Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D16A      2.90 km, 165 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vyhnálková Barbora        RIC9850 A OB Říčany                       28.47         
 2. Chaloupská Barbora        PHK9951 A OK 99 Hradec Králové            30.00   + 1.13
 3. Grycová Kateřina          TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno               36.52   + 8.05
 4. Semrádová Jana            CHC9951 A K.O.B. Choceň                   37.11   + 8.24
 5. Firešová Markéta          ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno              38.22   + 9.35
 6. Kohoutová Barbora         BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor              40.17   +11.30
 7. Marešová Alexandra        NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek                42.16   +13.29
 8. Kůstková Daniela          VIC9898 A OB Vizovice                     43.52   +15.05
 9. Hudská Ludmila            TUR9851 A OOB TJ Turnov                   44.00   +15.13
10. Hrabošová Magdalena       ASU0099 A Magnus Orienteering             44.13   +15.26
11. Vývodová Jana             MOV9852 A SKOB Ostrava                    44.45   +15.58
12. Kubecová Kateřina         BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor              44.52   +16.05
13. Fürstová Anna             LLI9854 B TJ Loko Liberec                 44.56   +16.09
14. Odehnalová Klára          ABM9956 A KOB Moira Brno                  45.37   +16.50
15. Poláková Tereza           SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava             46.17   +17.30
16. Hojná Dominika            SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec           46.31   +17.44
17. Vyhnálková Marie          RIC0151 A OB Říčany                       50.51   +22.04
18. Zlámalová Nikola          SJC9951 C TJ Sportcentrum Jičín           52.02   +23.15
19. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov               52.32   +23.45
20. Vlachová Kateřina         KON9898 B KOB Konice                      55.06   +26.19
21. Marek Wiktoria            28P9950 C UNTS Warszawa                   58.26   +29.39
22. Korpasová Tereza          LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      62.07   +33.20
23. Mikešová Adéla            VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň             64.39   +35.52
24. Habigerová Jana           KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šum  73.55   +45.08
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D18A      3.00 km, 180 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štičková Anna             LLI9651 A TJ Loko Liberec                 31.55         
 2. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         34.11   + 2.16
 3. Hančová Petra             VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         35.00   + 3.05
 4. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                36.03   + 4.08
 5. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    38.34   + 6.39
 6. Kožinová Zuzana           PGP9650 A SK Praga                        40.07   + 8.12
 7. Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering             41.28   + 9.33
 8. Jansová Doubravka         LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice         42.12   +10.17
 9. Veljačiková Hana          SCP9750 A OK Sparta Praha                 42.43   +10.48
10. Machačová Michaela        PHK9656 A OK 99 Hradec Králové            43.06   +11.11
11. Kameníková Andrea         BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor              43.24   +11.29
12. Šňupárková Anna           DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka               43.58   +12.03
13. Sabelová Markéta          TRI9656 A TJ TŽ Třinec                    44.41   +12.46
14. Kašparová Zuzana          SSU9661 B SK Severka Šumperk              46.03   +14.08
15. Peňázová Veronika         SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec           46.04   +14.09
16. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    46.33   +14.38
17. Roškotová Lucie           TUR9753 B OOB TJ Turnov                   46.40   +14.45
18. Hrabánková Klára          PGP9654 A SK Praga                        47.36   +15.41
18. Linková Alena             TUR9751 A OOB TJ Turnov                   47.36   +15.41
20. Šafrhansová Lucie         VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň             51.21   +19.26
21. Koporová Lenka            ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno              53.09   +21.14
22. Balcarová Barbora         LLI9751 B TJ Loko Liberec                 53.59   +22.04
23. Kaufmanová Ivana          TRI9761 B TJ TŽ Třinec                    54.31   +22.36
24. Fenclová Tereza           LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice         57.19   +25.24
25. Vavrysová Barbara         LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice        65.28   +33.33
26. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    76.11   +44.16
    Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D20A      3.20 km, 185 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chromá Kateřina           ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno              36.34         
 2. Tesařová Markéta          ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno              36.54   + 0.20
 3. Bořánková Karolína        KAM9550 E SK Kamenice                     37.10   + 0.36
 4. Horová Pavla              LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice         38.56   + 2.22
 5. Tichá Tereza              SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec           41.22   + 4.48
 6. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       42.50   + 6.16
 7. Doleželová Kateřina       LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice         42.55   + 6.21
 8. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       43.34   + 7.00
 9. Nieke Patricia            TUR9552 B OOB TJ Turnov                   43.49   + 7.15
10. Procházková Klára         LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice         45.13   + 8.39
11. Zebrowska Barbara         28P9550 C UNTS Warszawa                   45.38   + 9.04
12. Haltof Ewa                VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  46.04   + 9.30
13. Hoidekrová Lucie          LLI9552 A TJ Loko Liberec                 46.24   + 9.50
14. Tesařová Marcela          AOP9450 R Přátelé orientačního běhu Opav  48.09   +11.35
15. Haniszewska Angelika      STB9599 A TJ Stadion Nový Bor             49.17   +12.43
16. Kubínová Romana           SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary          49.19   +12.45
17. Chvalová Věra             LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň             49.46   +13.12
18. Šmejcová Anna             SJC9552 B TJ Sportcentrum Jičín           55.45   +19.11
19. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  56.01   +19.27
20. Otrusinová Jana           ABM9560 A KOB Moira Brno                  60.41   +24.07
21. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      66.20   +29.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D21A      4.20 km, 255 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         40.27         
 2. Šístková Iveta            LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice         43.50   + 3.23
 3. Kosová Denisa             PHK9150 R OK 99 Hradec Králové            45.40   + 5.13
 4. Heczková Bohdana          VLI7750 R Slavia Liberec orienteering     45.41   + 5.14
 5. Müllerová Věra            VAM9051 C OOB Vamberk                     47.25   + 6.58
 6. Karochová Simona          DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka               48.27   + 8.00
 7. Jedličková Zuzana         SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové        48.32   + 8.05
 8. Przyczková Michaela       LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice         49.16   + 8.49
 9. Burdová Adéla             BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor              51.21   +10.54
10. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              51.23   +10.56
11. Kochová Nikola            TUR9358 R OOB TJ Turnov                   55.12   +14.45
12. Krejčíková Marie          TZL9252 C SKOB Zlín                       55.15   +14.48
13. Petrželová Tereza         LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       57.30   +17.03
14. Szeliga Malgorzata        STB9399 R TJ Stadion Nový Bor             57.40   +17.13
15. Zamazalová Kateřina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                59.29   +19.02
16. Myslivcová Pavla          SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové        60.03   +19.36
17. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     60.06   +19.39
18. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              60.40   +20.13
19. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        61.49   +21.22
20. Chmelařová Michaela       SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové        64.13   +23.46
21. Daňková Veronika          SBK8151 C KOB Start Blansko               66.33   +26.06
22. Petrová Tereza            AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava            72.28   +32.01
23. Ondřejová Dita Terezie    SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové        76.16   +35.49
24. Wysocka Malwina           23P8500 C OK!Sport                        80.16   +39.49
25. Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko            82.09   +41.42
    Urbánková Kateřina        ONO9250 C SKOB Ostrov                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H16A      3.30 km, 215 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gebrt Jan                 SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové        32.54         
 2. Hirš Otakar               ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno              33.57   + 1.03
 3. Bendák Jan                LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       37.13   + 4.19
 4. Fencl Jonáš               LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice         37.41   + 4.47
 5. Vystavěl Ondřej           JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov           38.00   + 5.06
 6. Jirka Mikuláš             ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov               39.04   + 6.10
 7. Pavlovec Dan              BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor              41.23   + 8.29
 8. Kavalír Jáchym            PHK9901 B OK 99 Hradec Králové            41.46   + 8.52
 9. Lanc Vojtěch              TRI9807 A TJ TŽ Třinec                    43.02   +10.08
10. Hájek Jakub               SHK9802 A TJ Slavia Hradec Králové        43.23   +10.29
11. Ullrich Jakub             BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor              43.44   +10.50
12. Maňák Michal              PHK9801 B OK 99 Hradec Králové            43.52   +10.58
13. Ludvík Matyáš             STB9801 B TJ Stadion Nový Bor             44.05   +11.11
14. Birnbaum Adam             BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor              44.15   +11.21
15. Rusin Jan                 BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broum  47.21   +14.27
16. Kalenský Aleš             STH9801 B SK Studenec                     49.47   +16.53
17. Beneš Miroslav            KON9915 B KOB Konice                      50.53   +17.59
18. Jurczyk Maciej            51P9800 C UKS Sparta Czyżowice            57.10   +24.16
19. Borovička Tomáš           FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha     64.46   +31.52
    Dostál Pavel              KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
MS  Niezgodka Piotr           31P9900 C UKS ARKADY Raszkow              60.00   +27.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H18A      3.50 km, 240 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mudrák Štěpán             LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice        33.10         
 2. Navrátil Šimon            PGP9702 A SK Praga                        34.13   + 1.03
 3. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        34.30   + 1.20
 4. Kanta Martin              LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice         34.55   + 1.45
 5. Lucerski Maciek           PHK9700 C OK 99 Hradec Králové            35.22   + 2.12
 6. Illner Vojtěch            DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka               36.31   + 3.21
 7. Sova František            LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň             36.37   + 3.27
 8. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         36.56   + 3.46
 9. Landovský Jakub           PGP9601 B SK Praga                        38.30   + 5.20
10. Grätsch Markus            TUR9603 B OOB TJ Turnov                   39.16   + 6.06
11. Valášek Jiří              KAM9700 A SK Kamenice                     39.17   + 6.07
12. Mielec Jaromír            AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opav  39.52   + 6.42
13. Ježek Ondřej              PGP9706 A SK Praga                        40.10   + 7.00
13. Mašata Matěj              PHK9601 A OK 99 Hradec Králové            40.10   + 7.00
15. Aster Tomáš               PGP9604 A SK Praga                        40.48   + 7.38
16. Zlámal David              SJC9603 B TJ Sportcentrum Jičín           41.49   + 8.39
17. Horáček Petr              PHK9602 A OK 99 Hradec Králové            43.00   + 9.50
18. Trejbal Václav            SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové        43.10   +10.00
19. Vlášek Jakub              TAP9702 A KOB TRETRA Praha                43.23   +10.13
20. Kelbl Vladimír            ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno              43.47   +10.37
21. Frank Jiří                MAS9600 B KČT Aš                          44.32   +11.22
22. Drozd Michal              BBM9701 B BETA URSUS Orienteering         45.43   +12.33
23. Janeba Vladimír           CHC9602 A K.O.B. Choceň                   45.49   +12.39
24. Dvorský Petr              SKM9601 B KOB Směr Kroměříž               46.34   +13.24
25. Wolowczyk Michal          28P9700 C UNTS Warszawa                   47.02   +13.52
26. Buk Michal                ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem         47.17   +14.07
27. Mikula Jan                SSU9609 A SK Severka Šumperk              48.25   +15.15
    Podmolík Josef            TZL9701 A SKOB Zlín                        DISK         
    Matuš Vojtěch             VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H20A      3.90 km, 250 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grundmann Jan             LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice         35.22         
 2. Horák Patrik              TUR9502 R OOB TJ Turnov                   35.50   + 0.28
 3. Parfianowicz Piotr        28P9400 C UNTS Warszawa                   36.12   + 0.50
 4. Wolowczyk Krzysztof       28P9501 C UNTS Warszawa                   38.20   + 2.58
 5. Dzioba Mateusz            PHK9500 R OK 99 Hradec Králové            38.28   + 3.06
 6. Horvát Petr               ASU9447 E Magnus Orienteering             38.36   + 3.14
 7. Valeš Jiří                LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň             39.28   + 4.06
 8. Waněk Adam                LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice         41.11   + 5.49
 9. Záděra Pavel              BBM9500 R BETA URSUS Orienteering         41.31   + 6.09
10. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  41.51   + 6.29
11. REINER Matthias           ZBM9434 C SK Žabovřesky Brno              41.57   + 6.35
12. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    42.25   + 7.03
13. Jurczyk Tomasz            51P9400 C UKS Sparta Czyżowice            45.44   +10.22
14. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             46.28   +11.06
15. Ptáček Martin             SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.40   +11.18
16. Fajkus Radim              JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov           47.29   +12.07
17. Obrátil Štěpán            ABM9409 A KOB Moira Brno                  49.14   +13.52
18. Sháněl Jan                CHC9402 B K.O.B. Choceň                   49.45   +14.23
19. Nejman Stanislav          TUR9500 B OOB TJ Turnov                   51.12   +15.50
20. Kučera Tomáš              STH9402 B SK Studenec                     51.55   +16.33
21. Málek Jan                 PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     51.58   +16.36
22. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               65.20   +29.58
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H21A      5.20 km, 285 m, 25 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga                        38.24         
 2. Bravený Vít               ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno              39.58   + 1.34
 3. Lučan Vladimír            LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice         41.50   + 3.26
 4. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               42.18   + 3.54
 5. Štěrba Zbyněk             LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice         42.24   + 4.00
 6. Zakouřil Vít              TUR9301 R OOB TJ Turnov                   42.45   + 4.21
 7. Fučík Karel               VBM7246 R VSK Mendelu Brno                43.28   + 5.04
 7. Beneš Jan                 SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín           43.28   + 5.04
 9. Prášil Marek              TTR7301 R OOB Třebíč                      43.36   + 5.12
10. Klusáček Jan              ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno              44.26   + 6.02
11. Hubáček Michal            LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice        44.39   + 6.15
12. Argaláš Michal            TRI9301 C TJ TŽ Třinec                    44.52   + 6.28
13. Kořínek Tomáš             BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor              45.13   + 6.49
14. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov                   45.30   + 7.06
15. Hovorka Lukáš             LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice         45.46   + 7.22
16. Pospíšil Vítek            PGP6803 C SK Praga                        45.58   + 7.34
17. Ondráček Radim            EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha               46.34   + 8.10
18. Sysel Ctibor              PGP8700 R SK Praga                        47.03   + 8.39
19. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            47.19   + 8.55
20. Klapal Jan                LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice         47.33   + 9.09
21. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov                   47.52   + 9.28
22. Bořil Tomáš               ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno              48.03   + 9.39
23. Čermák Jan                LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice         48.11   + 9.47
24. Hora Vojtěch              PGP8301 C SK Praga                        48.41   +10.17
25. Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice        48.42   +10.18
26. Tihon Michal              PHK7905 C OK 99 Hradec Králové            49.10   +10.46
27. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                50.16   +11.52
27. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                        50.16   +11.52
29. Scott Toby                44D9100 C OLV Steinberg                   51.13   +12.49
30. Novák Jiří                NPA7502 C SK LOB Nová Paka                51.30   +13.06
31. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         51.39   +13.15
32. Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                 54.15   +15.51
33. Suchý Petr                LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň             54.21   +15.57
34. Kalous Vladislav          EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha               54.39   +16.15
35. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     56.54   +18.30
36. Hostaš Petr               TUR9001 C OOB TJ Turnov                   57.25   +19.01
37. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ START Náchod                 58.00   +19.36
38. Richter Friedmar          33D8100 C USV TU Dresden                  82.50   +44.26
    Kašpar Michal             TZL9308 C SKOB Zlín                        DISK         
MS  Al Mazrouei Rashed        47A8807 C XUA UAE Military Team           71.50   +33.26
MS  Al Ktebi Khalid           47A8406 C XUA UAE Military Team           53.33   +15.09
MS  Al Sheraifi Suhail        47A6408 C XUA UAE Military Team           58.44   +20.20
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D16B      2.80 km, 170 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čechová Tereza            SJI9852 A OK Jihlava                      32.53         
 2. Janošíkova Tereza         UOL9950 A SK UP Olomouc                   34.25   + 1.32
 3. Malinová Apolena          SHK9952 B TJ Slavia Hradec Králové        35.02   + 2.09
 4. Staňová Karolína          BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor              36.59   + 4.06
 5. Větříčková Andrea         SHK9951 A TJ Slavia Hradec Králové        38.45   + 5.52
 6. Chaloupková Veronika      CHC9852 A K.O.B. Choceň                   39.53   + 7.00
 7. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           39.55   + 7.02
 8. Nováková Lucie            BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor              40.29   + 7.36
 9. Cych Agnieszka            PHK9966 B OK 99 Hradec Králové            40.49   + 7.56
10. Švancárová Veronika       KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šum  41.09   + 8.16
11. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            42.26   + 9.33
12. Čechová Klára             AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opav  43.28   +10.35
13. Plhalová Šárka            ASU0097 A Magnus Orienteering             43.44   +10.51
14. Thýnová Nikola            SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové        45.16   +12.23
15. Poloprutská Lucie         VLI9950 B Slavia Liberec orienteering     45.39   +12.46
16. Nechanická Klára          OSN0050 A SK OS Nové Město n. M.          45.41   +12.48
17. Vacková Anna              SJI9854 B OK Jihlava                      47.00   +14.07
18. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    47.05   +14.12
19. Pelcová Tereza            MAS9853 C KČT Aš                          48.20   +15.27
20. Doubková Petra            VLI9853 A Slavia Liberec orienteering     51.17   +18.24
21. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               53.34   +20.41
22. Pukyšová Anežka           KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šum  55.05   +22.12
23. Antonowicz Anna Maria     28P9850 C UNTS Warszawa                   63.54   +31.01
24. Dvořáková Klára           CHT9852 C OOB SK Chrast                   72.54   +40.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D18B      3.00 km, 185 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubínová Veronika         SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary          35.09         
 2. Nováková Tereza           DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka               36.04   + 0.55
 3. Odehnalová Tereza         ABM9757 A KOB Moira Brno                  36.16   + 1.07
 4. Červená Adéla             SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové        37.08   + 1.59
 5. Chládková Simona          LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice         38.05   + 2.56
 6. Šádková Martina           PHK9653 A OK 99 Hradec Králové            39.18   + 4.09
 7. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       39.40   + 4.31
 8. Šimůnková Gabriela        TAP9755 A KOB TRETRA Praha                40.09   + 5.00
 9. Kovářová Lenka            LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice       40.17   + 5.08
10. Hanáková Magda            KRL9651 A Kometa Kralovice                41.49   + 6.40
11. Petrasová Zuzana          ASU9695 A Magnus Orienteering             42.11   + 7.02
12. Hošeková Vanda            ASU9696 B Magnus Orienteering             42.17   + 7.08
13. Novotná Klára             PHK9751 A OK 99 Hradec Králové            43.12   + 8.03
14. Vališová Martina          OSN9696 A SK OS Nové Město n. M.          45.22   +10.13
15. Žandová Marcela           SKV9653 B TJ Slovan Karlovy Vary          46.09   +11.00
15. Slavíková Silvie          PGP9751 A SK Praga                        46.09   +11.00
17. Voltrová Hana             ROZ9752 B OK Roztoky                      50.37   +15.28
18. Nedbálková Hana           ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno              51.07   +15.58
19. Kavalírová Julie          PHK9753 A OK 99 Hradec Králové            51.55   +16.46
20. Hlinovská Johana          VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň             52.40   +17.31
21. Obytová Kateřina          VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň             53.18   +18.09
22. Machusová Karolína        SSU9666 B SK Severka Šumperk              53.28   +18.19
23. Lavičková Michaela        KRL9655 B Kometa Kralovice                54.37   +19.28
24. Myslivcová Markéta        SHK9650 B TJ Slavia Hradec Králové        56.07   +20.58
25. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  57.29   +22.20
    Šiková Barbora            LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň              DISK         
MS  Matyba Anna               31P9650 C UKS ARKADY Raszkow               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D20B      3.20 km, 190 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tužilová Magdaléna        ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno              33.22         
 2. Svobodová Lenka           PHK9551 R OK 99 Hradec Králové            35.47   + 2.25
 3. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     36.53   + 3.31
 4. Hlubučková Kristýna       KAM9551 R SK Kamenice                     36.59   + 3.37
 5. Novotná Markéta           PHK9451 R OK 99 Hradec Králové            37.18   + 3.56
 6. Kosová Štěpánka           LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice         38.15   + 4.53
 7. Drągowska Maria           23P9550 C OK!Sport                        38.29   + 5.07
 8. Dlouhá Hana               DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka               38.39   + 5.17
 9. Voborníková Alena         LPU9458 R OK Lokomotiva Pardubice         39.27   + 6.05
10. Kamererová Valerie        KAM9452 A SK Kamenice                     41.50   + 8.28
11. Benešová Jana             SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec           43.39   +10.17
12. Křivancová Zdeňka         LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun            43.49   +10.27
13. Kuberková Lucie           LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň             44.28   +11.06
14. Košková Anička            LLI9550 B TJ Loko Liberec                 45.27   +12.05
15. Vítková Lucie             PTI9474 B Sportovní klub Ptení            49.06   +15.44
16. Papugová Martina          LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice        49.32   +16.10
17. Končáková Klára           LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice        50.16   +16.54
18. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             51.04   +17.42
19. Brožová Aneta             TUR9453 A OOB TJ Turnov                   51.15   +17.53
20. Hanušová Michaela         TUR9554 B OOB TJ Turnov                   51.59   +18.37
21. Brajer Dominika           DOB9550 B KOB Dobruška                    53.55   +20.33
22. Habigerová Radka          KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šum  71.11   +37.49
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D21B      4.20 km, 255 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Vendula        UOL9353 E SK UP Olomouc                   42.27         
 2. Knapová Lenka             LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice         43.28   + 1.01
 3. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            43.59   + 1.32
 4. Indráková Adélka          ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno              44.04   + 1.37
 5. Omová Michaela            TUR8153 E OOB TJ Turnov                   45.08   + 2.41
 6. Čepová Daniela            PHK8951 R OK 99 Hradec Králové            45.14   + 2.47
 7. Gregorová Kamila          CTB8151 E SK OB Chotěboř                  45.23   + 2.56
 8. Poklopová Lenka           UOL8951 R SK UP Olomouc                   45.33   + 3.06
 9. Udržalová Pavla           LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice         46.32   + 4.05
10. Hepnerová Martina         SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        46.50   + 4.23
11. Baldrianová Barbora       VSP7850 R USK Praha                       48.41   + 6.14
12. Sklenářová Radka          LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice        51.00   + 8.33
13. Hrstková Vladěna          ZBM8787 E SK Žabovřesky Brno              51.24   + 8.57
14. Koporová Petra            ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno              54.53   +12.26
15. Fundová Eliška            SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové        54.59   +12.32
16. Uhlíková Tereza           PGP9162 C SK Praga                        55.28   +13.01
17. Kolešová Helena           LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice         55.50   +13.23
18. Čermáková Magdalena       UOL9155 C SK UP Olomouc                   55.58   +13.31
19. Kopáčková Iva             CHT8851 C OOB SK Chrast                   56.04   +13.37
20. Šrámková Michaela         SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec           58.30   +16.03
21. Petráčková Klára          LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice         59.50   +17.23
22. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    61.48   +19.21
23. Adamová Eva               VBM8772 C VSK Mendelu Brno                66.31   +24.04
24. Poloprutská Markéta       TUR9252 R OOB TJ Turnov                   67.36   +25.09
MS  Dudzinska Paulina         31P9250 C UKS ARKADY Raszkow              74.32   +32.05
MS  Papugová Katarína         25S9255 C ATU Kosice                      54.03   +11.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H16B      3.30 km, 215 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandas Daniel             PHK9805 A OK 99 Hradec Králové            29.49         
 2. Koštejn Vít               DOK9800 A OK Doksy                        31.35   + 1.46
 3. Hlaváč Ondřej             TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno               31.51   + 2.02
 4. Hausenblas Šimon          KAM9803 A SK Kamenice                     33.29   + 3.40
 5. Roudný Martin             LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice         34.16   + 4.27
 6. Mareš Vít                 BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor              36.01   + 6.12
 7. Paukert Lukáš             KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí             38.33   + 8.44
 8. Besarab Genia             28P9801 C UNTS Warszawa                   39.26   + 9.37
 9. Müller Jonáš              KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šum  40.09   +10.20
10. Chvátil Šimon             PHK9908 A OK 99 Hradec Králové            40.51   +11.02
11. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             40.54   +11.05
12. Cienciala Jan             TRI9801 A TJ TŽ Třinec                    41.05   +11.16
13. Šenkýř Matěj              SJI9902 B OK Jihlava                      41.11   +11.22
14. Škvor Ota                 KAM9900 A SK Kamenice                     41.38   +11.49
15. Volák Ondřej              BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broum  42.06   +12.17
16. Šebek Petr                DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka               43.39   +13.50
17. Ondřejček Jiří            ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda            44.08   +14.19
18. Novák Aleš                ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda            44.09   +14.20
19. Gedeon Dominik            KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šum  47.41   +17.52
20. Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering         47.45   +17.56
21. Tesař Vojtěch             AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opav  51.48   +21.59
22. Zieba Jakub               NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek                52.18   +22.29
23. Král Jan                  ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno              52.45   +22.56
24. Bek Ondřej                CHA9904 C OK Chrastava                    63.20   +33.31
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H18B      3.50 km, 230 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wolf Filip                TUR9701 A OOB TJ Turnov                   31.54         
 2. Kettner Vojtěch           KAM9601 A SK Kamenice                     32.07   + 0.13
 3. Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové            33.57   + 2.03
 4. Glonek Jakub              AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opav  34.11   + 2.17
 5. Zikmund Zdeněk            SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín           35.01   + 3.07
 6. Semrád Ladislav           CHC9701 A K.O.B. Choceň                   36.45   + 4.51
 7. Vacek Vojtěch             SJI9602 A OK Jihlava                      37.03   + 5.09
 8. Slíva Jan                 LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice        37.29   + 5.35
 9. Otruba Vojtěch            JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov           38.45   + 6.51
10. Mikel David               TZL9703 A SKOB Zlín                       38.51   + 6.57
11. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    39.10   + 7.16
12. Frýba Dominik             SJI9702 A OK Jihlava                      39.23   + 7.29
13. Burda Matěj               BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor              40.18   + 8.24
14. Bořil Jan                 SJI9700 A OK Jihlava                      40.19   + 8.25
15. Sedláček Ondřej           HLV9732 A KČT - OB Holešov                41.03   + 9.09
16. Štál Jan                  SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín           42.53   +10.59
17. Werner Michal             PGP9705 B SK Praga                        42.56   +11.02
18. Jurica Jan                LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice         44.54   +13.00
19. Kaplan Martin             LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice         45.56   +14.02
20. Brázdil Petr              ODV9700 A TJ Aero Odolena Voda            46.43   +14.49
21. Peřinka Šimon             BBM9700 B BETA URSUS Orienteering         47.12   +15.18
22. Picek Štěpán              TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  48.18   +16.24
23. Šmaus Jan                 TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  50.16   +18.22
24. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             50.21   +18.27
25. Novák Radek               PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák             52.30   +20.36
26. Janáč Vašek               TAP9602 B KOB TRETRA Praha                55.18   +23.24
27. Vosáhlo Jan               SSU9701 C SK Severka Šumperk              70.02   +38.08
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H20B      3.90 km, 255 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Minář Marek               ASU9444 E Magnus Orienteering             31.13         
 2. BERGER Xander             ZBM9431 C SK Žabovřesky Brno              32.18   + 1.05
 3. Hubáček Jonáš             LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice        35.09   + 3.56
 4. Semík Ondřej              KAM9401 R SK Kamenice                     35.22   + 4.09
 5. Pauser Jakob              ZBM9402 C SK Žabovřesky Brno              36.38   + 5.25
 6. Kettner Lukáš             KAM9403 R SK Kamenice                     36.42   + 5.29
 7. Döllgast Moritz           18D9500 C Post SV Dresden                 36.57   + 5.44
 8. Pavlovec Jan              BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor              37.06   + 5.53
 9. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              38.14   + 7.01
10. Křivda Martin             CHC9501 A K.O.B. Choceň                   40.25   + 9.12
11. Hraboš Matěj              ASU9547 R Magnus Orienteering             40.38   + 9.25
12. Kamenický Ondřej          PHK9401 A OK 99 Hradec Králové            44.04   +12.51
13. Veselý Jakub              PGP9503 R SK Praga                        45.19   +14.06
14. Řada Jakub                DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka               47.16   +16.03
15. Deml Tomáš                LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice         48.22   +17.09
16. Kamenický Jeroným         OSN9549 A SK OS Nové Město n. M.          48.46   +17.33
17. Dvorský Vojtěch           SKM9401 A KOB Směr Kroměříž               50.36   +19.23
18. Anc Kamil                 28P9500 C UNTS Warszawa                   53.09   +21.56
19. Kapal Tomáš               KAM9402 C SK Kamenice                     53.54   +22.41
20. Zelinka Jan               LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice         53.58   +22.45
21. Koumar František          SJI9501 B OK Jihlava                      62.30   +31.17
22. Posselt Martin            TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  63.16   +32.03
23. Uhlíř Marek               PGP9405 B SK Praga                        71.03   +39.50
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H21B      5.10 km, 285 m, 25 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Procházka Jan             PGP8407 E SK Praga                        38.37         
 2. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno              39.23   + 0.46
 3. Chloupek Adam             ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno              40.20   + 1.43
 4. Horáček Michal            VLI7700 R Slavia Liberec orienteering     40.33   + 1.56
 5. Škoda Jakub               VLI8800 R Slavia Liberec orienteering     40.46   + 2.09
 6. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         40.53   + 2.16
 7. Kozák Osvald              TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno               41.42   + 3.05
 8. Krejčík Jiří              TZL8301 C SKOB Zlín                       42.43   + 4.06
 9. Hepner David              SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové        43.00   + 4.23
10. Flašar Jan                PGP8610 R SK Praga                        43.15   + 4.38
11. Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice        44.00   + 5.23
12. Perůtka Jan               LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice        44.09   + 5.32
13. Balcar Aleš               PHK8602 C OK 99 Hradec Králové            45.16   + 6.39
14. Dragowski Kuba            23P9000 C OK!Sport                        45.17   + 6.40
15. Košárek Pavel             AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opav  45.28   + 6.51
16. Franko David              ASU9347 R Magnus Orienteering             46.04   + 7.27
17. Henek Vladan              VBM8002 C VSK Mendelu Brno                46.12   + 7.35
18. Dutkowski Mikolaj         DOB9200 R KOB Dobruška                    46.18   + 7.41
19. Panchártek Jan            PHK8802 C OK 99 Hradec Králové            46.26   + 7.49
20. Procházka David           LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice         46.40   + 8.03
21. Kopec Tomáš               KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         47.41   + 9.04
22. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno              49.42   +11.05
23. Kolín Jan                 DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka               50.09   +11.32
24. Komanec Václav            SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové        51.03   +12.26
25. Schulhof Jan              TUR8900 C OOB TJ Turnov                   51.23   +12.46
26. Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř                  51.39   +13.02
27. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            52.07   +13.30
28. Dlabaja Štěpán            TZL8508 C SKOB Zlín                       52.19   +13.42
29. Oma Jakub                 TUR8002 C OOB TJ Turnov                   52.26   +13.49
30. Slezák Jiří               LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.54   +14.17
31. Paclík Roman              SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové        53.18   +14.41
32. Zvěřina Petr              LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice         54.02   +15.25
33. Azeb Karim                PHK9110 C OK 99 Hradec Králové            54.05   +15.28
34. Hošek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                    56.35   +17.58
35. Přikryl Petr              ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno              57.00   +18.23
36. Vlach Jiří                AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava            57.11   +18.34
37. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         60.03   +21.26
MS  Al Hashmi Abdula Aziz     47A8307 C XUA UAE Military Team           84.47   +46.10
MS  Al Zeyoudi Seed           47A7306 C XUA UAE Military Team           54.14   +15.37
MS  Neumann Josef             33D8400 C USV TU Dresden                  51.36   +12.59
MS  Pachnik Wojciech          19P9100 C Tukan Iwiny                     50.11   +11.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D16C      2.80 km, 170 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kopecká Anna              LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice         34.08         
 2. Sieglová Eliška           PGP9954 A SK Praga                        36.20   + 2.12
 3. Hojná Eliška              SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec           40.13   + 6.05
 4. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        41.00   + 6.52
 5. Sokolářová Šárka          TUR9999 B OOB TJ Turnov                   41.26   + 7.18
 6. Waňková Martina           VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         42.18   + 8.10
 7. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    42.25   + 8.17
 8. Kalenská Dominika         STH9958 A SK Studenec                     43.34   + 9.26
 9. Pilcová Sabina            JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov           44.14   +10.06
10. Grycová Veronika          TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno               45.38   +11.30
11. Jezdinská Natálie         STH9954 A SK Studenec                     46.18   +12.10
12. Kopecká Johana            VSP9950 C USK Praha                       47.44   +13.36
13. Peterová Jana             DOB0051 A KOB Dobruška                    48.03   +13.55
14. Bruková Magda             TRI0054 A TJ TŽ Třinec                    48.19   +14.11
15. Petráčková Kristýna       SJI9851 B OK Jihlava                      48.21   +14.13
16. Kinkorová Tereza          LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň             48.41   +14.33
17. Voltrová Alena            ROZ9951 B OK Roztoky                      48.54   +14.46
18. Kubíčková Jana            PHK9999 B OK 99 Hradec Králové            49.10   +15.02
19. Janoušková Lucie          BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor              50.35   +16.27
20. Hanáková Lenka            KRL9951 B Kometa Kralovice                50.42   +16.34
21. Malivánková Eva           ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno              52.21   +18.13
22. Svobodová Jana            KTA9951 B SK Kotnov Tábor                 60.28   +26.20
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D21C      4.20 km, 260 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              43.16         
 2. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         44.26   + 1.10
 3. Kozáková Zdenka           TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno               45.26   + 2.10
 4. Hlavová Hana              ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno              46.05   + 2.49
 5. Tichovská Martina         PGP8658 C SK Praga                        46.45   + 3.29
 6. Hrušková Barbora          ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno              48.05   + 4.49
 7. Jakobová Adélka           UOL9052 R SK UP Olomouc                   48.52   + 5.36
 8. Košárková Iva             AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opav  49.27   + 6.11
 9. Klimplová Lenka           LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice         51.14   + 7.58
10. Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno                52.33   + 9.17
11. Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         52.39   + 9.23
12. Mádlová Věra              ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno              54.22   +11.06
13. Kožinová Anna             PGP9350 R SK Praga                        54.36   +11.20
14. Mrázková Romana           SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín           54.54   +11.38
15. Píšová Monika             NPA8151 C SK LOB Nová Paka                57.16   +14.00
16. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            60.17   +17.01
17. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       61.34   +18.18
18. Peterová Alena            DOB8953 C KOB Dobruška                    63.14   +19.58
19. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk              63.34   +20.18
20. Krajčíková Kristína       25S9254 C ATU Kosice                      64.00   +20.44
21. Mezníková Lucie           ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno              67.15   +23.59
22. Balcarová Jana            PHK8753 C OK 99 Hradec Králové            67.20   +24.04
23. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    68.36   +25.20
24. Piastrouskaya  Viola      28P9150 C UNTS Warszawa                   70.04   +26.48
25. Hermannová Anna           TAP9251 C KOB TRETRA Praha                70.25   +27.09
26. Petrová Daniela           LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice         72.46   +29.30
27. Tihonová Martina          PHK8651 C OK 99 Hradec Králové            73.30   +30.14
    Kolínová Kristýna         DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D21D      4.30 km, 255 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hermanová Zuzana          LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice         46.19         
 2. Spurná Martina            PGP8556 E SK Praga                        46.31   + 0.12
 3. Mechlová Lenka            SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové        47.39   + 1.20
 4. Jiřištová Zuzana          DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka               53.09   + 6.50
 5. Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov                   53.33   + 7.14
 6. Janatová Lucie            DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka               54.07   + 7.48
 7. Kubátová Zuzka            NPA9151 R SK LOB Nová Paka                54.52   + 8.33
 8. Jirčáková Martina         LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice        55.37   + 9.18
 9. Teplá Karolína            SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové        55.52   + 9.33
10. Palasová Petra            ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno              56.01   + 9.42
11. Soukupová Lucie           SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín           56.53   +10.34
12. Vozdová Aneta             KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šum  56.56   +10.37
13. Krafková Lucie            TUR8650 E OOB TJ Turnov                   57.06   +10.47
14. Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka               59.43   +13.24
15. Folbrechtová Šárka        BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor              60.05   +13.46
16. Šmidrkalová Monika        NPA9051 C SK LOB Nová Paka                61.00   +14.41
17. Kazdová Lenka             SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín           62.13   +15.54
18. Ježková Dominika          PGP9053 C SK Praga                        62.44   +16.25
19. Rychlá Pavlína            KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         62.48   +16.29
20. Novotná Martina           PHK8255 C OK 99 Hradec Králové            65.13   +18.54
21. Hrobařová Lenka           TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  68.21   +22.02
22. Košťálová Petra           DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka               69.15   +22.56
23. Kopcová Michaela          KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         78.46   +32.27
24. Králová Iveta             JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod       102.45   +56.26
25. Jiráčková Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno             111.08   +64.49
    MiĹkiewicz Martyna        23P8950 C OK!Sport                         DISK         
    Vítková Lucie             PHK8055 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D35      3.30 km, 185 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kašková Kateřina          CHA7850 C OK Chrastava                    37.58         
 2. Pekárková Eva             TZL7653 C SKOB Zlín                       38.15   + 0.17
 3. Králová Michaela          MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha               38.40   + 0.42
 4. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov               39.00   + 1.02
 5. Gajdová Kristina          VSP7752 C USK Praha                       39.26   + 1.28
 6. Svobodová Jitka           VSP7450 C USK Praha                       40.08   + 2.10
 7. Malá Věra                 JIL7752 C OK Jilemnice                    40.44   + 2.46
 8. Nechanická Daniela        OSN7557 C SK OS Nové Město n. M.          41.22   + 3.24
 9. Kučerová Marie            VSP7551 C USK Praha                       44.09   + 6.11
10. Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               45.27   + 7.29
11. Čechová Marcela           TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno               45.45   + 7.47
12. Širůčková Daniela         73C7650 C xxx                             48.49   +10.51
13. Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                      50.27   +12.29
14. Zitková Radka             LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice         50.43   +12.45
15. Tauchmanová Ivana         NPA7852 C SK LOB Nová Paka                51.12   +13.14
16. Vildmonová Pavla          LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun            51.30   +13.32
17. Švíglerová Pavla          LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice         52.16   +14.18
18. Dvořáčková Jana           OSN7850 C SK OS Nové Město n. M.          52.28   +14.30
19. Kameníková Kateřina       BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor              54.30   +16.32
20. Binarová Jitka            UOL7751 C SK UP Olomouc                   55.38   +17.40
21. Krejčiříková Nikol        BBM7850 C BETA URSUS Orienteering         56.17   +18.19
22. Pachnerová Dominika       CHA7750 C OK Chrastava                    59.44   +21.46
23. Němečková Věra            PLU7777 C TJ Sokol Plumlov                62.20   +24.22
24. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  70.09   +32.11
25. Kurfürstová Magdalena     FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     70.42   +32.44
26. Švidrnochová Hana         MOV7751 C SKOB Ostrava                    80.24   +42.26
27. Přibylová Jana            OSN7853 C SK OS Nové Město n. M.          81.45   +43.47
    Šimková Markéta           LME7755 C SK Los Mělník                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D40      3.10 km, 165 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       35.13         
 2. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   35.50   + 0.37
 3. Škorpilová Jana           SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín           38.50   + 3.37
 4. Křivdová Lenka            CHC7251 C K.O.B. Choceň                   40.25   + 5.12
 5. Podrábská Marie           VLI7451 C Slavia Liberec orienteering     40.26   + 5.13
 6. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  42.04   + 6.51
 7. Zurynková Jana            EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha               42.19   + 7.06
 8. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     42.28   + 7.15
 9. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             43.17   + 8.04
10. Myslivcová Lenka          SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové        44.04   + 8.51
11. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        44.27   + 9.14
12. Chaloupská Pavlína        PHK7051 C OK 99 Hradec Králové            44.37   + 9.24
13. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                44.42   + 9.29
14. Čečrdlová Marcela         EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha               46.16   +11.03
15. Kalenská Kateřina         STH7351 C SK Studenec                     46.46   +11.33
16. Batani Hana               TZL7351 C SKOB Zlín                       47.04   +11.51
17. Kostková Jana             AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opav  47.57   +12.44
18. Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            48.40   +13.27
19. Nehasilová Zuzana         LDC7150 C KOB Děčín                       49.23   +14.10
20. Posseltová Romana         TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  49.53   +14.40
21. Forstová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               50.38   +15.25
22. Škvorová Zuzana           KAM7350 C SK Kamenice                     50.39   +15.26
23. Benešová Iva              SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec           50.59   +15.46
24. Hanušová Zdena            SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín           52.49   +17.36
25. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov               52.54   +17.41
25. Sieglová Dagmar           MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha               52.54   +17.41
27. Kroniková Jana            SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové        53.24   +18.11
28. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             53.47   +18.34
29. Tršová Daniela            PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská          54.56   +19.43
30. Kašparová Šárka           AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opav  56.18   +21.05
31. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      56.38   +21.25
32. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               57.27   +22.14
33. Zemánková Eva             SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  58.49   +23.36
34. Bartáková Eva             CHA7051 C OK Chrastava                    58.57   +23.44
35. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              59.31   +24.18
36. Chvátilová Pavlína        PHK7450 C OK 99 Hradec Králové            66.30   +31.17
37. Janoušková Iveta          BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor              66.43   +31.30
38. Langrová Monika           SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové        72.08   +36.55
39. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             78.48   +43.35
    Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D45      2.80 km, 160 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klinkerová Jitka          KAM6450 C SK Kamenice                     33.18         
 2. Novotná Petra             PHK6651 C OK 99 Hradec Králové            34.13   + 0.55
 3. Eckardt Cornelia          33D6950 C USV TU Dresden                  34.16   + 0.58
 4. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              35.21   + 2.03
 5. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    36.32   + 3.14
 6. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov               36.36   + 3.18
 7. Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                        38.47   + 5.29
 8. Kamenická Lenka           OSN6955 C SK OS Nové Město n. M.          38.49   + 5.31
 9. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               38.50   + 5.32
10. Linková Iva               TUR6850 C OOB TJ Turnov                   39.26   + 6.08
11. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              40.08   + 6.50
12. Janečková Dagmar          EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha               40.32   + 7.14
13. Rejholcová Andrea         BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor              41.23   + 8.05
14. Wurzelová Dana            CHT6654 C OOB SK Chrast                   42.41   + 9.23
15. Čermáková Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         42.46   + 9.28
16. Tesařová Bohumila         TRI6957 C TJ TŽ Třinec                    43.02   + 9.44
17. Wolowczyk Mariola         28P6851 C UNTS Warszawa                   43.17   + 9.59
18. Zalabová Martina          SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín           44.05   +10.47
19. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             44.12   +10.54
20. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              45.04   +11.46
21. Mrázová Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice                45.32   +12.14
22. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               46.06   +12.48
23. Fencíková Vladislava      JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        46.36   +13.18
24. Němečková Jarmila         VSP6650 C USK Praha                       47.07   +13.49
25. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             47.43   +14.25
26. Fürstová Katka            LLI6950 C TJ Loko Liberec                 47.51   +14.33
27. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    48.27   +15.09
28. Čechová Zuzana            SJI6951 C OK Jihlava                      48.33   +15.15
29. Hudečková Helena          KTA6951 C SK Kotnov Tábor                 48.35   +15.17
30. Kaplanová Iva             LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice         48.50   +15.32
31. Pecková Ivana             EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha               48.54   +15.36
32. Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice         51.06   +17.48
33. Fajkusová Jitka           JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov           51.20   +18.02
34. Žandová Marie             SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary          52.57   +19.39
35. Pávková Jana              BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor              53.13   +19.55
36. Pološčuková Monika        SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav     53.53   +20.35
37. Cruse Katrin              24D6650 C SV Robotron Dresden             54.40   +21.22
38. Kubínová Jana             SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary          55.08   +21.50
39. Wolek Ewa                 28P6802 C UNTS Warszawa                   55.53   +22.35
40. Šmelíková Barbora         VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava             57.43   +24.25
41. Hadačová Gabriela         AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opav  57.54   +24.36
42. Thýnová Ivana             SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové        60.45   +27.27
43. Kulová Jana               VAM6550 C OOB Vamberk                     61.42   +28.24
44. Kavalírová Kateřina       PHK6756 C OK 99 Hradec Králové            62.58   +29.40
45. Šebková Helena            SCP6750 C OK Sparta Praha                 67.35   +34.17
46. Bohunská Jana             KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         67.43   +34.25
47. Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava            70.12   +36.54
48. Mizerová Jarmila          TRI6851 C TJ TŽ Třinec                    70.27   +37.09
49. Semíková Iva              KAM6850 C SK Kamenice                     71.09   +37.51
50. Tloušťová Eva             SCP6950 C OK Sparta Praha                 73.37   +40.19
51. Peřinková Irena           BBM6550 C BETA URSUS Orienteering         73.56   +40.38
52. Kavalírová Zuzana         PHK6950 C OK 99 Hradec Králové            75.38   +42.20
53. Končáková Kateřina        HLV6856 C KČT - OB Holešov                80.18   +47.00
54. Schusterová Martina       AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opav  84.35   +51.17
    Müllerová Zorka           VAM6767 C OOB Vamberk                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D50      2.70 km, 160 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     33.37         
 2. Voltrová Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                      35.27   + 1.50
 3. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     35.51   + 2.14
 4. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        37.51   + 4.14
 5. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              38.41   + 5.04
 6. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      39.29   + 5.52
 7. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         39.35   + 5.58
 8. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   40.29   + 6.52
 9. Košková Vlasta            LLI6351 C TJ Loko Liberec                 40.46   + 7.09
10. Juračková Jana            LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice         41.16   + 7.39
11. Tichá Jana                TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   41.23   + 7.46
12. Hrstková Dana             SJI6051 C OK Jihlava                      41.49   + 8.12
13. Kubíčková Marcela         PHK6251 C OK 99 Hradec Králové            42.00   + 8.23
14. Syslová Iva               TTR6151 C OOB Třebíč                      42.23   + 8.46
15. Hindráková Martina        LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       42.31   + 8.54
16. Benešová Iva              SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín           43.24   + 9.47
17. Zuzánková Růžena          TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  43.42   +10.05
18. Petrželová Alena          LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       44.29   +10.52
19. Kettnerová Lenka          HCE6450 C TJ Sokol Hostivice              44.57   +11.20
20. Vavrečková Ivana          JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov           45.09   +11.32
21. Kavková Dana              SCP6150 C OK Sparta Praha                 47.13   +13.36
22. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    47.19   +13.42
23. Michálková Jiřina         VSP6151 C USK Praha                       48.19   +14.42
24. Ježková Regina            PGP6352 C SK Praga                        48.27   +14.50
25. Mutinská Zdeňka           KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí             50.09   +16.32
26. Večeřová Ivana            TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  50.11   +16.34
27. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                50.45   +17.08
28. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       52.15   +18.38
29. Kovářová Alena            LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       52.59   +19.22
30. Žaloudíková Marie         KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         53.20   +19.43
31. Veverková Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     55.00   +21.23
32. Sládková Eva              TEH5751 C Sokol Tehov                     55.20   +21.43
33. Kábrtová Iva              PEN6350 C OK RECO Sport                   62.23   +28.46
34. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              67.09   +33.32
35. Vondráčková Zdeňka        SNA6251 C TJ START Náchod                 68.50   +35.13
36. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    68.59   +35.22
    Hrabánková Ilona          PGP6250 C SK Praga                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D55      2.50 km, 150 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Běhounová Jiřina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové            38.27         
 2. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         40.02   + 1.35
 3. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               40.18   + 1.51
 4. Rosecká Alena             PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     42.20   + 3.53
 5. Šedivá Miroslava          EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha               42.32   + 4.05
 6. Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                        42.42   + 4.15
 7. Nýdrlová Eva              VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         44.51   + 6.24
 8. Konopáčová Jana           TUR5650 C OOB TJ Turnov                   45.36   + 7.09
 9. Bláhová Luba              SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové        45.38   + 7.11
10. Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         46.13   + 7.46
11. Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      46.39   + 8.12
12. Flašarová Marie           KCK5756 C KOB Český Krumlov               49.32   +11.05
13. Hušková Eva               NPA5754 C SK LOB Nová Paka                49.49   +11.22
14. Kadavá Eva                CHA5750 C OK Chrastava                    50.29   +12.02
15. Mrázková Ivana            DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka               50.48   +12.21
16. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.14   +13.47
17. Gabrielová Šárka          ONO5950 C SKOB Ostrov                     53.06   +14.39
18. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         61.04   +22.37
19. Zavadilová Naďa           SCP5450 C OK Sparta Praha                 62.38   +24.11
20. Bradnová Věra             CHA5550 C OK Chrastava                    62.43   +24.16
21. Kuncová Jiřina            TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  62.47   +24.20
22. Nováková Jana             NPA5552 C SK LOB Nová Paka                63.20   +24.53
23. Cabrnochová Hana          DKL5550 C KOB Kladno                      66.12   +27.45
24. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       68.36   +30.09
25. Neumannová Petra          73D5959 C Kippe Berzdorf                  73.13   +34.46
26. Nováková Pavla            DOK5950 C OK Doksy                        79.17   +40.50
27. Balcarová Eva             PHK5952 C OK 99 Hradec Králové            79.41   +41.14
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D60      2.30 km, 150 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horová Magda              VSP5450 C USK Praha                       31.28         
 2. Šaffková Zuzana           CHA5150 C OK Chrastava                    35.38   + 4.10
 3. Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                36.05   + 4.37
 4. Nováková Svatava          SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary          41.57   +10.29
 5. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       42.03   +10.35
 6. Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     43.39   +12.11
 7. Omová Jana                TUR5150 C OOB TJ Turnov                   44.37   +13.09
 8. Karmazínová Ivana         VLI5150 C Slavia Liberec orienteering     45.16   +13.48
 9. Ševčíková Alena           CHA5351 C OK Chrastava                    50.06   +18.38
10. Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno               51.53   +20.25
11. Tvrdková Eva              LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun            55.26   +23.58
12. Pachnerová Jaroslava      VLI5152 C Slavia Liberec orienteering     75.34   +44.06
    Kalibánová Jiřina         NPA5351 C SK LOB Nová Paka                 DISK         
    Zlesáková Vlasta          JIL5362 C OK Jilemnice                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D65      2.20 km, 135 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horáčková Stanislava      VLI4950 C Slavia Liberec orienteering     44.33         
 2. Kohoutová Jitřenka        UVP4850 C Slovan Praha                    48.10   + 3.37
 3. Haňkovská Jana            PGP4050 C SK Praga                        48.18   + 3.45
 4. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            48.36   + 4.03
 5. Kutáčková Stanislava      LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       53.03   + 8.30
 6. Kašková Eva               CHA4650 C OK Chrastava                    54.13   + 9.40
 7. Lohrová Jarmila           SCP4650 C OK Sparta Praha                 56.12   +11.39
 8. Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice         57.14   +12.41
 9. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        58.28   +13.55
10. Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                      63.03   +18.30
11. Nejezchlebová Věra        KAS4551 C KOB Kamenický Šenov             71.09   +26.36
12. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    74.43   +30.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D70      2.10 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            38.27         
2. Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno               61.33   +23.06
3. Zmeková Míla              SLP4451 C OOB Slavia Praha                70.56   +32.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
D75      2.00 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Langrová Marie            BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor              86.24         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H16C      3.30 km, 220 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sýkora Vojtěch            LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice        30.24         
 2. Křivda Tomáš              CHC9901 A K.O.B. Choceň                   33.15   + 2.51
 3. Jílek Ondřej              KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šum  33.31   + 3.07
 4. Černocký Libor            LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice        35.48   + 5.24
 5. Kašpar Petr               SSU9911 A SK Severka Šumperk              39.27   + 9.03
 6. Melichar Vojtěch          LLI9802 A TJ Loko Liberec                 39.58   + 9.34
 7. Janeček Mirek             TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  41.04   +10.40
 8. Kafka Matěj               SJI9903 B OK Jihlava                      41.22   +10.58
 8. Vopařil Jan               LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice        41.22   +10.58
10. Bartoš Vojtěch            MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně            41.48   +11.24
11. Bořánek Michal            STE0007 A SK SKI-OB Šternberk             43.40   +13.16
12. Starý Ondra               VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         44.01   +13.37
13. Rutka Jan                 28P9800 C UNTS Warszawa                   46.51   +16.27
14. Horčička Vít              UOL9919 A SK UP Olomouc                   47.31   +17.07
15. Plášek Pavel              LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice        49.55   +19.31
16. Ransdorf Jakub            TAP9805 B KOB TRETRA Praha                51.11   +20.47
17. Říčný Vojta               ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno              56.20   +25.56
18. Locker Tomáš              SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  57.45   +27.21
19. Šabata Milan              SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  58.18   +27.54
20. Holesz Sebastian          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    59.28   +29.04
21. Žák Jan                   LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice         59.34   +29.10
22. Mossakowski Wojtek        28P9802 C UNTS Warszawa                   80.47   +50.23
23. Hůlek Matěj               PHK9904 B OK 99 Hradec Králové            87.22   +56.58
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H21C      5.20 km, 295 m, 25 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ridefelt Albin            14S1400 C OK Linné                        38.12         
 2. Petržela Jan              PHK9200 E OK 99 Hradec Králové            38.36   + 0.24
 3. Kodeda Štěpán             SJC8818 E TJ Sportcentrum Jičín           39.46   + 1.34
 4. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         39.50   + 1.38
 5. Kubelka Tomáš             LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice         39.59   + 1.47
 6. Krajčík Michal            25S8704 C ATU Kosice                      40.05   + 1.53
 7. Dwojak Wojciech           SHK8101 C TJ Slavia Hradec Králové        40.11   + 1.59
 8. Hradec Pavel              TUR8801 E OOB TJ Turnov                   40.30   + 2.18
 9. Ogden Matt                14S9200 C OK Linné                        40.32   + 2.20
10. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       41.05   + 2.53
11. Schuster Marek            AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opav  41.35   + 3.23
12. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        42.21   + 4.09
13. Kamenický Jakub           PHK9104 E OK 99 Hradec Králové            43.07   + 4.55
14. Klusáček Matěj            ZBM8923 R SK Žabovřesky Brno              43.12   + 5.00
15. Čech Radovan              TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno               43.16   + 5.04
16. Palas Jan                 ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno              44.01   + 5.49
17. Kantor Ondřej             TRI9103 C TJ TŽ Třinec                    44.16   + 6.04
18. Losman Petr               PHK7901 E OK 99 Hradec Králové            44.19   + 6.07
19. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    44.45   + 6.33
20. Brlica Pavel              ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno              44.52   + 6.40
21. Horyna Roman              LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice        45.19   + 7.07
22. Mokrý Stanislav           ABM9202 R KOB Moira Brno                  45.24   + 7.12
23. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            46.05   + 7.53
24. Kazda Ondřej              SJC8202 R TJ Sportcentrum Jičín           46.42   + 8.30
25. Kazda Jiří                SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín           46.43   + 8.31
26. Novotný Ondřej            ABM9211 C KOB Moira Brno                  47.18   + 9.06
27. Melecký Martin            AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opav  48.17   +10.05
28. Vavrys Johan              LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice        48.34   +10.22
29. Kobr Tomáš                VLI8901 C Slavia Liberec orienteering     49.20   +11.08
30. Novotný Tomáš             PHK8101 C OK 99 Hradec Králové            49.46   +11.34
31. Kozák Petr                KAM6501 C SK Kamenice                     50.46   +12.34
32. Matras Tomáš              CHT8001 C OOB SK Chrast                   50.56   +12.44
33. Pešek Ondřej              CHC8502 C K.O.B. Choceň                   54.44   +16.32
34. Pašek František           KAM7600 C SK Kamenice                     55.11   +16.59
35. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              55.12   +17.00
36. Marchuk Ilya              28P8700 C UNTS Warszawa                   57.26   +19.14
37. Polášek Jan               TZL8601 C SKOB Zlín                       59.13   +21.01
38. Karvánek Matouš           BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor              65.58   +27.46
39. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  68.29   +30.17
MS  Al Kaabi Salem            47A8006 C XUA UAE Military Team           84.04   +45.52
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H21D      5.20 km, 290 m, 26 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              37.54         
 2. Kubát Pavel               PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            39.48   + 1.54
 3. Král Vojtěch              SSU8841 E SK Severka Šumperk              42.03   + 4.09
 4. Poklop Martin             SSU8802 E SK Severka Šumperk              42.19   + 4.25
 5. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              42.48   + 4.54
 6. Jedlička Michal           SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové        43.03   + 5.09
 7. Wolf Daniel               TUR9100 E OOB TJ Turnov                   45.00   + 7.06
 8. Kolovský František        LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň             45.34   + 7.40
 9. Makovský Jakub            TAP8511 R KOB TRETRA Praha                45.49   + 7.55
10. Landovský Tomáš           PGP9103 C SK Praga                        46.27   + 8.33
11. Mrázek Jan                SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín           46.30   + 8.36
12. Laciga Radek              PGP8202 R SK Praga                        47.10   + 9.16
13. Hadač Filip               AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opav  48.02   +10.08
14. Kovář Miroslav            SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín           48.33   +10.39
15. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno              48.37   +10.43
16. Matějů Luboš              PGP7601 R SK Praga                        48.54   +11.00
17. Král Václav               SSU8243 C SK Severka Šumperk              48.57   +11.03
18. Fodor Petr                TUR8103 R OOB TJ Turnov                   50.15   +12.21
19. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov                   50.56   +13.02
20. Bravený Adam              VBM8801 C VSK Mendelu Brno                51.10   +13.16
21. Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov           51.55   +14.01
22. Žaloudek Petr             SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín           52.16   +14.22
23. Novák Daniel              DOK8700 C OK Doksy                        52.40   +14.46
24. Šabatka Zdeněk            PHK8900 C OK 99 Hradec Králové            52.50   +14.56
25. Kadavý Petr               CHA7800 C OK Chrastava                    52.54   +15.00
26. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         53.37   +15.43
27. Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha                56.04   +18.10
28. Hanák Jan                 SLA8002 C SKOB Slaný                      56.18   +18.24
29. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        56.47   +18.53
30. Peths Jan                 KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         57.10   +19.16
31. Jirka Michal              PTI8403 C Sportovní klub Ptení            57.18   +19.24
32. Zelinka Jiří              MBM8740 C O-mikron                        57.25   +19.31
33. Leibiger Janek            18D8500 C Post SV Dresden                 58.43   +20.49
34. Grundman Vojtěch          CHC8801 C K.O.B. Choceň                   61.40   +23.46
35. Kundisch Wieland          33D8500 C USV TU Dresden                  65.05   +27.11
36. Drągowski Piotr           23P8200 C OK!Sport                        76.07   +38.13
    Luštický Martin           TUR8700 C OOB TJ Turnov                    DISK         
    Procházka Jan             PGP8206 C SK Praga                        Vzdal         
MS  Al Yamahi Salem           47A8306 C XUA UAE Military Team          102.13   +64.19
MS  Al Rubaei Mohammed        47A8107 C XUA UAE Military Team           96.04   +58.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H35      3.90 km, 240 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Polák Vlastimil           VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         39.55         
 2. Nehasil David             BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor              40.16   + 0.21
 3. Vítek Tomáš               PHK7702 C OK 99 Hradec Králové            40.34   + 0.39
 4. Švadlena Pavel            CHC7502 C K.O.B. Choceň                   41.37   + 1.42
 5. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               41.55   + 2.00
 6. Kříž Libor                LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice         42.05   + 2.10
 7. Koťátko Zdeněk            SJC7701 C TJ Sportcentrum Jičín           42.06   + 2.11
 8. Štěpánek Martin           TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno               42.16   + 2.21
 9. Král Aleš                 MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha               42.27   + 2.32
10. Holas Tomáš               AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opav  42.35   + 2.40
11. Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  42.45   + 2.50
11. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská          42.45   + 2.50
13. Jirásek Aleš              LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice         43.53   + 3.58
14. Fujáček Jan               SCP7506 C OK Sparta Praha                 44.34   + 4.39
15. Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové            45.08   + 5.13
16. Dvořáček Jiří             TTR7502 C OOB Třebíč                      45.59   + 6.04
17. Pachner Pavel             VLI7503 C Slavia Liberec orienteering     46.54   + 6.59
18. Kárník Jan                LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice         46.57   + 7.02
19. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                47.46   + 7.51
20. Šístek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha                 48.12   + 8.17
21. Toužil Karel              SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové        48.14   + 8.19
22. Jedlička Marek            SHK7502 C TJ Slavia Hradec Králové        48.32   + 8.37
23. Polák Jaroslav            CHA7500 C OK Chrastava                    48.33   + 8.38
24. Gregor Martin             CTB7701 C SK OB Chotěboř                  48.57   + 9.02
25. Slovák Miroslav           SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové        49.10   + 9.15
26. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         49.12   + 9.17
27. Kasal Vít                 ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno              50.53   +10.58
28. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        51.06   +11.11
29. Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         51.43   +11.48
30. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   52.39   +12.44
31. Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                      54.59   +15.04
32. Komín David               PGP7405 C SK Praga                        55.29   +15.34
33. Václavek Jan              LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice         58.12   +18.17
34. Rusin Jan                 BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  59.11   +19.16
35. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  60.13   +20.18
36. Sedlák Radek              SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  60.20   +20.25
37. Rytíř Michal              SKM7325 C KOB Směr Kroměříž               65.47   +25.52
38. Ječmen Vladimír           ONO7900 C SKOB Ostrov                     65.53   +25.58
39. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov               67.11   +27.16
40. Přibyl Jan                OSN7801 C SK OS Nové Město n. M.          73.21   +33.26
41. Dvořáček Jan              TTR7701 C OOB Třebíč                      73.39   +33.44
42. Müller Kamil              VAM7501 C OOB Vamberk                     74.08   +34.13
43. Potůček Michal            PHK7903 C OK 99 Hradec Králové            74.15   +34.20
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H40      3.60 km, 225 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Filip Libor               SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  34.11         
 2. Venhoda Milan             SJI7104 C OK Jihlava                      36.08   + 1.57
 3. Netopil Libor             VAM7401 C OOB Vamberk                     36.22   + 2.11
 4. Vácha Tomáš               BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor              38.09   + 3.58
 5. Průša Michal              VSP7310 C USK Praha                       38.34   + 4.23
 6. Zuzánek Zdeněk            TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  38.54   + 4.43
 7. Zrník Tomáš               OSN7118 C SK OS Nové Město n. M.          39.55   + 5.44
 8. Macek Martin              SNA7106 C TJ START Náchod                 40.04   + 5.53
 9. Šidla Jan                 TZL6808 C SKOB Zlín                       41.07   + 6.56
10. Valík Luděk               AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opav  41.17   + 7.06
11. Sokolář Zdeněk            SNA7201 C TJ START Náchod                 41.30   + 7.19
12. Martan Jiří               VLI7300 C Slavia Liberec orienteering     42.28   + 8.17
13. Drbal Jan                 PGP7101 C SK Praga                        42.29   + 8.18
14. Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové        42.46   + 8.35
15. Kučera Jan                VSP7302 C USK Praha                       43.05   + 8.54
16. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov               43.58   + 9.47
17. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    44.18   +10.07
18. Nehasil Vladislav         LDC7101 C KOB Děčín                       44.31   +10.20
19. Kurfürst Pavel            FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     44.39   +10.28
20. Horký Jan                 UOL7100 C SK UP Olomouc                   44.48   +10.37
21. Pekárek Evžen             TZL7007 C SKOB Zlín                       44.58   +10.47
22. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ START Náchod                 47.03   +12.52
23. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              47.37   +13.26
24. Volák Pavel               BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  48.27   +14.16
25. Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga                        49.12   +15.01
26. Mareš Alexander           NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek                49.39   +15.28
27. Bradáč Stanislav          LLI7201 C TJ Loko Liberec                 49.43   +15.32
28. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            49.50   +15.39
29. Bolehovský Pavel          EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha               50.08   +15.57
30. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  50.12   +16.01
31. Ševčík Petr               ONO7200 C SKOB Ostrov                     50.13   +16.02
32. Harazin Martin            VLI7400 C Slavia Liberec orienteering     50.24   +16.13
33. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              50.35   +16.24
34. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    50.59   +16.48
35. Myslivec Tomáš            SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové        51.09   +16.58
36. Čech Tomáš                AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opav  51.55   +17.44
37. Chvátil Jiří              PHK7200 C OK 99 Hradec Králové            52.07   +17.56
38. Chrást Tomáš              STH7401 C SK Studenec                     52.51   +18.40
39. Pecka Jan                 EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha               53.24   +19.13
40. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               53.49   +19.38
41. Beneš Jan                 SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec           54.31   +20.20
42. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                 54.33   +20.22
43. Vébr Jiří                 KTA6901 C SK Kotnov Tábor                 54.45   +20.34
44. Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno                56.22   +22.11
45. Chaloupský David          PHK7103 C OK 99 Hradec Králové            56.46   +22.35
46. Faltejsek Pavel           PHK7003 C OK 99 Hradec Králové            57.25   +23.14
47. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         58.53   +24.42
48. Boudný Jan                SCP7417 C OK Sparta Praha                 59.25   +25.14
49. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             60.31   +26.20
50. Sita Vratislav            SSU7341 C SK Severka Šumperk              61.28   +27.17
51. Kaděra Pavel              HAV7100 C SKOB Baník Havířov              61.46   +27.35
52. Sokol Milan               BRM7201 C Sokol Burdych                   63.49   +29.38
53. Jandera Tomáš             DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt  66.45   +32.34
54. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    69.23   +35.12
55. Kolář Viktor              HOR7300 C TJ Jiskra Hořice                80.08   +45.57
56. Švancar Martin            CHA7000 C OK Chrastava                    80.23   +46.12
57. Zemánek Miroslav          SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  91.09   +56.58
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H45      3.50 km, 225 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             34.32         
 2. Pollák Jozef              25S6001 C ATU Kosice                      35.08   + 0.36
 3. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                       35.27   + 0.55
 4. Vandas Luděk              VAM6601 C OOB Vamberk                     36.08   + 1.36
 5. Cych Piotr                33P6800 C Echo Twardogóra                 36.12   + 1.40
 6. Kavalír Karel             PHK6503 C OK 99 Hradec Králové            36.15   + 1.43
 7. Illner Jakub              DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka               36.39   + 2.07
 8. Zikmund Zdeněk            NPA6705 C SK LOB Nová Paka                37.02   + 2.30
 9. Aschermann Jan            VSP6902 C USK Praha                       37.27   + 2.55
10. Hadač Miroslav            AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opav  37.36   + 3.04
11. Semík Luboš               KAM6201 C SK Kamenice                     38.11   + 3.39
12. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             38.44   + 4.12
13. Fürst Aleš                LLI6801 C TJ Loko Liberec                 38.54   + 4.22
14. Tesař Jiří                AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opav  39.12   + 4.40
15. Škvor Martin              KAM6700 C SK Kamenice                     39.22   + 4.50
16. Stárek Filip              TUR6602 C OOB TJ Turnov                   39.59   + 5.27
16. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             39.59   + 5.27
18. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         40.09   + 5.37
19. Vydra Ivan                PEN6600 C OK RECO Sport                   40.37   + 6.05
20. Kubec Pavel               STB6601 C TJ Stadion Nový Bor             42.11   + 7.39
21. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  42.17   + 7.45
22. Kamenický Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            42.29   + 7.57
23. Schuster Martin           AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opav  42.33   + 8.01
24. Langr Jan                 SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové        42.34   + 8.02
25. Karvánek Petr             BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor              42.40   + 8.08
26. Gossel Heiko              33D6500 C USV TU Dresden                  42.43   + 8.11
27. Šritr Martin              TUV6802 C SOK TJ Turnov                   43.04   + 8.32
28. Siegl Roman               MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha               43.18   + 8.46
29. Bartoš Luděk              MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně            44.38   +10.06
30. Petržela Pavel            LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       44.45   +10.13
31. Mutinský Viktor           KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí             46.09   +11.37
32. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           46.24   +11.52
33. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   46.46   +12.14
34. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    47.23   +12.51
35. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  47.28   +12.56
36. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         47.44   +13.12
37. Bendák Petr               LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       47.48   +13.16
38. Novotný Milan             PHK6502 C OK 99 Hradec Králové            48.00   +13.28
39. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         48.39   +14.07
40. Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            48.45   +14.13
41. Semík Jan                 VSP6507 C USK Praha                       48.55   +14.23
42. Šmelík Juraj              LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice        49.19   +14.47
43. Lohr Ivo                  SCP6801 C OK Sparta Praha                 50.47   +16.15
44. Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec                    51.00   +16.28
45. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            51.13   +16.41
46. Bílý Petr                 LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       52.18   +17.46
47. Vacek Milan               SJI6901 C OK Jihlava                      54.14   +19.42
48. Janeček Jura              EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha               55.34   +21.02
49. Kohout Josef              SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové        55.44   +21.12
50. Šebek Martin              SCP6700 C OK Sparta Praha                 56.00   +21.28
51. Cruse Kay                 24D6600 C SV Robotron Dresden             56.10   +21.38
52. Procházka Pavel           KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí             57.19   +22.47
53. Posselt Martin            TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  58.04   +23.32
54. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    58.14   +23.42
55. Hanč Jaroslav             VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         62.46   +28.14
56. Řezáč Pavel               VLI6900 C Slavia Liberec orienteering     66.02   +31.30
57. Hanuš Pavel               LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       67.36   +33.04
58. Müller Rico               33D6400 C USV TU Dresden                  70.28   +35.56
59. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                    70.29   +35.57
60. Müller Robert             VAM6900 C OOB Vamberk                     75.08   +40.36
    Rakovec Michal            SCP6901 C OK Sparta Praha                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H50      3.30 km, 195 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Josef             LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice        30.37         
 2. Krejčí Jaroslav           BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor              31.05   + 0.28
 3. Novák Ivo                 OKP6200 C SK OK 24 Praha                  34.08   + 3.31
 4. Vávra Martin              HOR6302 C TJ Jiskra Hořice                34.44   + 4.07
 5. Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno               35.08   + 4.31
 6. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                37.22   + 6.45
 7. Jeřábek Luboš             JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov           37.23   + 6.46
 8. Urválek Jiří              TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno               37.30   + 6.53
 9. Němeček Jan               VSP6201 C USK Praha                       37.32   + 6.55
10. Koucký Roman              EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha               37.42   + 7.05
11. Šmaus Ivan                TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  37.59   + 7.22
12. Mezník Vladimír           LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun            38.00   + 7.23
13. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      38.06   + 7.29
14. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov               38.22   + 7.45
15. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      38.47   + 8.10
16. Kaplan Jan                LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice         39.16   + 8.39
17. Poloprutský Tomáš         VLI6205 C Slavia Liberec orienteering     39.22   + 8.45
18. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        39.41   + 9.04
19. Wolowczyk Marek           28P6300 C UNTS Warszawa                   39.52   + 9.15
20. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        40.15   + 9.38
21. Ročejdl Marek             KAM6400 C SK Kamenice                     40.46   +10.09
22. Lužný Ladislav            HAV6000 C SKOB Baník Havířov              40.54   +10.17
23. Veljačik Pavel            SCP6200 C OK Sparta Praha                 41.22   +10.45
24. Kamenický Radan           OSN6004 C SK OS Nové Město n. M.          41.31   +10.54
25. Dikoš Pavel               BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor              41.58   +11.21
26. Končák Jaroslav           HLV6321 C KČT - OB Holešov                42.38   +12.01
27. Pulec Pavel               VBM6201 C VSK Mendelu Brno                42.54   +12.17
28. Schindler Jiří            TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  43.24   +12.47
29. Přibík Jan                PGP6301 C SK Praga                        43.27   +12.50
30. Fencl Jiří                LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice         43.52   +13.15
31. Tichý Martin              TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   44.15   +13.38
31. Šimek Tomáš               FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     44.15   +13.38
33. Hrabánek David            PGP6003 C SK Praga                        44.17   +13.40
34. Peřinka Jan               AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opav  44.21   +13.44
35. Rajnošek Zdeněk           BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů       44.26   +13.49
36. Kůstka Marek              VIC6403 C OB Vizovice                     44.29   +13.52
37. Papuga František          25S6302 C ATU Kosice                      44.30   +13.53
38. Pavlovec Petr             BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor              44.35   +13.58
39. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        45.01   +14.24
40. Patočka Petr              BBM6300 C BETA URSUS Orienteering         45.13   +14.36
41. Valenta Jiří              SSU6301 C SK Severka Šumperk              45.51   +15.14
42. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           46.08   +15.31
43. Kaňák Petr                SJI6115 C OK Jihlava                      46.28   +15.51
44. Kovář Karel               LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       47.42   +17.05
45. Forst Libor               MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha               47.55   +17.18
46. Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                      48.09   +17.32
47. Sklenář Miroslav          AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opav  48.23   +17.46
48. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      48.29   +17.52
49. Reichl Michal             MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha         48.46   +18.09
49. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              48.46   +18.09
51. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                50.38   +20.01
52. Pędowski Wojciech         23P6400 C OK!Sport                        50.56   +20.19
53. Janeba Petr               CHC6001 C K.O.B. Choceň                   52.23   +21.46
54. Hošek Ladislav            SCP6001 C OK Sparta Praha                 52.51   +22.14
55. Imlauf Martin             SNA6301 C TJ START Náchod                 53.41   +23.04
56. Wurzel Břetislav          OSN6005 C SK OS Nové Město n. M.          53.52   +23.15
57. Müller Ota                BOR6101 C OK Jiskra Nový Bor              53.55   +23.18
58. Vydra Pavel               PEN6200 C OK RECO Sport                   54.10   +23.33
59. Bořil Petr                SJI6207 C OK Jihlava                      54.41   +24.04
60. Šimek Miroslav            LME6300 C SK Los Mělník                   54.55   +24.18
61. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            56.34   +25.57
62. Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové            61.01   +30.24
63. Borovička Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     62.15   +31.38
64. Kořínek Zdeněk            PEN6201 C OK RECO Sport                   69.00   +38.23
65. Doškář Boris              BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor              69.58   +39.21
    Láznička Robert           TZL6309 C SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H55      3.30 km, 190 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             33.11         
 2. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            34.03   + 0.52
 3. Milota Josef              MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně            35.22   + 2.11
 4. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        36.00   + 2.49
 5. Folprecht Miroslav        TUR5501 C OOB TJ Turnov                   36.01   + 2.50
 6. Kunc Radovan              TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  36.13   + 3.02
 7. Neumann Jaroslav          STE5902 C SK SKI-OB Šternberk             36.49   + 3.38
 8. Leibiger Jens             18D5900 C Post SV Dresden                 37.16   + 4.05
 9. Šilhavý Miroslav          LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň             38.06   + 4.55
10. Škorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice                38.13   + 5.02
11. Sucharda Jiří             BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor              38.14   + 5.03
12. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                39.35   + 6.24
13. Šedivý Jiří               EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha               40.14   + 7.03
14. Hornik Zbigniew           75P5600 C Hornik                          41.04   + 7.53
15. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno               42.43   + 9.32
16. Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                43.16   +10.05
17. Lanc Marian               TZL5806 C SKOB Zlín                       43.17   +10.06
18. Flašar Jan                KCK5701 C KOB Český Krumlov               43.45   +10.34
19. Kaška Rudolf              CHA5500 C OK Chrastava                    43.52   +10.41
20. Novák Tom                 DOK5500 C OK Doksy                        43.57   +10.46
21. Vykysalý Miroslav         PHK5902 C OK 99 Hradec Králové            44.26   +11.15
22. Kršák Karel               VIC5902 C OB Vizovice                     44.31   +11.20
23. Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Sokol Hostivice              44.32   +11.21
24. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  45.16   +12.05
25. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              45.26   +12.15
26. Drągowski Robert          23P5900 C OK!Sport                        45.39   +12.28
27. Kundisch Diethard         33D5400 C USV TU Dresden                  45.48   +12.37
28. Fanta Miroslav            EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha               46.07   +12.56
29. Kavka Jiří                SCP5900 C OK Sparta Praha                 46.36   +13.25
30. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             46.39   +13.28
31. Beneš Josef               SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín           46.40   +13.29
32. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        47.19   +14.08
33. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            47.28   +14.17
34. Konopáč Jiří              TUR5803 C OOB TJ Turnov                   47.47   +14.36
35. Kostka Evžen              AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opav  48.05   +14.54
36. Balcar Aleš               PHK5703 C OK 99 Hradec Králové            48.28   +15.17
37. Horák Petr                TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  48.31   +15.20
38. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov               49.12   +16.01
39. Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové            50.13   +17.02
40. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    52.20   +19.09
41. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         52.56   +19.45
42. Petr Václav               MOV5801 C SKOB Ostrava                    53.03   +19.52
43. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            54.26   +21.15
44. Šváb Jan                  VSP5801 C USK Praha                       55.04   +21.53
45. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       57.37   +24.26
46. Tomaščin Jaroslav         MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha         58.42   +25.31
47. Tupec Jiří                VAM5801 C OOB Vamberk                     61.09   +27.58
48. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            61.15   +28.04
49. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         64.40   +31.29
50. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  65.18   +32.07
51. Junek Petr                STH5501 C SK Studenec                     76.17   +43.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H60      3.00 km, 180 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Přinda Oldřich            VLI5101 C Slavia Liberec orienteering     36.17         
 2. Laciga Zdeněk             VSP5200 C USK Praha                       37.49   + 1.32
 3. Uher Petr                 VSP5001 C USK Praha                       39.15   + 2.58
 4. Škoda Přemek              VLI5301 C Slavia Liberec orienteering     40.06   + 3.49
 5. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        40.17   + 4.00
 6. Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK LOB Nová Paka                40.31   + 4.14
 7. Hořínek Jaroslav          VSP5000 C USK Praha                       41.01   + 4.44
 8. Hickethier Manfred        VLI5201 C Slavia Liberec orienteering     42.06   + 5.49
 9. Provazník Jiří            TUR5102 C OOB TJ Turnov                   42.11   + 5.54
10. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         43.41   + 7.24
11. Farář Jaroslav            VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         44.38   + 8.21
12. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   45.07   + 8.50
13. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    45.43   + 9.26
14. Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská          45.56   + 9.39
15. Sponar Jan                TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno               46.18   +10.01
16. Štregl Tomáš              VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         47.28   +11.11
17. Valter Petr               KBP4500 C KBP Praha                       47.56   +11.39
18. Juračka Vojtěch           LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice         48.47   +12.30
19. Uhmann Petr               TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno               49.03   +12.46
20. Horáček Miroslav          VLI5000 C Slavia Liberec orienteering     49.11   +12.54
21. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       49.58   +13.41
22. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             50.40   +14.23
23. Zabloudil Pavel           TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno               50.43   +14.26
24. Rančák Josef              BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor              50.51   +14.34
25. Štěrba Pavel              LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice         51.13   +14.56
26. Orálek Miroslav           TTR5201 C OOB Třebíč                      51.37   +15.20
27. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        52.04   +15.47
28. Hora Vladimír             VSP5100 C USK Praha                       52.51   +16.34
29. Novák Karel               NPA5001 C SK LOB Nová Paka                53.06   +16.49
30. Cabrnoch Jiří             DKL5400 C KOB Kladno                      53.24   +17.07
31. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  53.26   +17.09
32. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         53.44   +17.27
33. Matras Jaroslav           CHT5301 C OOB SK Chrast                   54.47   +18.30
34. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         54.58   +18.41
35. Barták Jiří               CHA5100 C OK Chrastava                    55.15   +18.58
36. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering         60.08   +23.51
37. Čípa Jiří                 CET5002 C TJ Loko Česká Třebová           65.18   +29.01
38. Brumek Stanislav          DKL5201 C KOB Kladno                      66.32   +30.15
39. Böhm Karel                TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  67.48   +31.31
40. Liberský Mirko            MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha         68.20   +32.03
41. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering         70.38   +34.21
42. Hamáček Bohuslav          LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun            72.48   +36.31
43. Ševčík Milan              CHA5003 C OK Chrastava                    73.05   +36.48
44. nechyba jiri              61C5300 C Stara Hut                       81.43   +45.26
    Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Kairies Helmut            73D5400 C Kippe Berzdorf                    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H65      2.80 km, 170 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     36.36         
 2. Knobloch Jindřich         VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         38.47   + 2.11
 3. Peterka František         TJP4900 C TJ Sokol Troja                  40.02   + 3.26
 4. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno                40.53   + 4.17
 5. Karmazín Petr             VLI4901 C Slavia Liberec orienteering     41.46   + 5.10
 6. Bílek Vratislav           SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín           42.42   + 6.06
 7. Conrad Helmut             33D4000 C USV TU Dresden                  42.55   + 6.19
 8. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            43.00   + 6.24
 9. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             44.54   + 8.18
10. Procházka Aleš            DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka               44.57   + 8.21
11. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  45.19   + 8.43
12. Švadlena Jiří             CHC4601 C K.O.B. Choceň                   46.13   + 9.37
13. Buriánek Jaromír          SCP4700 C OK Sparta Praha                 46.23   + 9.47
14. Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice         46.35   + 9.59
15. Edward Bartkowiak         34P4800 C WKS Grunwald Poznań             46.59   +10.23
16. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       47.08   +10.32
17. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               48.39   +12.03
18. Ježek Ladislav            VLI4900 C Slavia Liberec orienteering     48.53   +12.17
19. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         48.59   +12.23
20. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               50.36   +14.00
21. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        50.37   +14.01
22. Švec Zdeněk               SLA4700 C SKOB Slaný                      51.49   +15.13
23. Novák Miloš               SCP4600 C OK Sparta Praha                 52.22   +15.46
24. Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     52.30   +15.54
25. Nosál Stanislav           LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun            54.14   +17.38
26. Zlesák Zdeněk             JIL4701 C OK Jilemnice                    55.08   +18.32
27. Procházka Jan             TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno               56.38   +20.02
28. Kadavý Zdeněk             CHA4901 C OK Chrastava                    60.02   +23.26
29. Sokolář Zdeněk            SNA4501 C TJ START Náchod                 61.34   +24.58
30. Zelený Vladimír           PGP4800 C SK Praga                        63.25   +26.49
31. Rejmont Milan             LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       65.14   +28.38
32. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    66.51   +30.15
33. Jirásek Jaroslav          SCH4701 C TJ Skalka Cheb                  71.35   +34.59
34. Nejezchleba Jiří          KAS4600 C KOB Kamenický Šenov             71.57   +35.21
35. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    80.28   +43.52
36. Tvrdek Vojtěch            LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun            81.01   +44.25
    Jakubec Jindřich          TUR4801 C OOB TJ Turnov                   Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H70      2.70 km, 155 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šmelík Ĺudo               47S4300 C Rapid Bratislava                43.41         
 2. Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                45.51   + 2.10
 3. Vlach Oldřich             BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD            46.17   + 2.36
 4. Fišák Jan                 MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně            48.08   + 4.27
 5. Čadil Jan                 FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     48.30   + 4.49
 6. Novotný František         PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L.        49.28   + 5.47
 7. Rychlý Rudolf             PHK4101 C OK 99 Hradec Králové            50.15   + 6.34
 8. Sklenář Jan               MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně            50.31   + 6.50
 9. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              51.12   + 7.31
10. Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               53.10   + 9.29
11. Dufek Jan                 TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno               53.56   +10.15
12. Gřunděl Ivan              SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec           64.40   +20.59
13. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        92.51   +49.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
H75      2.30 km, 145 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Havlík Jaroslav           SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín           32.50         
 2. Attl Vladimír             PGP3800 C SK Praga                        36.48   + 3.58
 3. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       39.36   + 6.46
 4. Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové            40.42   + 7.52
 5. Zemánek Bohumil           VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         44.30   +11.40
 6. Křtěnský Jaroslav         BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor              48.44   +15.54
 7. Novotný Petr              PHK3802 C OK 99 Hradec Králové            51.20   +18.30
 8. Beránek Miroslav          BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor              52.37   +19.47
 9. Vykysalý František        PHK3002 C OK 99 Hradec Králové            73.58   +41.08
10. Langr Jan                 BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor              76.04   +43.14
11. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                      104.00   +71.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
P2      2.20 km, 100 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Tereza             SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.18         
 2. Hlaváčová Anežka          TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno               18.24   + 0.06
 3. Dittrichová Michaela      SKM0251 B KOB Směr Kroměříž               20.40   + 2.22
 4. Kaprál Jan                SSU0000 C SK Severka Šumperk              20.59   + 2.41
 5. Novotný Petr              6PC0000 C Neregistrovaný - Novotný        21.12   + 2.54
 6. Ďoubalík Petr             CHT6002 C OOB SK Chrast                   21.34   + 3.16
 7. Kopic Jiří                JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        22.36   + 4.18
 8. Antonowicz Jerzy          28P6800 C UNTS Warszawa                   23.13   + 4.55
 9. Linková Lucie             TUR0251 B OOB TJ Turnov                   23.28   + 5.10
10. Thýnová Martina           SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové        23.36   + 5.18
11. Kolář Šimon               HOR0400 C TJ Jiskra Hořice                24.38   + 6.20
12. Zítková  Michaela         TUV8551 C SOK TJ Turnov                   25.01   + 6.43
13. Šritrová Lenka            TUV0252 B SOK TJ Turnov                   25.15   + 6.57
14. Jirka Matyáš              ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov               25.28   + 7.10
15. Chvátilová Johana         PHK0450 C OK 99 Hradec Králové            25.33   + 7.15
16. Zemánek Mikuláš           SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  25.41   + 7.23
17. Peterka Jakub             LLI0404 C TJ Loko Liberec                 25.49   + 7.31
18. Vydrová Markéta           PEN8950 C OK RECO Sport                   26.07   + 7.49
19. Fukalová Martina          AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava            26.23   + 8.05
20. Kopecký Vojtěch           VSP7250 C USK Praha                       26.48   + 8.30
21. Jurčák David              SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava             27.01   + 8.43
22. Janderová Barbora         PGP0251 C SK Praga                        27.07   + 8.49
23. Batani Valentina          TZL1452 C SKOB Zlín                       27.10   + 8.52
24. Svobodová Anna            KTA0151 B SK Kotnov Tábor                 27.27   + 9.09
25. Batani Valeria            TZL1453 C SKOB Zlín                       28.26   +10.08
26. Lučanová Marta            LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice         28.39   +10.21
27. Nehasilová Veronika       LDC0350 C KOB Děčín                       29.30   +11.12
28. Pekárek Tobias            TZL0502 C SKOB Zlín                       29.53   +11.35
29. Valtar Luděk              BRU1401 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  30.20   +12.02
30. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   30.41   +12.23
31. Krejcarová Bára           BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  30.50   +12.32
32. Kopecká Valentýna         VSP0453 C USK Praha                       30.55   +12.37
33. Graubnerová Kamila        TZL1451 C SKOB Zlín                       31.09   +12.51
34. Svobodová Martina         KTA7151 C SK Kotnov Tábor                 31.18   +13.00
35. Ďoubalíková Marie         CHT0153 C OOB SK Chrast                   31.19   +13.01
36. Pilař Karel               MAS5501 C KČT Aš                          31.28   +13.10
37. Rusin Vojtěch             BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  31.39   +13.21
38. Vébr Tomáš                HAV0200 B SKOB Baník Havířov              31.49   +13.31
39. Hejtmánková Iva           BRU1451 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  31.59   +13.41
40. Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  32.18   +14.00
41. Mielec Radomír            AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava            32.23   +14.05
42. Mencl Josef               VSP0602 C USK Praha                       32.30   +14.12
43. Martanová Lea             VLI0555 C Slavia Liberec orienteering     32.42   +14.24
44. Janoušek Slávek           BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor              33.07   +14.49
45. Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  33.20   +15.02
46. Kubecová Magdalena        STB0550 C TJ Stadion Nový Bor             33.52   +15.34
47. Pavlová Petra             CHC8552 C K.O.B. Choceň                   35.10   +16.52
48. Twaruszka Michał          24P8800 C Slask O-Team                    35.19   +17.01
49. Vébrová Šárka             HAV7050 C SKOB Baník Havířov              37.07   +18.49
50. Krejcarová Anežka         BRU9950 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  37.19   +19.01
51. Lukašáková Sára           STE0450 C SK SKI-OB Šternberk             38.17   +19.59
52. Harazinová Radka          VLI7650 C Slavia Liberec orienteering     38.30   +20.12
53. Vlach Timik               SBR0501 C SKOB Bruntál                    38.50   +20.32
54. Švidrnochová Eliška       MOV0451 C SKOB Ostrava                    39.19   +21.01
54. Obrátil Miroslav          ABM6502 C KOB Moira Brno                  39.19   +21.01
56. Ďoubalíková Lenka         CHT0351 C OOB SK Chrast                   41.31   +23.13
57. Doucha Martin             SNA0501 C TJ START Náchod                 42.11   +23.53
58. Kovařík Tomáš             TRI0400 C TJ TŽ Třinec                    42.57   +24.39
59. Žaloudík Jiří             KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         43.49   +25.31
60. Král Adam                 MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha               44.10   +25.52
61. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      46.48   +28.30
62. Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                47.18   +29.00
63. Vandasová Adéla           PHK0255 B OK 99 Hradec Králové            48.17   +29.59
64. Lacigová Marie            VSP0050 C USK Praha                       49.32   +31.14
65. Menclová Silvie           VSP7050 C USK Praha                       50.51   +32.33
66. Baldriánová Eva           VSP0751 C USK Praha                       53.03   +34.45
67. Monika Kaněrová           NNN1451 C Neregistrovaní                  55.58   +37.40
68. Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK Haná orienteering            59.33   +41.15
69. Vývodová Zuzana           MOV6952 C SKOB Ostrava                    61.00   +42.42
70. Böhmová Eva               TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  61.14   +42.56
71. Graubner Tadeáš           TZL1401 C SKOB Zlín                       61.43   +43.25
72. Graubner Mikuláš          TZL1402 C SKOB Zlín                       61.55   +43.37
73. Šimunková Sára            XXX     C                                 63.55   +45.37
74. Horká Soňa                UOL7150 C SK UP Olomouc                   72.32   +54.14
    Ďoubalíková Veronika      CHT7351 C OOB SK Chrast                    DISK         
    Petřivalský Nil           OOL0800 C SK Haná orienteering             DISK         
    Arnold Jindřich           HOR4701 C TJ Jiskra Hořice                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                             Vytvořeno 23.06.2014 22:52
21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kval
T4      4.10 km, 270 m, 23 kontrol
                                                                     protokol  mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janů Zdeněk               KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum  41.49         
  2. Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                     42.34   + 0.45
  3. Kamenický Tobiáš          OSN9339 C SK OS Nové Město n. M.          42.39   + 0.50
  4. Vlažný Jan                LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice        44.26   + 2.37
  5. Picek Jan                 TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  45.32   + 3.43
  6. Píro Matěj                TTR8802 C OOB Třebíč                      45.42   + 3.53
  7. Červinka Jan              OKP8901 C SK OK 24 Praha                  46.15   + 4.26
  8. Pátek Lukáš               SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.26   + 4.37
  9. Cahel Marek               LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice        46.48   + 4.59
 10. Skalický Matyáš           KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí             47.36   + 5.47
 11. Svobodná Madla            DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka               48.36   + 6.47
 12. Zitka Adam                LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice         49.27   + 7.38
 13. Buk Jindřich              ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem         49.40   + 7.51
 14. Chmelař Lukáš             XHK9100 C GHOST RUBENA racing team        50.22   + 8.33
 15. Jiráček Josef             SBK8501 C KOB Start Blansko               50.48   + 8.59
 16. Podmolík Jonáš            TZL0001 B SKOB Zlín                       51.06   + 9.17
 17. Šilhavý Jakub             LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň             51.07   + 9.18
 18. Popule Tomáš              LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň             51.16   + 9.27
 19. Al  Murshdi Ahmed         47A8506 C XUA UAE Military Team           51.28   + 9.39
 20. Koblížek Kamil            KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí             52.50   +11.01
 21. Al Kaabi Mubark           47A8206 C XUA UAE Military Team           53.24   +11.35
 22. Šimon Václav              LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun            53.55   +12.06
 23. Juma Abdalla              47A8806 C XUA UAE Military Team           54.31   +12.42
 24. Eiselt Jan                LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       54.40   +12.51
 25. Svobodná Tereza           DKP9350 C Oddíl OB Kotlářka               55.35   +13.46
 26. Šrubař Michal             MBM8606 C O-mikron                        55.38   +13.49
 26. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  55.38   +13.49
 28. Kamenická Kateřina        PHK9353 C OK 99 Hradec Králové            55.51   +14.02
 29. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  55.57   +14.08
 30. Filipová Tereza           LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice         56.34   +14.45
 31. Al Qaydi Ali              47A7706 C XUA UAE Military Team           57.08   +15.19
 32. Melichar Petr             LLI0001 B TJ Loko Liberec                 57.48   +15.59
 33. Sýkora Bohumil            CHC8601 C K.O.B. Choceň                   57.51   +16.02
 34. Siegl Matyáš              MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha               58.31   +16.42
 35. Al Mteiri Ahmed           47A8207 C XUA UAE Military Team           58.32   +16.43
 36. Večeřa Martin             TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  58.53   +17.04
 37. Martínek Robert           VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň             59.52   +18.03
 38. Šmaus Antonín             TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  60.18   +18.29
 39. Toužilová Martina         SHK8051 C TJ Slavia Hradec Králové        60.46   +18.57
 40. Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                        61.18   +19.29
 41. Čech Petr                 SJI0001 B OK Jihlava                      61.23   +19.34
 42. Wagner Libor              DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka               62.12   +20.23
 43. Dědková Teodora           TAP0051 B KOB TRETRA Praha                62.20   +20.31
 44. Horová Klára              PGP8455 C SK Praga                        62.50   +21.01
 45. Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      63.12   +21.23
 46. Mertová Eva               DOB8551 C KOB Dobruška                    63.14   +21.25
 46. Al Suwaidi Yousuf         47A8407 C XUA UAE Military Team           63.14   +21.25
 48. Mencl Miloslav            VSP6505 C USK Praha                       63.29   +21.40
 49. Daněk Roman               SBK7541 C KOB Start Blansko               64.42   +22.53
 50. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         64.48   +22.59
 51. Tejkal Jan                ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov           64.54   +23.05
 52. Hegerová Petra            RBK9355 C SK Radioklub Blansko            66.19   +24.30
 53. Posseltová Tereza         TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  68.01   +26.12
 54. Boháčová Lucie            PTI8771 C Sportovní klub Ptení            68.37   +26.48
 55. Roudný Václav             LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice         69.39   +27.50
 56. Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                      70.34   +28.45
 57. Tejkal Pavel              ADA8400 C OOB TJ Spartak Adamov           70.45   +28.56
 58. Bialožytová Tereza        PGP9055 C SK Praga                        70.48   +28.59
 59. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno              70.51   +29.02
 60. Faltejsek Jan             PHK9802 C OK 99 Hradec Králové            70.56   +29.07
 61. Silný Ondřej              PHK7906 C OK 99 Hradec Králové            71.33   +29.44
 62. Kovařík Martin            TRI0101 B TJ TŽ Třinec                    72.11   +30.22
 63. Chmelíková Zuzana         VBM9353 C VSK Mendelu Brno                73.07   +31.18
 64. Sokolová Tereza           BRM8451 C Sokol Burdych                   73.34   +31.45
 65. Vlažná Lucie              LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice        74.04   +32.15
 66. Opálková Martina          BBM0050 B BETA URSUS Orienteering         74.24   +32.35
 67. Pilíková Veronika         CET8152 C TJ Loko Česká Třebová           75.19   +33.30
 68. Kovařík Martin            TRI7700 C TJ TŽ Třinec                    75.29   +33.40
 69. Jedličková Adéla          SHK8253 C TJ Slavia Hradec Králové        75.57   +34.08
 70. Al Abduli Jamal           OOL7406 C SK Haná orienteering            77.11   +35.22
 71. Kučera Kryšpín            PHK9900 C OK 99 Hradec Králové            78.00   +36.11
 72. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                  78.12   +36.23
 73. Mesiarkinová Kamila       MBM8282 C O-mikron                        78.30   +36.41
 74. Kozumplíková Alice        RBK8151 C SK Radioklub Blansko            78.33   +36.44
 75. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                  79.08   +37.19
 76. Flašarová Kristýna        PGP9054 C SK Praga                        79.09   +37.20
 77. Zeman Jaroslav            DOB8844 C KOB Dobruška                    79.58   +38.09
 78. Kundratová Lucie          TZL0058 B SKOB Zlín                       80.01   +38.12
 79. Karásek Adam              ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov               80.56   +39.07
 80. Trš Lubomír               PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská          82.07   +40.18
 81. Vyhnálková Eva            RIC7552 C OB Říčany                       82.24   +40.35
 82. Chládek Josef             ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk           82.30   +40.41
 83. Viková Vendula            STH8951 C SK Studenec                     86.38   +44.49
 84. Moravec Jakub             KAM9702 C SK Kamenice                     86.42   +44.53
 85. Souček Pavel              PHK5503 C OK 99 Hradec Králové            87.34   +45.45
 86. Košek Jan                 LLI9801 C TJ Loko Liberec                 89.35   +47.46
 87. Wysocka Olga              24P8750 C Slask O-Team                    90.50   +49.01
 88. Pěluchová Daniela         CHC8851 C K.O.B. Choceň                   90.56   +49.07
 89. Košek Ladislav            LLI5903 C TJ Loko Liberec                 91.01   +49.12
 90. Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno               91.45   +49.56
 91. Zalaba Tomáš              SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín           95.41   +53.52
 92. Betlach Michal            CET7801 C TJ Loko Česká Třebová           95.43   +53.54
 93. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            98.28   +56.39
 94. Bradáč David              LLI0203 B TJ Loko Liberec                 98.37   +56.48
 95. Buk Miloslav              ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem        101.21   +59.32
 96. Pološčuková Lucie         SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav    107.21   +65.32
 97. Svobodová Barbora         BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek           115.33   +73.44
 98. Balusková Ida             OKP7350 C SK OK 24 Praha                 118.08   +76.19
 99. Rickmeyer Tina            33D8650 C USV TU Dresden                 146.01  +104.12
100. Vlčovská Zdenka           LPU     C OK Lokomotiva Pardubice        148.50  +107.01
     Širůčková Lenka           SJC     C TJ Sportcentrum Jičín            DISK         
     Šinovská Kristýna         ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem          DISK         
     Brázdilová Radka          ODV6950 C TJ Aero Odolena Voda             DISK         
     Bradáč Jakub              LLI0002 B TJ Loko Liberec                  DISK         
     Otrusina Jan              ABM9210 C KOB Moira Brno                   DISK         
     Al Matroosh Omar          47A8707 C XUA UAE Military Team            DISK         
     Al Shehhi Mohammed        47A8106 C XUA UAE Military Team           Vzdal         
---------------------------------------------------------------------------------------