)146 515166 H21 LPU 9005 Nožka Radek 72.00 = 13:12:00 (1287)148 886715 H21 LPU 8002 Udržal Tomáš 72.00 = 13:12:00 (1230)325 1602634 H20 LPU 9505 Waněk Adam 74.00 = 13:14:00 (1280)155 515162 H21 LPU 9113 Procházka David 76.00 = 13:16:00 (1258)336 887928 H20 LPU 9502 Deml Tomáš 86.00 = 13:26:00 (1143)611 232608 H16 LPU 9802 Žák Jan 90.00 = 13:30:00 (1227)344 515487 H20 LPU 9410 Grundmann Jan 94.00 = 13:34:00 ( 298)1052 9316 D50 LPU 6052 Knapová Iva 115.00 = 13:55:00 ( 312)1464 515134 P2 LPU 7957 Lučanová Marta 124.00 = 14:04:00 ( 285)1329 9247 D65 LPU 4752 Kubíková Květa 129.00 = 14:09:00 ( 284)1355 9256 H65 LPU 4501 Fridrich Jaroslav 140.00 = 14:20:00 ( 297)1066 9237 D50 LPU 6051 Juračková Jana 143.00 = 14:23:00 ( 292)1171 1006614 D55 LPU 5551 Klimplová Alena 157.00 = 14:37:00 ( 283)1591 2027245 T4 LPU 0050 Filipová Tereza 161.00 = 14:41:00 ( 282)1594 9884 T4 LPU 0001 Roudný Václav 164.00 = 14:44:00 ( 295)1179 888601 D55 LPU 5851 Víchová Ladislava 173.00 = 14:53:00 ( 305)930 9656 D45 LPU 6955 Demlová Jitka 182.00 = 15:02:00 ( 314)1613 9241 T4 LPU 8402 Zitka Adam 183.00 = 15:03:00 ( 293)1186 9290 D55 LPU 5654 Novotná Jiřina 187.00 = 15:07:00 ( 302)933 9310 D45 LPU 6553 Čermáková Renata 188.00 = 15:08:00 ( 288)1277 9257 H60 LPU 5206 Třasák Milan 194.00 = 15:14:00 ( 294)1214 9228 H55 LPU 5801 Vícha Vladimír 195.00 = 15:15:00 ( 300)1132 9231 H50 LPU 6401 Kaplan Jan 195.00 = 15:15:00 ( 301)1023 2060272 H45 LPU 6504 Procházka Radek 197.00 = 15:17:00 ( 281)1628 8089 T4 LPU Vlčovská Zdenka 198.00 = 15:18:00 ( 303)942 224882 D45 LPU 6859 Kaplanová Iva 206.00 = 15:26:00 ( 307)759 997601 H35 LPU 7601 Jirásek Aleš 210.00 = 15:30:00 ( 287)1286 9260 H60 LPU 5201 Farář Václav 212.00 = 15:32:00 ( 309)767 780722 H35 LPU 7804 Kříž Libor 226.00 = 15:46:00 ( 304)1038 9230 H45 LPU 6901 Fencl Petr 227.00 = 15:47:00 ( 291)1298 9301 H60 LPU 5408 Štěrba Pavel 236.00 = 15:56:00 ( 299)1154 9649 H50 LPU 6301 Fencl Jiří 239.00 = 15:59:00 ( 313)735 682608 D35 LPU 7958 Zitková Radka 243.00 = 16:03:00 ( 306)776 9325 H35 LPU 7308 Vávra Jaroslav 244.00 = 16:04:00 ( 308)739 889272 D35 LPU 7658 Švíglerová Pavla 251.00 = 16:11:00 ( 310)781 920672 H35 LPU 7811 Kárník Jan 254.00 = 16:14:00 ( 290)1308 9234 H60 LPU 5404 Juračka Vojtěch 256.00 = 16:16:00 ( 296)1245 301183 H55 LPU 5905 Novotný Miroslav 257.00 = 16:17:00 ( 311)783 2025376 H35 LPU 7816 Václavek Jan 258.00 = 16:18:00 ( 286)1313 9328 H60 LPU 5101 Knap Jan 266.00 = 16:26:00 ( 289)1315 301633 H60 LPU 5401 Klimpl Petr 270.00 = 16:30:00

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 892)477 7200344 D18 LTP 9750 Kovářová Lenka 7.00 = 12:07:00 ( 316)1053 232914 D50 LTP 6151 Kovářová Alena 117.00 = 13:57:00 ( 317)984 51279 H45 LTP 6805 Bílý Petr 119.00 = 13:59:00 ( 315)1120 682080 H50 LTP 6102 Kovář Karel 171.00 = 14:51:00 ( 318)1602 682092 T4 LTP 8801 Eiselt Jan 172.00 = 14:52:00

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 900)498 301640 D18 LTU 9651 Koderičová Tereza 29.00 = 12:29:00 (1048)251 888623 D21 LTU 8451 Ulahelová Jana 35.00 = 12:35:00 (1052)263 515140 D21 LTU 8950 Petrželová Tereza 41.00 = 12:41:00 (1092)594 681889 H16 LTU 9801 Bendák Jan 80.00 = 13:20:00 ( 319)1332 405955 D65 LTU 4751 Kutáčková Stanislava 135.00 = 14:15:00 ( 320)1362 9777 H65 LTU 4801 Rejmont Milan 154.00 = 14:34:00 ( 322)1075 405972 D50 LTU 6351 Petrželová Alena 161.00 = 14:41:00 ( 325)1007 9632 H45 LTU 6501 Hanuš Pavel 165.00 = 14:45:00 ( 323)1081 7201808 D50 LTU 6451 Hindráková Martina 173.00 = 14:53:00 ( 324)1029 416285 H45 LTU 6500 Bendák Petr 209.00 = 15:29:00 ( 321)1040 405971 H45 LTU 6301 Petržela Pavel 231.00 = 15:51:00

MAS KČT Aš

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1208)410 301505 H18 MAS 9600 Frank Jiří 11.00 = 12:11:00 ( 847)664 416189 D16 MAS 9853 Pelcová Tereza 22.00 = 12:22:00

MBM O-mikron

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1373)136 232019 H21 MBM 8740 Zelinka Jiří 66.00 = 13:06:00 ( 326)1553 7200319 T4 MBM 8282 Mesiarkinová Kamila 123.00 = 14:03:00 ( 327)1640 2051488 T4 MBM 8606 Šrubař Michal 210.00 = 15:30:00

MFP VŠSK MFF UK Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 329)1461 51835 P2 MFP 0507 Král Adam 121.00 = 14:01:00 ( 328)1614 7201196 T4 MFP 0103 Siegl Matyáš 184.00 = 15:04:00 ( 331)1025 443068 H45 MFP 6700 Siegl Roman 201.00 = 15:21:00 ( 332)816 410727 D40 MFP 6850 Forstová Lenka 225.00 = 15:45:00 ( 335)731 52139 D35 MFP 7959 Králová Michaela 235.00 = 15:55:00 ( 330)1153 303939 H50 MFP 6301 Forst Libor 237.00 = 15:57:00 ( 333)830 443075 D40 MFP 7050 Sieglová Dagmar 253.00 = 16:13:00 ( 334)791 887613 H35 MFP 7808 Král Aleš 274.00 = 16:34:00

MKP SK Meteor Kačerov Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 336)1354 51706 H65 MKP 4700 Koč Zdeněk 138.00 = 14:18:00 ( 339)1122 51701 H50 MKP 6402 Reichl Michal 175.00 = 14:55:00 ( 338)1219 51691 H55 MKP 5800 Tomaščin Jaroslav 205.00 = 15:25:00 ( 337)1295 51693 H60 MKP 5100 Liberský Mirko 230.00 = 15:50:00

MLA MLOK Mariánské Lázně

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1144)552 2059738 H16 MLA 9802 Bartoš Vojtěch 52.00 = 12:52:00 ( 341)1393 7882 H70 MLA 4401 Fišák Jan 116.00 = 13:56:00 ( 340)1397 51611 H70 MLA 4201 Sklenář Jan 124.00 = 14:04:00 ( 343)1016 888609 H45 MLA 6701 Bartoš Luděk 183.00 = 15:03:00 ( 342)1239 7880 H55 MLA 5801 Milota Josef 245.00 = 16:05:00

MOV SKOB Ostrava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 815)677 2027242 D16 MOV 9852 Vývodová Jana 30.00 = 12:30:00 ( 848)692 2032153 D16 MOV 9951 Švidrnochová Lenka 40.00 = 12:40:00 ( 344)1452 436422 P2 MOV 0451 Švidrnochová Eliška 112.00 = 13:52:00 ( 345)1343 52783 H65 MOV 4803 Rokosz Bohumil 116.00 = 13:56:00 ( 353)1457 2027932 P2 MOV 6952 Vývodová Zuzana 117.00 = 13:57:00 ( 347)1198 52980 H55 MOV 5801 Petr Václav 163.00 = 14:43:00 ( 349)1087 51373 D50 MOV 6351 Rokoszová Jaroslava 185.00 = 15:05:00 ( 352)885 52771 H40 MOV 6901 Berger Tomáš 210.00 = 15:30:00 ( 351)1034 2027243 H45 MOV 6702 Vývoda Zdeněk 219.00 = 15:39:00 ( 354)891 52778 H40 MOV 7202 Svěchota Milan 222.00 = 15:42:00 ( 350)1039 2045247 H45 MOV 6701 Holec Honza 229.00 = 15:49:00 ( 355)728 436438 D35 MOV 7751 Švidrnochová Hana 229.00 = 15:49:00 ( 348)1238 52776 H55 MOV 5803 Ryšavý Jiří 243.00 = 16:03:00 ( 346)1312 52774 H60 MOV 5201 Juřeník Josef 264.00 = 16:24:00

NEJ TJ Jiskra Nejdek

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 849)688 2067348 D16 NEJ 9950 Marešová Alexandra 38.00 = 12:38:00 (1145)551 2067347 H16 NEJ 9800 Zieba Jakub 50.00 = 12:50:00 ( 356)908 2067350 H40 NEJ 7300 Mareš Alexander 256.00 = 16:16:00

NNN Neregistrovaní

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 357)1506 ? P2 NNN 1451 Monika Kaněrová 166.00 = 14:46:00

NPA SK LOB Nová Paka

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1002)231 515421 D21 NPA 9151 Kubátová Zuzka 25.00 = 12:25:00 (1015)238 2073708 D21 NPA 9051 Šmidrkalová Monika 29.00 = 12:29:00 (1363)79 682098 H21 NPA 7502 Novák Jiří 38.00 = 12:38:00 (1046)293 7201810 D21 NPA 8151 Píšová Monika 57.00 = 12:57:00 ( 362)1165 9692 D55 NPA 5754 Hušková Eva 145.00 = 14:25:00 ( 360)1264 2060217 D60 NPA 5351 Kalibánová Jiřina 154.00 = 14:34:00 ( 361)1170 2060214 D55 NPA 5552 Nováková Jana 155.00 = 14:35:00 ( 364)724 2060300 D35 NPA 7852 Tauchmanová Ivana 221.00 = 15:41:00 ( 359)1296 2059741 H60 NPA 5101 Kalibán Jaroslav 232.00 = 15:52:00 ( 363)1041 7003002 H45 NPA 6705 Zikmund Zdeněk 233.00 = 15:53:00 ( 358)1305 2060215 H60 NPA 5001 Novák Karel 250.00 = 16:10:00

ODV TJ Aero Odolena Voda

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1194)408 331087 H18 ODV 9700 Brázdil Petr 9.00 = 12:09:00 (1146)548 361919 H16 ODV 9800 Ondřejček Jiří 48.00 = 12:48:00 (1147)617 428285 H16 ODV 9805 Novák Aleš 94.00 = 13:34:00 ( 365)1579 331382 T4 ODV 6950 Brázdilová Radka 149.00 = 14:29:00

OKP SK OK 24 Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 367)1545 681852 T4 OKP 7350 Balusková Ida 115.00 = 13:55:00 ( 368)1555 303940 T4 OKP 8901 Červinka Jan 125.00 = 14:05:00 ( 366)1135 51679 H50 OKP 6200 Novák Ivo 201.00 = 15:21:00

ONO SKOB Ostrov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1073)195 9200731 D21 ONO 9250 Urbánková Kateřina 7.00 = 12:07:00 ( 369)1175 8680 D55 ONO 5950 Gabrielová Šárka 165.00 = 14:45:00 ( 370)895 7201768 H40 ONO 7200 Ševčík Petr 230.00 = 15:50:00 ( 371)777 7201205 H35 ONO 7900 Ječmen Vladimír 246.00 = 16:06:00

OOL SK Haná orienteering

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 379)1548 440242 T4 OOL 7406 Al Abduli Jamal 118.00 = 13:58:00 ( 372)1468 421859 P2 OOL 0203 Petřivalský Bernat 128.00 = 14:08:00 ( 373)1486 421860 P2 OOL 0501 Petřivalský Arnau 146.00 = 14:26:00 ( 374)1491 2051491 P2 OOL 0800 Petřivalský Nil 151.00 = 14:31:00 ( 378)1595 440241 T4 OOL 5906 Ibrahim Khamis 165.00 = 14:45:00 ( 377)1202 307337 H55 OOL 5904 Višňa Milan 171.00 = 14:51:00 ( 376)1225 52531 H55 OOL 5804 Albert František 217.00 = 15:37:00 ( 375)1237 895219 H55 OOL 5707 Zdráhal Robert 241.00 = 16:01:00

OOP TJ Opava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 381)1321 52763 D65 OOP 4850 Novotná Ludmila 113.00 = 13:53:00 ( 380)1363 52762 H65 OOP 4800 Novotný Stanisl 156.00 = 14:36:00 ( 383)1275 49416 H60 OOP 5302 Rychlý Miloš 190.00 = 15:10:00 ( 382)1309 49301 H60 OOP 5001 Ševčík Břetislav 258.00 = 16:18:00

OSN SK OS Nové Město n. M.

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1067)202 52144 D21 OSN 8972 Wurzelová Hana 11.00 = 12:11:00 ( 884)491 981804 D18 OSN 9696 Vališová Martina 21.00 = 12:21:00 ( 828)683 52000 D16 OSN 0050 Nechanická Klára 34.00 = 12:34:00 (1234)345 551995 H20 OSN 9549 Kamenický Jeroným 94.00 = 13:34:00 ( 385)1108 52146 H50 OSN 6005 Wurzel Břetislav 147.00 = 14:27:00 ( 392)1584 9930517 T4 OSN 9339 Kamenický Tobiáš 154.00 = 14:34:00 ( 384)1114 9601003 H50 OSN 6004 Kamenický Radan 159.00 = 14:39:00 ( 388)714 51975 D35 OSN 7557 Nechanická Daniela 201.00 = 15:21:00 ( 390)718 52230 D35 OSN 7850 Dvořáčková Jana 209.00 = 15:29:00 ( 387)887 1398988 H40 OSN 7118 Zrník Tomáš 214.00 = 15:34:00 ( 391)721 2023960 D35 OSN 7853 Přibylová Jana 215.00 = 15:35:00 ( 386)956 9690219 D45 OSN 6955 Kamenická Lenka 234.00 = 15:54:00 ( 389)773 2023952 H35 OSN 7801 Přibyl Jan 238.00 = 15:58:00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 395)1562 682097 T4 PBM 7302 Trš Lubomír 132.00 = 14:12:00 ( 393)1270 52027 H60 PBM 5303 Robotka Libor 180.00 = 15:00:00 ( 396)837 53539 D40 PBM 7375 Tršová Daniela 267.00 = 16:27:00 ( 394)790 52061 H35 PBM 7301 Kheil Radim 272.00 = 16:32:00

PEN OK RECO Sport

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 401)1495 8180 P2 PEN 8950 Vydrová Markéta 155.00 = 14:35:00 ( 399)1074 232387 D50 PEN 6350 Kábrtová Iva 159.00 = 14:39:00 ( 400)1004 8185 H45 PEN 6600 Vydra Ivan 159.00 = 14:39:00 ( 398)1137 7762 H50 PEN 6201 Kořínek Zdeněk 205.00 = 15:25:00 ( 397)1148 49998 H50 PEN 6200 Vydra Pavel 227.00 = 15:47:00

PGP SK Praga

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1360)4 1006283 H21 PGP 8301 Hora Vojtěch 0.00 = 12:00:00 (1030)186 7200338 D21 PGP 9350 Kožinová Anna 3.00 = 12:03:00 (1411)11 2067946 H21 PGP 6501 Kondrát Martin 4.00 = 12:04:00 ( 880)479 1407423 D18 PGP 9751 Slavíková Silvie 9.00 = 12:09:00 ( 983)198 995832 D21 PGP 8556 Spurná Martina 9.00 = 12:09:00 (1209)409 502088 H18 PGP 9601 Landovský Jakub 9.00 = 12:09:00 (1168)412 681882 H18 PGP 9702 Navrátil Šimon 13.00 = 12:13:00 ( 800)658 981838 D16 PGP 9850 Janovská Kateřina 18.00 = 12:18:00 (1076)219 995836 D21 PGP 9162 Uhlíková Tereza 19.00 = 12:19:00 (1193)420 442871 H18 PGP 9604 Aster Tomáš 21.00 = 12:21:00 ( 803)665 7201197 D16 PGP 9954 Sieglová Eliška 22.00 = 12:22:00 (1376)50 515464 H21 PGP 6401 Janovský Tomáš 24.00 = 12:24:00 (1326)64 886265 H21 PGP 8206 Procházka Jan 30.00 = 12:30:00 ( 882)500 7003042 D18 PGP 9650 Kožinová Zuzana 31.00 = 12:31:00 (1277)82 515110 H21 PGP 8407 Procházka Jan 40.00 = 12:40:00 ( 850)697 331147 D16 PGP 9950 Hrabánková Zuzana 44.00 = 12:44:00 (1025)271 920677 D21 PGP 8658 Tichovská Martina 45.00 = 12:45:00 (1301)95 52106 H21 PGP 8700 Sysel Ctibor 46.00 = 12:46:00 ( 894)518 232050 D18 PGP 9654 Hrabánková Klára 49.00 = 12:49:00 (1383)102 7003030 H21 PGP 8202 Laciga Radek 50.00 = 12:50:00 (1292)106 887941 H21 PGP 8610 Flašar Jan 52.00 = 12:52:00 (1069)289 51658 D21 PGP 9053 Ježková Dominika 55.00 = 12:55:00 (1192)454 9005134 H18 PGP 9706 Ježek Ondřej 55.00 = 12:55:00 (1302)115 682623 H21 PGP 7601 Matějů Luboš 56.00 = 12:56:00 (1210)457 246900 H18 PGP 9705 Werner Michal 57.00 = 12:57:00 (1270)119 1406172 H21 PGP 8409 Šedivý Jan 58.00 = 12:58:00 (1259)313 331157 H20 PGP 9405 Uhlíř Marek 62.00 = 13:02:00 (1324)144 910714 H21 PGP 9103 Landovský Tomáš 70.00 = 13:10:00 (1232)324 995812 H20 PGP 9503 Veselý Jakub 74.00 = 13:14:00 (1341)154 681612 H21 PGP 6803 Pospíšil Vítek 76.00 = 13:16:00 ( 416)1547 52105 T4 PGP 8302 Sysel Ondřej 117.00 = 13:57:00 ( 404)1325 51698 D65 PGP 4050 Haňkovská Jana 121.00 = 14:01:00 ( 410)1104 51631 H50 PGP 6301 Přibík Jan 139.00 = 14:19:00 ( 407)1107 1700084 H50 PGP 6000 Kožina Petr 145.00 = 14:25:00 ( 409)1068 232184 D50 PGP 6250 Hrabánková Ilona 147.00 = 14:27:00 ( 411)1073 51660 D50 PGP 6352 Ježková Regina 157.00 = 14:37:00 ( 403)1429 682666 H75 PGP 3800 Attl Vladimír 158.00 = 14:38:00 ( 406)1172 51862 D55 PGP 5850 Zelená Markéta 159.00 = 14:39:00 ( 405)1368 51863 H65 PGP 4800 Zelený Vladimír 166.00 = 14:46:00 ( 402)1515 438628 P2 PGP 0251 Janderová Barbora 175.00 = 14:55:00 ( 414)873 2460 H40 PGP 7203 Baldrian Petr 186.00 = 15:06:00 ( 467)1636 51659 T4 PGP 8455 Horová Klára 206.00 = 15:26:00 ( 408)1143 51673 H50 PGP 6003 Hrabánek David 217.00 = 15:37:00 (1478)1647 8780 T4 PGP 9055 Bialožytová Tereza 217.00 = 15:37:00 ( 413)894 52225 H40 PGP 7101 Drbal Jan 228.00 = 15:48:00 ( 412)968 502089 D45 PGP 6651 Kožinová Jana 258.00 = 16:18:00 ( 415)784 9767 H35 PGP 7405 Komín David 260.00 = 16:20:00

PHK OK 99 Hradec Králové

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1274)6 515420 H21 PHK 7901 Losman Petr 2.00 = 12:02:00 (1354)7 9189 H21 PHK 8900 Šabatka Zdeněk 2.00 = 12:02:00 ( 976)194 515494 D21 PHK 8051 Topinková Monika 7.00 = 12:07:00 ( 930)359 995893 D20 PHK 9551 Svobodová Lenka 8.00 = 12:08:00 (1306)22 515402 H21 PHK 9200 Petržela Jan 10.00 = 12:10:00 (1058)201 416264 D21 PHK 8255 Novotná Martina 11.00 = 12:11:00 ( 950)363 553443 D20 PHK 9451 Novotná Markéta 12.00 = 12:12:00 (1190)413 682082 H18 PHK 9704 Růžička Adam 13.00 = 12:13:00 (1303)31 553446 H21 PHK 8802 Panchártek Jan 14.00 = 12:14:00 (1384)32 9086 H21 PHK 7905 Tihon Michal 14.00 = 12:14:00 (1195)417 2035705 H18 PHK 9602 Horáček Petr 17.00 = 12:17:00 ( 897)489 1398981 D18 PHK 9656 Machačová Michaela 19.00 = 12:19:00 (1005)227 1008144 D21 PHK 9154 Valešová Jana 23.00 = 12:23:00 (1393)49 553448 H21 PHK 9110 Azeb Karim 24.00 = 12:24:00 ( 914)494 224885 D18 PHK 9654 Šádková Lucie 25.00 = 12:25:00 (1031)232 897344 D21 PHK 8753 Balcarová Jana 27.00 = 12:27:00 (1278)70 553445 H21 PHK 9104 Kamenický Jakub 34.00 = 12:34:00 ( 981)250 887904 D21 PHK 9150 Kosová Denisa 35.00 = 12:35:00 (1078)255 9448 D21 PHK 8055 Vítková Lucie 37.00 = 12:37:00 (1024)256 981820 D21 PHK 8855 Azebová Nina 39.00 = 12:39:00 ( 798)690 682365 D16 PHK 9951 Chaloupská Barbora 40.00 = 12:40:00 ( 852)691 224883 D16 PHK 9999 Kubíčková Jana 40.00 = 12:40:00 (1368)84 9797 H21 PHK 7601 Vítek Petr 40.00 = 12:40:00 ( 873)512 1398990 D18 PHK 9751 Novotná Klára 43.00 = 12:43:00 (1049)266 9088 D21 PHK 8651 Tihonová Martina 43.00 = 12:43:00 (1273)91 553441 H21 PHK 9101 Kubát Pavel 44.00 = 12:44:00 (1382)92 9410 H21 PHK 8101 Novotný Tomáš 44.00 = 12:44:00 ( 851)699 54082 D16 PHK 9966 Cych Agnieszka 46.00 = 12:46:00 (1114)543 207870 H16 PHK 9905 Mašata Metoděj 46.00 = 12:46:00 ( 886)517 1398980 D18 PHK 9653 Šádková Martina 47.00 = 12:47:00 (1169)447 2045215 H18 PHK 9601 Mašata Matěj 47.00 = 12:47:00 (1350)97 995886 H21 PHK 8602 Balcar Aleš 48.00 = 12:48:00 ( 907)521 207804 D18 PHK 9753 Kavalírová Julie 51.00 = 12:51:00 (1011)280 1700076 D21 PHK 8951 Čepová Daniela 51.00 = 12:51:00 (1211)456 2053614 H18 PHK 9700 Lucerski Maciek 57.00 = 12:57:00 (1085)566 9110998 H16 PHK 9805 Vandas Daniel 60.00 = 13:00:00 (1150)564 9831 H16 PHK 9904 Hůlek Matěj 60.00 = 13:00:00 (1372)142 9399 H21 PHK 7605 Kadeřávek Petr 70.00 = 13:10:00 (1260)322 7200176 H20 PHK 9500 Dzioba Mateusz 72.00 = 13:12:00 (1149)589 9830 H16 PHK 9901 Kavalír Jáchym 76.00 = 13:16:00 (1148)601 224890 H16 PHK 9801 Maňák Michal 84.00 = 13:24:00 (1248)335 416203 H20 PHK 9401 Kamenický Ondřej 84.00 = 13:24:00 (1095)618 2035744 H16 PHK 9908 Chvátil Šimon 96.00 = 13:36:00 ( 420)1394 9823 H70 PHK 4101 Rychlý Rudolf 118.00 = 13:58:00 ( 431)992 232255 H45 PHK 6601 Kamenický Jan 135.00 = 14:15:00 ( 449)1568 9464 T4 PHK 9802 Faltejsek Jan 138.00 = 14:18:00 ( 419)1423 9422 H75 PHK 3802 Novotný Petr 146.00 = 14:26:00 ( 427)1069 9389 D50 PHK 6251 Kubíčková Marcela 149.00 = 14:29:00 ( 426)1168 301691 D55 PHK 5952 Balcarová Eva 151.00 = 14:31:00 ( 429)1001 2045248 H45 PHK 6502 Novotný Milan 153.00 = 14:33:00 ( 418)1428 9005137 H75 PHK 3801 Mikulecký Jan 156.00 = 14:36:00 ( 417)1430 9455 H75 PHK 3002 Vykysalý František 160.00 = 14:40:00 ( 446)1593 2032168 T4 PHK 7906 Silný Ondřej 163.00 = 14:43:00 ( 448)1596 9832 T4 PHK 9353 Kamenická Kateřina 166.00 = 14:46:00 ( 434)923 9833 D45 PHK 6756 Kavalírová Kateřina 168.00 = 14:48:00 ( 422)1178 9401 D55 PHK 5651 Běhounová Jiřina 171.00 = 14:51:00 ( 423)1206 9400 H55 PHK 5701 Běhoun Pavel 179.00 = 14:59:00 (1472)1522 362000 P2 PHK 0450 Chvátilová Johana 182.00 = 15:02:00 ( 428)1126 9369 H50 PHK 6401 Hlaváček Lubomír 183.00 = 15:03:00 ( 433)1024 336760 H45 PHK 6702 Růžička Ivan 199.00 = 15:19:00 ( 450)1630 9824 T4 PHK 9900 Kučera Kryšpín 200.00 = 15:20:00 ( 436)715 9462 D35 PHK 6961 Weberová Zuzana 203.00 = 15:23:00 ( 443)805 9430 D40 PHK 7450 Chvátilová Pavlína 203.00 = 15:23:00 ( 421)1638 9837 T4 PHK 5503 Souček Pavel 208.00 = 15:28:00 ( 444)758 9526 H35 PHK 7702 Vítek Tomáš 208.00 = 15:28:00 ( 430)1031 9378 H45 PHK 6503 Kavalír Karel 213.00 = 15:33:00 ( 432)946 4146 D45 PHK 6651 Novotná Petra 214.00 = 15:34:00 ( 435)950 2035720 D45 PHK 6950 Kavalírová Zuzana 222.00 = 15:42:00 ( 439)893 682359 H40 PHK 7103 Chaloupský David 226.00 = 15:46:00 ( 445)768 2027202 H35 PHK 7903 Potůček Michal 228.00 = 15:48:00 ( 440)770 515050 H35 PHK 7107 Mašata Roman 232.00 = 15:52:00 ( 441)825 336724 D40 PHK 7153 Růžičková Kamila 243.00 = 16:03:00 ( 442)905 336717 H40 PHK 7200 Chvátil Jiří 250.00 = 16:10:00 ( 424)1242 9354 H55 PHK 5703 Balcar Aleš 251.00 = 16:11:00 ( 437)907 2017671 H40 PHK 7003 Faltejsek Pavel 254.00 = 16:14:00 ( 425)1244 9457 H55 PHK 5902 Vykysalý Miroslav 255.00 = 16:15:00 ( 438)833 682334 D40 PHK 7051 Chaloupská Pavlína 259.00 = 16:19:00

PLU TJ Sokol Plumlov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 451)1493 52484 P2 PLU 0350 Němečková Kateřina 153.00 = 14:33:00 ( 452)755 995892 H35 PLU 7417 Otruba Marek 202.00 = 15:22:00 ( 453)737 2035158 D35 PLU 7777 Němečková Věra 247.00 = 16:07:00

PTI Sportovní klub Ptení

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1392)29 52430 H21 PTI 8403 Jirka Michal 14.00 = 12:14:00 ( 966)393 8849 D20 PTI 9474 Vítková Lucie 42.00 = 12:42:00 ( 454)1563 8829 T4 PTI 8771 Boháčová Lucie 133.00 = 14:13:00

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 455)1391 205614 H70 PUL 4200 Novotný František 112.00 = 13:52:00

PVD OOB TJ Sokol Pražák

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1212)435 207869 H18 PVD 9601 Novák Radek 35.00 = 12:35:00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1245)318 330693 H20 PZR 9505 Málek Jan 68.00 = 13:08:00 ( 458)1254 49821 D60 PZR 5051 Křížová Zdenka 134.00 = 14:14:00 ( 459)1181 51900 D55 PZR 5654 Rosecká Alena 177.00 = 14:57:00 ( 456)1374 51994 H65 PZR 4417 Pospíšil Jaromír 178.00 = 14:58:00 ( 457)1376 2023807 H65 PZR 4800 Kříž Pavel 182.00 = 15:02:00

RBK SK Radioklub Blansko

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1377)89 515193 H21 RBK 8605 Henek Michal 44.00 = 12:44:00 (1064)279 301286 D21 RBK 9252 Pekárková Monika 49.00 = 12:49:00 ( 461)1590 219245 T4 RBK 9355 Hegerová Petra 160.00 = 14:40:00 ( 460)1639 981818 T4 RBK 8151 Kozumplíková Alice 209.00 = 15:29:00

RIC OB Říčany

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 829)671 2019236 D16 RIC 0151 Vyhnálková Marie 26.00 = 12:26:00 ( 795)703 2023812 D16 RIC 9850 Vyhnálková Barbora 48.00 = 12:48:00 ( 462)1615 889279 T4 RIC 7552 Vyhnálková Eva 185.00 = 15:05:00

ROU SKOB Roudnice nad Labem

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1213)402 1602625 H18 ROU 9601 Buk Michal 3.00 = 12:03:00 ( 463)1599 331058 T4 ROU 6202 Buk Miloslav 169.00 = 14:49:00 ( 464)1606 53537 T4 ROU 9303 Buk Jindřich 176.00 = 14:56:00 ( 465)1632 428267 T4 ROU 9351 Šinovská Kristýna 202.00 = 15:22:00

ROZ OK Roztoky

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 853)653 438638 D16 ROZ 9951 Voltrová Alena 14.00 = 12:14:00 ( 915)495 438639 D18 ROZ 9752 Voltrová Hana 25.00 = 12:25:00 ( 466)1070 438643 D50 ROZ 6150 Voltrová Svatava 151.00 = 14:31:00

SBK KOB Start Blansko

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1071)233 219251 D21 SBK 8151 Daňková Veronika 27.00 = 12:27:00 ( 468)1550 811213 T4 SBK 7541 Daněk Roman 120.00 = 14:00:00 (1479)1649 52363 T4 SBK 8501 Jiráček Josef 219.00 = 15:39:00

SBR SKOB Bruntál

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1236)307 7200365 H20 SBR 9501 Sklenář Martin 56.00 = 12:56:00 ( 469)1455 410731 P2 SBR 0501 Vlach Timik 115.00 = 13:55:00 ( 470)1351 51904 H65 SBR 4701 Blažek Václav 132.00 = 14:12:00 ( 471)1037 7200586 H45 SBR 6601 Sklenář Josef 225.00 = 15:45:00

SCH TJ Skalka Cheb

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 511)1373 7890 H65 SCH 4701 Jirásek Jaroslav 176.00 = 14:56:00

SCP OK Sparta Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 891)511 336785 D18 SCP 9750 Veljačiková Hana 41.00 = 12:41:00 ( 488)1540 2025359 T4 SCP 9250 Šebková Jana 110.00 = 13:50:00 ( 473)1323 219220 D65 SCP 4650 Lohrová Jarmila 117.00 = 13:57:00 ( 482)983 442853 H45 SCP 6801 Lohr Ivo 117.00 = 13:57:00 ( 472)1347 52299 H65 SCP 4600 Novák Miloš 124.00 = 14:04:00 ( 477)1101 52115 H50 SCP 6001 Hošek Ladislav 133.00 = 14:13:00 ( 478)1063 446418 D50 SCP 6150 Kavková Dana 137.00 = 14:17:00 ( 483)998 1700085 H45 SCP 6901 Rakovec Michal 147.00 = 14:27:00 ( 474)1365 51562 H65 SCP 4700 Buriánek Jaromír 160.00 = 14:40:00 ( 485)864 51773 H40 SCP 7417 Boudný Jan 168.00 = 14:48:00 ( 484)924 52114 D45 SCP 6950 Tloušťová Eva 170.00 = 14:50:00 ( 475)1183 336750 D55 SCP 5450 Zavadilová Naďa 181.00 = 15:01:00 ( 481)932 889283 D45 SCP 6750 Šebková Helena 186.00 = 15:06:00 ( 479)1134 49889 H50 SCP 6200 Veljačik Pavel 199.00 = 15:19:00 ( 480)1026 889282 H45 SCP 6700 Šebek Martin 203.00 = 15:23:00 ( 487)761 331566 H35 SCP 7507 Šístek Daniel 214.00 = 15:34:00 ( 486)764 53634 H35 SCP 7506 Fujáček Jan 220.00 = 15:40:00 ( 476)1243 682630 H55 SCP 5900 Kavka Jiří 253.00 = 16:13:00

SHK TJ Slavia Hradec Králové

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 830)632 2032191 D16 SHK 0051 Thýnová Nikola 0.00 = 12:00:00 (1004)187 2051524 D21 SHK 9352 Myslivcová Pavla 3.00 = 12:03:00 (1001)191 1008174 D21 SHK 9251 Teplá Karolína 5.00 = 12:05:00 ( 816)641 9196 D16 SHK 9951 Větříčková Andrea 6.00 = 12:06:00 (1319)14 995807 H21 SHK 8406 Komanec Václav 6.00 = 12:06:00 (1395)20 9140 H21 SHK 7911 Weiner Jakub 8.00 = 12:08:00 ( 854)649 2032162 D16 SHK 9952 Malinová Apolena 12.00 = 12:12:00 ( 896)488 420436 D18 SHK 9755 Červená Adéla 19.00 = 12:19:00 (1077)216 1008173 D21 SHK 8150 Jedličková Zuzana 19.00 = 12:19:00 (1062)226 9915 D21 SHK 8550 Ondřejová Dita Terezie 23.00 = 12:23:00 ( 990)229 1398689 D21 SHK 8152 Hepnerová Martina 25.00 = 12:25:00 (1214)427 7003034 H18 SHK 9604 Trejbal Václav 27.00 = 12:27:00 (1438)62 504052 H21 SHK 8101 Dwojak Wojciech 30.00 = 12:30:00 ( 916)501 9472 D18 SHK 9650 Myslivcová Markéta 31.00 = 12:31:00 ( 998)243 515425 D21 SHK 9051 Mechlová Lenka 31.00 = 12:31:00 (1036)240 995857 D21 SHK 9151 Chmelařová Michaela 31.00 = 12:31:00 (1412)107 500878 H21 SHK 7309 Jedlička Michal 52.00 = 12:52:00 (1051)288 51176 D21 SHK 9351 Fundová Eliška 55.00 = 12:55:00 (1167)458 1396847 H18 SHK 9701 Netuka Vojtěch 59.00 = 12:59:00 (1103)576 232493 H16 SHK 9802 Hájek Jakub 68.00 = 13:08:00 (1321)141 1008172 H21 SHK 7601 Hepner David 70.00 = 13:10:00 (1283)152 515483 H21 SHK 8702 Šmehlík Eduard 74.00 = 13:14:00 (1352)167 9137 H21 SHK 7801 Paclík Roman 82.00 = 13:22:00 (1090)619 7202576 H16 SHK 9801 Gebrt Jan 96.00 = 13:36:00 ( 490)1396 9103 H70 SHK 4001 Máslo Miroslav 122.00 = 14:02:00 ( 510)1552 1398687 T4 SHK 8253 Jedličková Adéla 122.00 = 14:02:00 ( 499)988 2017669 H45 SHK 6902 Kohout Josef 127.00 = 14:07:00 ( 500)851 9126 H40 SHK 7001 Netuka Jan 142.00 = 14:22:00 ( 489)1485 410782 P2 SHK 0350 Thýnová Martina 145.00 = 14:25:00 ( 498)1005 9531 H45 SHK 6701 Langr Jan 161.00 = 14:41:00 ( 494)1078 9122 D50 SHK 6352 Chmelařová Marie 167.00 = 14:47:00 ( 509)1603 9165 T4 SHK 8051 Toužilová Martina 173.00 = 14:53:00 ( 501)869 9127 H40 SHK 7002 Myslivec Tomáš 178.00 = 14:58:00 ( 493)1185 9118 D55 SHK 5852 Bláhová Luba 185.00 = 15:05:00 ( 495)1129 9151 H50 SHK 6402 Chmelař Pavel 189.00 = 15:09:00 ( 508)751 51500 H35 SHK 7704 Slovák Miroslav 194.00 = 15:14:00 ( 491)1215 410797 H55 SHK 5702 Gazdačko Milan 197.00 = 15:17:00 ( 505)754 1398688 H35 SHK 7502 Jedlička Marek 200.00 = 15:20:00 ( 497)941 2017663 D45 SHK 6651 Thýnová Ivana 204.00 = 15:24:00 ( 506)756 9134 H35 SHK 7602 Toužil Karel 204.00 = 15:24:00 ( 502)806 515465 D40 SHK 7051 Myslivcová Lenka 205.00 = 15:25:00 ( 503)808 9802 D40 SHK 7251 Langrová Monika 209.00 = 15:29:00 ( 496)813 9125 D40 SHK 6561 Teplá Hana 219.00 = 15:39:00 ( 504)818 2049540 D40 SHK 7350 Kroniková Jana 229.00 = 15:49:00 ( 492)1236 301648 H55 SHK 5801 Hausvater Karel 239.00 = 15:59:00 ( 507)775 9135 H35 SHK 7605 Svoboda Ondřej 242.00 = 16:02:00

SJC TJ Sportcentrum Jičín

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 967)361 9933 D20 SJC 9552 Šmejcová Anna 10.00 = 12:10:00 ( 855)650 2056287 D16 SJC 9951 Zlámalová Nikola 12.00 = 12:12:00 (1003)209 500265 D21 SJC 8456 Brožková Radka 15.00 = 12:15:00 (1185)415 4743 H18 SJC 9601 Štál Jan 15.00 = 12:15:00 (1414)33 515176 H21 SJC 8818 Kodeda Štěpán 16.00 = 12:16:00 (1215)425 2053542 H18 SJC 9603 Zlámal David 25.00 = 12:25:00 (1063)237 500556 D21 SJC 8351 Mrázková Romana 29.00 = 12:29:00 (1047)246 51180 D21 SJC 8951 Soukupová Lucie 33.00 = 12:33:00 (1039)258 995813 D21 SJC 8484 Kazdová Lenka 39.00 = 12:39:00 (1180)443 2045221 H18 SJC 9703 Zikmund Zdeněk 43.00 = 12:43:00 (1309)98 886288 H21 SJC 8202 Kazda Ondřej 48.00 = 12:48:00 (1366)120 7890000 H21 SJC 8309 Žaloudek Petr 58.00 = 12:58:00 (1300)129 886513 H21 SJC 8703 Beneš Jan 64.00 = 13:04:00 (1344)140 7201777 H21 SJC 8104 Kovář Miroslav 68.00 = 13:08:00 (1276)145 771771 H21 SJC 8102 Mrázek Jan 72.00 = 13:12:00 (1396)166 4298 H21 SJC 8006 Kazda Jiří 82.00 = 13:22:00 ( 516)1057 9908 D50 SJC 6151 Benešová Iva 125.00 = 14:05:00 ( 513)1421 9005225 H75 SJC 3601 Havlík Jaroslav 142.00 = 14:22:00 ( 512)1582 2053545 T4 SJC 0101 Zalaba Tomáš 152.00 = 14:32:00 ( 514)1361 9948 H65 SJC 4801 Bílek Vratislav 152.00 = 14:32:00 ( 517)935 9932 D45 SJC 6657 Zalabová Martina 192.00 = 15:12:00 ( 521)1635 9998 T4 SJC 8801 Špicar Petr 205.00 = 15:25:00 ( 519)814 211303 D40 SJC 7451 Škorpilová Jana 221.00 = 15:41:00 ( 520)766 500264 H35 SJC 7701 Koťátko Zdeněk 224.00 = 15:44:00 ( 518)817 4744 D40 SJC 7253 Hanušová Zdena 227.00 = 15:47:00 ( 515)1240 9907 H55 SJC 5801 Beneš Josef 247.00 = 16:07:00

SJH SJH Jindřichův Hradec

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1050)183 553458 D21 SJH 9352 Šrámková Michaela 1.00 = 12:01:00 ( 936)372 920682 D20 SJH 9451 Benešová Jana 22.00 = 12:22:00 ( 954)381 995864 D20 SJH 9452 Tichá Tereza 30.00 = 12:30:00 ( 831)682 442882 D16 SJH 0052 Hojná Eliška 34.00 = 12:34:00 ( 856)681 331328 D16 SJH 9852 Hojná Dominika 34.00 = 12:34:00 ( 895)507 331783 D18 SJH 9752 Peňázová Veronika 37.00 = 12:37:00 ( 522)1402 331289 H70 SJH 4201 Gřunděl Ivan 134.00 = 14:14:00 ( 523)888 336767 H40 SJH 7001 Beneš Jan 216.00 = 15:36:00 ( 524)832 109 D40 SJH 7051 Benešová Iva 257.00 = 16:17:00

SJI OK Jihlava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1179)416 7200599 H18 SJI 9702 Frýba Dominik 17.00 = 12:17:00 ( 857)669 336763 D16 SJI 9851 Petráčková Kristýna 26.00 = 12:26:00 ( 858)670 336765 D16 SJI 9854 Vacková Anna 26.00 = 12:26:00 (1173)426 7200584 H18 SJI 9700 Bořil Jan 27.00 = 12:27:00 (1163)428 7003044 H18 SJI 9601 Čech Jan 29.00 = 12:29:00 ( 794)694 2058511 D16 SJI 9852 Čechová Tereza 42.00 = 12:42:00 (1152)547 7200364 H16 SJI 9903 Kafka Matěj 48.00 = 12:48:00 (1151)557 2045309 H16 SJI 9902 Šenkýř Matěj 54.00 = 12:54:00 (1189)455 7200366 H18 SJI 9602 Vacek Vojtěch 55.00 = 12:55:00 (1261)342 682090 H20 SJI 9501 Koumar František 92.00 = 13:32:00 ( 529)1099 53631 H50 SJI 6301 Petráček Aleš 129.00 = 14:09:00 ( 530)1002 219243 H45 SJI 6901 Vacek Milan 155.00 = 14:35:00 ( 526)1086 52358 D50 SJI 6051 Hrstková Dana 183.00 = 15:03:00 ( 528)1133 6607 H50 SJI 6207 Bořil Petr 197.00 = 15:17:00 ( 525)1646 336770 T4 SJI 0001 Čech Petr 216.00 = 15:36:00 ( 531)959 980334 D45 SJI 6951 Čechová Zuzana 240.00 = 16:00:00 ( 527)1155 7003047 H50 SJI 6115 Kaňák Petr 241.00 = 16:01:00 ( 532)909 681888 H40 SJI 7104 Venhoda Milan 258.00 = 16:18:00

SKM KOB Směr Kroměříž

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1216)434 2045216 H18 SKM 9601 Dvorský Petr 35.00 = 12:35:00 (1249)326 53824 H20 SKM 9401 Dvorský Vojtěch 76.00 = 13:16:00 (1262)333 425530 H20 SKM 9501 Krajcar Ivo 82.00 = 13:22:00 ( 535)1169 51307 D55 SKM 5851 Christovová Marie 153.00 = 14:33:00 ( 533)1496 253379 P2 SKM 0251 Dittrichová Michaela 156.00 = 14:36:00 ( 534)1176 52206 D55 SKM 5557 Strnadlová Zdeňka 167.00 = 14:47:00 ( 536)760 52201 H35 SKM 7325 Rytíř Michal 212.00 = 15:32:00 ( 537)771 52207 H35 SKM 7501 Dittrich Pavel 234.00 = 15:54:00

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 953)362 331098 D20 SKV 9452 Kubínová Romana 12.00 = 12:12:00 ( 917)483 2058500 D18 SKV 9653 Žandová Marcela 13.00 = 12:13:00 ( 902)497 7003008 D18 SKV 9752 Kubínová Veronika 27.00 = 12:27:00 ( 538)1251 51135 D60 SKV 5351 Nováková Svatava 128.00 = 14:08:00 ( 540)938 331089 D45 SKV 6751 Kubínová Jana 198.00 = 15:18:00 ( 539)975 236486 D45 SKV 6551 Žandová Marie 272.00 = 16:32:00

SLA SKOB Slaný

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1415)157 8800 H21 SLA 8002 Hanák Jan 78.00 = 13:18:00 ( 541)1358 8806 H65 SLA 4700 Švec Zdeněk 146.00 = 14:26:00

SLP OOB Slavia Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 542)1381 51612 D70 SLP 4451 Zmeková Míla 118.00 = 13:58:00

SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 544)1544 49977 T4 SMB 9051 Pološčuková Lucie 114.00 = 13:54:00 ( 543)926 7722 D45 SMB 6551 Pološčuková Monika 174.00 = 14:54:00

SNA TJ START Náchod

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1401)28 9617 H21 SNA 8402 Pýcha Lukáš 12.00 = 12:12:00 ( 545)1460 9636 P2 SNA 0501 Doucha Martin 120.00 = 14:00:00 ( 547)1065 9608 D50 SNA 6251 Vondráčková Zdeňka 141.00 = 14:21:00 ( 548)1110 9629 H50 SNA 6301 Imlauf Martin 151.00 = 14:31:00 ( 552)863 1393031 H40 SNA 7201 Sokolář Zdeněk 166.00 = 14:46:00 ( 546)1370 9610 H65 SNA 4501 Sokolář Zdeněk 170.00 = 14:50:00 ( 553)882 9630 H40 SNA 7349 Slavík Pavel 204.00 = 15:24:00 ( 549)886 9626 H40 SNA 7105 Doucha Jiří 212.00 = 15:32:00 ( 550)910 9390 H40 SNA 7106 Macek Martin 260.00 = 16:20:00 ( 551)838 9606 D40 SNA 7155 Douchová Jaroslava 269.00 = 16:29:00

SOP OOB TJ Slezan Opava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 817)652 2061783 D16 SOP 9951 Poláková Tereza 14.00 = 12:14:00 (1217)423 8727 H18 SOP 9601 Svoboda František 23.00 = 12:23:00 ( 955)375 49302 D20 SOP 9551 Procházková Marie 24.00 = 12:24:00 (1153)560 253106 H16 SOP 9901 Procházka Zdeněk 56.00 = 12:56:00 ( 557)1472 438642 P2 SOP 7808 Jurčák David 132.00 = 14:12:00 ( 554)1281 8720 H60 SOP 5101 Jurčák Karel 202.00 = 15:22:00 ( 555)1218 53462 H55 SOP 5801 Moravec Stanislav 203.00 = 15:23:00 ( 556)836 433097 D40 SOP 7351 Procházková Martina 265.00 = 16:25:00

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 905)471 301107 D18 SRK 9752 Zemánková Tereza 1.00 = 12:01:00 (1154)580 2070826 H16 SRK 9904 Šabata Milan 70.00 = 13:10:00 (1115)592 2017682 H16 SRK 9802 Locker Tomáš 78.00 = 13:18:00 (1263)343 301112 H20 SRK 9509 Ptáček Martin 92.00 = 13:32:00 ( 558)1451 405991 P2 SRK 0200 Locker Daniel 111.00 = 13:51:00 ( 559)1459 9496 P2 SRK 0201 Zemánek Mikuláš 119.00 = 13:59:00 ( 560)1346 9798 H65 SRK 4702 Hrobař Rudolf 122.00 = 14:02:00 ( 565)1466 9801 P2 SRK 7251 Lockerová Milena 126.00 = 14:06:00 ( 571)1605 9498 T4 SRK 8905 Pátek Lukáš 175.00 = 14:55:00 (1471)1521 2073747 P2 SRK 0151 Kosová Tereza 181.00 = 15:01:00 ( 563)872 301158 H40 SRK 7001 Locker Martin 184.00 = 15:04:00 ( 569)752 995872 H35 SRK 7503 Sedlák Radek 196.00 = 15:16:00 ( 562)723 219278 D35 SRK 6751 Kulhavá Jarmila 219.00 = 15:39:00 ( 567)892 2027222 H40 SRK 7401 Zemánek Miroslav 224.00 = 15:44:00 ( 561)1230 416300 H55 SRK 5701 Kulhavý Josef 227.00 = 15:47:00 ( 570)774 9525 H35 SRK 7807 Potštejnský Jan 240.00 = 16:00:00 ( 566)824 9501 D40 SRK 7373 Filipová Ivana 241.00 = 16:01:00 ( 564)901 9500 H40 SRK 7101 Filip Libor 242.00 = 16:02:00 ( 568)835 9796 D40 SRK 7452 Zemánková Eva 263.00 = 16:23:00

SSU SK Severka Šumperk

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1218)405 9005223 H18 SSU 9701 Vosáhlo Jan 5.00 = 12:05:00 (1369)47 52555 H21 SSU 8243 Král Václav 22.00 = 12:22:00 (1188)441 433099 H18 SSU 9609 Mikula Jan 41.00 = 12:41:00 (1318)99 887940 H21 SSU 8841 Král Vojtěch 48.00 = 12:48:00 (1072)278 9480 D21 SSU 8151 Klíchová Jana 49.00 = 12:49:00 ( 919)522 2032188 D18 SSU 9666 Machusová Karolína 53.00 = 12:53:00 ( 918)528 2058520 D18 SSU 9661 Kašparová Zuzana 59.00 = 12:59:00 (1290)131 1007536 H21 SSU 8802 Poklop Martin 64.00 = 13:04:00 (1113)577 2069090 H16 SSU 9911 Kašpar Petr 68.00 = 13:08:00 ( 575)1097 51508 H50 SSU 6301 Valenta Jiří 125.00 = 14:05:00 ( 573)1401 352304 H70 SSU 4302 Ostřanský Josef 132.00 = 14:12:00 ( 572)1473 52549 P2 SSU 0000 Kaprál Jan 133.00 = 14:13:00 ( 578)858 2069100 H40 SSU 7004 Kašpar Jaroslav 156.00 = 14:36:00 ( 574)1077 1406132 D50 SSU 6091 Králová Zdenka 165.00 = 14:45:00 ( 579)865 52573 H40 SSU 7341 Sita Vratislav 170.00 = 14:50:00 ( 577)934 2032169 D45 SSU 6951 Kašparová Ivana 190.00 = 15:10:00 ( 576)937 224901 D45 SSU 6591 Ostřanská Iveta 196.00 = 15:16:00

STB TJ Stadion Nový Bor

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1028)190 1394898 D21 STB 9399 Szeliga Malgorzata 5.00 = 12:05:00 ( 956)373 2028218 D20 STB 9599 Haniszewska Angelika 22.00 = 12:22:00 (1219)459 1396722 H18 STB 9701 Wieczorek Marcin 59.00 = 12:59:00 (1155)609 682362 H16 STB 9801 Ludvík Matyáš 90.00 = 13:30:00 ( 580)1450 2019212 P2 STB 0550 Kubecová Magdalena 110.00 = 13:50:00 ( 581)1027 682367 H45 STB 6601 Kubec Pavel 205.00 = 15:25:00 ( 582)958 682366 D45 STB 6798 Abelová Ivana 238.00 = 15:58:00

STE SK SKI-OB Šternberk

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1238)309 2027239 H20 STE 9411 Skoupý Jan 58.00 = 12:58:00 (1123)597 2032171 H16 STE 0007 Bořánek Michal 82.00 = 13:22:00 ( 585)1360 52517 H65 STE 4801 Sklenář Antonín 150.00 = 14:30:00 ( 590)1000 1004660 H45 STE 6907 Petřivalský Marek 151.00 = 14:31:00 ( 588)1003 1007547 H45 STE 6501 Skyva Petr 157.00 = 14:37:00 ( 584)1502 2035723 P2 STE 0450 Lukašáková Sára 162.00 = 14:42:00 ( 592)870 232959 H40 STE 7200 Silnoušek Jiří 180.00 = 15:00:00 ( 589)940 52514 D45 STE 6751 Neumannová Kamila 202.00 = 15:22:00 ( 587)1223 8276 H55 STE 5902 Neumann Jaroslav 213.00 = 15:33:00 ( 586)1233 1401181 H55 STE 5809 Václavek Tomáš 233.00 = 15:53:00 ( 591)842 1007548 D40 STE 7054 Skyvová Kristýna 277.00 = 16:37:00

STH SK Studenec

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 818)637 253374 D16 STH 9958 Kalenská Dominika 4.00 = 12:04:00 ( 810)673 330520 D16 STH 9954 Jezdinská Natálie 28.00 = 12:28:00 (1156)565 331426 H16 STH 9801 Kalenský Aleš 60.00 = 13:00:00 (1264)316 410774 H20 STH 9402 Kučera Tomáš 66.00 = 13:06:00 ( 596)1598 8889 T4 STH 8951 Viková Vendula 168.00 = 14:48:00 ( 595)874 9974 H40 STH 7401 Chrást Tomáš 188.00 = 15:08:00 ( 593)1217 9063 H55 STH 5501 Junek Petr 201.00 = 15:21:00 ( 594)841 410777 D40 STH 7351 Kalenská Kateřina 275.00 = 16:35:00

TAP KOB TRETRA Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1068)192 232132 D21 TAP 9251 Hermannová Anna 7.00 = 12:07:00 (1044)199 416010 D21 TAP 9053 Zamazalová Kateřina 9.00 = 12:09:00 ( 860)656 442864 D16 TAP 9854 Poláková Kateřina 16.00 = 12:16:00 ( 859)668 442863 D16 TAP 9853 Poláková Tereza 24.00 = 12:24:00 (1308)67 7778511 H21 TAP 8511 Makovský Jakub 32.00 = 12:32:00 (1183)445 51846 H18 TAP 9702 Vlášek Jakub 45.00 = 12:45:00 ( 885)519 442851 D18 TAP 9755 Šimůnková Gabriela 49.00 = 12:49:00 (1220)450 442860 H18 TAP 9602 Janáč Vašek 51.00 = 12:51:00 (1399)168 515469 H21 TAP 8610 Zajíc Vítězslav 82.00 = 13:22:00 (1157)602 442886 H16 TAP 9805 Ransdorf Jakub 84.00 = 13:24:00 ( 597)1570 361961 T4 TAP 0051 Dědková Teodora 140.00 = 14:20:00

TBM KOS TJ Tesla Brno

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 814)643 229382 D16 TBM 9859 Grycová Veronika 8.00 = 12:08:00 ( 832)695 232865 D16 TBM 0058 Grycová Kateřina 42.00 = 12:42:00 (1075)290 515006 D21 TBM 7952 Kozáková Zdenka 55.00 = 12:55:00 (1299)117 515009 H21 TBM 8201 Kozák Osvald 58.00 = 12:58:00 (1348)137 515094 H21 TBM 7835 Čech Radovan 68.00 = 13:08:00 (1097)607 2059757 H16 TBM 9901 Hlaváč Ondřej 88.00 = 13:28:00 ( 601)1341 320135 H65 TBM 4907 Procházka Jan 112.00 = 13:52:00 ( 599)1392 53230 H70 TBM 4231 Dufek Jan 114.00 = 13:54:00 ( 600)1383 49660 D70 TBM 4451 Liščinská Eva 122.00 = 14:02:00 ( 605)1259 301247 D60 TBM 5351 Procházková Helena 144.00 = 14:24:00 ( 607)1177 53261 D55 TBM 5855 Kuchařová Ada 169.00 = 14:49:00 ( 612)1600 49656 T4 TBM 7258 Hlaváčová Šárka 170.00 = 14:50:00 ( 598)1513 53247 P2 TBM 0199 Hlaváčová Anežka 173.00 = 14:53:00 ( 611)878 53242 H40 TBM 7227 Milán Pavel 196.00 = 15:16:00 ( 613)753 888616 H35 TBM 7327 Štěpánek Martin 198.00 = 15:18:00 ( 606)1220 53235 H55 TBM 5711 Minařík Luboš 207.00 = 15:27:00 ( 608)1139 53296 H50 TBM 6107 Urválek Jiří 209.00 = 15:29:00 ( 615)720 2061854 D35 TBM 7659 Čechová Marcela 213.00 = 15:33:00 ( 610)948 49412 D45 TBM 6969 Grycová Jana 218.00 = 15:38:00 ( 603)1293 53295 H60 TBM 5004 Sponar Jan 226.00 = 15:46:00 ( 614)729 2049566 D35 TBM 7654 Štěpánková Kateřina 231.00 = 15:51:00 ( 609)1151 515497 H50 TBM 6116 Hlaváč Jiří 233.00 = 15:53:00 ( 604)1307 53251 H60 TBM 5103 Uhmann Petr 254.00 = 16:14:00 ( 602)1314 53256 H60 TBM 5003 Zabloudil Pavel 268.00 = 16:28:00

TEH Sokol Tehov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 616)1055 51398 D50 TEH 5751 Sládková Eva 121.00 = 14:01:00

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 618)1080 51925 D50 TJH 6451 Tichá Jana 171.00 = 14:51:00 ( 617)1144 51929 H50 TJH 6401 Tichý Martin 219.00 = 15:39:00

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1070)185 9482 D21 TJN 7754 Hrobařová Lenka 3.00 = 12:03:00 (1184)438 1302800 H18 TJN 9601 Picek Štěpán 39.00 = 12:39:00 (1191)461 2067320 H18 TJN 9700 Šmaus Jan 61.00 = 13:01:00 (1158)570 2027208 H16 TJN 9804 Janeček Mirek 64.00 = 13:04:00 (1265)347 232512 H20 TJN 9501 Posselt Martin 96.00 = 13:36:00 ( 634)1543 232641 T4 TJN 9105 Večeřa Martin 113.00 = 13:53:00 ( 628)1098 8270 H50 TJN 6249 Šmaus Ivan 127.00 = 14:07:00 ( 619)1560 2025357 T4 TJN 0001 Šmaus Antonín 130.00 = 14:10:00 ( 626)1062 8256 D50 TJN 6051 Zuzánková Růžena 135.00 = 14:15:00 ( 635)1566 411767 T4 TJN 9252 Posseltová Tereza 136.00 = 14:16:00 ( 624)1162 8257 D55 TJN 5752 Kuncová Jiřina 139.00 = 14:19:00 ( 630)994 232256 H45 TJN 6802 Posselt Martin 139.00 = 14:19:00 ( 621)1489 232515 P2 TJN 5450 Böhmová Eva 149.00 = 14:29:00 ( 627)1072 232618 D50 TJN 6052 Večeřová Ivana 155.00 = 14:35:00 ( 629)1125 416828 H50 TJN 6301 Schindler Jiří 181.00 = 15:01:00 ( 632)1624 51234 T4 TJN 8002 Vančura Martin 194.00 = 15:14:00 ( 633)1633 416840 T4 TJN 9101 Picek Jan 203.00 = 15:23:00 ( 620)1283 416833 H60 TJN 5101 Böhm Karel 206.00 = 15:26:00 ( 622)1222 8249 H55 TJN 5549 Kunc Radovan 211.00 = 15:31:00 ( 623)1224 2056301 H55 TJN 5602 Horák Petr 215.00 = 15:35:00 ( 631)821 410359 D40 TJN 7050 Posseltová Romana 235.00 = 15:55:00 ( 625)904 1302798 H40 TJN 5901 Zuzánek Zdeněk 248.00 = 16:08:00

TJP TJ Sokol Troja

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 636)1367 8861 H65 TJP 4900 Peterka František 164.00 = 14:44:00

TRI TJ TŽ Třinec

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 920)478 8667 D18 TRI 9756 Kovářová Tereza 9.00 = 12:09:00 ( 921)490 416127 D18 TRI 9761 Kaufmanová Ivana 21.00 = 12:21:00 (1329)51 920676 H21 TRI 9103 Kantor Ondřej 24.00 = 12:24:00 ( 889)499 232620 D18 TRI 9751 Tesařová Jana 29.00 = 12:29:00 ( 808)680 53280 D16 TRI 9850 Szarzecová Lucie 32.00 = 12:32:00 ( 877)505 8653 D18 TRI 9656 Sabelová Markéta 35.00 = 12:35:00 (1221)437 49356 H18 TRI 9601 Walach Ondřej 37.00 = 12:37:00 ( 833)693 7863 D16 TRI 0054 Bruková Magda 42.00 = 12:42:00 (1124)546 2060277 H16 TRI 0002 Filipek Sebastian 48.00 = 12:48:00 ( 875)520 2060276 D18 TRI 9750 Argalášová Kateřina 51.00 = 12:51:00 (1096)553 49315 H16 TRI 9807 Lanc Vojtěch 52.00 = 12:52:00 (1159)583 49355 H16 TRI 9902 Holesz Sebastian 72.00 = 13:12:00 (1346)149 887630 H21 TRI 9301 Argaláš Michal 74.00 = 13:14:00 (1102)598 1400410 H16 TRI 9801 Cienciala Jan 82.00 = 13:22:00 ( 637)1541 7200589 T4 TRI 0101 Kovařík Martin 111.00 = 13:51:00 ( 640)1059 8659 D50 TRI 6450 Jastrzembská Jarmila 129.00 = 14:09:00 ( 639)1330 49330 D65 TRI 4650 Gavendová Anna 131.00 = 14:11:00 ( 638)1487 7200590 P2 TRI 0400 Kovařík Tomáš 147.00 = 14:27:00 ( 641)999 8655 H45 TRI 6601 Navrátil Rostislav 149.00 = 14:29:00 ( 647)1588 7200588 T4 TRI 7700 Kovařík Martin 158.00 = 14:38:00 ( 644)928 7200587 D45 TRI 6950 Kovaříková Mária 178.00 = 14:58:00 ( 646)877 49319 H40 TRI 7401 Cienciala Martin 194.00 = 15:14:00 ( 642)939 2073677 D45 TRI 6850 Argalášová Gabriela 200.00 = 15:20:00 ( 645)955 352350 D45 TRI 6957 Tesařová Bohumila 232.00 = 15:52:00 ( 643)960 49377 D45 TRI 6851 Mizerová Jarmila 242.00 = 16:02:00

TTR OOB Třebíč

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1293)23 500580 H21 TTR 7301 Prášil Marek 10.00 = 12:10:00 ( 649)1111 995847 H50 TTR 6101 Nešpor Jan 153.00 = 14:33:00 ( 650)1076 52237 D50 TTR 6151 Syslová Iva 163.00 = 14:43:00 ( 648)1278 52252 H60 TTR 5201 Orálek Miroslav 196.00 = 15:16:00 ( 651)712 52242 D35 TTR 7251 Nešporová Marie 197.00 = 15:17:00 ( 653)757 52240 H35 TTR 7701 Dvořáček Jan 206.00 = 15:26:00 ( 654)786 52246 H35 TTR 7901 Věžník Roman 264.00 = 16:24:00 ( 652)789 52250 H35 TTR 7502 Dvořáček Jiří 270.00 = 16:30:00

TUR OOB TJ Turnov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1020)181 515087 D21 TUR 9358 Kochová Nikola 1.00 = 12:01:00 ( 890)472 1403419 D18 TUR 9751 Linková Alena 3.00 = 12:03:00 ( 819)636 232726 D16 TUR 9851 Hudská Ludmila 4.00 = 12:04:00 (1343)12 1840303 H21 TUR 8401 Váňa Martin 4.00 = 12:04:00 ( 861)640 411616 D16 TUR 9999 Sokolářová Šárka 6.00 = 12:06:00 (1222)406 9080057 H18 TUR 9603 Grätsch Markus 7.00 = 12:07:00 ( 972)206 515086 D21 TUR 8153 Omová Michaela 13.00 = 12:13:00 ( 987)218 876522 D21 TUR 8650 Krafková Lucie 19.00 = 12:19:00 (1171)424 995840 H18 TUR 9701 Wolf Filip 25.00 = 12:25:00 (1294)56 515499 H21 TUR 9100 Wolf Daniel 26.00 = 12:26:00 (1334)54 800320 H21 TUR 8002 Oma Jakub 26.00 = 12:26:00 ( 968)379 1210495 D20 TUR 9552 Nieke Patricia 28.00 = 12:28:00 ( 969)378 411564 D20 TUR 9554 Hanušová Michaela 28.00 = 12:28:00 ( 922)503 1403414 D18 TUR 9753 Roškotová Lucie 33.00 = 12:33:00 ( 951)386 8213 D20 TUR 9453 Brožová Aneta 36.00 = 12:36:00 (1413)75 981821 H21 TUR 8103 Fodor Petr 36.00 = 12:36:00 (1054)259 2020750 D21 TUR 9252 Poloprutská Markéta 39.00 = 12:39:00 (1367)90 515048 H21 TUR 8501 Holas Ondřej 44.00 = 12:44:00 ( 978)270 822282 D21 TUR 8354 Rufferová Iva 45.00 = 12:45:00 (1295)110 7677777 H21 TUR 7603 Baier Martin 54.00 = 12:54:00 (1375)111 51225 H21 TUR 8900 Schulhof Jan 54.00 = 12:54:00 (1316)126 2035709 H21 TUR 8700 Luštický Martin 62.00 = 13:02:00 (1353)134 515082 H21 TUR 8406 Kořínek Jindřich 66.00 = 13:06:00 (1407)162 887159 H21 TUR 9001 Hostaš Petr 80.00 = 13:20:00 (1226)334 888604 H20 TUR 9502 Horák Patrik 84.00 = 13:24:00 (1286)171 995821 H21 TUR 8801 Hradec Pavel 84.00 = 13:24:00 (1340)172 886823 H21 TUR 9301 Zakouřil Vít 84.00 = 13:24:00 (1266)346 330671 H20 TUR 9500 Nejman Stanislav 96.00 = 13:36:00 ( 656)1344 8351 H65 TUR 4801 Jakubec Jindřich 118.00 = 13:58:00 ( 658)1255 2025351 D60 TUR 5150 Omová Jana 136.00 = 14:16:00 ( 655)1497 2032102 P2 TUR 0251 Linková Lucie 157.00 = 14:37:00 ( 661)1209 8220 H55 TUR 5803 Konopáč Jiří 185.00 = 15:05:00 ( 660)1189 8208 D55 TUR 5650 Konopáčová Jana 193.00 = 15:13:00 ( 662)1028 8218 H45 TUR 6602 Stárek Filip 207.00 = 15:27:00 ( 659)1228 1550616 H55 TUR 5501 Folprecht Miroslav 223.00 = 15:43:00 ( 657)1303 1511127 H60 TUR 5102 Provazník Jiří 246.00 = 16:06:00 ( 663)967 51809 D45 TUR 6850 Linková Iva 256.00 = 16:16:00

TUV SOK TJ Turnov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 793)1469 51808 P2 TUV 0252 Šritrová Lenka 129.00 = 14:09:00 ( 665)990 232388 H45 TUV 6802 Šritr Martin 131.00 = 14:11:00 ( 667)1494 ? P2 TUV 8551 Zítková Michaela 154.00 = 14:34:00 ( 664)1377 8323 H65 TUV 4701 Pospíšil Jiří 184.00 = 15:04:00 ( 666)889 8893 H40 TUV 7135 Žemlík Pavel 218.00 = 15:38:00

TZL SKOB Zlín

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1187)401 53354 H18 TZL 9701 Podmolík Josef 1.00 = 12:01:00 ( 878)474 2032161 D18 TZL 9754 Chovancová Zuzana 5.00 = 12:05:00 (1402)15 52340 H21 TZL 8601 Polášek Jan 6.00 = 12:06:00 ( 942)376 920662 D20 TZL 9451 Koláriková Lucie 26.00 = 12:26:00 (1410)76 515174 H21 TZL 8131 Smola Michal 36.00 = 12:36:00 ( 944)390 7170894 D20 TZL 9453 Jeřábková Jitka 40.00 = 12:40:00 (1198)444 889320 H18 TZL 9703 Mikel David 45.00 = 12:45:00 (1013)291 9416043 D21 TZL 9252 Krejčíková Marie 55.00 = 12:55:00 (1160)569 2059744 H16 TZL 9901 Láznička Václav 62.00 = 13:02:00 (1389)139 886701 H21 TZL 9308 Kašpar Michal 68.00 = 13:08:00 (1347)151 53362 H21 TZL 8603 Přibyl Bronislav 74.00 = 13:14:00 (1357)159 8931 H21 TZL 8301 Krejčík Jiří 78.00 = 13:18:00 (1328)170 995797 H21 TZL 8508 Dlabaja Štěpán 84.00 = 13:24:00 ( 687)987 416048 H45 TZL 6915 Podmolík Tomáš 125.00 = 14:05:00 ( 678)1348 1396260 H65 TZL 4902 Jelínek Petr 126.00 = 14:06:00 ( 684)1058 52219 D50 TZL 6262 Krejčíková Monika 127.00 = 14:07:00 ( 680)1253 8930 D60 TZL 5254 Horynová Eva 132.00 = 14:12:00 ( 688)852 8411 H40 TZL 7007 Pekárek Evžen 144.00 = 14:24:00 ( 686)854 53367 H40 TZL 6808 Šidla Jan 148.00 = 14:28:00 ( 676)1425 53321 H75 TZL 3125 Valla Stanislav 150.00 = 14:30:00 ( 669)1583 218974 T4 TZL 0058 Kundratová Lucie 153.00 = 14:33:00 ( 668)1589 53831 T4 TZL 0001 Podmolík Jonáš 159.00 = 14:39:00 ( 682)1173 207823 D55 TZL 5757 Jelínková Dagmar 161.00 = 14:41:00 ( 677)1431 425533 H75 TZL 3613 Láznička Alois 162.00 = 14:42:00 ( 681)1200 571221 H55 TZL 5704 Krejčík Zbyněk 167.00 = 14:47:00 ( 670)1510 2070831 P2 TZL 0502 Pekárek Tobias 170.00 = 14:50:00 ( 673)1512 8602 P2 TZL 1451 Graubnerová Kamila 172.00 = 14:52:00 ( 675)1514 8608 P2 TZL 1453 Batani Valeria 174.00 = 14:54:00 ( 674)1516 8605 P2 TZL 1452 Batani Valentina 176.00 = 14:56:00 ( 671)1518 8601 P2 TZL 1401 Graubner Tadeáš 178.00 = 14:58:00 ( 672)1520 1400430 P2 TZL 1402 Graubner Mikuláš 180.00 = 15:00:00 ( 690)801 53317 D40 TZL 7351 Batani Hana 195.00 = 15:15:00 ( 691)711 52223 D35 TZL 7653 Pekárková Eva 195.00 = 15:15:00 ( 689)807 53853 D40 TZL 7155 Podmolíková Dagmar 207.00 = 15:27:00 ( 685)1141 53368 H50 TZL 6309 Láznička Robert 213.00 = 15:33:00 ( 683)1232 53897 H55 TZL 5806 Lanc Marian 231.00 = 15:51:00 ( 679)1299 219271 H60 TZL 5102 Jelínek Vít 238.00 = 15:58:00

UOL SK UP Olomouc

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1029)196 1007544 D21 UOL 8951 Poklopová Lenka 9.00 = 12:09:00 ( 991)205 682103 D21 UOL 9052 Jakobová Adélka 13.00 = 12:13:00 (1035)207 2011817 D21 UOL 9355 Šimková Johanka 13.00 = 12:13:00 ( 796)661 682075 D16 UOL 9950 Janošíkova Tereza 20.00 = 12:20:00 ( 988)248 515413 D21 UOL 9353 Horčičková Vendula 35.00 = 12:35:00 (1022)276 361921 D21 UOL 9155 Čermáková Magdalena 49.00 = 12:49:00 (1106)561 682370 H16 UOL 9919 Horčička Vít 58.00 = 12:58:00 ( 695)982 52733 H45 UOL 6503 Šimek Roman 115.00 = 13:55:00 ( 692)1479 1398997 P2 UOL 0452 Binarová Adéla 139.00 = 14:19:00 ( 697)859 2020741 H40 UOL 7100 Horký Jan 158.00 = 14:38:00 ( 698)1507 2060240 P2 UOL 7150 Horká Soňa 167.00 = 14:47:00 ( 694)1085 52451 D50 UOL 6451 Poklopová Ivana 181.00 = 15:01:00 ( 700)713 2049585 D35 UOL 7751 Binarová Jitka 199.00 = 15:19:00 ( 696)810 682350 D40 UOL 7051 Horčičková Eva 213.00 = 15:33:00 ( 699)762 681853 H35 UOL 7500 Binar Robert 216.00 = 15:36:00 ( 693)1301 52448 H60 UOL 5301 Navrátil Antonín 242.00 = 16:02:00

UVP Slovan Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 701)1322 51265 D65 UVP 4850 Kohoutová Jitřenka 115.00 = 13:55:00

VAM OOB Vamberk

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1008)287 515442 D21 VAM 9051 Müllerová Věra 53.00 = 12:53:00 (1406)112 9669 H21 VAM 8401 Veverka Tomáš 54.00 = 12:54:00 (1040)295 9674 D21 VAM 8651 Smutná Pavla 57.00 = 12:57:00 ( 705)1061 9678 D50 VAM 6452 Veverková Yveta 133.00 = 14:13:00 ( 704)1071 9681 D50 VAM 6451 Klapalová Jana 153.00 = 14:33:00 ( 703)1083 9676 D50 VAM 6251 Smutná Jana 177.00 = 14:57:00 ( 707)1022 9111166 H45 VAM 6601 Vandas Luděk 195.00 = 15:15:00 ( 711)884 1700083 H40 VAM 7401 Netopil Libor 208.00 = 15:28:00 ( 708)944 981805 D45 VAM 6767 Müllerová Zorka 210.00 = 15:30:00 ( 710)809 2053570 D40 VAM 7250 Vandasová Markéta 211.00 = 15:31:00 ( 706)947 416317 D45 VAM 6550 Kulová Jana 216.00 = 15:36:00 ( 709)1042 553456 H45 VAM 6900 Müller Robert 235.00 = 15:55:00 ( 702)1247 9599 H55 VAM 5801 Tupec Jiří 261.00 = 16:21:00 ( 712)788 2049538 H35 VAM 7501 Müller Kamil 268.00 = 16:28:00

VBA ŠK VAZKA Bratislava

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 713)969 307356 D45 VBA 6952 Šmelíková Barbora 260.00 = 16:20:00

VBM VSK Mendelu Brno

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1403)35 553285 H21 VBM 8103 Mazal Zdeněk 16.00 = 12:16:00 (1006)217 330625 D21 VBM 8553 Kociánová Lenka 19.00 = 12:19:00 (1305)42 720921 H21 VBM 7246 Fučík Karel 20.00 = 12:20:00 (1336)41 866998 H21 VBM 8801 Bravený Adam 20.00 = 12:20:00 (1059)220 52039 D21 VBM 8772 Adamová Eva 21.00 = 12:21:00 ( 871)508 7200367 D18 VBM 9651 Hiršová Gabriela 39.00 = 12:39:00 (1333)138 2011839 H21 VBM 8002 Henek Vladan 68.00 = 13:08:00 ( 717)1051 682079 D50 VBM 6155 Bravená Alexandra 113.00 = 13:53:00 ( 715)1345 53217 H65 VBM 4732 Chmelík Aleš 120.00 = 14:00:00 ( 714)1399 49651 H70 VBM 4410 Bauer Emil 128.00 = 14:08:00 ( 718)1109 515090 H50 VBM 6201 Pulec Pavel 149.00 = 14:29:00 ( 720)861 889316 H40 VBM 7401 Kořan Pavel 162.00 = 14:42:00 ( 721)1621 361990 T4 VBM 9353 Chmelíková Zuzana 191.00 = 15:11:00 ( 716)1150 7201772 H50 VBM 6000 Hirš Libor 231.00 = 15:51:00 ( 719)827 7201756 D40 VBM 7079 Hiršová Marcela 247.00 = 16:07:00

VIC OB Vizovice

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 823)700 1006616 D16 VIC 9898 Kůstková Daniela 46.00 = 12:46:00 ( 723)1115 425423 H50 VIC 6403 Kůstka Marek 161.00 = 14:41:00 ( 722)1216 1006613 H55 VIC 5902 Kršák Karel 199.00 = 15:19:00 ( 447)1641 52349 T4 VIC 8931 Panovec Jan 211.00 = 15:31:00

VLI Slavia Liberec orienteering

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1370)53 1969696 H21 VLI 8901 Kobr Tomáš 26.00 = 12:26:00 ( 824)684 7201764 D16 VLI 9853 Doubková Petra 36.00 = 12:36:00 (1296)80 1302790 H21 VLI 8800 Škoda Jakub 38.00 = 12:38:00 ( 994)264 7200363 D21 VLI 7750 Heczková Bohdana 43.00 = 12:43:00 ( 862)702 49951 D16 VLI 9950 Poloprutská Lucie 48.00 = 12:48:00 (1315)161 500290 H21 VLI 7700 Horáček Michal 80.00 = 13:20:00 ( 726)1342 253372 H65 VLI 4900 Ježek Ladislav 114.00 = 13:54:00 ( 724)1463 2043603 P2 VLI 0252 Martanová Elin 123.00 = 14:03:00 ( 728)1331 4100 D65 VLI 4950 Horáčková Stanislava 133.00 = 14:13:00 ( 742)1483 49387 P2 VLI 7650 Harazinová Radka 143.00 = 14:23:00 ( 731)1260 51216 D60 VLI 5150 Karmazínová Ivana 146.00 = 14:26:00 ( 727)1359 361986 H65 VLI 4901 Karmazín Petr 148.00 = 14:28:00 ( 732)1262 8283 D60 VLI 5152 Pachnerová Jaroslava 150.00 = 14:30:00 ( 737)857 8129 H40 VLI 7300 Martan Jiří 154.00 = 14:34:00 ( 725)1505 2043610 P2 VLI 0555 Martanová Lea 165.00 = 14:45:00 ( 735)1127 51227 H50 VLI 6205 Poloprutský Tomáš 185.00 = 15:05:00 ( 734)1273 8302 H60 VLI 5301 Škoda Přemek 186.00 = 15:06:00 ( 736)1020 301152 H45 VLI 6900 Řezáč Pavel 191.00 = 15:11:00 ( 738)883 899176 H40 VLI 7400 Harazin Martin 206.00 = 15:26:00 ( 733)1287 9005174 H60 VLI 5201 Hickethier Manfred 214.00 = 15:34:00 ( 729)1289 4214 H60 VLI 5000 Horáček Miroslav 218.00 = 15:38:00 ( 739)823 8307 D40 VLI 7451 Podrábská Marie 239.00 = 15:59:00 ( 740)829 8126 D40 VLI 7452 Martanová Daniela 251.00 = 16:11:00 ( 730)1306 1302773 H60 VLI 5101 Přinda Oldřich 252.00 = 16:12:00 ( 741)782 8298 H35 VLI 7503 Pachner Pavel 256.00 = 16:16:00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 863)631 2042520 D16 VPM 9852 Mikešová Adéla 0.00 = 12:00:00 ( 924)473 2042510 D18 VPM 9752 Obytová Kateřina 3.00 = 12:03:00 ( 923)493 2035166 D18 VPM 9751 Hlinovská Johana 23.00 = 12:23:00 ( 925)513 2060399 D18 VPM 9753 Šafrhansová Lucie 43.00 = 12:43:00 ( 743)855 2051482 H40 VPM 7002 Mikeš Roman 150.00 = 14:30:00 ( 744)1644 301402 T4 VPM 9250 Veselá Anna 214.00 = 15:34:00 ( 583)1648 301170 T4 VPM 7700 Martínek Robert 218.00 = 15:38:00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 957)374 1436949 D20 VRB 9499 Haltof Ewa 24.00 = 12:24:00 (1177)460 232144 H18 VRB 9606 Matuš Vojtěch 61.00 = 13:01:00 ( 745)1276 52538 H60 VRB 5404 Kolář Leopold 192.00 = 15:12:00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1060)268 8952 D21 VRL 8353 Knoblochová Kamila 45.00 = 12:45:00 ( 806)704 425555 D16 VRL 9951 Waňková Martina 48.00 = 12:48:00 (1091)550 2025354 H16 VRL 9802 Starý Ondra 50.00 = 12:50:00 ( 876)524 1398998 D18 VRL 9652 Hančová Petra 55.00 = 12:55:00 ( 751)985 438038 H45 VRL 6702 Hanč Jaroslav 121.00 = 14:01:00 ( 746)1426 8963 H75 VRL 3601 Zemánek Bohumil 152.00 = 14:32:00 ( 747)1369 8999 H65 VRL 4901 Knobloch Jindřich 168.00 = 14:48:00 ( 750)1180 8954 D55 VRL 5451 Nýdrlová Eva 175.00 = 14:55:00 ( 748)1271 9001 H60 VRL 5001 Štregl Tomáš 182.00 = 15:02:00 ( 752)780 9000 H35 VRL 7702 Polák Vlastimil 252.00 = 16:12:00 ( 749)1310 9261 H60 VRL 5002 Farář Jaroslav 260.00 = 16:20:00

VSP USK Praha

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 999)208 9784 D21 VSP 7850 Baldrianová Barbora 15.00 = 12:15:00 ( 864)685 2021848 D16 VSP 9950 Kopecká Johana 36.00 = 12:36:00 ( 771)1458 2021849 P2 VSP 7250 Kopecká Alena 118.00 = 13:58:00 ( 764)1054 51734 D50 VSP 6151 Michálková Jiřina 119.00 = 13:59:00 ( 753)1561 53596 T4 VSP 0050 Lacigová Marie 131.00 = 14:11:00 ( 765)1100 682682 H50 VSP 6201 Němeček Jan 131.00 = 14:11:00 ( 767)993 53572 H45 VSP 6507 Semík Jan 137.00 = 14:17:00 ( 772)853 51650 H40 VSP 7302 Kučera Jan 146.00 = 14:26:00 ( 757)1488 888639 P2 VSP 0751 Baldriánová Eva 148.00 = 14:28:00 ( 762)1263 9782 D60 VSP 5450 Horová Magda 152.00 = 14:32:00 ( 770)1499 51749 P2 VSP 7050 Menclová Silvie 159.00 = 14:39:00 ( 773)862 553437 H40 VSP 7310 Průša Michal 164.00 = 14:44:00 ( 754)1508 9200730 P2 VSP 0405 Baldrián Tomáš 168.00 = 14:48:00 ( 755)1511 2021847 P2 VSP 0453 Kopecká Valentýna 171.00 = 14:51:00 ( 756)1517 2021850 P2 VSP 0602 Mencl Josef 177.00 = 14:57:00 ( 769)1017 52284 H45 VSP 6902 Aschermann Jan 185.00 = 15:05:00 ( 760)1280 7200325 H60 VSP 5100 Hora Vladimír 200.00 = 15:20:00 ( 766)1631 52277 T4 VSP 6505 Mencl Miloslav 201.00 = 15:21:00 ( 759)1285 52269 H60 VSP 5001 Uher Petr 210.00 = 15:30:00 ( 761)1290 7003050 H60 VSP 5200 Laciga Zdeněk 220.00 = 15:40:00 ( 776)732 436445 D35 VSP 7752 Gajdová Kristina 237.00 = 15:57:00 ( 774)734 53598 D35 VSP 7450 Svobodová Jitka 241.00 = 16:01:00 ( 775)736 53546 D35 VSP 7551 Kučerová Marie 245.00 = 16:05:00 ( 758)1304 51643 H60 VSP 5000 Hořínek Jaroslav 248.00 = 16:08:00 ( 763)1241 886277 H55 VSP 5801 Šváb Jan 249.00 = 16:09:00 ( 768)964 7965 D45 VSP 6650 Němečková Jarmila 250.00 = 16:10:00

XHK GHOST RUBENA racing team

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 777)1607 7003041 T4 XHK 9100 Chmelař Lukáš 177.00 = 14:57:00

ZAM OB T.J. Sokol Žamberk

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 778)1586 2060235 T4 ZAM 5901 Chládek Josef 156.00 = 14:36:00

ZBM SK Žabovřesky Brno

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1330)10 899179 H21 ZBM 9301 Klusáček Jan 4.00 = 12:04:00 ( 908)475 53721 D18 ZBM 9753 Koporová Lenka 5.00 = 12:05:00 (1365)16 911220 H21 ZBM 9101 Zimmermann Štěpán 6.00 = 12:06:00 (1285)17 995849 H21 ZBM 9300 Chloupek Adam 8.00 = 12:08:00 (1038)200 7200316 D21 ZBM 9353 Koporová Petra 11.00 = 12:11:00 ( 986)204 515488 D21 ZBM 8989 Hlavová Jindra 13.00 = 12:13:00 (1312)30 303927 H21 ZBM 8923 Klusáček Matěj 14.00 = 12:14:00 (1009)211 995814 D21 ZBM 8951 Mádlová Věra 15.00 = 12:15:00 ( 927)366 9201069 D20 ZBM 9451 Chromá Kateřina 16.00 = 12:16:00 ( 985)213 897391 D21 ZBM 9153 Indráková Adélka 17.00 = 12:17:00 (1007)212 703370 D21 ZBM 7951 Gebauerová Jana 17.00 = 12:17:00 ( 801)657 897355 D16 ZBM 9951 Firešová Markéta 18.00 = 12:18:00 (1289)37 888891 H21 ZBM 9102 Bravený Vít 18.00 = 12:18:00 (1042)222 515151 D21 ZBM 9150 Mezníková Lucie 21.00 = 12:21:00 ( 984)230 515450 D21 ZBM 8888 Hlavová Hana 25.00 = 12:25:00 ( 993)241 7201204 D21 ZBM 8787 Hrstková Vladěna 31.00 = 12:31:00 ( 929)383 9201068 D20 ZBM 9456 Tesařová Markéta 32.00 = 12:32:00 (1327)65 681876 H21 ZBM 8833 Bořil Tomáš 32.00 = 12:32:00 (1338)68 500267 H21 ZBM 8507 Palas Jan 32.00 = 12:32:00 ( 926)502 1399405 D18 ZBM 9751 Berger Marlene 33.00 = 12:33:00 (1037)247 51765 D21 ZBM 8459 Tvarůžková Petra 33.00 = 12:33:00 ( 931)384 2020737 D20 ZBM 9452 Tužilová Magdaléna 34.00 = 12:34:00 (1223)436 361957 H18 ZBM 9711 Kelbl Vladimír 37.00 = 12:37:00 ( 865)687 122 D16 ZBM 9952 Malivánková Eva 38.00 = 12:38:00 ( 898)510 2042513 D18 ZBM 9755 Nedbálková Hana 41.00 = 12:41:00 ( 975)260 7200341 D21 ZBM 8966 Kabáthová Eva 41.00 = 12:41:00 (1271)94 515163 H21 ZBM 9005 Nykodým Miloš 46.00 = 12:46:00 (1388)101 49690 H21 ZBM 8511 Drábek Jan 50.00 = 12:50:00 (1034)282 52330 D21 ZBM 8658 Palasová Petra 51.00 = 12:51:00 (1235)302 1591995 H20 ZBM 9515 Hruška Jakub 52.00 = 12:52:00 (1342)108 1111187 H21 ZBM 8721 Zháňal Jan 52.00 = 12:52:00 ( 995)284 1668661 D21 ZBM 9354 Hrušková Barbora 53.00 = 12:53:00 (1275)122 890118 H21 ZBM 8919 Hájek Daniel 60.00 = 13:00:00 (1371)124 995810 H21 ZBM 8928 Zimmermann Jakub 60.00 = 13:00:00 (1087)568 7200360 H16 ZBM 9801 Hirš Otakar 62.00 = 13:02:00 (1268)314 2011000 H20 ZBM 9431 BERGER Xander 64.00 = 13:04:00 (1320)130 515462 H21 ZBM 9302 Brlica Pavel 64.00 = 13:04:00 (1381)132 52008 H21 ZBM 6708 Přikryl Petr 64.00 = 13:04:00 (1267)319 895100 H20 ZBM 9402 Pauser Jakob 68.00 = 13:08:00 (1272)169 896975 H21 ZBM 8841 Chromý Adam 84.00 = 13:24:00 (1161)604 410331 H16 ZBM 9903 Říčný Vojta 86.00 = 13:26:00 (1162)603 2054641 H16 ZBM 9904 Král Jan 86.00 = 13:26:00 (1269)337 721994 H20 ZBM 9434 REINER Matthias 86.00 = 13:26:00 ( 779)1542 232334 T4 ZBM 8411 Liščinský Tomáš 112.00 = 13:52:00 (1461)750 7770000 H35 ZBM 7540 Kasal Vít 192.00 = 15:12:00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 866)689 331363 D16 ZLH 9851 Novotná Klára 38.00 = 12:38:00 ( 780)1352 352318 H65 ZLH 4801 Babák Jiří 134.00 = 14:14:00 ( 781)856 7001234 H40 ZLH 7001 Novotný Tomáš 152.00 = 14:32:00

ZPV KOB ZPV Prostějov

21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 867)674 2073659 D16 ZPV 9999 Křečková Jana 28.00 = 12:28:00 (1125)562 301599 H16 ZPV 0000 Jirka Mikuláš 58.00 = 12:58:00 ( 783)1476 206496 P2 ZPV 0201 Jirka Matyáš 136.00 = 14:16:00 ( 785)1138 52581 H50 ZPV 6213 Křeček Miroslav 207.00 = 15:27:00 ( 782)1645 2070842 T4 ZPV 0001 Karásek Adam 215.00 = 15:35:00 ( 791)815 52582 D40 ZPV 7076 Křečková Petra 223.00 = 15:43:00 ( 784)1229 52428 H55 ZPV 5501 Jirka Jiří 225.00 = 15:45:00 ( 789)730 52587 D35 ZPV 6777 Holinková Hana 233.00 = 15:53:00 ( 788)899 307331 H40 ZPV 6712 Holinka Martin 238.00 = 15:58:00 ( 786)965 52427 D45 ZPV 6553 Jirková Renata 252.00 = 16:12:00 ( 790)834 428201 D40 ZPV 6970 Karásková Marcela 261.00 = 16:21:00 ( 787)970 52654 D45 ZPV 6666 Pilcová Petra 262.00 = 16:22:00 ( 792)785 2070849 H35 ZPV 7301 Karásek Martin 262.00 = 16:22:00