Celkové výsledky Mistrovství ČR na krátké trati 2014


D16

------------------------------------------------------------------------------- 1. Sieglová Eliška PGP 9954 SK Praga 28.21 2. Staňová Karolína BOR 9853 OK Jiskra Nový Bor 30.11 3. Janošíkova Tereza UOL 9950 SK UP Olomouc 30.27 4. Janovská Kateřina PGP 9850 SK Praga 30.40 5. Vyhnálková Barbora RIC 9850 OB Říčany 31.43 6. Waňková Martina VRL 9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33.05 7. Chaloupská Barbora PHK 9951 OK 99 Hradec Králové 33.38 8. Čechová Tereza SJI 9852 OK Jihlava 34.08 9. Kopecká Anna LPU 9958 OK Lokomotiva Pardubice 34.10 10. Větříčková Andrea SHK 9951 TJ Slavia Hradec Králové 34.49 11. Sokolářová Šárka TUR 9999 OOB TJ Turnov 34.50 12. Chaloupková Veronika CHC 9852 K.O.B. Choceň 36.20 13. Hojná Eliška SJH 0052 SJH Jindřichův Hradec 36.34 14. Malinová Apolena SHK 9952 TJ Slavia Hradec Králové 36.41 15. Semrádová Jana CHC 9951 K.O.B. Choceň 38.13 16. Kohoutová Barbora BOR 9850 OK Jiskra Nový Bor 38.23 17. Firešová Markéta ZBM 9951 SK Žabovřesky Brno 40.00 18. Grycová Kateřina TBM 0058 KOS TJ Tesla Brno 40.48 19. Kalenská Dominika STH 9958 SK Studenec 35.06 20. Kůstková Daniela VIC 9898 OB Vizovice 35.12 21. Nováková Lucie BOR 9854 OK Jiskra Nový Bor 35.20 22. Pilcová Sabina JPV 9898 Oddíl OS SK Prostějov 37.15 23. Fukalová Hana AOV 9850 OOB TJ Baník Ostrava 38.09 24. Grycová Veronika TBM 9859 KOS TJ Tesla Brno 38.34 25. Čechová Klára AOP 9951 Přátelé orientačního běhu Opav 38.42 26. Kubecová Kateřina BOR 9959 OK Jiskra Nový Bor 40.46 27. Jezdinská Natálie STH 9954 SK Studenec 41.59 28. Kopecká Johana VSP 9950 USK Praha 42.31 29. Hrabošová Magdalena ASU 0099 Magnus Orienteering 42.49 30. Szarzecová Lucie TRI 9850 TJ TŽ Třinec 43.19 31. Švancárová Veronika KSU 9853 Klub vytrvalostních sportů Šum 45.34 32. Cych Agnieszka PHK 9966 OK 99 Hradec Králové 45.55 33. Marešová Alexandra NEJ 9950 TJ Jiskra Nejdek 46.45 34. Soldánová Tereza JPV 9899 Oddíl OS SK Prostějov 47.54 35. Vývodová Jana MOV 9852 SKOB Ostrava 49.41 36. Hudská Ludmila TUR 9851 OOB TJ Turnov 50.41 37. Odehnalová Klára ABM 9956 KOB Moira Brno 37.02 38. Plhalová Šárka ASU 0097 Magnus Orienteering 39.32 39. Peterová Jana DOB 0051 KOB Dobruška 40.01 40. Poloprutská Lucie VLI 9950 Slavia Liberec orienteering 41.20 41. Janoušková Lucie BOR 9954 OK Jiskra Nový Bor 41.47 42. Fürstová Anna LLI 9854 TJ Loko Liberec 41.48 43. Vyhnálková Marie RIC 0151 OB Říčany 42.28 44. Bruková Magda TRI 0054 TJ TŽ Třinec 43.21 45. Nechanická Klára OSN 0050 SK OS Nové Město n. M. 46.50 46. Voltrová Alena ROZ 9951 OK Roztoky 47.13 47. Zlámalová Nikola SJC 9951 TJ Sportcentrum Jičín 47.28 48. Thýnová Nikola SHK 0051 TJ Slavia Hradec Králové 47.41 49. Poláková Tereza SOP 9951 OOB TJ Slezan Opava 47.59 50. Hanáková Lenka KRL 9951 Kometa Kralovice 48.35 51. Křečková Jana ZPV 9999 KOB ZPV Prostějov 48.47 52. Vacková Anna SJI 9854 OK Jihlava 49.02 53. Pelcová Tereza MAS 9853 KČT Aš 49.14 54. Kinkorová Tereza LPM 9850 OK Lokomotiva Plzeň 50.11 55. Hojná Dominika SJH 9852 SJH Jindřichův Hradec 50.27 56. Kubíčková Jana PHK 9999 OK 99 Hradec Králové 53.19 57. Malivánková Eva ZBM 9952 SK Žabovřesky Brno 54.41 58. Vlachová Kateřina KON 9898 KOB Konice 54.58 59. Doubková Petra VLI 9853 Slavia Liberec orienteering 55.13 60. Petráčková Kristýna SJI 9851 OK Jihlava 57.04 61. Novotná Klára ZLH 9851 OOB TJ Zlaté Hory 57.55 62. Marek Wiktoria 28P 9950 UNTS Warszawa 58.10 63. Pukyšová Anežka KSU 9999 Klub vytrvalostních sportů Šum 62.00 64. Švidrnochová Lenka MOV 9951 SKOB Ostrava 64.03 65. Korpasová Tereza LBM 9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64.44 66. Svobodová Jana KTA 9951 SK Kotnov Tábor 86.08 67. Mikešová Adéla VPM 9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 61.58 68. Antonowicz Anna Maria 28P 9850 UNTS Warszawa 72.20 69. Habigerová Jana KSU 9888 Klub vytrvalostních sportů Šum 79.11 70. Dvořáková Klára CHT 9852 OOB SK Chrast 90.37 -------------------------------------------------------------------------------

D18

------------------------------------------------------------------------------- 1. Štičková Anna LLI 9651 TJ Loko Liberec 28.28 2. Hančová Petra VRL 9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30.00 3. Nováková Tereza DKP 9751 Oddíl OB Kotlářka 30.27 4. Odehnalová Tereza ABM 9757 KOB Moira Brno 31.31 5. Kožinová Zuzana PGP 9650 SK Praga 31.38 6. Hiršová Gabriela VBM 9651 VSK Mendelu Brno 31.46 7. Kovářová Lenka LTP 9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32.06 8. Kulhavá Eliška LPU 9657 OK Lokomotiva Pardubice 32.57 9. Červená Adéla SHK 9755 TJ Slavia Hradec Králové 33.02 10. Chládková Simona LPU 9658 OK Lokomotiva Pardubice 33.37 11. Veljačiková Hana SCP 9750 OK Sparta Praha 34.35 12. Chovancová Zuzana TZL 9754 SKOB Zlín 34.44 13. Argalášová Kateřina TRI 9750 TJ TŽ Třinec 35.52 14. Kubínová Veronika SKV 9752 TJ Slovan Karlovy Vary 37.13 15. Šádková Martina PHK 9653 OK 99 Hradec Králové 37.49 16. Šimůnková Gabriela TAP 9755 KOB TRETRA Praha 43.28 17. Jansová Doubravka LPU 9750 OK Lokomotiva Pardubice 47.56 18. Novotná Klára PHK 9751 OK 99 Hradec Králové 36.22 19. Hrabánková Klára PGP 9654 SK Praga 36.28 20. Šňupárková Anna DKP 9652 Oddíl OB Kotlářka 36.44 21. Linková Alena TUR 9751 OOB TJ Turnov 37.46 22. Kameníková Andrea BOR 9751 OK Jiskra Nový Bor 38.04 23. Vališová Martina OSN 9696 SK OS Nové Město n. M. 38.11 24. Hošeková Vanda ASU 9696 Magnus Orienteering 41.54 25. Roškotová Lucie TUR 9753 OOB TJ Turnov 41.57 26. Nedbálková Hana ZBM 9755 SK Žabovřesky Brno 43.27 27. Tesařová Jana TRI 9751 TJ TŽ Třinec 44.06 28. Sabelová Markéta TRI 9656 TJ TŽ Třinec 44.48 29. Slavíková Silvie PGP 9751 SK Praga 45.20 30. Kašparová Zuzana SSU 9661 SK Severka Šumperk 45.38 31. Žandová Marcela SKV 9653 TJ Slovan Karlovy Vary 48.41 32. Peňázová Veronika SJH 9752 SJH Jindřichův Hradec 50.07 33. Petrasová Zuzana ASU 9695 Magnus Orienteering 50.16 34. Voltrová Hana ROZ 9752 OK Roztoky 51.09 35. Hanáková Magda KRL 9651 Kometa Kralovice 56.21 36. Machačová Michaela PHK 9656 OK 99 Hradec Králové 58.22 37. Obytová Kateřina VPM 9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 50.51 38. Balcarová Barbora LLI 9751 TJ Loko Liberec 50.56 39. Lavičková Michaela KRL 9655 Kometa Kralovice 51.55 40. Kavalírová Julie PHK 9753 OK 99 Hradec Králové 52.47 41. Myslivcová Markéta SHK 9650 TJ Slavia Hradec Králové 55.51 42. Vavrysová Barbara LCE 9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 57.24 43. Machusová Karolína SSU 9666 SK Severka Šumperk 57.44 44. Kaufmanová Ivana TRI 9761 TJ TŽ Třinec 62.02 45. Müllerová Kristýna KON 9771 KOB Konice 63.49 46. Šafrhansová Lucie VPM 9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 65.30 47. Hlinovská Johana VPM 9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 67.12 48. Fenclová Tereza LPU 9752 OK Lokomotiva Pardubice 67.46 49. Smrčková Dominika KSU 9799 Klub vytrvalostních sportů Šum 69.44 50. Kovářová Tereza TRI 9756 TJ TŽ Třinec 72.58 Horvátová Hana ASU 9797 Magnus Orienteering DISK Koporová Lenka ZBM 9753 SK Žabovřesky Brno DISK Šiková Barbora LPM 9650 OK Lokomotiva Plzeň 32.41 ms Matyba Anna 31P 9650 UKS ARKADY Raszkow 37.49 -------------------------------------------------------------------------------

D20

------------------------------------------------------------------------------- 1. Novotná Markéta PHK 9451 OK 99 Hradec Králové 33.03 2. Tesařová Markéta ZBM 9456 SK Žabovřesky Brno 34.19 3. Svobodová Lenka PHK 9551 OK 99 Hradec Králové 35.02 4. Bořánková Karolína KAM 9550 SK Kamenice 38.16 5. Nieke Patricia TUR 9552 OOB TJ Turnov 38.51 6. Doleželová Kateřina LPU 9558 OK Lokomotiva Pardubice 39.00 7. Hlubučková Kristýna KAM 9551 SK Kamenice 39.50 8. Tichá Tereza SJH 9452 SJH Jindřichův Hradec 40.27 9. Drągowska Maria 23P 9550 OK!Sport 40.56 10. Dlouhá Hana DKP 9450 Oddíl OB Kotlářka 41.45 11. Horová Pavla LPU 9457 OK Lokomotiva Pardubice 42.26 12. Procházková Marie KAM 9554 SK Kamenice 43.04 13. Jeřábková Jitka TZL 9453 SKOB Zlín 43.11 14. Kosová Štěpánka LPU 9460 OK Lokomotiva Pardubice 48.21 15. Voborníková Alena LPU 9458 OK Lokomotiva Pardubice 49.10 16. Chromá Kateřina ZBM 9451 SK Žabovřesky Brno 49.13 17. Tužilová Magdaléna ZBM 9452 SK Žabovřesky Brno 51.48 18. Koláriková Lucie TZL 9451 SKOB Zlín 56.09 19. Procházková Klára LPU 9451 OK Lokomotiva Pardubice 32.22 20. Chvalová Věra LPM 9452 OK Lokomotiva Plzeň 35.50 21. Hoidekrová Lucie LLI 9552 TJ Loko Liberec 36.50 22. Kamererová Valerie KAM 9452 SK Kamenice 39.52 23. Kubínová Romana SKV 9452 TJ Slovan Karlovy Vary 41.39 24. Haltof Ewa VRB 9499 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41.56 25. Haniszewska Angelika STB 9599 TJ Stadion Nový Bor 44.05 26. Tesařová Marcela AOP 9450 Přátelé orientačního běhu Opav 44.17 27. Benešová Jana SJH 9451 SJH Jindřichův Hradec 46.00 28. Papugová Martina LCE 9551 OOB TJ Slovan Luhačovice 47.17 29. Košková Anička LLI 9550 TJ Loko Liberec 47.44 30. Křivancová Zdeňka LBE 9450 TJ Lokomotiva Beroun 49.19 31. Zebrowska Barbara 28P 9550 UNTS Warszawa 51.59 32. Kuberková Lucie LPM 9451 OK Lokomotiva Plzeň 53.47 33. Končáková Klára LCE 9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 54.19 34. Vítková Lucie PTI 9474 Sportovní klub Ptení 61.43 35. Šmejcová Anna SJC 9552 TJ Sportcentrum Jičín 64.13 36. Procházková Marie SOP 9551 OOB TJ Slezan Opava 64.49 37. Brajer Dominika DOB 9550 KOB Dobruška 40.21 38. Brožová Aneta TUR 9453 OOB TJ Turnov 45.22 39. Hnilicová Šárka KSU 9493 Klub vytrvalostních sportů Šum 47.57 40. Otrusinová Jana ABM 9560 KOB Moira Brno 49.03 41. Hanušová Michaela TUR 9554 OOB TJ Turnov 49.10 42. Vlachová Eliška KON 9572 KOB Konice 55.23 43. Habigerová Radka KSU 9559 Klub vytrvalostních sportů Šum 69.56 -------------------------------------------------------------------------------

D21

------------------------------------------------------------------------------- 1. Horčičková Vendula UOL 9353 SK UP Olomouc 37.15 2. Zvěřinová Martina LPU 8357 OK Lokomotiva Pardubice 38.26 3. Kabáthová Eva ZBM 8966 SK Žabovřesky Brno 38.52 4. Indráková Adélka ZBM 9153 SK Žabovřesky Brno 39.04 5. Knapová Jana LPU 9053 OK Lokomotiva Pardubice 39.05 6. Omová Michaela TUR 8153 OOB TJ Turnov 39.44 7. Kozáková Zdenka TBM 7952 KOS TJ Tesla Brno 40.13 8. Šístková Iveta LPU 8654 OK Lokomotiva Pardubice 41.20 9. Heczková Bohdana VLI 7750 Slavia Liberec orienteering 41.27 10. Hlavová Hana ZBM 8888 SK Žabovřesky Brno 41.31 11. Müllerová Věra VAM 9051 OOB Vamberk 41.56 12. Hermanová Zuzana LPU 8752 OK Lokomotiva Pardubice 42.07 13. Topinková Monika PHK 8051 OK 99 Hradec Králové 42.09 14. Rufferová Iva TUR 8354 OOB TJ Turnov 42.23 15. Tichovská Martina PGP 8658 SK Praga 44.10 16. Karochová Simona DKP 8853 Oddíl OB Kotlářka 45.12 17. Jiřištová Zuzana DKP 8254 Oddíl OB Kotlářka 47.27 18. Čepová Daniela PHK 8951 OK 99 Hradec Králové 47.58 19. Mechlová Lenka SHK 9051 TJ Slavia Hradec Králové 48.03 20. Janatová Lucie DKP 8154 Oddíl OB Kotlářka 48.04 21. Kosová Denisa PHK 9150 OK 99 Hradec Králové 50.19 22. Spurná Martina PGP 8556 SK Praga 53.07 23. Hrušková Barbora ZBM 9354 SK Žabovřesky Brno 59.21 24. Jedličková Zuzana SHK 8150 TJ Slavia Hradec Králové 41.08 25. Przyczková Michaela LPU 8499 OK Lokomotiva Pardubice 42.36 26. Hepnerová Martina SHK 8152 TJ Slavia Hradec Králové 44.04 27. Udržalová Pavla LPU 8552 OK Lokomotiva Pardubice 44.11 28. Košárková Iva AOP 8152 Přátelé orientačního běhu Opav 45.36 29. Teplá Karolína SHK 9251 TJ Slavia Hradec Králové 46.16 30. Klimplová Lenka LPU 7951 OK Lokomotiva Pardubice 46.34 31. Poklopová Lenka UOL 8951 SK UP Olomouc 46.48 32. Gebauerová Jana ZBM 7951 SK Žabovřesky Brno 47.16 33. Mádlová Věra ZBM 8951 SK Žabovřesky Brno 47.49 34. Soukupová Lucie SJC 8951 TJ Sportcentrum Jičín 48.32 35. Škodová Petra LPU 8359 OK Lokomotiva Pardubice 50.28 36. Baldrianová Barbora VSP 7850 USK Praha 50.36 37. Jakobová Adélka UOL 9052 SK UP Olomouc 51.04 38. Burdová Adéla BOR 9161 OK Jiskra Nový Bor 52.09 39. Jirčáková Martina LCE 8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 52.17 40. Kubátová Zuzka NPA 9151 SK LOB Nová Paka 53.02 41. Krejčíková Marie TZL 9252 SKOB Zlín 53.24 42. Vozdová Aneta KSU 9394 Klub vytrvalostních sportů Šum 55.15 43. Kociánová Lenka VBM 8553 VSK Mendelu Brno 55.57 44. Sklenářová Radka LCE 9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 56.21 45. Gregorová Kamila CTB 8151 SK OB Chotěboř 59.38 46. Kochová Nikola TUR 9358 OOB TJ Turnov 67.22 47. Palasová Petra ZBM 8658 SK Žabovřesky Brno 78.23 48. Krafková Lucie TUR 8650 OOB TJ Turnov 43.59 49. Plochová Dominika DKP 8651 Oddíl OB Kotlářka 44.23 50. Šmidrkalová Monika NPA 9051 SK LOB Nová Paka 46.00 51. Mrázková Romana SJC 8351 TJ Sportcentrum Jičín 46.18 52. Kožinová Anna PGP 9350 SK Praga 47.16 53. Petrželová Tereza LTU 8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48.04 54. Petráčková Klára LPU 9261 OK Lokomotiva Pardubice 48.14 55. Hrstková Vladěna ZBM 8787 SK Žabovřesky Brno 48.24 56. Azebová Nina PHK 8855 OK 99 Hradec Králové 48.36 57. Koporová Petra ZBM 9353 SK Žabovřesky Brno 49.11 58. Kolešová Helena LPU 8857 OK Lokomotiva Pardubice 49.21 59. Myslivcová Pavla SHK 9352 TJ Slavia Hradec Králové 50.11 60. Chmelařová Michaela SHK 9151 TJ Slavia Hradec Králové 51.55 61. Peterová Alena DOB 8953 KOB Dobruška 52.43 62. Šrámková Michaela SJH 9352 SJH Jindřichův Hradec 53.06 63. Čermáková Magdalena UOL 9155 SK UP Olomouc 53.13 64. Szeliga Malgorzata STB 9399 TJ Stadion Nový Bor 53.36 65. Uhlíková Tereza PGP 9162 SK Praga 53.43 66. Ulahelová Jana LTU 8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54.07 67. Rychlá Pavlína KRN 8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54.21 68. Píšová Monika NPA 8151 SK LOB Nová Paka 54.33 69. Ježková Dominika PGP 9053 SK Praga 54.54 70. Tvarůžková Petra ZBM 8459 SK Žabovřesky Brno 55.29 71. Klíchová Jana SSU 8151 SK Severka Šumperk 55.54 72. Smutná Pavla VAM 8651 OOB Vamberk 56.18 73. Mezníková Lucie ZBM 9150 SK Žabovřesky Brno 56.19 74. Folbrechtová Šárka BOR 9051 OK Jiskra Nový Bor 57.00 75. Fundová Eliška SHK 9351 TJ Slavia Hradec Králové 57.34 76. Balcarová Jana PHK 8753 OK 99 Hradec Králové 58.21 77. Zamazalová Kateřina TAP 9053 KOB TRETRA Praha 58.25 78. Kopáčková Iva CHT 8851 OOB SK Chrast 58.37 79. Peterová Věra DOB 8751 KOB Dobruška 59.18 80. Kazdová Lenka SJC 8484 TJ Sportcentrum Jičín 61.04 81. Daňková Veronika SBK 8151 KOB Start Blansko 61.28 82. Košťálová Petra DKP 8256 Oddíl OB Kotlářka 63.25 83. Hrobařová Lenka TJN 7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65.56 84. Michálková Renata LCE 8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 67.25 85. Petrová Tereza AOV 8750 OOB TJ Baník Ostrava 68.32 86. Krajčíková Kristína 25S 9254 ATU Kosice 69.40 87. Kopcová Michaela KRN 8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42.50 88. Štěpánová Dita DOB 7956 KOB Dobruška 44.54 89. Ondřejová Dita Terezi SHK 8550 TJ Slavia Hradec Králové 48.53 90. Petrová Daniela LPU 8454 OK Lokomotiva Pardubice 50.52 91. Piastrouskaya Viola 28P 9150 UNTS Warszawa 52.55 92. Wysocka Malwina 23P 8500 OK!Sport 53.51 93. Tihonová Martina PHK 8651 OK 99 Hradec Králové 54.04 94. Adamová Eva VBM 8772 VSK Mendelu Brno 55.23 95. Poloprutská Markéta TUR 9252 OOB TJ Turnov 60.03 96. Pekárková Monika RBK 9252 SK Radioklub Blansko 66.02 97. Hermannová Anna TAP 9251 KOB TRETRA Praha 66.40 98. Jiráčková Jana ZBM 8661 SK Žabovřesky Brno 68.46 99. Králová Iveta JHB 8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69.09 Kolínová Kristýna DKP 8450 Oddíl OB Kotlářka DISK MiĹkiewicz Martyna 23P 8950 OK!Sport 83.42 Urbánková Kateřina ONO 9250 SKOB Ostrov 55.11 ms Papugová Katarína 25S 9255 ATU Kosice 77.32 ms Dudzinska Paulina 31P 9250 UKS ARKADY Raszkow DISK -------------------------------------------------------------------------------

H16

------------------------------------------------------------------------------- 1. Sýkora Vojtěch LCE 9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 31.12 2. Koštejn Vít DOK 9800 OK Doksy 32.33 3. Gebrt Jan SHK 9801 TJ Slavia Hradec Králové 33.00 4. Hirš Otakar ZBM 9801 SK Žabovřesky Brno 33.23 5. Jirka Mikuláš ZPV 0000 KOB ZPV Prostějov 37.57 6. Černocký Libor LCE 9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 38.38 7. Vystavěl Ondřej JPV 9807 Oddíl OS SK Prostějov 40.25 8. Bendák Jan LTU 9801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40.32 9. Hausenblas Šimon KAM 9803 SK Kamenice 41.09 10. Jílek Ondřej KSU 9908 Klub vytrvalostních sportů Šum 41.34 11. Křivda Tomáš CHC 9901 K.O.B. Choceň 43.08 12. Fencl Jonáš LPU 9902 OK Lokomotiva Pardubice 43.18 13. Roudný Martin LPU 0002 OK Lokomotiva Pardubice 44.39 14. Kašpar Petr SSU 9911 SK Severka Šumperk 49.19 15. Hlaváč Ondřej TBM 9901 KOS TJ Tesla Brno 52.41 16. Starý Ondra VRL 9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27.14 17. Hájek Jakub SHK 9802 TJ Slavia Hradec Králové 31.53 18. Janeček Mirek TJN 9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 32.24 19. Ullrich Jakub BOR 9900 OK Jiskra Nový Bor 33.05 20. Besarab Genia 28P 9801 UNTS Warszawa 37.08 21. Maňák Michal PHK 9801 OK 99 Hradec Králové 37.56 22. Lanc Vojtěch TRI 9807 TJ TŽ Třinec 42.39 23. Bartoš Vojtěch MLA 9802 MLOK Mariánské Lázně 42.50 24. Bořánek Michal STE 0007 SK SKI-OB Šternberk 43.08 25. Cienciala Jan TRI 9801 TJ TŽ Třinec 43.34 26. Kavalír Jáchym PHK 9901 OK 99 Hradec Králové 44.15 27. Pavlovec Dan BOR 0001 OK Jiskra Nový Bor 44.52 28. Müller Jonáš KSU 9906 Klub vytrvalostních sportů Šum 45.00 29. Paukert Lukáš KUO 9801 KOB Ústí nad Orlicí 46.31 30. Kafka Matěj SJI 9903 OK Jihlava 46.53 31. Vopařil Jan LCE 9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 48.49 32. Procházka Zdeněk SOP 9901 OOB TJ Slezan Opava 59.43 33. Škvor Ota KAM 9900 SK Kamenice 25.48 34. Rutka Jan 28P 9800 UNTS Warszawa 31.03 35. Šebek Petr DKP 9903 Oddíl OB Kotlářka 32.42 36. Rusin Jan BRU 0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broum 33.57 37. Plášek Pavel LCE 9907 OOB TJ Slovan Luhačovice 34.32 38. Volák Ondřej BRU 0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broum 38.20 39. Tesař Vojtěch AOP 9900 Přátelé orientačního běhu Opav 38.48 40. Ondřejček Jiří ODV 9800 TJ Aero Odolena Voda 39.16 41. Horčička Vít UOL 9919 SK UP Olomouc 40.41 42. Beneš Miroslav KON 9915 KOB Konice 41.30 43. Jurczyk Maciej 51P 9800 UKS Sparta Czyżowice 41.38 44. Ludvík Matyáš STB 9801 TJ Stadion Nový Bor 42.22 45. Ransdorf Jakub TAP 9805 KOB TRETRA Praha 43.23 46. Ptáček Patrik BBM 9800 BETA URSUS Orienteering 43.53 47. Borovička Tomáš FSP 9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45.33 48. Gedeon Dominik KSU 9900 Klub vytrvalostních sportů Šum 46.10 49. Birnbaum Adam BOR 9802 OK Jiskra Nový Bor 47.33 50. Novák Aleš ODV 9805 TJ Aero Odolena Voda 49.50 51. Zieba Jakub NEJ 9800 TJ Jiskra Nejdek 51.00 52. Kalenský Aleš STH 9801 SK Studenec 52.26 53. Šabata Milan SRK 9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 54.32 54. Šenkýř Matěj SJI 9902 OK Jihlava 55.13 55. Mossakowski Wojtek 28P 9802 UNTS Warszawa 56.07 56. Locker Tomáš SRK 9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 67.21 57. Říčný Vojta ZBM 9903 SK Žabovřesky Brno 67.45 58. Hůlek Matěj PHK 9904 OK 99 Hradec Králové 49.24 59. Král Jan ZBM 9904 SK Žabovřesky Brno 60.27 60. Bek Ondřej CHA 9904 OK Chrastava 69.15 Vandas Daniel PHK 9805 OK 99 Hradec Králové DISK Melichar Vojtěch LLI 9802 TJ Loko Liberec DISK Mareš Vít BOR 0000 OK Jiskra Nový Bor DISK Žák Jan LPU 9802 OK Lokomotiva Pardubice DISK Holesz Sebastian TRI 9902 TJ TŽ Třinec DISK Dostál Pavel KSU 9910 Klub vytrvalostních sportů Šum 44.57 ms Niezgodka Piotr 31P 9900 UKS ARKADY Raszkow 47.30 -------------------------------------------------------------------------------

H18

------------------------------------------------------------------------------- 1. Kettner Vojtěch KAM 9601 SK Kamenice 29.10 2. Mudrák Štěpán LCE 9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 31.01 3. Netuka Vojtěch SHK 9701 TJ Slavia Hradec Králové 33.42 4. Wolf Filip TUR 9701 OOB TJ Turnov 34.35 5. Navrátil Šimon PGP 9702 SK Praga 36.48 6. Glonek Jakub AOP 9602 Přátelé orientačního běhu Opav 36.53 7. Illner Vojtěch DKP 9600 Oddíl OB Kotlářka 37.25 8. Slíva Jan LCE 9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 38.21 9. Ptáček Pavel BBM 9600 BETA URSUS Orienteering 38.23 10. Semrád Ladislav CHC 9701 K.O.B. Choceň 39.18 11. Sova František LPM 9702 OK Lokomotiva Plzeň 41.18 12. Lucerski Maciek PHK 9700 OK 99 Hradec Králové 41.53 13. Landovský Jakub PGP 9601 SK Praga 42.30 14. Otruba Vojtěch JPV 9717 Oddíl OS SK Prostějov 45.32 15. Kanta Martin LPU 9705 OK Lokomotiva Pardubice 50.50 16. Aster Tomáš PGP 9604 SK Praga 39.18 17. Ježek Ondřej PGP 9706 SK Praga 39.25 18. Mielec Jaromír AOP 9701 Přátelé orientačního běhu Opav 40.03 19. Štál Jan SJC 9601 TJ Sportcentrum Jičín 41.16 20. Valášek Jiří KAM 9700 SK Kamenice 41.46 21. Mikel David TZL 9703 SKOB Zlín 42.03 22. Zlámal David SJC 9603 TJ Sportcentrum Jičín 43.14 23. Werner Michal PGP 9705 SK Praga 43.49 24. Horáček Petr PHK 9602 OK 99 Hradec Králové 45.24 25. Bořil Jan SJI 9700 OK Jihlava 45.51 26. Frýba Dominik SJI 9702 OK Jihlava 45.53 27. Walach Ondřej TRI 9601 TJ TŽ Třinec 46.26 28. Jurica Jan LPU 9611 OK Lokomotiva Pardubice 47.25 29. Mašata Matěj PHK 9601 OK 99 Hradec Králové 49.01 30. Trejbal Václav SHK 9604 TJ Slavia Hradec Králové 49.59 31. Sedláček Ondřej HLV 9732 KČT - OB Holešov 55.47 32. Burda Matěj BOR 9608 OK Jiskra Nový Bor 81.56 33. Vlášek Jakub TAP 9702 KOB TRETRA Praha 35.18 34. Drozd Michal BBM 9701 BETA URSUS Orienteering 38.40 35. Šmaus Jan TJN 9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 39.36 36. Frank Jiří MAS 9600 KČT Aš 40.04 37. Janeba Vladimír CHC 9602 K.O.B. Choceň 40.19 38. Picek Štěpán TJN 9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40.25 39. Kelbl Vladimír ZBM 9711 SK Žabovřesky Brno 41.48 40. Brázdil Petr ODV 9700 TJ Aero Odolena Voda 43.32 41. Kaplan Martin LPU 9609 OK Lokomotiva Pardubice 46.29 42. Dvorský Petr SKM 9601 KOB Směr Kroměříž 47.07 43. Buk Michal ROU 9601 SKOB Roudnice nad Labem 47.14 44. Peřinka Šimon BBM 9700 BETA URSUS Orienteering 49.22 45. Janáč Vašek TAP 9602 KOB TRETRA Praha 52.01 46. Mikula Jan SSU 9609 SK Severka Šumperk 52.13 47. Wolowczyk Michal 28P 9700 UNTS Warszawa 54.12 48. Novák Radek PVD 9601 OOB TJ Sokol Pražák 57.27 Vacek Vojtěch SJI 9602 OK Jihlava DISK Zikmund Zdeněk SJC 9703 TJ Sportcentrum Jičín DISK Růžička Adam PHK 9704 OK 99 Hradec Králové DISK Vosáhlo Jan SSU 9701 SK Severka Šumperk DISK Matuš Vojtěch VRB 9606 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44.43 Podmolík Josef TZL 9701 SKOB Zlín 47.33 -------------------------------------------------------------------------------

H20

------------------------------------------------------------------------------- 1. BERGER Xander ZBM 9431 SK Žabovřesky Brno 30.02 2. Minář Marek ASU 9444 Magnus Orienteering 31.25 3. Semík Ondřej KAM 9401 SK Kamenice 32.25 4. Hubáček Jonáš LCE 9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 32.32 5. Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 UNTS Warszawa 32.43 6. Dzioba Mateusz PHK 9500 OK 99 Hradec Králové 35.34 7. Kettner Lukáš KAM 9403 SK Kamenice 35.46 8. Horák Patrik TUR 9502 OOB TJ Turnov 36.11 9. Hruška Jakub ZBM 9515 SK Žabovřesky Brno 36.44 10. Pavlovec Jan BOR 9503 OK Jiskra Nový Bor 36.47 11. Grundmann Jan LPU 9410 OK Lokomotiva Pardubice 37.26 12. Záděra Pavel BBM 9500 BETA URSUS Orienteering 37.30 13. Horvát Petr ASU 9447 Magnus Orienteering 37.49 14. Parfianowicz Piotr 28P 9400 UNTS Warszawa 38.29 15. Döllgast Moritz 18D 9500 Post SV Dresden 41.06 16. Waněk Adam LPU 9505 OK Lokomotiva Pardubice 41.24 17. Valeš Jiří LPM 9502 OK Lokomotiva Plzeň 41.43 18. Pauser Jakob ZBM 9402 SK Žabovřesky Brno 46.07 19. Křivda Martin CHC 9501 K.O.B. Choceň 40.48 20. Mokrý Ondřej ABM 9410 KOB Moira Brno 41.15 21. Veselý Jakub PGP 9503 SK Praga 41.22 22. Sklenář Martin SBR 9501 SKOB Bruntál 42.41 23. Jurczyk Tomasz 51P 9400 UKS Sparta Czyżowice 44.26 24. Hraboš Matěj ASU 9547 Magnus Orienteering 44.50 25. Skoupý Jan STE 9411 SK SKI-OB Šternberk 47.25 26. Sháněl Jan CHC 9402 K.O.B. Choceň 47.41 27. Anc Kamil 28P 9500 UNTS Warszawa 48.12 28. Obrátil Štěpán ABM 9409 KOB Moira Brno 49.16 29. Fajkus Radim JPV 9509 Oddíl OS SK Prostějov 49.17 30. Dvorský Vojtěch SKM 9401 KOB Směr Kroměříž 51.25 31. Řada Jakub DKP 9401 Oddíl OB Kotlářka 54.34 32. Ptáček Martin SRK 9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 55.05 33. Deml Tomáš LPU 9502 OK Lokomotiva Pardubice 62.09 34. Kamenický Ondřej PHK 9401 OK 99 Hradec Králové 65.34 35. Nejman Stanislav TUR 9500 OOB TJ Turnov 40.02 36. Zelinka Jan LPU 9405 OK Lokomotiva Pardubice 41.11 37. Kučera Tomáš STH 9402 SK Studenec 43.30 38. Kapal Tomáš KAM 9402 SK Kamenice 46.50 39. Málek Jan PZR 9505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46.56 40. Uhlíř Marek PGP 9405 SK Praga 58.15 41. Posselt Martin TJN 9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 59.18 42. Koumar František SJI 9501 OK Jihlava 64.37 43. Krajcar Ivo SKM 9501 KOB Směr Kroměříž 70.45 Kamenický Jeroným OSN 9549 SK OS Nové Město n. M. DISK -------------------------------------------------------------------------------

H21

------------------------------------------------------------------------------- 1. Šedivý Jan PGP 8409 SK Praga 37.13 2. Nykodým Miloš ZBM 9005 SK Žabovřesky Brno 37.22 3. Procházka Jan PGP 8407 SK Praga 38.38 4. Kodeda Štěpán SJC 8818 TJ Sportcentrum Jičín 38.44 5. Petržela Jan PHK 9200 OK 99 Hradec Králové 38.48 6. Král Vojtěch SSU 8841 SK Severka Šumperk 39.00 7. Ridefelt Albin 14S 1400 OK Linné 39.20 8. Chromý Adam ZBM 8841 SK Žabovřesky Brno 39.49 9. Chloupek Adam ZBM 9300 SK Žabovřesky Brno 40.46 10. Dwojak Wojciech SHK 8101 TJ Slavia Hradec Králové 41.01 11. Horáček Michal VLI 7700 Slavia Liberec orienteering 41.16 12. Hájek Daniel ZBM 8919 SK Žabovřesky Brno 41.25 13. Jedlička Michal SHK 7309 TJ Slavia Hradec Králové 41.34 14. Kubelka Tomáš LPU 9307 OK Lokomotiva Pardubice 41.52 15. Hradec Pavel TUR 8801 OOB TJ Turnov 42.57 16. Kozák Osvald TBM 8201 KOS TJ Tesla Brno 43.11 17. Lučan Vladimír LPU 7710 OK Lokomotiva Pardubice 43.29 18. Krajčík Michal 25S 8704 ATU Kosice 43.37 19. Kubát Pavel PHK 9101 OK 99 Hradec Králové 43.38 20. Wolf Daniel TUR 9100 OOB TJ Turnov 43.55 21. Udržal Tomáš LPU 8002 OK Lokomotiva Pardubice 44.26 22. Janata Martin DKP 8306 Oddíl OB Kotlářka 44.42 23. Poklop Martin SSU 8802 SK Severka Šumperk 44.54 24. Štěrba Zbyněk LPU 8304 OK Lokomotiva Pardubice 46.18 25. Zakouřil Vít TUR 9301 OOB TJ Turnov 46.49 26. Kamenický Matěj LPU 9036 OK Lokomotiva Pardubice 46.56 27. Krejčík Jiří TZL 8301 SKOB Zlín 47.37 28. Kolovský František LPM 9202 OK Lokomotiva Plzeň 47.43 29. Škoda Jakub VLI 8800 Slavia Liberec orienteering 48.17 30. Bravený Vít ZBM 9102 SK Žabovřesky Brno 48.27 31. Beneš Jan SJC 8703 TJ Sportcentrum Jičín 51.45 32. Fučík Karel VBM 7246 VSK Mendelu Brno 57.14 33. Prášil Marek TTR 7301 OOB Třebíč 40.36 34. Klusáček Matěj ZBM 8923 SK Žabovřesky Brno 42.30 35. Kořínek Tomáš BOR 9007 OK Jiskra Nový Bor 44.29 36. Flašar Jan PGP 8610 SK Praga 44.55 37. Ogden Matt 14S 9200 OK Linné 44.58 38. Čech Radovan TBM 7835 KOS TJ Tesla Brno 45.16 39. Smola Michal TZL 8131 SKOB Zlín 45.28 40. Šmehlík Eduard SHK 8702 TJ Slavia Hradec Králové 45.34 41. Holas Ondřej TUR 8501 OOB TJ Turnov 46.07 42. Matějů Luboš PGP 7601 SK Praga 46.23 42. Hadač Filip AOP 9301 Přátelé orientačního běhu Opav 46.23 44. Kovář Miroslav SJC 8104 TJ Sportcentrum Jičín 46.32 45. Zimmermann Štěpán ZBM 9101 SK Žabovřesky Brno 47.10 46. Landovský Tomáš PGP 9103 SK Praga 47.52 47. Schuster Marek AOP 9303 Přátelé orientačního běhu Opav 48.09 48. Laciga Radek PGP 8202 SK Praga 48.13 49. Kamenický Jakub PHK 9104 OK 99 Hradec Králové 48.18 50. Palas Jan ZBM 8507 SK Žabovřesky Brno 48.20 51. Košárek Pavel AOP 7102 Přátelé orientačního běhu Opav 48.43 52. Balcar Aleš PHK 8602 OK 99 Hradec Králové 49.37 53. Hovorka Lukáš LPU 9001 OK Lokomotiva Pardubice 50.20 54. Mrázek Jan SJC 8102 TJ Sportcentrum Jičín 50.48 55. Pospíšil Vítek PGP 6803 SK Praga 51.16 56. Klusáček Jan ZBM 9301 SK Žabovřesky Brno 51.31 57. Dragowski Kuba 23P 9000 OK!Sport 52.41 58. Franko David ASU 9347 Magnus Orienteering 53.33 59. Argaláš Michal TRI 9301 TJ TŽ Třinec 54.09 60. Hepner David SHK 7601 TJ Slavia Hradec Králové 55.30 61. Makovský Jakub TAP 8511 KOB TRETRA Praha 59.44 62. Hubáček Michal LCE 9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 63.14 63. Slezák Zdeněk LCE 8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 63.57 64. Losman Petr PHK 7901 OK 99 Hradec Králové 34.59 65. Procházka David LPU 9113 OK Lokomotiva Pardubice 35.33 66. Sysel Ctibor PGP 8700 SK Praga 36.09 67. Horyna Roman LCE 7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 37.59 68. Váňa Martin TUR 8401 OOB TJ Turnov 38.03 69. Klapal Jan LPU 9006 OK Lokomotiva Pardubice 38.06 70. Kopec Tomáš KRN 8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38.09 71. Dutkowski Mikolaj DOB 9200 KOB Dobruška 38.21 72. Mokrý Stanislav ABM 9202 KOB Moira Brno 38.23 73. Kazda Ondřej SJC 8202 TJ Sportcentrum Jičín 39.21 74. Ondráček Radim EKP 7414 VŠTJ Ekonom Praha 39.26 75. Hora Vojtěch PGP 8301 SK Praga 40.09 75. Otrusina Jiří JPV 8201 Oddíl OS SK Prostějov 40.09 77. Kořínek Jindřich TUR 8406 OOB TJ Turnov 41.55 78. Vítek Petr PHK 7601 OK 99 Hradec Králové 42.04 79. Komanec Václav SHK 8406 TJ Slavia Hradec Králové 42.12 80. Kadavý Petr CHA 7800 OK Chrastava 42.13 80. Král Václav SSU 8243 SK Severka Šumperk 42.13 82. Drábek Jan ZBM 8511 SK Žabovřesky Brno 42.29 83. Novák Daniel DOK 8700 OK Doksy 42.51 84. Fodor Petr TUR 8103 OOB TJ Turnov 42.54 85. Hanslian David LCE 7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 43.24 86. Bořil Tomáš ZBM 8833 SK Žabovřesky Brno 44.32 87. Šabatka Zdeněk PHK 8900 OK 99 Hradec Králové 44.59 88. Kadeřávek Petr PHK 7605 OK 99 Hradec Králové 45.12 89. Brlica Pavel ZBM 9302 SK Žabovřesky Brno 45.17 90. Lenner Miroslav LPU 8605 OK Lokomotiva Pardubice 45.43 91. Bravený Adam VBM 8801 VSK Mendelu Brno 46.08 92. Kolín Jan DKP 7701 Oddíl OB Kotlářka 46.41 93. Henek Vladan VBM 8002 VSK Mendelu Brno 47.30 94. Kazda Jiří SJC 8006 TJ Sportcentrum Jičín 47.42 95. Hübner Jan CTB 7902 SK OB Chotěboř 48.16 96. Novotný Ondřej ABM 9211 KOB Moira Brno 53.24 97. Schulhof Jan TUR 8900 OOB TJ Turnov 67.47 98. Kundisch Wieland 33D 8500 USV TU Dresden 39.20 99. Zvěřina Petr LPU 8208 OK Lokomotiva Pardubice 42.03 100. Dlabaja Štěpán TZL 8508 SKOB Zlín 42.34 101. Leibiger Janek 18D 8500 Post SV Dresden 43.17 102. Novák Jiří NPA 7502 SK LOB Nová Paka 44.00 103. Henek Michal RBK 8605 SK Radioklub Blansko 44.16 104. Grundman Vojtěch CHC 8801 K.O.B. Choceň 44.26 105. Melecký Martin AOP 9001 Přátelé orientačního běhu Opav 45.14 106. Kozák Petr KAM 6501 SK Kamenice 45.34 107. Pešek Ondřej CHC 8502 K.O.B. Choceň 46.10 108. Zháňal Jan ZBM 8721 SK Žabovřesky Brno 46.12 109. Paclík Roman SHK 7801 TJ Slavia Hradec Králové 46.27 110. Mazal Zdeněk VBM 8103 VSK Mendelu Brno 46.50 111. Janovský Tomáš PGP 6401 SK Praga 48.04 112. Kalous Vladislav EKP 7702 VŠTJ Ekonom Praha 48.26 113. Přikryl Petr ZBM 6708 SK Žabovřesky Brno 48.46 114. Peterka Vojtěch LLI 7502 TJ Loko Liberec 50.41 115. Kobr Tomáš VLI 8901 Slavia Liberec orienteering 51.16 116. Zelinka Jiří MBM 8740 O-mikron 51.32 117. Suchý Petr LPM 7820 OK Lokomotiva Plzeň 51.57 118. Weiner Jakub SHK 7911 TJ Slavia Hradec Králové 52.08 119. Pašek František KAM 7600 SK Kamenice 52.46 120. Oma Jakub TUR 8002 OOB TJ Turnov 53.24 121. Zajíc Vítězslav TAP 8610 KOB TRETRA Praha 53.25 122. Matras Tomáš CHT 8001 OOB SK Chrast 53.53 123. Azeb Karim PHK 9110 OK 99 Hradec Králové 55.25 124. Fiala Jan BBM 7205 BETA URSUS Orienteering 55.28 125. Hošek Radim DOB 8737 KOB Dobruška 56.01 126. Hanák Jan SLA 8002 SKOB Slaný 56.35 127. Vlach Jiří AOV 7900 OOB TJ Baník Ostrava 57.04 128. Peths Jan KRN 8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60.00 129. Jirka Michal PTI 8403 Sportovní klub Ptení 65.27 130. Dr+gowski Piotr 23P 8200 OK!Sport 67.46 131. Marchuk Ilya 28P 8700 UNTS Warszawa 69.01 132. Hostaš Petr TUR 9001 OOB TJ Turnov 44.58 133. Pýcha Lukáš SNA 8402 TJ START Náchod 46.32 134. Karvánek Matouš BOR 9006 OK Jiskra Nový Bor 47.14 135. Polášek Jan TZL 8601 SKOB Zlín 52.22 136. Fiala Petr LPU 8701 OK Lokomotiva Pardubice 55.12 Čermák Jan LPU 9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK Janda Martin DOB 8002 KOB Dobruška DISK Tihon Michal PHK 7905 OK 99 Hradec Králové DISK Panchártek Jan PHK 8802 OK 99 Hradec Králové DISK Vavrys Johan LCE 9302 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK Slezák Jiří LCE 9001 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK Scott Toby 44D 9100 OLV Steinberg DISK Veverka Tomáš VAM 8401 OOB Vamberk DISK Richter Friedmar 33D 8100 USV TU Dresden DISK Kašpar Michal TZL 9308 SKOB Zlín 41.43 Luštický Martin TUR 8700 OOB TJ Turnov 45.49 Procházka Jan PGP 8206 SK Praga 36.31 ms Neumann Josef 33D 8400 USV TU Dresden 40.19 ms Pachnik Wojciech 19P 9100 Tukan Iwiny 46.25 ms Al Yamahi Salem 47A 8306 XUA UAE Military Team 66.31 ms Al Kaabi Salem 47A 8006 XUA UAE Military Team 69.12 ms Al Hashmi Abdula Aziz 47A 8307 XUA UAE Military Team 74.39 ms Al Sheraifi Suhail 47A 6408 XUA UAE Military Team 75.05 ms Al Ktebi Khalid 47A 8406 XUA UAE Military Team 76.52 ms Al Rubaei Mohammed 47A 8107 XUA UAE Military Team 76.53 ms Al Zeyoudi Seed 47A 7306 XUA UAE Military Team 78.40 ms Al Mazrouei Rashed 47A 8807 XUA UAE Military Team 80.44 -------------------------------------------------------------------------------