Celkové výsledky Veteraniády ČR na krátké trati 2014


D35

------------------------------------------------------------------------------- 1. Kašková Kateřina CHA 7850 OK Chrastava 46.01 2. Malá Věra JIL 7752 OK Jilemnice 47.08 3. Gajdová Kristina VSP 7752 USK Praha 47.36 4. Pekárková Eva TZL 7653 SKOB Zlín 48.03 5. Holinková Hana ZPV 6777 KOB ZPV Prostějov 48.17 6. Králová Michaela MFP 7959 VŠSK MFF UK Praha 51.59 7. Nechanická Daniela OSN 7557 SK OS Nové Město n. M. 53.33 8. Štěpánková Kateřina TBM 7654 KOS TJ Tesla Brno 54.17 9. Kučerová Marie VSP 7551 USK Praha 56.10 10. Svobodová Jitka VSP 7450 USK Praha 57.42 11. Čechová Marcela TBM 7659 KOS TJ Tesla Brno 60.02 12. Širůčková Daniela 73C 7650 xxx 61.34 13. Nešporová Marie TTR 7251 OOB Třebíč 63.51 14. Zitková Radka LPU 7958 OK Lokomotiva Pardubice 75.25 15. Švíglerová Pavla LPU 7658 OK Lokomotiva Pardubice 49.39 16. Tauchmanová Ivana NPA 7852 SK LOB Nová Paka 51.11 17. Binarová Jitka UOL 7751 SK UP Olomouc 60.14 18. Krejčiříková Nikol BBM 7850 BETA URSUS Orienteering 66.56 19. Pachnerová Dominika CHA 7750 OK Chrastava 69.07 20. Dvořáčková Jana OSN 7850 SK OS Nové Město n. M. 70.41 21. Vildmonová Pavla LBE 7451 TJ Lokomotiva Beroun 74.57 22. Kameníková Kateřina BOR 7758 OK Jiskra Nový Bor 76.51 23. Švidrnochová Hana MOV 7751 SKOB Ostrava 81.47 24. Kurfürstová Magdalena FSP 7852 VŠTJ Stavební fakulta Praha 84.47 25. Přibylová Jana OSN 7853 SK OS Nové Město n. M. 143.58 Šimková Markéta LME 7755 SK Los Mělník DISK Němečková Věra PLU 7777 TJ Sokol Plumlov DISK Kulhavá Jarmila SRK 6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn DISK -------------------------------------------------------------------------------

D40

------------------------------------------------------------------------------- 1. Chaloupská Pavlína PHK 7051 OK 99 Hradec Králové 45.30 2. Podmolíková Dagmar TZL 7155 SKOB Zlín 46.41 3. Podrábská Marie VLI 7451 Slavia Liberec orienteering 47.25 4. Teplá Hana SHK 6561 TJ Slavia Hradec Králové 50.53 5. Horčičková Eva UOL 7051 SK UP Olomouc 51.35 6. Skyvová Kristýna STE 7054 SK SKI-OB Šternberk 54.47 7. Čečrdlová Marcela EKP 7257 VŠTJ Ekonom Praha 54.53 8. Růžičková Kamila PHK 7153 OK 99 Hradec Králové 55.23 9. Zurynková Jana EKP 7053 VŠTJ Ekonom Praha 55.42 10. Batani Hana TZL 7351 SKOB Zlín 56.15 11. Myslivcová Lenka SHK 7051 TJ Slavia Hradec Králové 58.10 12. Škorpilová Jana SJC 7451 TJ Sportcentrum Jičín 58.19 13. Filipová Ivana SRK 7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 64.33 14. Posseltová Romana TJN 7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 64.55 15. Hiršová Marcela VBM 7079 VSK Mendelu Brno 69.14 16. Křivdová Lenka CHC 7251 K.O.B. Choceň 77.03 17. Nehasilová Zuzana LDC 7150 KOB Děčín 77.31 18. Vandasová Markéta VAM 7250 OOB Vamberk 84.21 19. Kalenská Kateřina STH 7351 SK Studenec 99.02 20. Kundratová Jana JZL 7351 TJ Jižní svahy Zlín 47.44 21. Hanušová Zdena SJC 7253 TJ Sportcentrum Jičín 48.12 22. Benešová Iva SJH 7051 SJH Jindřichův Hradec 54.15 23. Forstová Lenka MFP 6850 VŠSK MFF UK Praha 54.27 24. Kroniková Jana SHK 7350 TJ Slavia Hradec Králové 55.37 25. Křečková Petra ZPV 7076 KOB ZPV Prostějov 55.54 26. Kašparová Šárka AOP 7251 Přátelé orientačního běhu Opav 56.36 27. Korpasová Ivana LBM 7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58.45 28. Karásková Marcela ZPV 6970 KOB ZPV Prostějov 60.01 29. Škvorová Zuzana KAM 7350 SK Kamenice 62.18 30. Zemánková Eva SRK 7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 64.52 31. Bartáková Eva CHA 7051 OK Chrastava 69.47 32. Sieglová Dagmar MFP 7050 VŠSK MFF UK Praha 70.09 33. Langrová Monika SHK 7251 TJ Slavia Hradec Králové 70.19 34. Chvátilová Pavlína PHK 7450 OK 99 Hradec Králové 72.15 35. Tršová Daniela PBM 7375 TJ Spartak 1. Brněnská 75.19 36. Kaděrová Barbora HAV 7051 SKOB Baník Havířov 85.50 37. Janoušková Iveta BOR 7457 OK Jiskra Nový Bor 86.08 38. Procházková Martina SOP 7351 OOB TJ Slezan Opava 91.02 Kostková Jana AOP 7151 Přátelé orientačního běhu Opav DISK Douchová Jaroslava SNA 7155 TJ START Náchod DISK -------------------------------------------------------------------------------

D45

------------------------------------------------------------------------------- 1. Kovaříková Mária TRI 6950 TJ TŽ Třinec 37.28 2. Novotná Petra PHK 6651 OK 99 Hradec Králové 38.16 3. Pilcová Petra ZPV 6666 KOB ZPV Prostějov 39.35 4. Kožinová Jana PGP 6651 SK Praga 41.33 5. Klinkerová Jitka KAM 6450 SK Kamenice 43.18 6. Jirková Renata ZPV 6553 KOB ZPV Prostějov 46.06 7. Kašparová Ivana SSU 6951 SK Severka Šumperk 46.09 8. Eckardt Cornelia 33D 6950 USV TU Dresden 48.42 9. Abelová Ivana STB 6798 TJ Stadion Nový Bor 48.53 10. Linková Iva TUR 6850 OOB TJ Turnov 51.02 11. Wurzelová Dana CHT 6654 OOB SK Chrast 51.08 12. Rejholcová Andrea BOR 6951 OK Jiskra Nový Bor 52.18 13. Grycová Jana TBM 6969 KOS TJ Tesla Brno 53.31 14. Vričanová Sylva HAV 6751 SKOB Baník Havířov 54.53 15. Němečková Jarmila VSP 6650 USK Praha 55.20 16. Tesařová Bohumila TRI 6957 TJ TŽ Třinec 55.56 17. Wolowczyk Mariola 28P 6851 UNTS Warszawa 58.31 18. Neumannová Kamila STE 6751 SK SKI-OB Šternberk 59.51 19. Kamenická Lenka OSN 6955 SK OS Nové Město n. M. 61.01 20. Zalabová Martina SJC 6657 TJ Sportcentrum Jičín 62.20 21. Čermáková Renata LPU 6553 OK Lokomotiva Pardubice 63.40 22. Mrázová Pavla DCE 5550 KOB Dobřichovice 70.05 23. Janečková Dagmar EKP 6550 VŠTJ Ekonom Praha 70.12 24. Fencíková Vladislava JHB 6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72.23 25. Čechová Zuzana SJI 6951 OK Jihlava 52.35 26. Hudečková Helena KTA 6951 SK Kotnov Tábor 54.32 27. Fürstová Katka LLI 6950 TJ Loko Liberec 60.17 28. Demlová Jitka LPU 6955 OK Lokomotiva Pardubice 60.54 29. Argalášová Gabriela TRI 6850 TJ TŽ Třinec 62.14 30. Fajkusová Jitka JPV 6773 Oddíl OS SK Prostějov 64.40 31. Wolek Ewa 28P 6802 UNTS Warszawa 64.55 32. Cruse Katrin 24D 6650 SV Robotron Dresden 68.59 33. Pávková Jana BOR 6550 OK Jiskra Nový Bor 71.59 34. Semíková Iva KAM 6850 SK Kamenice 73.06 35. Thýnová Ivana SHK 6651 TJ Slavia Hradec Králové 74.12 36. Kavalírová Kateřina PHK 6756 OK 99 Hradec Králové 77.58 37. Kaplanová Iva LPU 6859 OK Lokomotiva Pardubice 78.02 38. Pecková Ivana EKP 6252 VŠTJ Ekonom Praha 80.11 39. Šmelíková Barbora VBA 6952 ŠK VAZKA Bratislava 86.06 40. Hadačová Gabriela AOP 6751 Přátelé orientačního běhu Opav 86.40 41. Tloušťová Eva SCP 6950 OK Sparta Praha 86.58 42. Kulová Jana VAM 6550 OOB Vamberk 90.28 43. Kubínová Jana SKV 6751 TJ Slovan Karlovy Vary 93.47 44. Bohunská Jana KRN 6551 KOS TJ Lokomotiva Krnov 95.34 45. Mielcová Elena AOV 6951 OOB TJ Baník Ostrava 117.45 46. Šebková Helena SCP 6750 OK Sparta Praha 131.37 47. Peřinková Irena BBM 6550 BETA URSUS Orienteering 105.24 48. Končáková Kateřina HLV 6856 KČT - OB Holešov 113.22 49. Schusterová Martina AOP 6551 Přátelé orientačního běhu Opav 116.58 Ostřanská Iveta SSU 6591 SK Severka Šumperk DISK Žandová Marie SKV 6551 TJ Slovan Karlovy Vary DISK Mizerová Jarmila TRI 6851 TJ TŽ Třinec DISK -------------------------------------------------------------------------------

D50

------------------------------------------------------------------------------- 1. Smutná Jana VAM 6251 OOB Vamberk 42.11 2. Klapalová Jana VAM 6451 OOB Vamberk 46.23 3. Voltrová Svatava ROZ 6150 OK Roztoky 50.34 4. Králová Zdenka SSU 6091 SK Severka Šumperk 50.51 5. Knapová Iva LPU 6052 OK Lokomotiva Pardubice 54.58 6. Juračková Jana LPU 6051 OK Lokomotiva Pardubice 55.08 7. Poklopová Ivana UOL 6451 SK UP Olomouc 56.34 8. Kubíčková Marcela PHK 6251 OK 99 Hradec Králové 61.41 9. Syslová Iva TTR 6151 OOB Třebíč 65.45 10. Hindráková Martina LTU 6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66.37 11. Košková Vlasta LLI 6351 TJ Loko Liberec 67.31 12. Benešová Iva SJC 6151 TJ Sportcentrum Jičín 68.58 13. Zuzánková Růžena TJN 6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 70.52 14. Tichá Jana TJH 6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 71.48 15. Petrželová Alena LTU 6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77.41 16. Chmelařová Marie SHK 6352 TJ Slavia Hradec Králové 84.22 17. Kavková Dana SCP 6150 OK Sparta Praha 45.47 18. Jastrzembská Jarmila TRI 6450 TJ TŽ Třinec 52.22 19. Michálková Jiřina VSP 6151 USK Praha 53.59 20. Mutinská Zdeňka KUO 6499 KOB Ústí nad Orlicí 58.42 21. Kettnerová Lenka HCE 6450 TJ Sokol Hostivice 60.02 22. Vavrečková Ivana JPV 6363 Oddíl OS SK Prostějov 60.39 23. Krejčíková Monika TZL 6262 SKOB Zlín 62.09 24. Bravená Alexandra VBM 6155 VSK Mendelu Brno 62.45 25. Veverková Yveta VAM 6452 OOB Vamberk 65.00 26. Večeřová Ivana TJN 6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65.21 27. Kovářová Alena LTP 6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66.15 28. Sládková Eva TEH 5751 Sokol Tehov 67.38 29. Rokoszová Jaroslava MOV 6351 SKOB Ostrava 69.51 30. Kábrtová Iva PEN 6350 OK RECO Sport 73.25 31. Sochorová Hana HAV 6250 SKOB Baník Havířov 74.51 32. Žaloudíková Marie KRN 6451 KOS TJ Lokomotiva Krnov 76.13 33. Ježková Regina PGP 6352 SK Praga 98.35 Hlavová Miroslava KON 6389 KOB Konice DISK Hrstková Dana SJI 6051 OK Jihlava DISK -------------------------------------------------------------------------------

D55

------------------------------------------------------------------------------- 1. Rosecká Alena PZR 5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40.29 2. Zelená Markéta PGP 5850 SK Praga 44.35 3. Víchová Ladislava LPU 5851 OK Lokomotiva Pardubice 47.07 4. Janská Iva LBM 5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48.08 5. Flašarová Marie KCK 5756 KOB Český Krumlov 51.36 6. Kuchařová Ada TBM 5855 KOS TJ Tesla Brno 51.43 7. Nýdrlová Eva VRL 5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52.43 8. Šedivá Miroslava EKP 5750 VŠTJ Ekonom Praha 53.06 9. Konopáčová Jana TUR 5650 OOB TJ Turnov 55.35 10. Bláhová Luba SHK 5852 TJ Slavia Hradec Králové 56.46 11. Hušková Eva NPA 5754 SK LOB Nová Paka 58.12 12. Běhounová Jiřina PHK 5651 OK 99 Hradec Králové 69.26 13. Kadavá Eva CHA 5750 OK Chrastava 72.17 14. Mrázková Ivana DKP 5650 Oddíl OB Kotlářka 49.19 15. Kuncová Jiřina TJN 5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 57.53 16. Bradnová Věra CHA 5550 OK Chrastava 64.16 17. Vlažná Mirka LCE 5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 64.56 18. Klimplová Alena LPU 5551 OK Lokomotiva Pardubice 74.41 19. Zavadilová Naďa SCP 5450 OK Sparta Praha 75.05 20. Cabrnochová Hana DKL 5550 KOB Kladno 78.23 21. Nováková Jana NPA 5552 SK LOB Nová Paka 82.40 22. Nováková Pavla DOK 5950 OK Doksy 86.19 23. Balcarová Eva PHK 5952 OK 99 Hradec Králové 87.48 24. Gabrielová Šárka ONO 5950 SKOB Ostrov 95.55 25. Jelínková Dagmar TZL 5757 SKOB Zlín 124.53 Novotná Jiřina LPU 5654 OK Lokomotiva Pardubice DISK -------------------------------------------------------------------------------

D60

------------------------------------------------------------------------------- 1. Horová Magda VSP 5450 USK Praha 33.16 2. Šaffková Zuzana CHA 5150 OK Chrastava 43.49 3. Procházková Miluše DCE 5450 KOB Dobřichovice 55.28 4. Horynová Eva TZL 5254 SKOB Zlín 56.06 5. Nováková Svatava SKV 5351 TJ Slovan Karlovy Vary 57.49 6. Křížová Zdenka PZR 5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61.42 7. Omová Jana TUR 5150 OOB TJ Turnov 64.07 8. Ševčíková Alena CHA 5351 OK Chrastava 55.01 9. Tvrdková Eva LBE 5150 TJ Lokomotiva Beroun 56.15 10. Procházková Helena TBM 5351 KOS TJ Tesla Brno 58.21 11. Karmazínová Ivana VLI 5150 Slavia Liberec orienteering 63.11 12. Pachnerová Jaroslava VLI 5152 Slavia Liberec orienteering 119.10 Kalibánová Jiřina NPA 5351 SK LOB Nová Paka 44.56 Zlesáková Vlasta JIL 5362 OK Jilemnice 56.18 -------------------------------------------------------------------------------

D65

------------------------------------------------------------------------------- 1. Horáčková Stanislava VLI 4950 Slavia Liberec orienteering 56.24 2. Kohoutová Jitřenka UVP 4850 Slovan Praha 59.12 3. Haňkovská Jana PGP 4050 SK Praga 69.23 4. Kašková Eva CHA 4650 OK Chrastava 72.17 5. Sikorová Marie BOV 4852 TJ Baník Ostrava OKD 72.36 6. Kutáčková Stanislava LTU 4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80.20 7. Gavendová Anna TRI 4650 TJ TŽ Třinec 66.01 8. Lohrová Jarmila SCP 4650 OK Sparta Praha 78.32 9. Kubíková Květa LPU 4752 OK Lokomotiva Pardubice 80.48 10. Novotná Ludmila OOP 4850 TJ Opava 82.14 11. Skoumalová Marie KON 4589 KOB Konice 84.17 12. Nejezchlebová Věra KAS 4551 KOB Kamenický Šenov 119.12 -------------------------------------------------------------------------------

D70

------------------------------------------------------------------------------- 1. Stará Pavla BOV 4251 TJ Baník Ostrava OKD 58.48 2. Liščinská Eva TBM 4451 KOS TJ Tesla Brno 88.45 3. Zmeková Míla SLP 4451 OOB Slavia Praha 111.47 -------------------------------------------------------------------------------

H35

------------------------------------------------------------------------------- 1. Štěpánek Martin TBM 7327 KOS TJ Tesla Brno 41.21 2. Polák Vlastimil VRL 7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41.55 3. Holas Tomáš AOP 7802 Přátelé orientačního běhu Opav 43.44 4. Koťátko Zdeněk SJC 7701 TJ Sportcentrum Jičín 44.11 5. Jirásek Aleš LPU 7601 OK Lokomotiva Pardubice 47.11 6. Dittrich Pavel SKM 7501 KOB Směr Kroměříž 47.34 7. Švadlena Pavel CHC 7502 K.O.B. Choceň 47.42 8. Král Aleš MFP 7808 VŠSK MFF UK Praha 47.56 9. Dvořáček Jiří TTR 7502 OOB Třebíč 48.27 10. Kheil Radim PBM 7301 TJ Spartak 1. Brněnská 49.54 11. Pachner Pavel VLI 7503 Slavia Liberec orienteering 50.32 12. Kárník Jan LPU 7811 OK Lokomotiva Pardubice 50.48 13. Mašata Roman PHK 7107 OK 99 Hradec Králové 51.17 14. Potštejnský Jan SRK 7807 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 51.35 15. Kříž Libor LPU 7804 OK Lokomotiva Pardubice 51.39 16. Fujáček Jan SCP 7506 OK Sparta Praha 51.52 17. Vítek Tomáš PHK 7702 OK 99 Hradec Králové 52.35 18. Šístek Daniel SCP 7507 OK Sparta Praha 55.05 19. Otruba Marek PLU 7417 TJ Sokol Plumlov 56.14 20. Nehasil David BOR 7713 OK Jiskra Nový Bor 57.02 21. Jedlička Marek SHK 7502 TJ Slavia Hradec Králové 58.40 22. Toužil Karel SHK 7602 TJ Slavia Hradec Králové 63.37 23. Gregor Martin CTB 7701 SK OB Chotěboř 56.20 24. Binar Robert UOL 7500 SK UP Olomouc 60.38 25. Věžník Roman TTR 7901 OOB Třebíč 61.05 26. Zavřel Michal KRN 6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61.32 27. Svoboda Ondřej SHK 7605 TJ Slavia Hradec Králové 61.53 28. Polák Jaroslav CHA 7500 OK Chrastava 63.37 29. Vávra Jaroslav LPU 7308 OK Lokomotiva Pardubice 64.16 30. Slovák Miroslav SHK 7704 TJ Slavia Hradec Králové 64.28 31. Kasal Vít ZBM 7540 SK Žabovřesky Brno 68.03 32. Rytíř Michal SKM 7325 KOB Směr Kroměříž 69.49 33. Hecl Miloš KSU 7601 Klub vytrvalostních sportů Šum 70.36 34. Václavek Jan LPU 7816 OK Lokomotiva Pardubice 72.24 35. Rusin Jan BRU 7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broum 74.24 36. Ječmen Vladimír ONO 7900 SKOB Ostrov 77.25 37. Sedlák Radek SRK 7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 77.44 38. Müller Kamil VAM 7501 OOB Vamberk 85.37 39. Potůček Michal PHK 7903 OK 99 Hradec Králové 88.52 40. Karásek Martin ZPV 7301 KOB ZPV Prostějov 90.06 41. Dvořáček Jan TTR 7701 OOB Třebíč 91.48 42. Přibyl Jan OSN 7801 SK OS Nové Město n. M. 99.17 Komín David PGP 7405 SK Praga DISK -------------------------------------------------------------------------------

H40

------------------------------------------------------------------------------- 1. Kučera Jan VSP 7302 USK Praha 41.55 2. Pekárek Evžen TZL 7007 SKOB Zlín 43.14 3. Šidla Jan TZL 6808 SKOB Zlín 44.36 4. Zuzánek Zdeněk TJN 5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 45.47 5. Venhoda Milan SJI 7104 OK Jihlava 47.03 6. Macek Martin SNA 7106 TJ START Náchod 48.13 7. Vácha Tomáš BOR 7409 OK Jiskra Nový Bor 48.23 8. Netopil Libor VAM 7401 OOB Vamberk 49.20 9. Drbal Jan PGP 7101 SK Praga 52.17 10. Horký Jan UOL 7100 SK UP Olomouc 54.28 11. Sokolář Zdeněk SNA 7201 TJ START Náchod 55.23 12. Zrník Tomáš OSN 7118 SK OS Nové Město n. M. 56.15 13. Valík Luděk AOP 7101 Přátelé orientačního běhu Opav 56.20 14. Baldrian Petr PGP 7203 SK Praga 57.16 15. Netuka Jan SHK 7001 TJ Slavia Hradec Králové 58.31 16. Kurfürst Pavel FSP 7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 58.32 17. Nehasil Vladislav LDC 7101 KOB Děčín 58.46 18. Holinka Martin ZPV 6712 KOB ZPV Prostějov 60.36 19. Průša Michal VSP 7310 USK Praha 61.40 20. Berger Tomáš MOV 6901 SKOB Ostrava 62.27 21. Vébr Radek HAV 7103 SKOB Baník Havířov 66.42 22. Martan Jiří VLI 7300 Slavia Liberec orienteering 68.10 23. Slavík Pavel SNA 7349 TJ START Náchod 69.47 24. Volák Pavel BRU 7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broum 75.36 25. Beneš Jan SJH 7001 SJH Jindřichův Hradec 58.36 26. Doucha Jiří SNA 7105 TJ START Náchod 60.34 27. Myslivec Tomáš SHK 7002 TJ Slavia Hradec Králové 62.50 28. Kořan Pavel VBM 7401 VSK Mendelu Brno 63.46 29. Čech Tomáš AOP 7001 Přátelé orientačního běhu Opav 65.08 30. Pecka Jan EKP 6800 VŠTJ Ekonom Praha 65.46 31. Bolehovský Pavel EKP 7103 VŠTJ Ekonom Praha 66.11 32. Chaloupský David PHK 7103 OK 99 Hradec Králové 67.06 33. Chrást Tomáš STH 7401 SK Studenec 68.22 34. Mareš Alexander NEJ 7300 TJ Jiskra Nejdek 68.40 35. Vébr Jiří KTA 6901 SK Kotnov Tábor 69.09 36. Ševčík Petr ONO 7200 SKOB Ostrov 70.17 37. Kašpar Jaroslav SSU 7004 SK Severka Šumperk 71.44 38. Bradáč Stanislav LLI 7201 TJ Loko Liberec 71.47 39. Boudný Jan SCP 7417 OK Sparta Praha 72.06 40. Faltejsek Pavel PHK 7003 OK 99 Hradec Králové 75.40 41. Locker Martin SRK 7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 81.57 42. Cienciala Martin TRI 7401 TJ TŽ Třinec 84.41 43. Mielec Jaromír AOV 6901 OOB TJ Baník Ostrava 84.51 44. Hošťálek Dan KRN 6808 KOS TJ Lokomotiva Krnov 86.10 45. Harazin Martin VLI 7400 Slavia Liberec orienteering 86.37 46. Silnoušek Jiří STE 7200 SK SKI-OB Šternberk 91.23 47. Chvátil Jiří PHK 7200 OK 99 Hradec Králové 92.04 48. Sita Vratislav SSU 7341 SK Severka Šumperk 101.41 49. Kolář Viktor HOR 7300 TJ Jiskra Hořice 69.37 50. Jandera Tomáš DVP 7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt 71.34 51. Svěchota Milan MOV 7202 SKOB Ostrava 72.04 52. Sokol Milan BRM 7201 Sokol Burdych 81.41 53. Kaděra Pavel HAV 7100 SKOB Baník Havířov 90.22 54. Švancar Martin CHA 7000 OK Chrastava 107.31 55. Zemánek Miroslav SRK 7401 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 120.39 Filip Libor SRK 7101 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn DISK Novotný Tomáš ZLH 7001 OOB TJ Zlaté Hory DISK -------------------------------------------------------------------------------

H45

------------------------------------------------------------------------------- 1. Pollák Jozef 25S 6001 ATU Kosice 42.45 2. Petřivalský Marek STE 6907 SK SKI-OB Šternberk 43.06 3. Hadač Miroslav AOP 6501 Přátelé orientačního běhu Opav 45.30 4. Kavalír Karel PHK 6503 OK 99 Hradec Králové 45.36 5. Škvor Martin KAM 6700 SK Kamenice 47.22 6. Semík Luboš KAM 6201 SK Kamenice 47.38 7. Fencl Petr LPU 6901 OK Lokomotiva Pardubice 50.29 8. Vandas Luděk VAM 6601 OOB Vamberk 50.39 9. Tesař Jiří AOP 6702 Přátelé orientačního běhu Opav 50.59 10. Cych Piotr 33P 6800 Echo Twardogóra 51.07 11. Illner Jakub DKP 6601 Oddíl OB Kotlářka 51.27 12. Vydra Ivan PEN 6600 OK RECO Sport 52.23 13. Langr Jan SHK 6701 TJ Slavia Hradec Králové 52.32 14. Zikmund Zdeněk NPA 6705 SK LOB Nová Paka 53.03 15. Karvánek Petr BOR 6600 OK Jiskra Nový Bor 55.00 16. Aschermann Jan VSP 6902 USK Praha 57.32 17. Kamenický Jan PHK 6601 OK 99 Hradec Králové 58.23 18. Schuster Martin AOP 6502 Přátelé orientačního běhu Opav 60.34 19. Odehnal Roman ABM 6909 KOB Moira Brno 64.10 20. Fürst Aleš LLI 6801 TJ Loko Liberec 65.11 21. Kubec Pavel STB 6601 TJ Stadion Nový Bor 80.03 22. Stárek Filip TUR 6602 OOB TJ Turnov 84.50 23. Šimek Roman UOL 6503 SK UP Olomouc 51.04 24. Siegl Roman MFP 6700 VŠSK MFF UK Praha 51.43 25. Gossel Heiko 33D 6500 USV TU Dresden 51.58 26. Růžička Ivan PHK 6702 OK 99 Hradec Králové 53.09 27. Novotný Milan PHK 6502 OK 99 Hradec Králové 53.19 28. Ptáček Pavel BBM 6508 BETA URSUS Orienteering 54.44 29. Bartoš Luděk MLA 6701 MLOK Mariánské Lázně 54.54 30. Bílý Petr LTP 6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55.07 30. Semík Jan VSP 6507 USK Praha 55.07 32. Sklenář Josef SBR 6601 SKOB Bruntál 55.47 33. Šritr Martin TUV 6802 SOK TJ Turnov 56.01 34. Šmelík Juraj LCE 6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 56.48 35. Bendák Petr LTU 6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57.15 36. Mutinský Viktor KUO 6501 KOB Ústí nad Orlicí 58.55 37. Navrátil Rostislav TRI 6601 TJ TŽ Třinec 59.05 38. Procházka Radek LPU 6504 OK Lokomotiva Pardubice 59.47 39. Soldán Vladimír JPV 6526 Oddíl OS SK Prostějov 60.50 40. Svoboda Martin BFM 6701 SKOB Frýdek - Místek 67.42 41. Janeček Jura EKP 6701 VŠTJ Ekonom Praha 69.07 42. Lohr Ivo SCP 6801 OK Sparta Praha 70.22 43. Šebek Martin SCP 6700 OK Sparta Praha 73.37 44. Petržela Pavel LTU 6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73.54 45. Mokrý Jan ABM 6611 KOB Moira Brno 75.25 46. Vacek Milan SJI 6901 OK Jihlava 121.25 47. Cruse Kay 24D 6600 SV Robotron Dresden 68.52 48. Posselt Martin TJN 6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 81.26 49. Hanč Jaroslav VRL 6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87.36 50. Müller Rico 33D 6400 USV TU Dresden 92.51 51. Holec Honza MOV 6701 SKOB Ostrava 95.43 52. Müller Robert VAM 6900 OOB Vamberk 97.56 53. Řezáč Pavel VLI 6900 Slavia Liberec orienteering 103.20 54. Procházka Pavel KUO 6901 KOB Ústí nad Orlicí 106.25 55. Hanuš Pavel LTU 6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 116.28 56. Vývoda Zdeněk MOV 6702 SKOB Ostrava 121.45 Podmolík Tomáš TZL 6915 SKOB Zlín DISK Skyva Petr STE 6501 SK SKI-OB Šternberk DISK -------------------------------------------------------------------------------

H50

------------------------------------------------------------------------------- 1. Hubáček Josef LCE 6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 41.25 2. Krejčí Jaroslav BOR 6302 OK Jiskra Nový Bor 43.26 3. Hlaváč Jiří TBM 6116 KOS TJ Tesla Brno 44.11 4. Novák Ivo OKP 6200 SK OK 24 Praha 45.23 5. Němeček Jan VSP 6201 USK Praha 48.12 6. Poloprutský Tomáš VLI 6205 Slavia Liberec orienteering 49.23 7. Grepl Ladislav KON 6111 KOB Konice 50.02 8. Urválek Jiří TBM 6107 KOS TJ Tesla Brno 50.18 9. Šmaus Ivan TJN 6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 52.22 10. Křeček Miroslav ZPV 6213 KOB ZPV Prostějov 52.27 11. Kožina Petr PGP 6000 SK Praga 55.34 12. Ročejdl Marek KAM 6400 SK Kamenice 58.46 13. Slezák Libor LCE 6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 58.47 14. Koucký Roman EKP 6301 VŠTJ Ekonom Praha 59.02 15. Hirš Libor VBM 6000 VSK Mendelu Brno 59.20 16. Veljačik Pavel SCP 6200 OK Sparta Praha 62.38 17. Nešpor Jan TTR 6101 OOB Třebíč 63.02 18. Kaplan Jan LPU 6401 OK Lokomotiva Pardubice 63.35 19. Lužný Ladislav HAV 6000 SKOB Baník Havířov 63.37 20. Kamenický Radan OSN 6004 SK OS Nové Město n. M. 64.10 21. Dikoš Pavel BOR 6003 OK Jiskra Nový Bor 65.20 22. Wolowczyk Marek 28P 6300 UNTS Warszawa 65.21 23. Vávra Martin HOR 6302 TJ Jiskra Hořice 69.17 24. Jeřábek Luboš JPV 6112 Oddíl OS SK Prostějov 77.37 25. Schindler Jiří TJN 6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53.59 26. Pulec Pavel VBM 6201 VSK Mendelu Brno 55.57 27. Peřinka Jan AOP 6301 Přátelé orientačního běhu Opav 61.01 28. Fencl Jiří LPU 6301 OK Lokomotiva Pardubice 62.02 29. Hrabánek David PGP 6003 SK Praga 62.25 30. Pavlovec Petr BOR 6303 OK Jiskra Nový Bor 63.47 31. Šimek Tomáš FSP 6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 64.22 32. Papuga František 25S 6302 ATU Kosice 65.01 33. Rajnošek Zdeněk BZR 6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 66.01 34. Patočka Petr BBM 6300 BETA URSUS Orienteering 67.50 35. Valenta Jiří SSU 6301 SK Severka Šumperk 68.02 36. Forst Libor MFP 6301 VŠSK MFF UK Praha 68.15 37. Chmelař Pavel SHK 6402 TJ Slavia Hradec Králové 69.01 38. Korpas Jaroslav LBM 6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69.05 39. Sklenář Miroslav AOP 6302 Přátelé orientačního běhu Opav 71.55 40. Kůstka Marek VIC 6403 OB Vizovice 72.35 41. Chmelař Miroslav JPV 6217 Oddíl OS SK Prostějov 72.48 42. Sochor Tomáš HAV 6301 SKOB Baník Havířov 74.31 43. Reichl Michal MKP 6402 SK Meteor Kačerov Praha 76.39 44. Tichý Martin TJH 6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 82.24 45. Petráček Aleš SJI 6301 OK Jihlava 83.39 46. Končák Jaroslav HLV 6321 KČT - OB Holešov 84.11 47. Kovář Karel LTP 6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93.25 48. Kaňák Petr SJI 6115 OK Jihlava 95.05 49. Sedláček Jaroslav HLV 6404 KČT - OB Holešov 67.09 50. Hošek Ladislav SCP 6001 OK Sparta Praha 74.57 51. Hlaváček Lubomír PHK 6401 OK 99 Hradec Králové 78.30 52. Imlauf Martin SNA 6301 TJ START Náchod 82.45 53. Pędowski Wojciech 23P 6400 OK!Sport 85.29 54. Doškář Boris BOR 6400 OK Jiskra Nový Bor 86.58 55. Wurzel Břetislav OSN 6005 SK OS Nové Město n. M. 87.38 56. Müller Ota BOR 6101 OK Jiskra Nový Bor 88.14 57. Vydra Pavel PEN 6200 OK RECO Sport 90.33 58. Borovička Milan FSP 6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 92.27 59. Šimek Miroslav LME 6300 SK Los Mělník 97.17 60. Janeba Petr CHC 6001 K.O.B. Choceň 101.29 61. Justa Jaromír PHK 6101 OK 99 Hradec Králové 105.40 Mezník Vladimír LBE 6400 TJ Lokomotiva Beroun DISK Přibík Jan PGP 6301 SK Praga DISK Kořínek Zdeněk PEN 6201 OK RECO Sport DISK Láznička Robert TZL 6309 SKOB Zlín 65.36 -------------------------------------------------------------------------------

H55

------------------------------------------------------------------------------- 1. Leibiger Jens 18D 5900 Post SV Dresden 41.41 2. Václavek Tomáš STE 5809 SK SKI-OB Šternberk 42.27 3. Folprecht Miroslav TUR 5501 OOB TJ Turnov 44.19 4. Zdráhal Robert OOL 5707 SK Haná orienteering 44.32 5. Milota Josef MLA 5801 MLOK Mariánské Lázně 45.37 6. Škorpil Martin HOR 5700 TJ Jiskra Hořice 45.45 7. Kunc Radovan TJN 5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 46.21 8. Neumann Jaroslav STE 5902 SK SKI-OB Šternberk 47.15 9. Hausvater Karel SHK 5801 TJ Slavia Hradec Králové 48.52 10. Procházka Antonín DCE 5500 KOB Dobřichovice 49.59 11. Novák Tom DOK 5500 OK Doksy 52.43 12. Šilhavý Miroslav LPM 5800 OK Lokomotiva Plzeň 55.18 13. Trejtnar Pavel KUN 5801 TJ Sokol Kunvald 58.04 14. Kettner Pavel HCE 5900 TJ Sokol Hostivice 58.45 15. Šedivý Jiří EKP 5500 VŠTJ Ekonom Praha 60.12 16. Kulhavý Josef SRK 5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 60.34 17. Minařík Luboš TBM 5711 KOS TJ Tesla Brno 61.01 18. Flašar Jan KCK 5701 KOB Český Krumlov 63.38 19. Jakobi Zdeněk HAV 5701 SKOB Baník Havířov 68.07 20. Kaška Rudolf CHA 5500 OK Chrastava 72.14 21. Vykysalý Miroslav PHK 5902 OK 99 Hradec Králové 78.12 22. Lanc Marian TZL 5806 SKOB Zlín 84.49 23. Drągowski Robert 23P 5900 OK!Sport 54.49 24. Běhoun Pavel PHK 5701 OK 99 Hradec Králové 61.57 25. Konopáč Jiří TUR 5803 OOB TJ Turnov 63.12 26. Ryšavý Jiří MOV 5803 SKOB Ostrava 64.00 27. Kostka Evžen AOP 5701 Přátelé orientačního běhu Opav 65.24 28. Kavka Jiří SCP 5900 OK Sparta Praha 65.58 29. Moravec Stanislav SOP 5801 OOB TJ Slezan Opava 68.40 30. Gazdačko Milan SHK 5702 TJ Slavia Hradec Králové 68.44 31. Fanta Miroslav EKP 5800 VŠTJ Ekonom Praha 69.51 32. Beneš Josef SJC 5801 TJ Sportcentrum Jičín 71.26 33. Jirka Jiří ZPV 5501 KOB ZPV Prostějov 71.37 34. Albert František OOL 5804 SK Haná orienteering 79.22 35. Tupec Jiří VAM 5801 OOB Vamberk 79.54 36. Novotný Miroslav LPU 5905 OK Lokomotiva Pardubice 80.55 37. Višňa Milan OOL 5904 SK Haná orienteering 81.42 38. Vícha Vladimír LPU 5801 OK Lokomotiva Pardubice 82.42 39. Petr Václav MOV 5801 SKOB Ostrava 82.47 40. Mutina Vlastimil BFM 5701 SKOB Frýdek - Místek 82.59 41. Horák Petr TJN 5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 83.01 42. Balcar Aleš PHK 5703 OK 99 Hradec Králové 87.56 43. Krejčík Zbyněk TZL 5704 SKOB Zlín 90.56 44. Kundisch Diethard 33D 5400 USV TU Dresden 96.07 45. Tomaščin Jaroslav MKP 5800 SK Meteor Kačerov Praha 96.57 46. Šváb Jan VSP 5801 USK Praha 125.26 Sucharda Jiří BOR 5802 OK Jiskra Nový Bor DISK Hornik Zbigniew 75P 5600 Hornik DISK Kršák Karel VIC 5902 OB Vizovice DISK -------------------------------------------------------------------------------

H60

------------------------------------------------------------------------------- 1. Uher Petr VSP 5001 USK Praha 43.35 2. Škoda Přemek VLI 5301 Slavia Liberec orienteering 45.51 3. Hickethier Manfred VLI 5201 Slavia Liberec orienteering 48.06 4. Juřeník Josef MOV 5201 SKOB Ostrava 48.33 5. Přinda Oldřich VLI 5101 Slavia Liberec orienteering 51.42 6. Laciga Zdeněk VSP 5200 USK Praha 55.12 7. Provazník Jiří TUR 5102 OOB TJ Turnov 55.33 8. Knap Jan LPU 5101 OK Lokomotiva Pardubice 57.29 9. Juračka Vojtěch LPU 5404 OK Lokomotiva Pardubice 58.39 10. Farář Jaroslav VRL 5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59.45 11. Zabloudil Pavel TBM 5003 KOS TJ Tesla Brno 59.59 12. Navrátil Antonín UOL 5301 SK UP Olomouc 61.43 13. Rychlý Miloš OOP 5302 TJ Opava 61.56 14. Horáček Miroslav VLI 5000 Slavia Liberec orienteering 62.49 15. Kalibán Jaroslav NPA 5101 SK LOB Nová Paka 64.03 16. Jelínek Vít TZL 5102 SKOB Zlín 65.54 17. Hořínek Jaroslav VSP 5000 USK Praha 66.14 18. Valter Petr KBP 4500 KBP Praha 71.17 19. Sponar Jan TBM 5004 KOS TJ Tesla Brno 73.00 20. Štregl Tomáš VRL 5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75.08 21. Uhmann Petr TBM 5103 KOS TJ Tesla Brno 81.01 22. Jurčák Karel SOP 5101 OOB TJ Slezan Opava 93.01 23. Barták Jiří CHA 5100 OK Chrastava 56.06 24. Orálek Miroslav TTR 5201 OOB Třebíč 56.12 25. Čípa Jiří CET 5002 TJ Loko Česká Třebová 58.30 26. Novák Karel NPA 5001 SK LOB Nová Paka 59.57 27. Hora Vladimír VSP 5100 USK Praha 63.13 28. Štěrba Pavel LPU 5408 OK Lokomotiva Pardubice 63.24 29. Cabrnoch Jiří DKL 5400 KOB Kladno 64.04 30. Třasák Milan LPU 5206 OK Lokomotiva Pardubice 66.34 31. Matras Jaroslav CHT 5301 OOB SK Chrast 68.03 32. Böhm Karel TJN 5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 78.26 33. Rančák Josef BOR 5004 OK Jiskra Nový Bor 81.05 34. Kolář Leopold VRB 5404 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 82.05 35. Denemarek Oldřich BBM 5100 BETA URSUS Orienteering 85.21 36. Hamáček Bohuslav LBE 5000 TJ Lokomotiva Beroun 87.18 37. Ševčík Milan CHA 5003 OK Chrastava 98.02 38. Ševčík Břetislav OOP 5001 TJ Opava 105.31 39. Brumek Stanislav DKL 5201 KOB Kladno 109.21 40. Ptáček Ladislav BBM 5300 BETA URSUS Orienteering 113.29 Robotka Libor PBM 5303 TJ Spartak 1. Brněnská DISK Klimpl Petr LPU 5401 OK Lokomotiva Pardubice DISK Liberský Mirko MKP 5100 SK Meteor Kačerov Praha DISK nechyba jiri 61C 5300 Stara Hut DISK Farář Václav LPU 5201 OK Lokomotiva Pardubice 53.42 -------------------------------------------------------------------------------

H65

------------------------------------------------------------------------------- 1. Knobloch Jindřich VRL 4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46.52 2. Švadlena Jiří CHC 4601 K.O.B. Choceň 47.43 3. Peterka František TJP 4900 TJ Sokol Troja 48.35 4. Buriánek Jaromír SCP 4700 OK Sparta Praha 50.03 5. Chmelík Aleš VBM 4732 VSK Mendelu Brno 50.29 6. Fridrich Jaroslav LPU 4501 OK Lokomotiva Pardubice 52.28 7. Karmazín Petr VLI 4901 Slavia Liberec orienteering 53.20 8. Conrad Helmut 33D 4000 USV TU Dresden 53.23 9. Edward Bartkowiak 34P 4800 WKS Grunwald Poznań 53.36 10. Hrobař Rudolf SRK 4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 54.42 11. Jelínek Petr TZL 4902 SKOB Zlín 55.36 12. Sikora Miroslav BOV 4802 TJ Baník Ostrava OKD 56.52 13. Sklenář Antonín STE 4801 SK SKI-OB Šternberk 58.22 14. Bílek Vratislav SJC 4801 TJ Sportcentrum Jičín 59.11 15. Babák Jiří ZLH 4801 OOB TJ Zlaté Hory 59.28 16. Ježek Ladislav VLI 4900 Slavia Liberec orienteering 62.49 17. Procházka Aleš DKP 4700 Oddíl OB Kotlářka 70.01 18. Stehno Pavel DKP 4900 Oddíl OB Kotlářka 55.42 19. Švec Zdeněk SLA 4700 SKOB Slaný 64.00 20. Rejmont Milan LTU 4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67.23 21. Kříž Pavel PZR 4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67.58 22. Koč Zdeněk MKP 4700 SK Meteor Kačerov Praha 70.52 23. Kadavý Zdeněk CHA 4901 OK Chrastava 74.05 24. Zlesák Zdeněk JIL 4701 OK Jilemnice 75.27 25. Nosál Stanislav LBE 4600 TJ Lokomotiva Beroun 77.50 26. Novák Miloš SCP 4600 OK Sparta Praha 78.00 27. Nejezchleba Jiří KAS 4600 KOB Kamenický Šenov 80.27 28. Sokolář Zdeněk SNA 4501 TJ START Náchod 89.57 29. Jirásek Jaroslav SCH 4701 TJ Skalka Cheb 90.19 30. Blažek Václav SBR 4701 SKOB Bruntál 95.01 31. Tvrdek Vojtěch LBE 4900 TJ Lokomotiva Beroun 100.08 32. Procházka Jan TBM 4907 KOS TJ Tesla Brno 108.35 33. Rokosz Bohumil MOV 4803 SKOB Ostrava 130.56 Pospíšil Jaromír PZR 4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK Novotný Stanisl OOP 4800 TJ Opava DISK Zelený Vladimír PGP 4800 SK Praga DISK Jakubec Jindřich TUR 4801 OOB TJ Turnov 66.10 -------------------------------------------------------------------------------

H70

------------------------------------------------------------------------------- 1. Vlach Oldřich BOV 4403 TJ Baník Ostrava OKD 53.17 2. Fišák Jan MLA 4401 MLOK Mariánské Lázně 55.12 3. Šmelík Ĺudo 47S 4300 Rapid Bratislava 55.21 4. Čadil Jan FSP 4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 57.29 5. Rychlý Rudolf PHK 4101 OK 99 Hradec Králové 61.39 6. Bauer Emil VBM 4410 VSK Mendelu Brno 74.56 7. Novotný František PUL 4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 84.15 8. Ostřanský Josef SSU 4302 SK Severka Šumperk 51.16 9. Dufek Jan TBM 4231 KOS TJ Tesla Brno 55.15 10. Gřunděl Ivan SJH 4201 SJH Jindřichův Hradec 57.20 11. Procházka Zdenko DKP 4300 Oddíl OB Kotlářka 68.43 12. Máslo Miroslav SHK 4001 TJ Slavia Hradec Králové 90.42 -------------------------------------------------------------------------------

H75

------------------------------------------------------------------------------- 1. Havlík Jaroslav SJC 3601 TJ Sportcentrum Jičín 44.42 2. Attl Vladimír PGP 3800 SK Praga 47.49 3. Láznička Alois TZL 3613 SKOB Zlín 49.37 4. Mikulecký Jan PHK 3801 OK 99 Hradec Králové 60.51 5. Křtěnský Jaroslav BOR 3600 OK Jiskra Nový Bor 64.52 6. Zemánek Bohumil VRL 3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83.21 7. Beránek Miroslav BOR 3900 OK Jiskra Nový Bor 68.17 8. Novotný Petr PHK 3802 OK 99 Hradec Králové 79.18 9. Vykysalý František PHK 3002 OK 99 Hradec Králové 91.27 10. Langr Jan BOR 3601 OK Jiskra Nový Bor 94.37 11. Valla Stanislav TZL 3125 SKOB Zlín 207.15 -------------------------------------------------------------------------------