Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H21E      3.30 km, 290 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Procházka Jan             PGP8206 C SK Praga                        36.31         
 2. Kašpar Michal             TZL9308 C SKOB Zlín                       41.43   + 5.12
 3. Hostaš Petr               TUR9001 C OOB TJ Turnov                   44.58   + 8.27
 4. Luštický Martin           TUR8700 C OOB TJ Turnov                   45.49   + 9.18
 5. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ START Náchod                 46.32   +10.01
 6. Karvánek Matouš           BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor              47.14   +10.43
 7. Polášek Jan               TZL8601 C SKOB Zlín                       52.22   +15.51
 8. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         55.12   +18.41
    Richter Friedmar          33D8100 C USV TU Dresden                   DISK         
MS  Al Ktebi Khalid           47A8406 C XUA UAE Military Team           76.52   +40.21
MS  Al Hashmi Abdula Aziz     47A8307 C XUA UAE Military Team           74.39   +38.08
MS  Al Yamahi Salem           47A8306 C XUA UAE Military Team           66.31   +29.60
MS  Al Mazrouei Rashed        47A8807 C XUA UAE Military Team           80.44   +44.13
MS  Al Zeyoudi Seed           47A7306 C XUA UAE Military Team           78.40   +42.09
MS  Al Rubaei Mohammed        47A8107 C XUA UAE Military Team           76.53   +40.22
MS  Al Sheraifi Suhail        47A6408 C XUA UAE Military Team           75.05   +38.34
MS  Neumann Josef             33D8400 C USV TU Dresden                  40.19   + 3.48
MS  Pachnik Wojciech          19P9100 C Tukan Iwiny                     46.25   + 9.54
MS  Al Kaabi Salem            47A8006 C XUA UAE Military Team           69.12   +32.41
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D16A      2.20 km, 160 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sieglová Eliška           PGP9954 A SK Praga                        28.21         
 2. Staňová Karolína          BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor              30.11   + 1.50
 3. Janošíkova Tereza         UOL9950 A SK UP Olomouc                   30.27   + 2.06
 4. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        30.40   + 2.19
 5. Vyhnálková Barbora        RIC9850 A OB Říčany                       31.43   + 3.22
 6. Waňková Martina           VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         33.05   + 4.44
 7. Chaloupská Barbora        PHK9951 A OK 99 Hradec Králové            33.38   + 5.17
 8. Čechová Tereza            SJI9852 A OK Jihlava                      34.08   + 5.47
 9. Kopecká Anna              LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice         34.10   + 5.49
10. Větříčková Andrea         SHK9951 A TJ Slavia Hradec Králové        34.49   + 6.28
11. Sokolářová Šárka          TUR9999 B OOB TJ Turnov                   34.50   + 6.29
12. Chaloupková Veronika      CHC9852 A K.O.B. Choceň                   36.20   + 7.59
13. Hojná Eliška              SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec           36.34   + 8.13
14. Malinová Apolena          SHK9952 B TJ Slavia Hradec Králové        36.41   + 8.20
15. Semrádová Jana            CHC9951 A K.O.B. Choceň                   38.13   + 9.52
16. Kohoutová Barbora         BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor              38.23   +10.02
17. Firešová Markéta          ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno              40.00   +11.39
18. Grycová Kateřina          TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno               40.48   +12.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D18A      2.40 km, 185 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štičková Anna             LLI9651 A TJ Loko Liberec                 28.28         
 2. Hančová Petra             VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         30.00   + 1.32
 3. Nováková Tereza           DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka               30.27   + 1.59
 4. Odehnalová Tereza         ABM9757 A KOB Moira Brno                  31.31   + 3.03
 5. Kožinová Zuzana           PGP9650 A SK Praga                        31.38   + 3.10
 6. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                31.46   + 3.18
 7. Kovářová Lenka            LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice       32.06   + 3.38
 8. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         32.57   + 4.29
 9. Červená Adéla             SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové        33.02   + 4.34
10. Chládková Simona          LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice         33.37   + 5.09
11. Veljačiková Hana          SCP9750 A OK Sparta Praha                 34.35   + 6.07
12. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       34.44   + 6.16
13. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    35.52   + 7.24
14. Kubínová Veronika         SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary          37.13   + 8.45
15. Šádková Martina           PHK9653 A OK 99 Hradec Králové            37.49   + 9.21
16. Šimůnková Gabriela        TAP9755 A KOB TRETRA Praha                43.28   +14.60
17. Jansová Doubravka         LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice         47.56   +19.28
    Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D20A      2.50 km, 200 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotná Markéta           PHK9451 R OK 99 Hradec Králové            33.03         
 2. Tesařová Markéta          ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno              34.19   + 1.16
 3. Svobodová Lenka           PHK9551 R OK 99 Hradec Králové            35.02   + 1.59
 4. Bořánková Karolína        KAM9550 E SK Kamenice                     38.16   + 5.13
 5. Nieke Patricia            TUR9552 B OOB TJ Turnov                   38.51   + 5.48
 6. Doleželová Kateřina       LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice         39.00   + 5.57
 7. Hlubučková Kristýna       KAM9551 R SK Kamenice                     39.50   + 6.47
 8. Tichá Tereza              SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec           40.27   + 7.24
 9. Drągowska Maria           23P9550 C OK!Sport                        40.56   + 7.53
10. Dlouhá Hana               DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka               41.45   + 8.42
11. Horová Pavla              LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice         42.26   + 9.23
12. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     43.04   +10.01
13. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       43.11   +10.08
14. Kosová Štěpánka           LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice         48.21   +15.18
15. Voborníková Alena         LPU9458 R OK Lokomotiva Pardubice         49.10   +16.07
16. Chromá Kateřina           ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno              49.13   +16.10
17. Tužilová Magdaléna        ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno              51.48   +18.45
18. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       56.09   +23.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D21A      3.20 km, 290 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Vendula        UOL9353 E SK UP Olomouc                   37.15         
 2. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         38.26   + 1.11
 3. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              38.52   + 1.37
 4. Indráková Adélka          ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno              39.04   + 1.49
 5. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         39.05   + 1.50
 6. Omová Michaela            TUR8153 E OOB TJ Turnov                   39.44   + 2.29
 7. Kozáková Zdenka           TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno               40.13   + 2.58
 8. Šístková Iveta            LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice         41.20   + 4.05
 9. Heczková Bohdana          VLI7750 R Slavia Liberec orienteering     41.27   + 4.12
10. Hlavová Hana              ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno              41.31   + 4.16
11. Müllerová Věra            VAM9051 C OOB Vamberk                     41.56   + 4.41
12. Hermanová Zuzana          LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice         42.07   + 4.52
13. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            42.09   + 4.54
14. Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov                   42.23   + 5.08
15. Tichovská Martina         PGP8658 C SK Praga                        44.10   + 6.55
16. Karochová Simona          DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka               45.12   + 7.57
17. Jiřištová Zuzana          DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka               47.27   +10.12
18. Čepová Daniela            PHK8951 R OK 99 Hradec Králové            47.58   +10.43
19. Mechlová Lenka            SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové        48.03   +10.48
20. Janatová Lucie            DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka               48.04   +10.49
21. Kosová Denisa             PHK9150 R OK 99 Hradec Králové            50.19   +13.04
22. Spurná Martina            PGP8556 E SK Praga                        53.07   +15.52
23. Hrušková Barbora          ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno              59.21   +22.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D35A      2.80 km, 210 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kašková Kateřina          CHA7850 C OK Chrastava                    46.01         
 2. Malá Věra                 JIL7752 C OK Jilemnice                    47.08   + 1.07
 3. Gajdová Kristina          VSP7752 C USK Praha                       47.36   + 1.35
 4. Pekárková Eva             TZL7653 C SKOB Zlín                       48.03   + 2.02
 5. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov               48.17   + 2.16
 6. Králová Michaela          MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha               51.59   + 5.58
 7. Nechanická Daniela        OSN7557 C SK OS Nové Město n. M.          53.33   + 7.32
 8. Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               54.17   + 8.16
 9. Kučerová Marie            VSP7551 C USK Praha                       56.10   +10.09
10. Svobodová Jitka           VSP7450 C USK Praha                       57.42   +11.41
11. Čechová Marcela           TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno               60.02   +14.01
12. Širůčková Daniela         73C7650 C xxx                             61.34   +15.33
13. Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                      63.51   +17.50
14. Zitková Radka             LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice         75.25   +29.24
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D40A      2.80 km, 195 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chaloupská Pavlína        PHK7051 C OK 99 Hradec Králové            45.30         
 2. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       46.41   + 1.11
 3. Podrábská Marie           VLI7451 C Slavia Liberec orienteering     47.25   + 1.55
 4. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        50.53   + 5.23
 5. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   51.35   + 6.05
 6. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             54.47   + 9.17
 7. Čečrdlová Marcela         EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha               54.53   + 9.23
 8. Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            55.23   + 9.53
 9. Zurynková Jana            EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha               55.42   +10.12
10. Batani Hana               TZL7351 C SKOB Zlín                       56.15   +10.45
11. Myslivcová Lenka          SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové        58.10   +12.40
12. Škorpilová Jana           SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín           58.19   +12.49
13. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  64.33   +19.03
14. Posseltová Romana         TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  64.55   +19.25
15. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                69.14   +23.44
16. Křivdová Lenka            CHC7251 C K.O.B. Choceň                   77.03   +31.33
17. Nehasilová Zuzana         LDC7150 C KOB Děčín                       77.31   +32.01
18. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     84.21   +38.51
19. Kalenská Kateřina         STH7351 C SK Studenec                     99.02   +53.32
    Kostková Jana             AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opav   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D45A      2.60 km, 185 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    37.28         
 2. Novotná Petra             PHK6651 C OK 99 Hradec Králové            38.16   + 0.48
 3. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov               39.35   + 2.07
 4. Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                        41.33   + 4.05
 5. Klinkerová Jitka          KAM6450 C SK Kamenice                     43.18   + 5.50
 6. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               46.06   + 8.38
 7. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              46.09   + 8.41
 8. Eckardt Cornelia          33D6950 C USV TU Dresden                  48.42   +11.14
 9. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             48.53   +11.25
10. Linková Iva               TUR6850 C OOB TJ Turnov                   51.02   +13.34
11. Wurzelová Dana            CHT6654 C OOB SK Chrast                   51.08   +13.40
12. Rejholcová Andrea         BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor              52.18   +14.50
13. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               53.31   +16.03
14. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              54.53   +17.25
15. Němečková Jarmila         VSP6650 C USK Praha                       55.20   +17.52
16. Tesařová Bohumila         TRI6957 C TJ TŽ Třinec                    55.56   +18.28
17. Wolowczyk Mariola         28P6851 C UNTS Warszawa                   58.31   +21.03
18. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             59.51   +22.23
19. Kamenická Lenka           OSN6955 C SK OS Nové Město n. M.          61.01   +23.33
20. Zalabová Martina          SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín           62.20   +24.52
21. Čermáková Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         63.40   +26.12
22. Mrázová Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice                70.05   +32.37
23. Janečková Dagmar          EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha               70.12   +32.44
24. Fencíková Vladislava      JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        72.23   +34.55
    Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D50A      2.40 km, 175 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     42.11         
 2. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     46.23   + 4.12
 3. Voltrová Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                      50.34   + 8.23
 4. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              50.51   + 8.40
 5. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         54.58   +12.47
 6. Juračková Jana            LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice         55.08   +12.57
 7. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   56.34   +14.23
 8. Kubíčková Marcela         PHK6251 C OK 99 Hradec Králové            61.41   +19.30
 9. Syslová Iva               TTR6151 C OOB Třebíč                      65.45   +23.34
10. Hindráková Martina        LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       66.37   +24.26
11. Košková Vlasta            LLI6351 C TJ Loko Liberec                 67.31   +25.20
12. Benešová Iva              SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín           68.58   +26.47
13. Zuzánková Růžena          TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  70.52   +28.41
14. Tichá Jana                TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   71.48   +29.37
15. Petrželová Alena          LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       77.41   +35.30
16. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        84.22   +42.11
    Hrstková Dana             SJI6051 C OK Jihlava                       DISK         
    Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D55A      2.20 km, 155 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rosecká Alena             PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     40.29         
 2. Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                        44.35   + 4.06
 3. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         47.07   + 6.38
 4. Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      48.08   + 7.39
 5. Flašarová Marie           KCK5756 C KOB Český Krumlov               51.36   +11.07
 6. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               51.43   +11.14
 7. Nýdrlová Eva              VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         52.43   +12.14
 8. Šedivá Miroslava          EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha               53.06   +12.37
 9. Konopáčová Jana           TUR5650 C OOB TJ Turnov                   55.35   +15.06
10. Bláhová Luba              SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové        56.46   +16.17
11. Hušková Eva               NPA5754 C SK LOB Nová Paka                58.12   +17.43
12. Běhounová Jiřina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové            69.26   +28.57
13. Kadavá Eva                CHA5750 C OK Chrastava                    72.17   +31.48
    Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D60A      2.20 km, 150 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horová Magda              VSP5450 C USK Praha                       33.16         
2. Šaffková Zuzana           CHA5150 C OK Chrastava                    43.49   +10.33
3. Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                55.28   +22.12
4. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       56.06   +22.50
5. Nováková Svatava          SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary          57.49   +24.33
6. Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     61.42   +28.26
7. Omová Jana                TUR5150 C OOB TJ Turnov                   64.07   +30.51
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D65A      2.00 km, 145 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horáčková Stanislava      VLI4950 C Slavia Liberec orienteering     56.24         
2. Kohoutová Jitřenka        UVP4850 C Slovan Praha                    59.12   + 2.48
3. Haňkovská Jana            PGP4050 C SK Praga                        69.23   +12.59
4. Kašková Eva               CHA4650 C OK Chrastava                    72.17   +15.53
5. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            72.36   +16.12
6. Kutáčková Stanislava      LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       80.20   +23.56
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D70A      1.90 km, 130 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            58.48         
2. Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno               88.45   +29.57
3. Zmeková Míla              SLP4451 C OOB Slavia Praha               111.47   +52.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D75A      1.80 km, 105 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H16A      2.40 km, 185 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sýkora Vojtěch            LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice        31.12         
 2. Koštejn Vít               DOK9800 A OK Doksy                        32.33   + 1.21
 3. Gebrt Jan                 SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové        33.00   + 1.48
 4. Hirš Otakar               ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno              33.23   + 2.11
 5. Jirka Mikuláš             ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov               37.57   + 6.45
 6. Černocký Libor            LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice        38.38   + 7.26
 7. Vystavěl Ondřej           JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov           40.25   + 9.13
 8. Bendák Jan                LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       40.32   + 9.20
 9. Hausenblas Šimon          KAM9803 A SK Kamenice                     41.09   + 9.57
10. Jílek Ondřej              KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šum  41.34   +10.22
11. Křivda Tomáš              CHC9901 A K.O.B. Choceň                   43.08   +11.56
12. Fencl Jonáš               LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice         43.18   +12.06
13. Roudný Martin             LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice         44.39   +13.27
14. Kašpar Petr               SSU9911 A SK Severka Šumperk              49.19   +18.07
15. Hlaváč Ondřej             TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno               52.41   +21.29
    Mareš Vít                 BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor               DISK         
    Melichar Vojtěch          LLI9802 A TJ Loko Liberec                  DISK         
    Vandas Daniel             PHK9805 A OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H18A      2.80 km, 230 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kettner Vojtěch           KAM9601 A SK Kamenice                     29.10         
 2. Mudrák Štěpán             LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice        31.01   + 1.51
 3. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        33.42   + 4.32
 4. Wolf Filip                TUR9701 A OOB TJ Turnov                   34.35   + 5.25
 5. Navrátil Šimon            PGP9702 A SK Praga                        36.48   + 7.38
 6. Glonek Jakub              AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opav  36.53   + 7.43
 7. Illner Vojtěch            DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka               37.25   + 8.15
 8. Slíva Jan                 LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice        38.21   + 9.11
 9. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         38.23   + 9.13
10. Semrád Ladislav           CHC9701 A K.O.B. Choceň                   39.18   +10.08
11. Sova František            LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň             41.18   +12.08
12. Lucerski Maciek           PHK9700 C OK 99 Hradec Králové            41.53   +12.43
13. Landovský Jakub           PGP9601 B SK Praga                        42.30   +13.20
14. Otruba Vojtěch            JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov           45.32   +16.22
15. Kanta Martin              LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice         50.50   +21.40
    Vacek Vojtěch             SJI9602 A OK Jihlava                       DISK         
    Zikmund Zdeněk            SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín            DISK         
    Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H20A      3.20 km, 300 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. BERGER Xander             ZBM9431 C SK Žabovřesky Brno              30.02         
 2. Minář Marek               ASU9444 E Magnus Orienteering             31.25   + 1.23
 3. Semík Ondřej              KAM9401 R SK Kamenice                     32.25   + 2.23
 4. Hubáček Jonáš             LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice        32.32   + 2.30
 5. Wolowczyk Krzysztof       28P9501 C UNTS Warszawa                   32.43   + 2.41
 6. Dzioba Mateusz            PHK9500 R OK 99 Hradec Králové            35.34   + 5.32
 7. Kettner Lukáš             KAM9403 R SK Kamenice                     35.46   + 5.44
 8. Horák Patrik              TUR9502 R OOB TJ Turnov                   36.11   + 6.09
 9. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              36.44   + 6.42
10. Pavlovec Jan              BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor              36.47   + 6.45
11. Grundmann Jan             LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice         37.26   + 7.24
12. Záděra Pavel              BBM9500 R BETA URSUS Orienteering         37.30   + 7.28
13. Horvát Petr               ASU9447 E Magnus Orienteering             37.49   + 7.47
14. Parfianowicz Piotr        28P9400 C UNTS Warszawa                   38.29   + 8.27
15. Döllgast Moritz           18D9500 C Post SV Dresden                 41.06   +11.04
16. Waněk Adam                LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice         41.24   +11.22
17. Valeš Jiří                LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň             41.43   +11.41
18. Pauser Jakob              ZBM9402 C SK Žabovřesky Brno              46.07   +16.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:56
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H21A      4.00 km, 395 m, 24 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga                        37.13         
 2. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              37.22   + 0.09
 3. Procházka Jan             PGP8407 E SK Praga                        38.38   + 1.25
 4. Kodeda Štěpán             SJC8818 E TJ Sportcentrum Jičín           38.44   + 1.31
 5. Petržela Jan              PHK9200 E OK 99 Hradec Králové            38.48   + 1.35
 6. Král Vojtěch              SSU8841 E SK Severka Šumperk              39.00   + 1.47
 7. Ridefelt Albin            14S1400 C OK Linné                        39.20   + 2.07
 8. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              39.49   + 2.36
 9. Chloupek Adam             ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno              40.46   + 3.33
10. Dwojak Wojciech           SHK8101 C TJ Slavia Hradec Králové        41.01   + 3.48
11. Horáček Michal            VLI7700 R Slavia Liberec orienteering     41.16   + 4.03
12. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno              41.25   + 4.12
13. Jedlička Michal           SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové        41.34   + 4.21
14. Kubelka Tomáš             LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice         41.52   + 4.39
15. Hradec Pavel              TUR8801 E OOB TJ Turnov                   42.57   + 5.44
16. Kozák Osvald              TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno               43.11   + 5.58
17. Lučan Vladimír            LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice         43.29   + 6.16
18. Krajčík Michal            25S8704 C ATU Kosice                      43.37   + 6.24
19. Kubát Pavel               PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            43.38   + 6.25
20. Wolf Daniel               TUR9100 E OOB TJ Turnov                   43.55   + 6.42
21. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         44.26   + 7.13
22. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               44.42   + 7.29
23. Poklop Martin             SSU8802 E SK Severka Šumperk              44.54   + 7.41
24. Štěrba Zbyněk             LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice         46.18   + 9.05
25. Zakouřil Vít              TUR9301 R OOB TJ Turnov                   46.49   + 9.36
26. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         46.56   + 9.43
27. Krejčík Jiří              TZL8301 C SKOB Zlín                       47.37   +10.24
28. Kolovský František        LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň             47.43   +10.30
29. Škoda Jakub               VLI8800 R Slavia Liberec orienteering     48.17   +11.04
30. Bravený Vít               ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno              48.27   +11.14
31. Beneš Jan                 SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín           51.45   +14.32
32. Fučík Karel               VBM7246 R VSK Mendelu Brno                57.14   +20.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H35A      3.60 km, 260 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štěpánek Martin           TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno               41.21         
 2. Polák Vlastimil           VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         41.55   + 0.34
 3. Holas Tomáš               AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opav  43.44   + 2.23
 4. Koťátko Zdeněk            SJC7701 C TJ Sportcentrum Jičín           44.11   + 2.50
 5. Jirásek Aleš              LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice         47.11   + 5.50
 6. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               47.34   + 6.13
 7. Švadlena Pavel            CHC7502 C K.O.B. Choceň                   47.42   + 6.21
 8. Král Aleš                 MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha               47.56   + 6.35
 9. Dvořáček Jiří             TTR7502 C OOB Třebíč                      48.27   + 7.06
10. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská          49.54   + 8.33
11. Pachner Pavel             VLI7503 C Slavia Liberec orienteering     50.32   + 9.11
12. Kárník Jan                LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice         50.48   + 9.27
13. Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové            51.17   + 9.56
14. Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  51.35   +10.14
15. Kříž Libor                LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice         51.39   +10.18
16. Fujáček Jan               SCP7506 C OK Sparta Praha                 51.52   +10.31
17. Vítek Tomáš               PHK7702 C OK 99 Hradec Králové            52.35   +11.14
18. Šístek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha                 55.05   +13.44
19. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                56.14   +14.53
20. Nehasil David             BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor              57.02   +15.41
21. Jedlička Marek            SHK7502 C TJ Slavia Hradec Králové        58.40   +17.19
22. Toužil Karel              SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové        63.37   +22.16
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H40A      3.40 km, 275 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kučera Jan                VSP7302 C USK Praha                       41.55         
 2. Pekárek Evžen             TZL7007 C SKOB Zlín                       43.14   + 1.19
 3. Šidla Jan                 TZL6808 C SKOB Zlín                       44.36   + 2.41
 4. Zuzánek Zdeněk            TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  45.47   + 3.52
 5. Venhoda Milan             SJI7104 C OK Jihlava                      47.03   + 5.08
 6. Macek Martin              SNA7106 C TJ START Náchod                 48.13   + 6.18
 7. Vácha Tomáš               BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor              48.23   + 6.28
 8. Netopil Libor             VAM7401 C OOB Vamberk                     49.20   + 7.25
 9. Drbal Jan                 PGP7101 C SK Praga                        52.17   +10.22
10. Horký Jan                 UOL7100 C SK UP Olomouc                   54.28   +12.33
11. Sokolář Zdeněk            SNA7201 C TJ START Náchod                 55.23   +13.28
12. Zrník Tomáš               OSN7118 C SK OS Nové Město n. M.          56.15   +14.20
13. Valík Luděk               AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opav  56.20   +14.25
14. Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga                        57.16   +15.21
15. Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové        58.31   +16.36
16. Kurfürst Pavel            FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     58.32   +16.37
17. Nehasil Vladislav         LDC7101 C KOB Děčín                       58.46   +16.51
18. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov               60.36   +18.41
19. Průša Michal              VSP7310 C USK Praha                       61.40   +19.45
20. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    62.27   +20.32
21. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              66.42   +24.47
22. Martan Jiří               VLI7300 C Slavia Liberec orienteering     68.10   +26.15
23. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ START Náchod                 69.47   +27.52
24. Volák Pavel               BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  75.36   +33.41
    Filip Libor               SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H45A      3.20 km, 245 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pollák Jozef              25S6001 C ATU Kosice                      42.45         
 2. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             43.06   + 0.21
 3. Hadač Miroslav            AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opav  45.30   + 2.45
 4. Kavalír Karel             PHK6503 C OK 99 Hradec Králové            45.36   + 2.51
 5. Škvor Martin              KAM6700 C SK Kamenice                     47.22   + 4.37
 6. Semík Luboš               KAM6201 C SK Kamenice                     47.38   + 4.53
 7. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         50.29   + 7.44
 8. Vandas Luděk              VAM6601 C OOB Vamberk                     50.39   + 7.54
 9. Tesař Jiří                AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opav  50.59   + 8.14
10. Cych Piotr                33P6800 C Echo Twardogóra                 51.07   + 8.22
11. Illner Jakub              DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka               51.27   + 8.42
12. Vydra Ivan                PEN6600 C OK RECO Sport                   52.23   + 9.38
13. Langr Jan                 SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové        52.32   + 9.47
14. Zikmund Zdeněk            NPA6705 C SK LOB Nová Paka                53.03   +10.18
15. Karvánek Petr             BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor              55.00   +12.15
16. Aschermann Jan            VSP6902 C USK Praha                       57.32   +14.47
17. Kamenický Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            58.23   +15.38
18. Schuster Martin           AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opav  60.34   +17.49
19. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  64.10   +21.25
20. Fürst Aleš                LLI6801 C TJ Loko Liberec                 65.11   +22.26
21. Kubec Pavel               STB6601 C TJ Stadion Nový Bor             80.03   +37.18
22. Stárek Filip              TUR6602 C OOB TJ Turnov                   84.50   +42.05
    Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H50A      3.10 km, 260 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Josef             LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice        41.25         
 2. Krejčí Jaroslav           BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor              43.26   + 2.01
 3. Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno               44.11   + 2.46
 4. Novák Ivo                 OKP6200 C SK OK 24 Praha                  45.23   + 3.58
 5. Němeček Jan               VSP6201 C USK Praha                       48.12   + 6.47
 6. Poloprutský Tomáš         VLI6205 C Slavia Liberec orienteering     49.23   + 7.58
 7. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      50.02   + 8.37
 8. Urválek Jiří              TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno               50.18   + 8.53
 9. Šmaus Ivan                TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  52.22   +10.57
10. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov               52.27   +11.02
11. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        55.34   +14.09
12. Ročejdl Marek             KAM6400 C SK Kamenice                     58.46   +17.21
13. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        58.47   +17.22
14. Koucký Roman              EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha               59.02   +17.37
15. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                59.20   +17.55
16. Veljačik Pavel            SCP6200 C OK Sparta Praha                 62.38   +21.13
17. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      63.02   +21.37
18. Kaplan Jan                LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice         63.35   +22.10
19. Lužný Ladislav            HAV6000 C SKOB Baník Havířov              63.37   +22.12
20. Kamenický Radan           OSN6004 C SK OS Nové Město n. M.          64.10   +22.45
21. Dikoš Pavel               BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor              65.20   +23.55
22. Wolowczyk Marek           28P6300 C UNTS Warszawa                   65.21   +23.56
23. Vávra Martin              HOR6302 C TJ Jiskra Hořice                69.17   +27.52
24. Jeřábek Luboš             JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov           77.37   +36.12
    Mezník Vladimír           LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H55A      2.90 km, 260 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Leibiger Jens             18D5900 C Post SV Dresden                 41.41         
 2. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             42.27   + 0.46
 3. Folprecht Miroslav        TUR5501 C OOB TJ Turnov                   44.19   + 2.38
 4. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            44.32   + 2.51
 5. Milota Josef              MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně            45.37   + 3.56
 6. Škorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice                45.45   + 4.04
 7. Kunc Radovan              TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  46.21   + 4.40
 8. Neumann Jaroslav          STE5902 C SK SKI-OB Šternberk             47.15   + 5.34
 9. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        48.52   + 7.11
10. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                49.59   + 8.18
11. Novák Tom                 DOK5500 C OK Doksy                        52.43   +11.02
12. Šilhavý Miroslav          LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň             55.18   +13.37
13. Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                58.04   +16.23
14. Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Sokol Hostivice              58.45   +17.04
15. Šedivý Jiří               EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha               60.12   +18.31
16. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  60.34   +18.53
17. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno               61.01   +19.20
18. Flašar Jan                KCK5701 C KOB Český Krumlov               63.38   +21.57
19. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              68.07   +26.26
20. Kaška Rudolf              CHA5500 C OK Chrastava                    72.14   +30.33
21. Vykysalý Miroslav         PHK5902 C OK 99 Hradec Králové            78.12   +36.31
22. Lanc Marian               TZL5806 C SKOB Zlín                       84.49   +43.08
    Kršák Karel               VIC5902 C OB Vizovice                      DISK         
    Hornik Zbigniew           75P5600 C Hornik                           DISK         
    Sucharda Jiří             BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H60A      2.70 km, 230 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Uher Petr                 VSP5001 C USK Praha                       43.35         
 2. Škoda Přemek              VLI5301 C Slavia Liberec orienteering     45.51   + 2.16
 3. Hickethier Manfred        VLI5201 C Slavia Liberec orienteering     48.06   + 4.31
 4. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    48.33   + 4.58
 5. Přinda Oldřich            VLI5101 C Slavia Liberec orienteering     51.42   + 8.07
 6. Laciga Zdeněk             VSP5200 C USK Praha                       55.12   +11.37
 7. Provazník Jiří            TUR5102 C OOB TJ Turnov                   55.33   +11.58
 8. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         57.29   +13.54
 9. Juračka Vojtěch           LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice         58.39   +15.04
10. Farář Jaroslav            VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         59.45   +16.10
11. Zabloudil Pavel           TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno               59.59   +16.24
12. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   61.43   +18.08
13. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        61.56   +18.21
14. Horáček Miroslav          VLI5000 C Slavia Liberec orienteering     62.49   +19.14
15. Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK LOB Nová Paka                64.03   +20.28
16. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       65.54   +22.19
17. Hořínek Jaroslav          VSP5000 C USK Praha                       66.14   +22.39
18. Valter Petr               KBP4500 C KBP Praha                       71.17   +27.42
19. Sponar Jan                TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno               73.00   +29.25
20. Štregl Tomáš              VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         75.08   +31.33
21. Uhmann Petr               TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno               81.01   +37.26
22. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             93.01   +49.26
    Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská           DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H65A      2.60 km, 200 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knobloch Jindřich         VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         46.52         
 2. Švadlena Jiří             CHC4601 C K.O.B. Choceň                   47.43   + 0.51
 3. Peterka František         TJP4900 C TJ Sokol Troja                  48.35   + 1.43
 4. Buriánek Jaromír          SCP4700 C OK Sparta Praha                 50.03   + 3.11
 5. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno                50.29   + 3.37
 6. Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice         52.28   + 5.36
 7. Karmazín Petr             VLI4901 C Slavia Liberec orienteering     53.20   + 6.28
 8. Conrad Helmut             33D4000 C USV TU Dresden                  53.23   + 6.31
 9. Edward Bartkowiak         34P4800 C WKS Grunwald Poznań             53.36   + 6.44
10. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  54.42   + 7.50
11. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       55.36   + 8.44
12. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            56.52   +10.00
13. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             58.22   +11.30
14. Bílek Vratislav           SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín           59.11   +12.19
15. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               59.28   +12.36
16. Ježek Ladislav            VLI4900 C Slavia Liberec orienteering     62.49   +15.57
17. Procházka Aleš            DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka               70.01   +23.09
    Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H70A      2.30 km, 170 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vlach Oldřich             BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD            53.17         
2. Fišák Jan                 MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně            55.12   + 1.55
3. Šmelík Ĺudo               47S4300 C Rapid Bratislava                55.21   + 2.04
4. Čadil Jan                 FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     57.29   + 4.12
5. Rychlý Rudolf             PHK4101 C OK 99 Hradec Králové            61.39   + 8.22
6. Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                74.56   +21.39
7. Novotný František         PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L.        84.15   +30.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H75A      2.10 km, 145 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Havlík Jaroslav           SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín           44.42         
2. Attl Vladimír             PGP3800 C SK Praga                        47.49   + 3.07
3. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       49.37   + 4.55
4. Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové            60.51   +16.09
5. Křtěnský Jaroslav         BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor              64.52   +20.10
6. Zemánek Bohumil           VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         83.21   +38.39
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D16B      2.00 km, 140 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kalenská Dominika         STH9958 A SK Studenec                     35.06         
 2. Kůstková Daniela          VIC9898 A OB Vizovice                     35.12   + 0.06
 3. Nováková Lucie            BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor              35.20   + 0.14
 4. Pilcová Sabina            JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov           37.15   + 2.09
 5. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            38.09   + 3.03
 6. Grycová Veronika          TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno               38.34   + 3.28
 7. Čechová Klára             AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opav  38.42   + 3.36
 8. Kubecová Kateřina         BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor              40.46   + 5.40
 9. Jezdinská Natálie         STH9954 A SK Studenec                     41.59   + 6.53
10. Kopecká Johana            VSP9950 C USK Praha                       42.31   + 7.25
11. Hrabošová Magdalena       ASU0099 A Magnus Orienteering             42.49   + 7.43
12. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    43.19   + 8.13
13. Švancárová Veronika       KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šum  45.34   +10.28
14. Cych Agnieszka            PHK9966 B OK 99 Hradec Králové            45.55   +10.49
15. Marešová Alexandra        NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek                46.45   +11.39
16. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           47.54   +12.48
17. Vývodová Jana             MOV9852 A SKOB Ostrava                    49.41   +14.35
18. Hudská Ludmila            TUR9851 A OOB TJ Turnov                   50.41   +15.35
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D18B      2.20 km, 155 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotná Klára             PHK9751 A OK 99 Hradec Králové            36.22         
 2. Hrabánková Klára          PGP9654 A SK Praga                        36.28   + 0.06
 3. Šňupárková Anna           DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka               36.44   + 0.22
 4. Linková Alena             TUR9751 A OOB TJ Turnov                   37.46   + 1.24
 5. Kameníková Andrea         BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor              38.04   + 1.42
 6. Vališová Martina          OSN9696 A SK OS Nové Město n. M.          38.11   + 1.49
 7. Hošeková Vanda            ASU9696 B Magnus Orienteering             41.54   + 5.32
 8. Roškotová Lucie           TUR9753 B OOB TJ Turnov                   41.57   + 5.35
 9. Nedbálková Hana           ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno              43.27   + 7.05
10. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    44.06   + 7.44
11. Sabelová Markéta          TRI9656 A TJ TŽ Třinec                    44.48   + 8.26
12. Slavíková Silvie          PGP9751 A SK Praga                        45.20   + 8.58
13. Kašparová Zuzana          SSU9661 B SK Severka Šumperk              45.38   + 9.16
14. Žandová Marcela           SKV9653 B TJ Slovan Karlovy Vary          48.41   +12.19
15. Peňázová Veronika         SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec           50.07   +13.45
16. Petrasová Zuzana          ASU9695 A Magnus Orienteering             50.16   +13.54
17. Voltrová Hana             ROZ9752 B OK Roztoky                      51.09   +14.47
18. Hanáková Magda            KRL9651 A Kometa Kralovice                56.21   +19.59
19. Machačová Michaela        PHK9656 A OK 99 Hradec Králové            58.22   +22.00
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D20B      2.30 km, 160 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Procházková Klára         LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice         32.22         
 2. Chvalová Věra             LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň             35.50   + 3.28
 3. Hoidekrová Lucie          LLI9552 A TJ Loko Liberec                 36.50   + 4.28
 4. Kamererová Valerie        KAM9452 A SK Kamenice                     39.52   + 7.30
 5. Kubínová Romana           SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary          41.39   + 9.17
 6. Haltof Ewa                VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  41.56   + 9.34
 7. Haniszewska Angelika      STB9599 A TJ Stadion Nový Bor             44.05   +11.43
 8. Tesařová Marcela          AOP9450 R Přátelé orientačního běhu Opav  44.17   +11.55
 9. Benešová Jana             SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec           46.00   +13.38
10. Papugová Martina          LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice        47.17   +14.55
11. Košková Anička            LLI9550 B TJ Loko Liberec                 47.44   +15.22
12. Křivancová Zdeňka         LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun            49.19   +16.57
13. Zebrowska Barbara         28P9550 C UNTS Warszawa                   51.59   +19.37
14. Kuberková Lucie           LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň             53.47   +21.25
15. Končáková Klára           LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice        54.19   +21.57
16. Vítková Lucie             PTI9474 B Sportovní klub Ptení            61.43   +29.21
17. Šmejcová Anna             SJC9552 B TJ Sportcentrum Jičín           64.13   +31.51
18. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             64.49   +32.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D21B      3.00 km, 285 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jedličková Zuzana         SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové        41.08         
 2. Przyczková Michaela       LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice         42.36   + 1.28
 3. Hepnerová Martina         SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        44.04   + 2.56
 4. Udržalová Pavla           LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice         44.11   + 3.03
 5. Košárková Iva             AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opav  45.36   + 4.28
 6. Teplá Karolína            SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové        46.16   + 5.08
 7. Klimplová Lenka           LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice         46.34   + 5.26
 8. Poklopová Lenka           UOL8951 R SK UP Olomouc                   46.48   + 5.40
 9. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              47.16   + 6.08
10. Mádlová Věra              ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno              47.49   + 6.41
11. Soukupová Lucie           SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín           48.32   + 7.24
12. Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         50.28   + 9.20
13. Baldrianová Barbora       VSP7850 R USK Praha                       50.36   + 9.28
14. Jakobová Adélka           UOL9052 R SK UP Olomouc                   51.04   + 9.56
15. Burdová Adéla             BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor              52.09   +11.01
16. Jirčáková Martina         LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.17   +11.09
17. Kubátová Zuzka            NPA9151 R SK LOB Nová Paka                53.02   +11.54
18. Krejčíková Marie          TZL9252 C SKOB Zlín                       53.24   +12.16
19. Vozdová Aneta             KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šum  55.15   +14.07
20. Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno                55.57   +14.49
21. Sklenářová Radka          LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice        56.21   +15.13
22. Gregorová Kamila          CTB8151 E SK OB Chotěboř                  59.38   +18.30
23. Kochová Nikola            TUR9358 R OOB TJ Turnov                   67.22   +26.14
24. Palasová Petra            ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno              78.23   +37.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D35B      2.70 km, 180 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Švíglerová Pavla          LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice         49.39         
 2. Tauchmanová Ivana         NPA7852 C SK LOB Nová Paka                51.11   + 1.32
 3. Binarová Jitka            UOL7751 C SK UP Olomouc                   60.14   +10.35
 4. Krejčiříková Nikol        BBM7850 C BETA URSUS Orienteering         66.56   +17.17
 5. Pachnerová Dominika       CHA7750 C OK Chrastava                    69.07   +19.28
 6. Dvořáčková Jana           OSN7850 C SK OS Nové Město n. M.          70.41   +21.02
 7. Vildmonová Pavla          LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun            74.57   +25.18
 8. Kameníková Kateřina       BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor              76.51   +27.12
 9. Švidrnochová Hana         MOV7751 C SKOB Ostrava                    81.47   +32.08
10. Kurfürstová Magdalena     FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     84.47   +35.08
11. Přibylová Jana            OSN7853 C SK OS Nové Město n. M.         143.58   +94.19
    Šimková Markéta           LME7755 C SK Los Mělník                    DISK         
    Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Němečková Věra            PLU7777 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D40B      2.60 km, 170 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             47.44         
 2. Hanušová Zdena            SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín           48.12   + 0.28
 3. Benešová Iva              SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec           54.15   + 6.31
 4. Forstová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               54.27   + 6.43
 5. Kroniková Jana            SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové        55.37   + 7.53
 6. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov               55.54   + 8.10
 7. Kašparová Šárka           AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opav  56.36   + 8.52
 8. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      58.45   +11.01
 9. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               60.01   +12.17
10. Škvorová Zuzana           KAM7350 C SK Kamenice                     62.18   +14.34
11. Zemánková Eva             SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  64.52   +17.08
12. Bartáková Eva             CHA7051 C OK Chrastava                    69.47   +22.03
13. Sieglová Dagmar           MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha               70.09   +22.25
14. Langrová Monika           SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové        70.19   +22.35
15. Chvátilová Pavlína        PHK7450 C OK 99 Hradec Králové            72.15   +24.31
16. Tršová Daniela            PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská          75.19   +27.35
17. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              85.50   +38.06
18. Janoušková Iveta          BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor              86.08   +38.24
19. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             91.02   +43.18
    Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D45B      2.40 km, 145 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čechová Zuzana            SJI6951 C OK Jihlava                      52.35         
 2. Hudečková Helena          KTA6951 C SK Kotnov Tábor                 54.32   + 1.57
 3. Fürstová Katka            LLI6950 C TJ Loko Liberec                 60.17   + 7.42
 4. Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice         60.54   + 8.19
 5. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    62.14   + 9.39
 6. Fajkusová Jitka           JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov           64.40   +12.05
 7. Wolek Ewa                 28P6802 C UNTS Warszawa                   64.55   +12.20
 8. Cruse Katrin              24D6650 C SV Robotron Dresden             68.59   +16.24
 9. Pávková Jana              BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor              71.59   +19.24
10. Semíková Iva              KAM6850 C SK Kamenice                     73.06   +20.31
11. Thýnová Ivana             SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové        74.12   +21.37
12. Kavalírová Kateřina       PHK6756 C OK 99 Hradec Králové            77.58   +25.23
13. Kaplanová Iva             LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice         78.02   +25.27
14. Pecková Ivana             EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha               80.11   +27.36
15. Šmelíková Barbora         VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava             86.06   +33.31
16. Hadačová Gabriela         AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opav  86.40   +34.05
17. Tloušťová Eva             SCP6950 C OK Sparta Praha                 86.58   +34.23
18. Kulová Jana               VAM6550 C OOB Vamberk                     90.28   +37.53
19. Kubínová Jana             SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary          93.47   +41.12
20. Bohunská Jana             KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         95.34   +42.59
21. Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava           117.45   +65.10
22. Šebková Helena            SCP6750 C OK Sparta Praha                131.37   +79.02
    Mizerová Jarmila          TRI6851 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Žandová Marie             SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary           DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D50B      2.30 km, 150 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kavková Dana              SCP6150 C OK Sparta Praha                 45.47         
 2. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    52.22   + 6.35
 3. Michálková Jiřina         VSP6151 C USK Praha                       53.59   + 8.12
 4. Mutinská Zdeňka           KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí             58.42   +12.55
 5. Kettnerová Lenka          HCE6450 C TJ Sokol Hostivice              60.02   +14.15
 6. Vavrečková Ivana          JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov           60.39   +14.52
 7. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       62.09   +16.22
 8. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                62.45   +16.58
 9. Veverková Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     65.00   +19.13
10. Večeřová Ivana            TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  65.21   +19.34
11. Kovářová Alena            LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       66.15   +20.28
12. Sládková Eva              TEH5751 C Sokol Tehov                     67.38   +21.51
13. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    69.51   +24.04
14. Kábrtová Iva              PEN6350 C OK RECO Sport                   73.25   +27.38
15. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              74.51   +29.04
16. Žaloudíková Marie         KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         76.13   +30.26
17. Ježková Regina            PGP6352 C SK Praga                        98.35   +52.48
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D55B      2.10 km, 150 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrázková Ivana            DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka               49.19         
 2. Kuncová Jiřina            TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  57.53   + 8.34
 3. Bradnová Věra             CHA5550 C OK Chrastava                    64.16   +14.57
 4. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        64.56   +15.37
 5. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         74.41   +25.22
 6. Zavadilová Naďa           SCP5450 C OK Sparta Praha                 75.05   +25.46
 7. Cabrnochová Hana          DKL5550 C KOB Kladno                      78.23   +29.04
 8. Nováková Jana             NPA5552 C SK LOB Nová Paka                82.40   +33.21
 9. Nováková Pavla            DOK5950 C OK Doksy                        86.19   +37.00
10. Balcarová Eva             PHK5952 C OK 99 Hradec Králové            87.48   +38.29
11. Gabrielová Šárka          ONO5950 C SKOB Ostrov                     95.55   +46.36
12. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                      124.53   +75.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D60B      2.00 km, 110 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kalibánová Jiřina         NPA5351 C SK LOB Nová Paka                44.56         
2. Ševčíková Alena           CHA5351 C OK Chrastava                    55.01   +10.05
3. Tvrdková Eva              LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun            56.15   +11.19
4. Zlesáková Vlasta          JIL5362 C OK Jilemnice                    56.18   +11.22
5. Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno               58.21   +13.25
6. Karmazínová Ivana         VLI5150 C Slavia Liberec orienteering     63.11   +18.15
7. Pachnerová Jaroslava      VLI5152 C Slavia Liberec orienteering    119.10   +74.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D65B      1.90 km, 110 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    66.01         
2. Lohrová Jarmila           SCP4650 C OK Sparta Praha                 78.32   +12.31
3. Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice         80.48   +14.47
4. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        82.14   +16.13
5. Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                      84.17   +18.16
6. Nejezchlebová Věra        KAS4551 C KOB Kamenický Šenov            119.12   +53.11
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H16B      2.30 km, 170 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Starý Ondra               VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         27.14         
 2. Hájek Jakub               SHK9802 A TJ Slavia Hradec Králové        31.53   + 4.39
 3. Janeček Mirek             TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  32.24   + 5.10
 4. Ullrich Jakub             BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor              33.05   + 5.51
 5. Besarab Genia             28P9801 C UNTS Warszawa                   37.08   + 9.54
 6. Maňák Michal              PHK9801 B OK 99 Hradec Králové            37.56   +10.42
 7. Lanc Vojtěch              TRI9807 A TJ TŽ Třinec                    42.39   +15.25
 8. Bartoš Vojtěch            MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně            42.50   +15.36
 9. Bořánek Michal            STE0007 A SK SKI-OB Šternberk             43.08   +15.54
10. Cienciala Jan             TRI9801 A TJ TŽ Třinec                    43.34   +16.20
11. Kavalír Jáchym            PHK9901 B OK 99 Hradec Králové            44.15   +17.01
12. Pavlovec Dan              BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor              44.52   +17.38
13. Müller Jonáš              KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šum  45.00   +17.46
14. Paukert Lukáš             KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí             46.31   +19.17
15. Kafka Matěj               SJI9903 B OK Jihlava                      46.53   +19.39
16. Vopařil Jan               LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice        48.49   +21.35
17. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             59.43   +32.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H18B      2.60 km, 205 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aster Tomáš               PGP9604 A SK Praga                        39.18         
 2. Ježek Ondřej              PGP9706 A SK Praga                        39.25   + 0.07
 3. Mielec Jaromír            AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opav  40.03   + 0.45
 4. Štál Jan                  SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín           41.16   + 1.58
 5. Valášek Jiří              KAM9700 A SK Kamenice                     41.46   + 2.28
 6. Mikel David               TZL9703 A SKOB Zlín                       42.03   + 2.45
 7. Zlámal David              SJC9603 B TJ Sportcentrum Jičín           43.14   + 3.56
 8. Werner Michal             PGP9705 B SK Praga                        43.49   + 4.31
 9. Horáček Petr              PHK9602 A OK 99 Hradec Králové            45.24   + 6.06
10. Bořil Jan                 SJI9700 A OK Jihlava                      45.51   + 6.33
11. Frýba Dominik             SJI9702 A OK Jihlava                      45.53   + 6.35
12. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    46.26   + 7.08
13. Jurica Jan                LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice         47.25   + 8.07
14. Mašata Matěj              PHK9601 A OK 99 Hradec Králové            49.01   + 9.43
15. Trejbal Václav            SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové        49.59   +10.41
16. Sedláček Ondřej           HLV9732 A KČT - OB Holešov                55.47   +16.29
17. Burda Matěj               BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor              81.56   +42.38
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H20B      3.00 km, 260 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Křivda Martin             CHC9501 A K.O.B. Choceň                   40.48         
 2. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  41.15   + 0.27
 3. Veselý Jakub              PGP9503 R SK Praga                        41.22   + 0.34
 4. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    42.41   + 1.53
 5. Jurczyk Tomasz            51P9400 C UKS Sparta Czyżowice            44.26   + 3.38
 6. Hraboš Matěj              ASU9547 R Magnus Orienteering             44.50   + 4.02
 7. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             47.25   + 6.37
 8. Sháněl Jan                CHC9402 B K.O.B. Choceň                   47.41   + 6.53
 9. Anc Kamil                 28P9500 C UNTS Warszawa                   48.12   + 7.24
10. Obrátil Štěpán            ABM9409 A KOB Moira Brno                  49.16   + 8.28
11. Fajkus Radim              JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov           49.17   + 8.29
12. Dvorský Vojtěch           SKM9401 A KOB Směr Kroměříž               51.25   +10.37
13. Řada Jakub                DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka               54.34   +13.46
14. Ptáček Martin             SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.05   +14.17
15. Deml Tomáš                LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice         62.09   +21.21
16. Kamenický Ondřej          PHK9401 A OK 99 Hradec Králové            65.34   +24.46
    Kamenický Jeroným         OSN9549 A SK OS Nové Město n. M.           DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H21B      3.80 km, 350 m, 25 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Prášil Marek              TTR7301 R OOB Třebíč                      40.36         
 2. Klusáček Matěj            ZBM8923 R SK Žabovřesky Brno              42.30   + 1.54
 3. Kořínek Tomáš             BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor              44.29   + 3.53
 4. Flašar Jan                PGP8610 R SK Praga                        44.55   + 4.19
 5. Ogden Matt                14S9200 C OK Linné                        44.58   + 4.22
 6. Čech Radovan              TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno               45.16   + 4.40
 7. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       45.28   + 4.52
 8. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        45.34   + 4.58
 9. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov                   46.07   + 5.31
10. Matějů Luboš              PGP7601 R SK Praga                        46.23   + 5.47
10. Hadač Filip               AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opav  46.23   + 5.47
12. Kovář Miroslav            SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín           46.32   + 5.56
13. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno              47.10   + 6.34
14. Landovský Tomáš           PGP9103 C SK Praga                        47.52   + 7.16
15. Schuster Marek            AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opav  48.09   + 7.33
16. Laciga Radek              PGP8202 R SK Praga                        48.13   + 7.37
17. Kamenický Jakub           PHK9104 E OK 99 Hradec Králové            48.18   + 7.42
18. Palas Jan                 ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno              48.20   + 7.44
19. Košárek Pavel             AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opav  48.43   + 8.07
20. Balcar Aleš               PHK8602 C OK 99 Hradec Králové            49.37   + 9.01
21. Hovorka Lukáš             LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice         50.20   + 9.44
22. Mrázek Jan                SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín           50.48   +10.12
23. Pospíšil Vítek            PGP6803 C SK Praga                        51.16   +10.40
24. Klusáček Jan              ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno              51.31   +10.55
25. Dragowski Kuba            23P9000 C OK!Sport                        52.41   +12.05
26. Franko David              ASU9347 R Magnus Orienteering             53.33   +12.57
27. Argaláš Michal            TRI9301 C TJ TŽ Třinec                    54.09   +13.33
28. Hepner David              SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové        55.30   +14.54
29. Makovský Jakub            TAP8511 R KOB TRETRA Praha                59.44   +19.08
30. Hubáček Michal            LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice        63.14   +22.38
31. Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice        63.57   +23.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H35B      3.40 km, 220 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gregor Martin             CTB7701 C SK OB Chotěboř                  56.20         
 2. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   60.38   + 4.18
 3. Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                      61.05   + 4.45
 4. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         61.32   + 5.12
 5. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        61.53   + 5.33
 6. Polák Jaroslav            CHA7500 C OK Chrastava                    63.37   + 7.17
 7. Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         64.16   + 7.56
 8. Slovák Miroslav           SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové        64.28   + 8.08
 9. Kasal Vít                 ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno              68.03   +11.43
10. Rytíř Michal              SKM7325 C KOB Směr Kroměříž               69.49   +13.29
11. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  70.36   +14.16
12. Václavek Jan              LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice         72.24   +16.04
13. Rusin Jan                 BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  74.24   +18.04
14. Ječmen Vladimír           ONO7900 C SKOB Ostrov                     77.25   +21.05
15. Sedlák Radek              SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  77.44   +21.24
16. Müller Kamil              VAM7501 C OOB Vamberk                     85.37   +29.17
17. Potůček Michal            PHK7903 C OK 99 Hradec Králové            88.52   +32.32
18. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov               90.06   +33.46
19. Dvořáček Jan              TTR7701 C OOB Třebíč                      91.48   +35.28
20. Přibyl Jan                OSN7801 C SK OS Nové Město n. M.          99.17   +42.57
    Komín David               PGP7405 C SK Praga                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H40B      3.30 km, 230 m, 24 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Beneš Jan                 SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec           58.36         
 2. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                 60.34   + 1.58
 3. Myslivec Tomáš            SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové        62.50   + 4.14
 4. Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno                63.46   + 5.10
 5. Čech Tomáš                AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opav  65.08   + 6.32
 6. Pecka Jan                 EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha               65.46   + 7.10
 7. Bolehovský Pavel          EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha               66.11   + 7.35
 8. Chaloupský David          PHK7103 C OK 99 Hradec Králové            67.06   + 8.30
 9. Chrást Tomáš              STH7401 C SK Studenec                     68.22   + 9.46
10. Mareš Alexander           NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek                68.40   +10.04
11. Vébr Jiří                 KTA6901 C SK Kotnov Tábor                 69.09   +10.33
12. Ševčík Petr               ONO7200 C SKOB Ostrov                     70.17   +11.41
13. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              71.44   +13.08
14. Bradáč Stanislav          LLI7201 C TJ Loko Liberec                 71.47   +13.11
15. Boudný Jan                SCP7417 C OK Sparta Praha                 72.06   +13.30
16. Faltejsek Pavel           PHK7003 C OK 99 Hradec Králové            75.40   +17.04
17. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  81.57   +23.21
18. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    84.41   +26.05
19. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            84.51   +26.15
20. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         86.10   +27.34
21. Harazin Martin            VLI7400 C Slavia Liberec orienteering     86.37   +28.01
22. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             91.23   +32.47
23. Chvátil Jiří              PHK7200 C OK 99 Hradec Králové            92.04   +33.28
24. Sita Vratislav            SSU7341 C SK Severka Šumperk             101.41   +43.05
    Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H45B      3.00 km, 240 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   51.04         
 2. Siegl Roman               MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha               51.43   + 0.39
 3. Gossel Heiko              33D6500 C USV TU Dresden                  51.58   + 0.54
 4. Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            53.09   + 2.05
 5. Novotný Milan             PHK6502 C OK 99 Hradec Králové            53.19   + 2.15
 6. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         54.44   + 3.40
 7. Bartoš Luděk              MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně            54.54   + 3.50
 8. Bílý Petr                 LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       55.07   + 4.03
 8. Semík Jan                 VSP6507 C USK Praha                       55.07   + 4.03
10. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    55.47   + 4.43
11. Šritr Martin              TUV6802 C SOK TJ Turnov                   56.01   + 4.57
12. Šmelík Juraj              LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice        56.48   + 5.44
13. Bendák Petr               LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       57.15   + 6.11
14. Mutinský Viktor           KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí             58.55   + 7.51
15. Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec                    59.05   + 8.01
16. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         59.47   + 8.43
17. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           60.50   + 9.46
18. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            67.42   +16.38
19. Janeček Jura              EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha               69.07   +18.03
20. Lohr Ivo                  SCP6801 C OK Sparta Praha                 70.22   +19.18
21. Šebek Martin              SCP6700 C OK Sparta Praha                 73.37   +22.33
22. Petržela Pavel            LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       73.54   +22.50
23. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  75.25   +24.21
24. Vacek Milan               SJI6901 C OK Jihlava                     121.25   +70.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H50B      3.00 km, 245 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Schindler Jiří            TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  53.59         
 2. Pulec Pavel               VBM6201 C VSK Mendelu Brno                55.57   + 1.58
 3. Peřinka Jan               AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opav  61.01   + 7.02
 4. Fencl Jiří                LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice         62.02   + 8.03
 5. Hrabánek David            PGP6003 C SK Praga                        62.25   + 8.26
 6. Pavlovec Petr             BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor              63.47   + 9.48
 7. Šimek Tomáš               FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     64.22   +10.23
 8. Papuga František          25S6302 C ATU Kosice                      65.01   +11.02
 9. Rajnošek Zdeněk           BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů       66.01   +12.02
10. Patočka Petr              BBM6300 C BETA URSUS Orienteering         67.50   +13.51
11. Valenta Jiří              SSU6301 C SK Severka Šumperk              68.02   +14.03
12. Forst Libor               MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha               68.15   +14.16
13. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        69.01   +15.02
14. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      69.05   +15.06
15. Sklenář Miroslav          AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opav  71.55   +17.56
16. Kůstka Marek              VIC6403 C OB Vizovice                     72.35   +18.36
17. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           72.48   +18.49
18. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              74.31   +20.32
19. Reichl Michal             MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha         76.39   +22.40
20. Tichý Martin              TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   82.24   +28.25
21. Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                      83.39   +29.40
22. Končák Jaroslav           HLV6321 C KČT - OB Holešov                84.11   +30.12
23. Kovář Karel               LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       93.25   +39.26
24. Kaňák Petr                SJI6115 C OK Jihlava                      95.05   +41.06
    Přibík Jan                PGP6301 C SK Praga                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H55B      2.90 km, 240 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Drągowski Robert          23P5900 C OK!Sport                        54.49         
 2. Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové            61.57   + 7.08
 3. Konopáč Jiří              TUR5803 C OOB TJ Turnov                   63.12   + 8.23
 4. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    64.00   + 9.11
 5. Kostka Evžen              AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opav  65.24   +10.35
 6. Kavka Jiří                SCP5900 C OK Sparta Praha                 65.58   +11.09
 7. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             68.40   +13.51
 8. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        68.44   +13.55
 9. Fanta Miroslav            EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha               69.51   +15.02
10. Beneš Josef               SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín           71.26   +16.37
11. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov               71.37   +16.48
12. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            79.22   +24.33
13. Tupec Jiří                VAM5801 C OOB Vamberk                     79.54   +25.05
14. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         80.55   +26.06
15. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            81.42   +26.53
16. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         82.42   +27.53
17. Petr Václav               MOV5801 C SKOB Ostrava                    82.47   +27.58
18. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            82.59   +28.10
19. Horák Petr                TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  83.01   +28.12
20. Balcar Aleš               PHK5703 C OK 99 Hradec Králové            87.56   +33.07
21. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       90.56   +36.07
22. Kundisch Diethard         33D5400 C USV TU Dresden                  96.07   +41.18
23. Tomaščin Jaroslav         MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha         96.57   +42.08
24. Šváb Jan                  VSP5801 C USK Praha                      125.26   +70.37
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H60B      2.60 km, 215 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         53.42         
 2. Barták Jiří               CHA5100 C OK Chrastava                    56.06   + 2.24
 3. Orálek Miroslav           TTR5201 C OOB Třebíč                      56.12   + 2.30
 4. Čípa Jiří                 CET5002 C TJ Loko Česká Třebová           58.30   + 4.48
 5. Novák Karel               NPA5001 C SK LOB Nová Paka                59.57   + 6.15
 6. Hora Vladimír             VSP5100 C USK Praha                       63.13   + 9.31
 7. Štěrba Pavel              LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice         63.24   + 9.42
 8. Cabrnoch Jiří             DKL5400 C KOB Kladno                      64.04   +10.22
 9. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         66.34   +12.52
10. Matras Jaroslav           CHT5301 C OOB SK Chrast                   68.03   +14.21
11. Böhm Karel                TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  78.26   +24.44
12. Rančák Josef              BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor              81.05   +27.23
13. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  82.05   +28.23
14. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering         85.21   +31.39
15. Hamáček Bohuslav          LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun            87.18   +33.36
16. Ševčík Milan              CHA5003 C OK Chrastava                    98.02   +44.20
17. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                       105.31   +51.49
18. Brumek Stanislav          DKL5201 C KOB Kladno                     109.21   +55.39
19. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering        113.29   +59.47
    nechyba jiri              61C5300 C Stara Hut                        DISK         
    Liberský Mirko            MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha          DISK         
    Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H65B      2.60 km, 195 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               55.42         
 2. Švec Zdeněk               SLA4700 C SKOB Slaný                      64.00   + 8.18
 3. Jakubec Jindřich          TUR4801 C OOB TJ Turnov                   66.10   +10.28
 4. Rejmont Milan             LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       67.23   +11.41
 5. Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     67.58   +12.16
 6. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         70.52   +15.10
 7. Kadavý Zdeněk             CHA4901 C OK Chrastava                    74.05   +18.23
 8. Zlesák Zdeněk             JIL4701 C OK Jilemnice                    75.27   +19.45
 9. Nosál Stanislav           LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun            77.50   +22.08
10. Novák Miloš               SCP4600 C OK Sparta Praha                 78.00   +22.18
11. Nejezchleba Jiří          KAS4600 C KOB Kamenický Šenov             80.27   +24.45
12. Sokolář Zdeněk            SNA4501 C TJ START Náchod                 89.57   +34.15
13. Jirásek Jaroslav          SCH4701 C TJ Skalka Cheb                  90.19   +34.37
14. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    95.01   +39.19
15. Tvrdek Vojtěch            LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun           100.08   +44.26
16. Procházka Jan             TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno              108.35   +52.53
17. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                   130.56   +75.14
    Zelený Vladimír           PGP4800 C SK Praga                         DISK         
    Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H70B      2.10 km, 135 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              51.16         
2. Dufek Jan                 TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno               55.15   + 3.59
3. Gřunděl Ivan              SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec           57.20   + 6.04
4. Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               68.43   +17.27
5. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        90.42   +39.26
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H75B      2.00 km, 125 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Beránek Miroslav          BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor              68.17         
2. Novotný Petr              PHK3802 C OK 99 Hradec Králové            79.18   +11.01
3. Vykysalý František        PHK3002 C OK 99 Hradec Králové            91.27   +23.10
4. Langr Jan                 BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor              94.37   +26.20
5. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                      207.15  +138.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D16C      2.00 km, 130 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Odehnalová Klára          ABM9956 A KOB Moira Brno                  37.02         
 2. Plhalová Šárka            ASU0097 A Magnus Orienteering             39.32   + 2.30
 3. Peterová Jana             DOB0051 A KOB Dobruška                    40.01   + 2.59
 4. Poloprutská Lucie         VLI9950 B Slavia Liberec orienteering     41.20   + 4.18
 5. Janoušková Lucie          BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor              41.47   + 4.45
 6. Fürstová Anna             LLI9854 B TJ Loko Liberec                 41.48   + 4.46
 7. Vyhnálková Marie          RIC0151 A OB Říčany                       42.28   + 5.26
 8. Bruková Magda             TRI0054 A TJ TŽ Třinec                    43.21   + 6.19
 9. Nechanická Klára          OSN0050 A SK OS Nové Město n. M.          46.50   + 9.48
10. Voltrová Alena            ROZ9951 B OK Roztoky                      47.13   +10.11
11. Zlámalová Nikola          SJC9951 C TJ Sportcentrum Jičín           47.28   +10.26
12. Thýnová Nikola            SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové        47.41   +10.39
13. Poláková Tereza           SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava             47.59   +10.57
14. Hanáková Lenka            KRL9951 B Kometa Kralovice                48.35   +11.33
15. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov               48.47   +11.45
16. Vacková Anna              SJI9854 B OK Jihlava                      49.02   +12.00
17. Pelcová Tereza            MAS9853 C KČT Aš                          49.14   +12.12
18. Kinkorová Tereza          LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň             50.11   +13.09
19. Hojná Dominika            SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec           50.27   +13.25
20. Kubíčková Jana            PHK9999 B OK 99 Hradec Králové            53.19   +16.17
21. Malivánková Eva           ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno              54.41   +17.39
22. Vlachová Kateřina         KON9898 B KOB Konice                      54.58   +17.56
23. Doubková Petra            VLI9853 A Slavia Liberec orienteering     55.13   +18.11
24. Petráčková Kristýna       SJI9851 B OK Jihlava                      57.04   +20.02
25. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               57.55   +20.53
26. Marek Wiktoria            28P9950 C UNTS Warszawa                   58.10   +21.08
27. Pukyšová Anežka           KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šum  62.00   +24.58
28. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    64.03   +27.01
29. Korpasová Tereza          LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      64.44   +27.42
30. Svobodová Jana            KTA9951 B SK Kotnov Tábor                 86.08   +49.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D16D      1.90 km, 125 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mikešová Adéla            VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň             61.58         
2. Antonowicz Anna Maria     28P9850 C UNTS Warszawa                   72.20   +10.22
3. Habigerová Jana           KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šum  79.11   +17.13
4. Dvořáková Klára           CHT9852 C OOB SK Chrast                   90.37   +28.39
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D18C      2.10 km, 150 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šiková Barbora            LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň             32.41         
 2. Obytová Kateřina          VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň             50.51   +18.10
 3. Balcarová Barbora         LLI9751 B TJ Loko Liberec                 50.56   +18.15
 4. Lavičková Michaela        KRL9655 B Kometa Kralovice                51.55   +19.14
 5. Kavalírová Julie          PHK9753 A OK 99 Hradec Králové            52.47   +20.06
 6. Myslivcová Markéta        SHK9650 B TJ Slavia Hradec Králové        55.51   +23.10
 7. Vavrysová Barbara         LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice        57.24   +24.43
 8. Machusová Karolína        SSU9666 B SK Severka Šumperk              57.44   +25.03
 9. Kaufmanová Ivana          TRI9761 B TJ TŽ Třinec                    62.02   +29.21
10. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      63.49   +31.08
11. Šafrhansová Lucie         VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň             65.30   +32.49
12. Hlinovská Johana          VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň             67.12   +34.31
13. Fenclová Tereza           LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice         67.46   +35.05
14. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  69.44   +37.03
15. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    72.58   +40.17
    Koporová Lenka            ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno               DISK         
MS  Matyba Anna               31P9650 C UKS ARKADY Raszkow              37.49   + 5.08
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D20C      2.10 km, 155 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Brajer Dominika           DOB9550 B KOB Dobruška                    40.21         
2. Brožová Aneta             TUR9453 A OOB TJ Turnov                   45.22   + 5.01
3. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  47.57   + 7.36
4. Otrusinová Jana           ABM9560 A KOB Moira Brno                  49.03   + 8.42
5. Hanušová Michaela         TUR9554 B OOB TJ Turnov                   49.10   + 8.49
6. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      55.23   +15.02
7. Habigerová Radka          KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šum  69.56   +29.35
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D21C      2.80 km, 250 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krafková Lucie            TUR8650 E OOB TJ Turnov                   43.59         
 2. Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka               44.23   + 0.24
 3. Šmidrkalová Monika        NPA9051 C SK LOB Nová Paka                46.00   + 2.01
 4. Mrázková Romana           SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín           46.18   + 2.19
 5. Kožinová Anna             PGP9350 R SK Praga                        47.16   + 3.17
 6. Petrželová Tereza         LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       48.04   + 4.05
 7. Petráčková Klára          LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice         48.14   + 4.15
 8. Hrstková Vladěna          ZBM8787 E SK Žabovřesky Brno              48.24   + 4.25
 9. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            48.36   + 4.37
10. Koporová Petra            ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno              49.11   + 5.12
11. Kolešová Helena           LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice         49.21   + 5.22
12. Myslivcová Pavla          SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové        50.11   + 6.12
13. Chmelařová Michaela       SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové        51.55   + 7.56
14. Peterová Alena            DOB8953 C KOB Dobruška                    52.43   + 8.44
15. Šrámková Michaela         SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec           53.06   + 9.07
16. Čermáková Magdalena       UOL9155 C SK UP Olomouc                   53.13   + 9.14
17. Szeliga Malgorzata        STB9399 R TJ Stadion Nový Bor             53.36   + 9.37
18. Uhlíková Tereza           PGP9162 C SK Praga                        53.43   + 9.44
19. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       54.07   +10.08
20. Rychlá Pavlína            KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         54.21   +10.22
21. Píšová Monika             NPA8151 C SK LOB Nová Paka                54.33   +10.34
22. Ježková Dominika          PGP9053 C SK Praga                        54.54   +10.55
23. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              55.29   +11.30
24. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk              55.54   +11.55
25. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     56.18   +12.19
26. Mezníková Lucie           ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno              56.19   +12.20
27. Folbrechtová Šárka        BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor              57.00   +13.01
28. Fundová Eliška            SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové        57.34   +13.35
29. Balcarová Jana            PHK8753 C OK 99 Hradec Králové            58.21   +14.22
30. Zamazalová Kateřina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                58.25   +14.26
31. Kopáčková Iva             CHT8851 C OOB SK Chrast                   58.37   +14.38
32. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    59.18   +15.19
33. Kazdová Lenka             SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín           61.04   +17.05
34. Daňková Veronika          SBK8151 C KOB Start Blansko               61.28   +17.29
35. Košťálová Petra           DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka               63.25   +19.26
36. Hrobařová Lenka           TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  65.56   +21.57
37. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        67.25   +23.26
38. Petrová Tereza            AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava            68.32   +24.33
39. Krajčíková Kristína       25S9254 C ATU Kosice                      69.40   +25.41
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D21D      2.70 km, 215 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kopcová Michaela          KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         42.50         
 2. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    44.54   + 2.04
 3. Ondřejová Dita Terezie    SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové        48.53   + 6.03
 4. Petrová Daniela           LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice         50.52   + 8.02
 5. Piastrouskaya  Viola      28P9150 C UNTS Warszawa                   52.55   +10.05
 6. Wysocka Malwina           23P8500 C OK!Sport                        53.51   +11.01
 7. Tihonová Martina          PHK8651 C OK 99 Hradec Králové            54.04   +11.14
 8. Urbánková Kateřina        ONO9250 C SKOB Ostrov                     55.11   +12.21
 9. Adamová Eva               VBM8772 C VSK Mendelu Brno                55.23   +12.33
10. Poloprutská Markéta       TUR9252 R OOB TJ Turnov                   60.03   +17.13
11. Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko            66.02   +23.12
12. Hermannová Anna           TAP9251 C KOB TRETRA Praha                66.40   +23.50
13. Jiráčková Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno              68.46   +25.56
14. Králová Iveta             JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        69.09   +26.19
15. MiĹkiewicz Martyna        23P8950 C OK!Sport                        83.42   +40.52
    Kolínová Kristýna         DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka                DISK         
MS  Papugová Katarína         25S9255 C ATU Kosice                      77.32   +34.42
MS  Dudzinska Paulina         31P9250 C UKS ARKADY Raszkow               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
D45C      2.30 km, 140 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Peřinková Irena           BBM6550 C BETA URSUS Orienteering        105.24         
2. Končáková Kateřina        HLV6856 C KČT - OB Holešov               113.22   + 7.58
3. Schusterová Martina       AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opav 116.58   +11.34
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H16C      2.10 km, 165 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škvor Ota                 KAM9900 A SK Kamenice                     25.48         
 2. Rutka Jan                 28P9800 C UNTS Warszawa                   31.03   + 5.15
 3. Šebek Petr                DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka               32.42   + 6.54
 4. Rusin Jan                 BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broum  33.57   + 8.09
 5. Plášek Pavel              LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice        34.32   + 8.44
 6. Volák Ondřej              BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broum  38.20   +12.32
 7. Tesař Vojtěch             AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opav  38.48   +13.00
 8. Ondřejček Jiří            ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda            39.16   +13.28
 9. Horčička Vít              UOL9919 A SK UP Olomouc                   40.41   +14.53
10. Beneš Miroslav            KON9915 B KOB Konice                      41.30   +15.42
11. Jurczyk Maciej            51P9800 C UKS Sparta Czyżowice            41.38   +15.50
12. Ludvík Matyáš             STB9801 B TJ Stadion Nový Bor             42.22   +16.34
13. Ransdorf Jakub            TAP9805 B KOB TRETRA Praha                43.23   +17.35
14. Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering         43.53   +18.05
15. Borovička Tomáš           FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha     45.33   +19.45
16. Gedeon Dominik            KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šum  46.10   +20.22
17. Birnbaum Adam             BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor              47.33   +21.45
18. Novák Aleš                ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda            49.50   +24.02
19. Zieba Jakub               NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek                51.00   +25.12
20. Kalenský Aleš             STH9801 B SK Studenec                     52.26   +26.38
21. Šabata Milan              SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  54.32   +28.44
22. Šenkýř Matěj              SJI9902 B OK Jihlava                      55.13   +29.25
23. Mossakowski Wojtek        28P9802 C UNTS Warszawa                   56.07   +30.19
24. Locker Tomáš              SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  67.21   +41.33
25. Říčný Vojta               ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno              67.45   +41.57
    Žák Jan                   LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Holesz Sebastian          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H16D      2.00 km, 155 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Dostál Pavel              KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šum  44.57         
2. Hůlek Matěj               PHK9904 B OK 99 Hradec Králové            49.24   + 4.27
3. Král Jan                  ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno              60.27   +15.30
4. Bek Ondřej                CHA9904 C OK Chrastava                    69.15   +24.18
MS Niezgodka Piotr           31P9900 C UKS ARKADY Raszkow              47.30   + 2.33
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H18C      2.60 km, 180 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlášek Jakub              TAP9702 A KOB TRETRA Praha                35.18         
 2. Drozd Michal              BBM9701 B BETA URSUS Orienteering         38.40   + 3.22
 3. Šmaus Jan                 TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  39.36   + 4.18
 4. Frank Jiří                MAS9600 B KČT Aš                          40.04   + 4.46
 5. Janeba Vladimír           CHC9602 A K.O.B. Choceň                   40.19   + 5.01
 6. Picek Štěpán              TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  40.25   + 5.07
 7. Kelbl Vladimír            ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno              41.48   + 6.30
 8. Brázdil Petr              ODV9700 A TJ Aero Odolena Voda            43.32   + 8.14
 9. Matuš Vojtěch             VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  44.43   + 9.25
10. Kaplan Martin             LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice         46.29   +11.11
11. Dvorský Petr              SKM9601 B KOB Směr Kroměříž               47.07   +11.49
12. Buk Michal                ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem         47.14   +11.56
13. Podmolík Josef            TZL9701 A SKOB Zlín                       47.33   +12.15
14. Peřinka Šimon             BBM9700 B BETA URSUS Orienteering         49.22   +14.04
15. Janáč Vašek               TAP9602 B KOB TRETRA Praha                52.01   +16.43
16. Mikula Jan                SSU9609 A SK Severka Šumperk              52.13   +16.55
17. Wolowczyk Michal          28P9700 C UNTS Warszawa                   54.12   +18.54
18. Novák Radek               PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák             57.27   +22.09
    Vosáhlo Jan               SSU9701 C SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H20C      2.60 km, 225 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Nejman Stanislav          TUR9500 B OOB TJ Turnov                   40.02         
2. Zelinka Jan               LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice         41.11   + 1.09
3. Kučera Tomáš              STH9402 B SK Studenec                     43.30   + 3.28
4. Kapal Tomáš               KAM9402 C SK Kamenice                     46.50   + 6.48
5. Málek Jan                 PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     46.56   + 6.54
6. Uhlíř Marek               PGP9405 B SK Praga                        58.15   +18.13
7. Posselt Martin            TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  59.18   +19.16
8. Koumar František          SJI9501 B OK Jihlava                      64.37   +24.35
9. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               70.45   +30.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H21C      3.40 km, 315 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Losman Petr               PHK7901 E OK 99 Hradec Králové            34.59         
 2. Procházka David           LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice         35.33   + 0.34
 3. Sysel Ctibor              PGP8700 R SK Praga                        36.09   + 1.10
 4. Horyna Roman              LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice        37.59   + 3.00
 5. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov                   38.03   + 3.04
 6. Klapal Jan                LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice         38.06   + 3.07
 7. Kopec Tomáš               KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         38.09   + 3.10
 8. Dutkowski Mikolaj         DOB9200 R KOB Dobruška                    38.21   + 3.22
 9. Mokrý Stanislav           ABM9202 R KOB Moira Brno                  38.23   + 3.24
10. Kazda Ondřej              SJC8202 R TJ Sportcentrum Jičín           39.21   + 4.22
11. Ondráček Radim            EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha               39.26   + 4.27
12. Hora Vojtěch              PGP8301 C SK Praga                        40.09   + 5.10
12. Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov           40.09   + 5.10
14. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov                   41.55   + 6.56
15. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            42.04   + 7.05
16. Komanec Václav            SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové        42.12   + 7.13
17. Kadavý Petr               CHA7800 C OK Chrastava                    42.13   + 7.14
17. Král Václav               SSU8243 C SK Severka Šumperk              42.13   + 7.14
19. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno              42.29   + 7.30
20. Novák Daniel              DOK8700 C OK Doksy                        42.51   + 7.52
21. Fodor Petr                TUR8103 R OOB TJ Turnov                   42.54   + 7.55
22. Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice        43.24   + 8.25
23. Bořil Tomáš               ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno              44.32   + 9.33
24. Šabatka Zdeněk            PHK8900 C OK 99 Hradec Králové            44.59   +10.00
25. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            45.12   +10.13
26. Brlica Pavel              ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno              45.17   +10.18
27. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         45.43   +10.44
28. Bravený Adam              VBM8801 C VSK Mendelu Brno                46.08   +11.09
29. Kolín Jan                 DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka               46.41   +11.42
30. Henek Vladan              VBM8002 C VSK Mendelu Brno                47.30   +12.31
31. Kazda Jiří                SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín           47.42   +12.43
32. Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř                  48.16   +13.17
33. Novotný Ondřej            ABM9211 C KOB Moira Brno                  53.24   +18.25
34. Schulhof Jan              TUR8900 C OOB TJ Turnov                   67.47   +32.48
    Tihon Michal              PHK7905 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Čermák Jan                LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Panchártek Jan            PHK8802 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H21D      3.30 km, 315 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundisch Wieland          33D8500 C USV TU Dresden                  39.20         
 2. Zvěřina Petr              LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice         42.03   + 2.43
 3. Dlabaja Štěpán            TZL8508 C SKOB Zlín                       42.34   + 3.14
 4. Leibiger Janek            18D8500 C Post SV Dresden                 43.17   + 3.57
 5. Novák Jiří                NPA7502 C SK LOB Nová Paka                44.00   + 4.40
 6. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            44.16   + 4.56
 7. Grundman Vojtěch          CHC8801 C K.O.B. Choceň                   44.26   + 5.06
 8. Melecký Martin            AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opav  45.14   + 5.54
 9. Kozák Petr                KAM6501 C SK Kamenice                     45.34   + 6.14
10. Pešek Ondřej              CHC8502 C K.O.B. Choceň                   46.10   + 6.50
11. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              46.12   + 6.52
12. Paclík Roman              SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové        46.27   + 7.07
13. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                46.50   + 7.30
14. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                        48.04   + 8.44
15. Kalous Vladislav          EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha               48.26   + 9.06
16. Přikryl Petr              ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno              48.46   + 9.26
17. Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                 50.41   +11.21
18. Kobr Tomáš                VLI8901 C Slavia Liberec orienteering     51.16   +11.56
19. Zelinka Jiří              MBM8740 C O-mikron                        51.32   +12.12
20. Suchý Petr                LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň             51.57   +12.37
21. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        52.08   +12.48
22. Pašek František           KAM7600 C SK Kamenice                     52.46   +13.26
23. Oma Jakub                 TUR8002 C OOB TJ Turnov                   53.24   +14.04
24. Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha                53.25   +14.05
25. Matras Tomáš              CHT8001 C OOB SK Chrast                   53.53   +14.33
26. Azeb Karim                PHK9110 C OK 99 Hradec Králové            55.25   +16.05
27. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         55.28   +16.08
28. Hošek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                    56.01   +16.41
29. Hanák Jan                 SLA8002 C SKOB Slaný                      56.35   +17.15
30. Vlach Jiří                AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava            57.04   +17.44
31. Peths Jan                 KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         60.00   +20.40
32. Jirka Michal              PTI8403 C Sportovní klub Ptení            65.27   +26.07
33. Dr+gowski Piotr           23P8200 C OK!Sport                        67.46   +28.26
34. Marchuk Ilya              28P8700 C UNTS Warszawa                   69.01   +29.41
    Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                      DISK         
    Slezák Jiří               LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
    Scott Toby                44D9100 C OLV Steinberg                    DISK         
    Vavrys Johan              LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H40C      3.10 km, 215 m, 20 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kolář Viktor              HOR7300 C TJ Jiskra Hořice                69.37         
2. Jandera Tomáš             DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt  71.34   + 1.57
3. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    72.04   + 2.27
4. Sokol Milan               BRM7201 C Sokol Burdych                   81.41   +12.04
5. Kaděra Pavel              HAV7100 C SKOB Baník Havířov              90.22   +20.45
6. Švancar Martin            CHA7000 C OK Chrastava                   107.31   +37.54
7. Zemánek Miroslav          SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 120.39   +51.02
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H45C      3.00 km, 230 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cruse Kay                 24D6600 C SV Robotron Dresden             68.52         
 2. Posselt Martin            TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  81.26   +12.34
 3. Hanč Jaroslav             VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         87.36   +18.44
 4. Müller Rico               33D6400 C USV TU Dresden                  92.51   +23.59
 5. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    95.43   +26.51
 6. Müller Robert             VAM6900 C OOB Vamberk                     97.56   +29.04
 7. Řezáč Pavel               VLI6900 C Slavia Liberec orienteering    103.20   +34.28
 8. Procházka Pavel           KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí            106.25   +37.33
 9. Hanuš Pavel               LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov      116.28   +47.36
10. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                   121.45   +52.53
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
H50C      2.90 km, 225 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Láznička Robert           TZL6309 C SKOB Zlín                       65.36         
 2. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                67.09   + 1.33
 3. Hošek Ladislav            SCP6001 C OK Sparta Praha                 74.57   + 9.21
 4. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            78.30   +12.54
 5. Imlauf Martin             SNA6301 C TJ START Náchod                 82.45   +17.09
 6. Pędowski Wojciech         23P6400 C OK!Sport                        85.29   +19.53
 7. Doškář Boris              BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor              86.58   +21.22
 8. Wurzel Břetislav          OSN6005 C SK OS Nové Město n. M.          87.38   +22.02
 9. Müller Ota                BOR6101 C OK Jiskra Nový Bor              88.14   +22.38
10. Vydra Pavel               PEN6200 C OK RECO Sport                   90.33   +24.57
11. Borovička Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     92.27   +26.51
12. Šimek Miroslav            LME6300 C SK Los Mělník                   97.17   +31.41
13. Janeba Petr               CHC6001 C K.O.B. Choceň                  101.29   +35.53
14. Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové           105.40   +40.04
    Kořínek Zdeněk            PEN6201 C OK RECO Sport                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
P2      1.40 km, 60 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Tereza             SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  11.56         
 2. Roudný Václav             LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice         12.26   + 0.30
 3. Kaprál Jan                SSU0000 C SK Severka Šumperk              13.32   + 1.36
 4. Zemánek Mikuláš           SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  13.34   + 1.38
 5. Martanová Lea             VLI0555 C Slavia Liberec orienteering     13.37   + 1.41
 6. Burdilák Radek            MBM8533 C O-mikron                        14.13   + 2.17
 7. Vandasová Adéla                   C                                 14.27   + 2.31
 8. Matulová Iva              ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov           14.33   + 2.37
 9. Auermüllerová Anna        ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno              14.50   + 2.54
 9. Dittrichová Lucie         SKM0551 C KOB Směr Kroměříž               14.50   + 2.54
11. Kopic Jiří                JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        15.09   + 3.13
12. Kolář Šimon               HOR0400 C TJ Jiskra Hořice                15.20   + 3.24
13. Šritrová Lenka            TUV0252 B SOK TJ Turnov                   15.42   + 3.46
14. Jirka Matyáš              ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov               16.08   + 4.12
15. Král Adam                 MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha               16.14   + 4.18
16. Janoušek Slávek           BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor              16.17   + 4.21
17. Thýnová Martina           SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové        16.25   + 4.29
18. Peterka Jakub             LLI0404 C TJ Loko Liberec                 17.13   + 5.17
19. Vydrová Markéta           PEN8950 C OK RECO Sport                   17.25   + 5.29
20. Rusin Vojtěch             BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  17.26   + 5.30
21. Horká Lucie                       C                                 17.33   + 5.37
22. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   17.49   + 5.53
23. Linková Lucie             TUR0251 B OOB TJ Turnov                   17.54   + 5.58
24. Jurčák David              SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava             18.28   + 6.32
25. Wysocka Olga              24P8750 C Slask O-Team                    18.49   + 6.53
26. Trš Lubomír               PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská          18.50   + 6.54
27. Chvátilová Johana         PHK0450 C OK 99 Hradec Králové            19.24   + 7.28
28. Nehasilová Veronika       LDC0350 C KOB Děčín                       19.41   + 7.45
29. Vébr Tomáš                HAV0200 B SKOB Baník Havířov              20.02   + 8.06
30. Pavlová Petra             CHC8552 C K.O.B. Choceň                   20.19   + 8.23
31. Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                20.20   + 8.24
32. Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.22   + 8.26
33. Horká Soňa                UOL7150 C SK UP Olomouc                   20.27   + 8.31
34. Fukalová Martina          AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava            21.06   + 9.10
35. Mencl Josef               VSP0602 C USK Praha                       21.58   +10.02
36. Kovařík Tomáš             TRI0400 C TJ TŽ Třinec                    22.37   +10.41
37. Lukašáková Sára           STE0450 C SK SKI-OB Šternberk             23.00   +11.04
38. Kubecová Magdalena        STB0550 C TJ Stadion Nový Bor             23.13   +11.17
39. Mielec Radomír            AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava            23.16   +11.20
40. Širůček Jaromír           73C     C xxx                             23.40   +11.44
41. Vébrová Šárka             HAV7050 C SKOB Baník Havířov              25.32   +13.36
42. Švidrnochová Eliška       MOV0451 C SKOB Ostrava                    25.51   +13.55
43. Harazinová Radka          VLI7650 C Slavia Liberec orienteering     27.03   +15.07
44. Filipová Tereza           LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice         27.11   +15.15
45. Králová Lucie             ABM     C KOB Moira Brno                  27.22   +15.26
46. Janderová Barbora         PGP0251 C SK Praga                        28.47   +16.51
47. Zítková  Michaela         TUV8551 C SOK TJ Turnov                   29.52   +17.56
48. Doucha Martin             SNA0501 C TJ START Náchod                 29.53   +17.57
49. Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  30.45   +18.49
50. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      33.10   +21.14
51. Hanušová Jitka            LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       34.05   +22.09
52. Žaloudík Jiří             KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         34.22   +22.26
53. Twaruszka Michał          24P8800 C Slask O-Team                    38.33   +26.37
54. Štoudek Martin            ASU0448 C Magnus Orienteering             45.18   +33.22
55. Baldriánová Eva           VSP0751 C USK Praha                       47.12   +35.16
56. Obrátil Miroslav          ABM6502 C KOB Moira Brno                  49.14   +37.18
57. Zvěřinová Darina          XXX     C                                 57.23   +45.27
58. Vývodová Zuzana           MOV6952 C SKOB Ostrava                    58.24   +46.28
59. Böhmová Eva               TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  61.33   +49.37
60. Lacigová Marie            VSP0050 C USK Praha                       70.32   +58.36
61. Lučanová Marta            LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice         78.08   +66.12
    Nývlt Petr                DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka                DISK         
    Širůčková Lenka           XXX     C                                  DISK         
    Vlach Timik               SBR0501 C SKOB Bruntál                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                             Vytvořeno 23.06.2014 22:57
22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finá
T4      2.80 km, 235 m, 20 kontrol
                                                                     protokol  mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------------
  1. Červinka Jan              OKP8901 C SK OK 24 Praha                  38.51         
  2. Vlažný Jan                LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice        40.16   + 1.25
  3. Pátek Lukáš               SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  40.36   + 1.45
  4. Picek Jan                 TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  40.46   + 1.55
  5. Chmelař Lukáš             XHK9100 C GHOST RUBENA racing team        44.42   + 5.51
  6. Hanč Petr                 DOB8022 C KOB Dobruška                    44.52   + 6.01
  7. Janů Zdeněk               KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.44   + 6.53
  8. Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                        45.49   + 6.58
  9. Píro Matěj                TTR8802 C OOB Třebíč                      46.13   + 7.22
 10. Kamenický Tobiáš          OSN9339 C SK OS Nové Město n. M.          48.16   + 9.25
 11. Sýkora Bohumil            CHC8601 C K.O.B. Choceň                   48.38   + 9.47
 12. Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                     49.19   +10.28
 13. Zitka Adam                LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice         50.44   +11.53
 14. Popule Tomáš              LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň             50.54   +12.03
 15. Večeřa Martin             TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  51.05   +12.14
 16. Šimon Václav              LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun            51.22   +12.31
 17. Koblížek Kamil            KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí             51.35   +12.44
 18. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.45   +12.54
 18. Podmolík Jonáš            TZL0001 B SKOB Zlín                       51.45   +12.54
 20. Cahel Marek               LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.01   +13.10
 21. Kamenická Kateřina        PHK9353 C OK 99 Hradec Králové            52.11   +13.20
 22. Šilhavý Jakub             LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň             52.40   +13.49
 23. Čech Petr                 SJI0001 B OK Jihlava                      52.54   +14.03
 24. Kolaja Ehlerová Jana      VLI8055 C Slavia Liberec orienteering     53.09   +14.18
 25. Vančura Martin            TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  53.15   +14.24
 26. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno              53.30   +14.39
 27. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  53.39   +14.48
 28. Skalický Matyáš           KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí             53.43   +14.52
 28. Dědková Teodora           TAP0051 B KOB TRETRA Praha                53.43   +14.52
 30. Šrubař Michal             MBM8606 C O-mikron                        55.31   +16.40
 31. Mencl Miloslav            VSP6505 C USK Praha                       58.19   +19.28
 32. Melichar Petr             LLI0001 B TJ Loko Liberec                 58.28   +19.37
 33. Bradáč Jakub              LLI0002 B TJ Loko Liberec                 58.37   +19.46
 34. Otrusina Jan              ABM9210 C KOB Moira Brno                  59.07   +20.16
 35. Al Qaydi Ali              47A7706 C XUA UAE Military Team           60.33   +21.42
 36. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         60.38   +21.47
 37. Opálková Martina          BBM0050 B BETA URSUS Orienteering         62.12   +23.21
 38. Buk Jindřich              ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem         62.23   +23.32
 39. Eiselt Jan                LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       62.35   +23.44
 40. Mertová Eva               DOB8551 C KOB Dobruška                    63.38   +24.47
 41. Chmelíková Zuzana         VBM9353 C VSK Mendelu Brno                63.53   +25.02
 42. Wagner Libor              DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka               65.22   +26.31
 43. Šmaus Antonín             TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  65.44   +26.53
 44. Škáchová Petra            KAM7054 C SK Kamenice                     67.11   +28.20
 45. Siegl Matyáš              MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha               67.24   +28.33
 46. Jiráček Josef             SBK8501 C KOB Start Blansko               67.43   +28.52
 47. Boháčová Lucie            PTI8771 C Sportovní klub Ptení            69.04   +30.13
 48. Bialožytová Tereza        PGP9055 C SK Praga                        70.42   +31.51
 49. Silný Ondřej              PHK7906 C OK 99 Hradec Králové            71.46   +32.55
 50. Svobodová Barbora         BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek            72.05   +33.14
 51. Posseltová Tereza         TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  72.08   +33.17
 52. Hlaváčová Anežka          TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno               72.22   +33.31
 53. Vlažná Lucie              LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice        73.22   +34.31
 54. Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      73.24   +34.33
 55. Al Suwaidi Yousuf         47A8407 C XUA UAE Military Team           74.09   +35.18
 56. Kovařík Martin            TRI0101 B TJ TŽ Třinec                    74.25   +35.34
 57. Hegerová Petra            RBK9355 C SK Radioklub Blansko            76.00   +37.09
 58. Sokolová Tereza           BRM8451 C Sokol Burdych                   76.03   +37.12
 59. Kundratová Lucie          TZL0058 B SKOB Zlín                       76.32   +37.41
 60. Jelínek Roman             CHC6301 C K.O.B. Choceň                   77.00   +38.09
 61. Karásek Adam              ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov               77.46   +38.55
 62. Kolaja Jan                VLI8100 C Slavia Liberec orienteering     78.03   +39.12
 63. Horová Klára              PGP8455 C SK Praga                        78.23   +39.32
 64. Zeman Jaroslav            DOB8844 C KOB Dobruška                    78.25   +39.34
 65. Chrástová Tereza          STH0251 B SK Studenec                     78.55   +40.04
 66. Zákravský Zdeněk          SNA5702 C TJ START Náchod                 79.12   +40.21
 67. Pěluchová Daniela         CHC8851 C K.O.B. Choceň                   79.56   +41.05
 68. Al Matroosh Omar          47A8707 C XUA UAE Military Team           80.38   +41.47
 69. Zamrzlová Eva             SJC     C TJ Sportcentrum Jičín           80.47   +41.56
 70. Martínek Robert           VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň             83.51   +45.00
 71. Al Kaabi Mubark           47A8206 C XUA UAE Military Team           83.57   +45.06
 72. Matrasová Vendula         CHT8251 C OOB SK Chrast                   84.16   +45.25
 73. Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                      84.45   +45.54
 74. Mesiarkinová Kamila       MBM8282 C O-mikron                        85.49   +46.58
 75. Kozumplíková Alice        RBK8151 C SK Radioklub Blansko            86.22   +47.31
 76. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                  88.24   +49.33
 77. Balusková Ida             OKP7350 C SK OK 24 Praha                  89.35   +50.44
 78. Vacek František           CHT7001 C OOB SK Chrast                   90.12   +51.21
 79. Teplý Jiří                SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové        90.30   +51.39
 80. Hančová Alice             VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         91.13   +52.22
 81. Al  Murshdi Ahmed         47A8506 C XUA UAE Military Team           97.56   +59.05
 82. Waňková Dita              VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí        101.31   +62.40
 83. Betlach Michal            CET7801 C TJ Loko Česká Třebová          101.58   +63.07
 84. Vyhnálková Eva            RIC7552 C OB Říčany                      102.38   +63.47
 85. Viková Vendula            STH8951 C SK Studenec                    105.08   +66.17
 86. Moravec Jakub             KAM9702 C SK Kamenice                    106.20   +67.29
 87. Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno              110.50   +71.59
 88. Juma Abdalla              47A8806 C XUA UAE Military Team          112.14   +73.23
 89. Zalaba Tomáš              SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín          135.28   +96.37
 90. Daněk Roman               SBK7541 C KOB Start Blansko              162.21  +123.30
     Al Mteiri Ahmed           47A8207 C XUA UAE Military Team            DISK         
     Toužilová Martina         SHK8051 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
     Rickmeyer Tina            33D8650 C USV TU Dresden                   DISK         
     Šinovská Kristýna         ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem          DISK         
     Novotný Petr              6PC0000 C Neregistrovaný - Novotný         DISK         
     Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava             DISK         
     Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                   DISK         
     Pilíková Veronika         CET8152 C TJ Loko Česká Třebová            DISK         
     Bradáč David              LLI0203 B TJ Loko Liberec                  DISK         
     Šádková Lucie             PHK9654 B OK 99 Hradec Králové             DISK         
     Buk Miloslav              ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem          DISK         
     Kovařík Martin            TRI7700 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
---------------------------------------------------------------------------------------